Otázky a odpovědi FS

Již jste v NOVÉM ROCE Zemského Vepře aktivovali ve svém prostoru BOHATSTVÍ?

 

Kulatý tvar a oranžová, zlatá barva aktivuje ŠTĚSTÍ a ÚSPĚCH

Kupte si 9 krásných POMERANČŮ nebo mandarinek a umístěte je na kulatou mísu do kuchyně nebo na jídelní stůl.

 

 

 

DEVÍTKA je velmi ŠŤASTNÉ číslo, je to číslo tvoření, symbol splnění plánů a dosažení velkých ÚSPĚCHŮ v životě.

Pokud máte kuchyň na JV, pak je to ideální místo, zde umístit ještě TŘI MINCE  v červeném váčku nebo ZLATÉ INGOTY.

 

Kam umístit vánoční stromeček dle Feng Shui?

 

Stromeček náleží k elementu dřeva, proto uděláte nejlépe, pokud ho umístíte do východního, jihovýchodního či jižního rohu obývacího pokoje. 

Pokud nelze stromek do zmíněných sektorů umístit, dejte pouze pozor na zvolenou barvu ozdobiček

Stromeček v severním sektoru ozdobte v tónech modré, šedé, černé, bílé či stříbrné. 

Severovýchodní a jihozápadní sektor podpoříte ozdobičkami v odstínech červené, růžové, žluté či zemitých tónů. 

Západ a severozápad ladí s tóny stříbrné, bílé, šedé či zemitými odstíny.

 
 

Věděli jste, že pokud delší dobu spíte na kovové posteli, můžete onemocnět?

Někteří lidé dokonce ukládají do této Faradayovy klece své milované ratolesti a pak se diví, že jsou neklidné, nemocné a mají zlé sny... 

 
     

Věděli jste, že váš spánek ovlivňuje také to, co máte poblíž své postele?

Dnes je „moderní“ si dávat televizi a další elektronické vymoženosti i do ložnice. Dokonce jsem už viděla v ložnici i PC sestavu. Myslíte, že to prospívá vašemu zdravému spánku?

 
 

Nejen že toto zařízení vnáší do vašeho vztahu neblahé účinky, ale také hned po zapojení jakéhokoliv elektrického spotřebiče do zásuvky vzniká elektrické pole, i když je vypnutý. To může vyvolat poruchy spánku, bolesti hlavy, deprese, srdeční a oběhové potíže. Po zapnutí pak vzniká elektromagnetické pole, jehož vlnění má vliv na srdce, imunitu…

Ještě pořád chcete TV ve vaší ložnici a v pokojích svých ratolestí? Nebo už jste pochopili, že ložnice slouží ke spánku a plnohodnotnému odpočinku vašeho těla i mysli?

 

Víte, že zrcadlo odráží nejen obraz, ale také energii a tím ji zrychlí?

Víte, že zrcadlo odráží nejen obraz, ale také energii a tím ji zrychlí? Proto si dávejte velký pozor kde všude máte doma zrcadla. Hlavně tam, kde potřebujete mít klid a pohodu k odpočinku, jako třeba v ložnici. Může to být jeden z důvodů, že špatně spíte. V nejhorším případě když je zrcadlo naproti posteli. Některé firmy tuto alternativu nabízejí dokonce jako moderní vybavení. Nebuďte za každou cenu in...

Proto si dávejte velký pozor kde všude máte doma zrcadla. Hlavně tam, kde potřebujete mít klid a pohodu k odpočinku, jako třeba v ložnici. Může to být jeden z důvodů, že špatně spíte. V nejhorším případě když je zrcadlo naproti posteli. Některé firmy tuto alternativu nabízejí dokonce jako moderní vybavení. Nebuďte za každou cenu in...

 
 

Už jste si doma zkontrolovali svá zrcadla?

Jak jsem již psala minule, zrcadlo odráží mimo jiné energii, a tím ji dle nasměrování zrcadla může i odklonit. Pokud, ale např. v předsíni máte zrcadlo namířené přímo na dveře hlavního vchodu, pak vám všechnu novou, čistou a blahodárnou energii, která by jinak vyživila vás i celý váš dům a přinesla vám nové příležitosti, posílá pryč. 

Stačí jen zrcadlo přesunout na jinou stěnu.

