Tělesné procesy Access

 

 

Naše tělo je odrazem našeho života. Uchovává v sobě všechny nahromaděné emoce, traumata i náš celkový přístup k životu.

 

Jaké by to bylo, kdybyste mohli informace těla přepsat až do buněčné struktury?

 

Access nabízí celkem 50 druhů tělesných procesů, které dokáží změnit nastavení buněk, odstranit chronické i akutní bolesti, uvolnit vše, co neodpovídá naší podstatě a tomu, abychom byli se svým tělem v souladu. Všechny tyto procesy mají společné to, že jsou energické. Pracují s energií těl.

 
 

Tělesné procesy nevybíráme podle toho, „co si myslíme, že je pro tělo vhodné“ (logická mysl v tomto případě obvykle není dobrým rádcem), ale komunikujeme, ptáme se těla, co by pro něj v tuto chvíli bylo vhodné.

 
 

„Tělo samo vám dá najevo, co potřebuje“.

 ̴ Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness

 

 

Vaše tělo s vámi komunikuje. Vy a vaše tělo máte vlastně povědomí o všem. Tělesné procesy zvyšují způsob, jakým vaše tělo dokáže ukázat, čeho si je vědomo - vědomí každé buňky a molekuly na celém světě. Vše, co se u tělesných procesů vyžaduje, je ochota být přítomen, dotýkat se těl a přijímat zpětnou vazbu od těla, na kterém pracujete.

 
 

 
 

Jak terapie tělesných procesů probíhá?

 

Každé sezení začíná úvodním rozhovorem, který zahrnuje otázky odhalující blok, trauma či potíže, které klienta v daném okamžiku nejvíce tíží. Poté je vybrán proces, který je v daném okamžiku pro tělo klienta tím nejvyšším a nejlepším přínosem.

 

Terapie probíhá tak, že si klient lehne zcela oblečen na lehátko na břicho, záda nebo bok, což záleží na postupu a oblasti těla, kde se uvolňuje energie i v rámci pohodlí klienta. Po celou dobu terapie je klient pod přikrývkou.

 

Vlastní terapie je prováděna postupným lehkým přikládáním rukou terapeuta na tělo klienta a posunováním do různých poloh, ve kterých ruce chvíli setrvají na stejné pozici.

 

Lidé prožívají tyto terapie různě, cítí se hluboce uvolněně a mysl se vypne, převládá pocit, že v tomto hlubokém vesmíru relaxace může nastat obnova a uzdravení těla.

 

TĚLESNÝ PROCES - "MTVSS" 

Systém pro uvolnění molekulární terminální valence

 
 

MTVSS je jedním z nejdynamičtějších tělesných nástrojů v Accessu, je často „nástrojem volby“, který odstraní téměř jakoukoli funkční poruchu těla. Spustí samoléčebné procesy a vytváří klid a lehkost v těle tím, že omezení, které byly zablokovány do buněk, se uvolňují. MTVSS může mít neuvěřitelně dynamický vliv na imunitní systém, zvláště když je prováděn na kloubech. Pravidelným spouštěním MTVSS nastaly změny u rakoviny a další potenciálně smrtelných nemocí.

 

MTVSS může být použit zhruba tisíci různými způsoby a pokaždé vytváří jiné možnosti. Všechny způsoby, jakými jste zablokovali své tělo a mysleli jste si, že tato skutečnost je součtem toho co můžete udělat nebo být.

 

Tento proces aktivuje energie všech témat uvnitř těla. Projdete-li více ošetřeními během 10 týdnů, změní se celá struktura vašeho těla a tím si zajistíte totální restart ve vašem těle.

 

Máte-li narušený imunitní systém nebo funkci jakéhokoli orgánu, kloubů a svalů v těle, můžete použít tento dynamický tělesný proces.

 

MTVSS ruší názory a pohledy, které nás omezují, které jsou uzamčeny v našem těle, a kolikrát o nich ani nevíme.Tento proces má několik způsobů použití a tím vytváří i různé možnosti pro naše tělo.