Jak jsem již psala minule, zrcadlo odráží mimo jiné energii, a tím ji dle nasměrování zrcadla může i odklonit. Pokud, ale např. v předsíni máte zrcadlo namířené přímo na dveře hlavního vchodu, pak vám všechnu novou, čistou a blahodárnou energii, která by jinak vyživila vás i celý váš dům a přinesla vám nové příležitosti, posílá pryč. 

Stačí jen zrcadlo přesunout na jinou stěnu.

 

Věděli jste, že věci které dlouho leží na jednom místě blokují energii?

Říká se tomu STAGNACE čchi. Pokud např. skladujete staré obnošené věci POD POSTELÍ, může to být jeden z dalších důvodů proč špatně spíte nebo se ráno probouzíte unavení. Pod postelí a kolem ní by měl být volný prostor, aby si během spánku tělo odpočinulo a zregenerovalo se. Do jeho aury nesmí zasahovat stagnující energie, která jí může narušit a způsobit i ZDRAVOTNÍ POTÍŽE. Proto úložné prostory pod postelí nejsou zrovna vhodné.

Jednou z důležitých kroků je vyhodit staré věci a to nejen z pod postele. Tak si 
 
vpustíte do svého příbytku i života NOVOU ENERGII.

Jednou z důležitých kroků je vyhodit staré věci a to nejen z pod postele. Tak si vpustíte do svého příbytku i života NOVOU ENERGII.

 

Víte že, postavení pracovního stolu má vliv na vaše soustředění?

 

Jde jak o váš pracovní stůl v kanceláři či pracovně, tak i v pokojích vašich ratolestí. Většina lidí bohužel dává stůl nesmyslně čelem ke zdi a zády ke dveřím. V tomto případě je výsledkem špatné soustředění a učení nebo práce trvá mnohem déle. Proto pracovní stůl postavte tak, aby měl pevná záda – nejlépe zeď a výhled na dveře místnosti. Vaše děti se budou učit snadněji a vám půjde práce lépe od ruky. 

Vyzkoušejte si sami jaký je to rozdíl.

 

         

Věděli jste, že váš domov s jeho uspořádáním a nasměrováním na světové strany a okolí také funguje jako vaše druhá kůže?

Nevědomky se totiž obklopujeme tím, co máme v sobě - veškeré dary, strachy a omezení se zrcadlí v zařízení našich domovů a to pak nadále ovlivňuje náš osud... Když uspořádáte svůj příbytek a necháte proudit energii, tak jak má, pak vás dovede i k vlastní harmonii... 

 

 

Zajímá vás, jak se dívá Feng Shui na NOŽE?

Zajímá vás, jak se dívá Feng Shui na nože?

 

S tímto nepostradatelným nástrojem bychom měli v našich domácnostech nakládat velmi opatrně❗

Oplývá totiž velmi aktivní jangovou energií, která může nevhodným zacházením způsobovat napětí a nehody.

NEVYSTAVUJTE proto ostří svých nožů v kuchyni na magnetických lištách, ale raději je zasunujte do držáků k tomu určených. 

 Nůž také není vhodným dárkem, jelikož může narušit váš vztah s obdarovaným.

 

S tímto nepostradatelným nástrojem bychom měli v našich domácnostech nakládat velmi opatrně!

 

 

Oplývá totiž velmi aktivní jangovou energií, která může nevhodným zacházením způsobovat napětí a nehody.

 

NEVYSTAVUJTE proto ostří svých nožů v kuchyni na magnetických lištách, 

ale raději je zasunujte do držáků k tomu určených. 

 

 

 Nůž také není vhodným dárkem, jelikož může narušit váš vztah s obdarovaným.

 

Věděli jste, že v tomto období se můžete zahřívat i jinak než oblečením?

Tím, že vnesete do vašeho prostoru prvek OHNĚ, zahřejete i sebe. Zapalujte každý den svíčky a tyčinky, přidejte do INTERIÉRU malé doplňky v barvě ohně.

Zapomeňte na jogurty a saláty, jezte JÍDLA tepelně upravené, teplé a horké potraviny, jako zázvor, čili, křen, česnek, hutné polévky, čočku, kořenovou zeleninu, bylinkové čaje… Podpořte své LEDVINY, zajištují vám vitalitu. Když podpoříte prostor i tělo, nebudete nemocní.

Více na strava-dle-tcm

 
 

Víte, že byste měli pravidelně čistit váš dům či byt?

 

Stále se setkávám s lidmi, kteří vůbec neví, že je třeba pravidelně ENERGETICKY ČISTIT nejen tělo, ale i PROSTOR ve kterém žijeme a pracujeme. Vše co nás obklopuje, nás OVLIVŇUJE.

Pokud jste svůj dům nikdy nečistili nebo je váš prostor dlouhodobě zatížen, doporučuji tento proces vícekrát OPAKOVAT. Také v případě KOUPĚ domu či bytu, vyčistěte své bydlení ještě před nastěhováním.

 

Víte kdy je na to vhodná doba?

Očista domu by se měla dělat minimálně 2x až 4x ročně, nejlépe mezi ročními obdobími. Nebo kdykoliv, když se CÍTÍTE hodně unavení, jste NEMOCNÍ, ale i v případě pokud u vás byla NEGATIVNÍ návštěva a vy se poté cítíte špatně.

Mimo klasického úklidu je třeba prostor vyčistit hlavně ENERGETICKY.

 

Jeden z nejúčinnějších očistných TECHNIK je nasypat do všech rohů hrubozrnnou mořskou SŮL na dobu 48 hodin, nejlépe na víkend, když odjíždíte. Po dvou dnech se sůl musí odstranit mimo dům, pozemek. Potom projděte celý dům s vykuřovací směsí nebo vonnými tyčinkami, nejlépe KADIDLO, ŠALVĚJ nebo v případě silného znečištění směs Dračí krev. Můžete použít i difuzér s touto esencí v průběhu roku jako prevenci. Také je vhodné prostor projít s cinkajícím ZVONEČKEM, tibetskou mísou či si pustit nahlas CD s těmito zvuky - prostě udělat pořádný rámus. Nakonec zapalte svíčky a důkladně VYVĚTREJTE.

 

 Nechte vstoupit NOVOU ENERGII do vašeho domova! Sami ucítíte, jak velká ZMĚNA nastane.

 
 

Proč je osobní konzultace přímo u vás doma tak přínosná?

Feng Shui není jenom o postavení nábytku a barvách, jak si mnoho lidí myslí. 

 

Dobré Feng Shui začíná již před domem. OKOLÍ DOMU nás ovlivňuje víc, než předpokládáme, stejně tak to, co dominuje našemu VCHODU i uvnitř něj. Vše, čím se pak obklopujeme v našich místnostech, na nás PŮSOBÍ a tak nám PŘISPÍVÁ, ale i naopak. Pro zkušeného „Mistra“ Feng Shui všechny tyto atributy vypovídají o vás a proto pozná, co vás tíží a jak vám POMOCI ZMĚNIT dané těžkosti, které vás provází. Toto se NEDÁ VYČÍST V KNIHÁCH, ale ve vašem PROSTORU, protože každý jsme jiný, jedinečný, provází nás jiné zkušenosti a žijeme na jiném místě.

 

A to je důvod, proč je pro vás OSOBNÍ KONZULTACE přímo ve vašem domě tak přínosná.

 
 

Jak si vybírat obrazy v našem interiéru a jak na nás působí?

 

Obrazy, malby a fotografie, které si rozmisťujeme do svého obydlí, bychom měli vybírat velmi pečlivě. Dejte pozor na obrazy darované nebo starožitné, mohou nést energii, která vám nemusí prospívat. Vždy, když se rozhodujete obraz koupit nebo umístit, důkladně si ho naciťte a vnímejte, jak na vás působí a zda je opravdu pro vás přínosem do dané místnosti.

 

Obrazy mohou velmi ovlivnit nejen naši náladu, ale i náš život a zdraví. Kupříkladu v ložnici by neměli být fotky dětí nebo obrazy samotné ženy. Tato symbolika neprospívá partnerství, ať už stávajícího nebo žádaného. Do sektoru hojnosti si rozhodně nedávejte vyprahlou poušť a rozbouřené moře do ložnice či kariery.

 

Víte jak vás ovlivňuje skladování starých nepotřebných věcí?

Víte, že VYKLIZENÍM starých nepotřebných věcí si do svého domova vpouštíte NOVOU ENERGII a nové příležitosti?

 

KVALITU energie v domě OVLIVŇUJE i to, co rádoby není vidět. Proto nekumulujte staré věci, zvlášť ne pod POSTELÍ. Nahromaděné věci STAGNUJÍ energii. Pokud pak v této energii dokonce i spíte, nemůže si vaše tělo odpočinout, ZREGENEROVAT se a nabrat novou energii, kterou potřebuje na nový den.

 

Nezapomínejte ale ani na nepořádek nebo skladování starých věcí na PŮDĚ, blokujete si tím budoucnost a svůj růst. Ve SKLEPĚ vám stagnuje podvědomí a zůstáváte v minulosti. 

 

Často vídám, že lidé používají GARÁŽ jako skladiště z důvodu chybějící půdy či sklepa. I tady platí stejné pravidlo a může významně OVLIVNIT váš život dle umístění v domě i mimo něj. Tato stagnace pak ZASAHUJE vaše vztahy, zdraví, kariéru nebo hojnost.

 
 
Záznamy: 1 - 15 ze 15

Štítky

 1. LETÍCÍ HVĚZDA PRO ROK 2020 KOVOVÉ KRYSY
 2. Leden 2018
 3. Blue Tansy
 4. Lemon Myrtle
 5. 2018 - ROK ZEMSKÉHO PSA PRO HARMONICKÝ DOMOV
 6. TKDM
 7. Víš
 8. Vztahy!
 9. Frankincense
 10. Jak si přitáhnout šťastné partnerství
 11. Lednové NOVINKY
 12. Když si něco přeju
 13. Aromaterapie
 14. Dárce
 15. Zacházení s energiemi
 16. ZIMNÍ SLUNOVRAT 2017 – BRÁNA K NOVÉMU ZHMOTNĚNÍ
 17. Terapie Duše
 18. LETÍCÍ HVĚZDA PRO ROK 2018 ZEMSKÉHO PSA
 19. Akce 2018
 20. Detoxzyme
 21. Čistící prostředky Thieves
 22. Dům do L
 23. Kineziologie
 24. Barvy v koupelně
 25. Ložnice ve směru špatném pro mě dobrém pro partnera
 26. Ložnice místnost Mistrů
 27. seminář Ložnice místnost mistrů
 28. Seminář o ložnici
 29. Akce 2020
 30. webside in english
 31. kam na zahradě ohniště?
 32. Články Harmonie mysli
 33. ThetaHealing
 34. Rozbor bytu
 35. LETÍCÍ HVĚZDA
 36. Svah
 37. Střed domu
 38. Poděkování
 39. Voda na východě
 40. Vyváženost prostoru vede k harmonii
 41. Dalajlamova kočka – David Michie
 42. Harmonie mysli
 43. Zasvěcení Shamballa
 44. Chcete se uzdravit? Začněte u hlavy
 45. Duchovní příčina obezity a celulitidy v naší duši
 46. AromaTerapie
 47. Nic není náhoda
 48. Otázky a odpovědi Aroma
 49. Pomeranč
 50. Otázky a odpovědi FengShui
 51. Jak vytvořit dětské království
 52. Rozbor prostoru firmy
 53. Diagnostika prostoru
 54. Kurz Feng Shui
 55. Dětský pokoj
 56. Barevnost - živly a směry
 57. Kreslení pravou mozkovou hemisférou
 58. Reference
 59. Barvy v interiéru
 60. Tymián
 61. Mandarinka
 62. 2017 ROK OHNIVÉHO KOHOUTA PRO HARMONICKÝ DOMOV
 63. Rozhovory na rádiu ČRO Sever o Feng Shui
 64. Purification
 65. MultiGreens
 66. 5-denní očistná kůra
 67. Balance Complete
 68. UZDRAV SVOJE TĚLO
 69. Kineziologie v mém životě
 70. Nové produkty pro miminka
 71. Kam duše ukrývá svá trápení
 72. Thieves
 73. Nová energie
 74. Místo dětí bývá nutné léčit rodiče
 75. LETÍCÍ HVĚZDA PRO ROK 2017 OHNIVÉHO KOHOUTA
 76. 8 nejdůležitějších myšlenek z knihy Čtyři dohody
 77. O odpuštění
 78. Deprese
 79. Esenciální oleje a jejich podpora
 80. Terapie