 

Lze ho provést ve více variantách:

1. MTVSS celého těla.

2. Posílení imunitního systému a podpoření správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny).

3. Klouby, kosti nebo jen jednoho určitého orgánu.

Tělesný proces - BMM Biomimetická a biomimetrická mimika (Biomimetic and Biomimetric Mimicry)

Jak být konečně sám sebou?

Tento proces eliminuje, rozpustí a změní vše, kde nevědomě napodobujeme vzorce chování, přebíráme bolesti, cesty a reality druhých lidí. 

Kolikrát jste si říkali, že vy to nebudete mít a dělat jako vaše máma nebo táta! A kolikrát jste se přistihli při tom, že jste a reagujete stejně jako oni. 

Tento proces vám umožní začít tvořit ze své vlastní podstaty, mít své vlastní volby. Nebudete již podvědomě napodobovat druhé anebo se snažit přizpůsobit svému okolí. Budete konečně sami sebou! 

A navíc se v tom budete cítit velmi lehce, jako by to bylo odjakživa.

Ve svém životě se snažíme druhé napodobovat a chápat, je to přirozená schopnost našeho těla ve snaze zapadnout do tohoto světa. Abychom byli schopni druhé pochopit intelektuálně i energeticky, zakódujeme ve svém těle podobnosti - biomimetika. Biomimetrika je schopnost vašeho těla splývat s prostorem druhého, kdy například ve vztahu máte tendence z „Já a Ty“ být najednou jedním. BBM proces uvolňuje tyto vzorce a umožňuje vám být opět sami sebou.

Na tento proces je možné navázat 10 minutový proces Aktivace a inicializace 90% kapacity a funkce vašeho mozku. 

TĚLESNÝ PROCES - "BMM" 

Biomimetická a biomimetrická mimika 

 

Jak být konečně sám sebou?

 

Tento proces eliminuje, rozpustí a změní vše, kde nevědomě napodobujeme vzorce chování, přebíráme bolesti, cesty a reality druhých lidí. 

 

Kolikrát jste si říkali, že vy to nebudete mít a dělat jako vaše máma nebo táta! A kolikrát jste se přistihli při tom, že jste a reagujete stejně jako oni?

 

Tento proces vám umožní začít tvořit ze své vlastní podstaty, mít své vlastní volby. Nebudete již podvědomě napodobovat druhé anebo se snažit přizpůsobit svému okolí. Budete konečně sami sebou! 

 

A navíc se v tom budete cítit velmi lehce, jako by to bylo odjakživa.

 

Ve svém životě se snažíme druhé napodobovat a chápat. Je to přirozená schopnost našeho těla ve snaze zapadnout do tohoto světa. Abychom byli schopni druhé pochopit intelektuálně i energeticky, zakódujeme ve svém těle podobnosti - biomimetika

Biomimetrika je schopnost vašeho těla splývat s prostorem druhého, kdy například ve vztahu máte tendence z „Já a Ty“ být najednou jedním. BBM proces uvolňuje tyto vzorce a umožňuje vám být opět sami sebou.

 

Na tento proces je možné navázat 10 minutovým tělesným procesem: "Aktivace a inicializace 90% kapacity a funkce vašeho mozku"

 

TĚLESNÝ PROCES – „Pryč s traumaty“

 
 

Je proces, který se používá v případech, kdy je tělo traumatizováno. Ruší především účinek kumulativního traumatu na tělo. Tento proces mění to, co zablokuje trauma a odstraňuje šok a trauma z těla. 

 

Tento proces je vhodný v případech kdy lidé i zvířata prožili nějakou traumatickou událost, jako je nehoda, ztráta někoho blízkého, napadení, týrání, ale i fyzické vyčerpání. U lidí může trauma způsobit i rozvod, nepříjemný přístup kolegů či šéfa v práci nebo v rodině.

 

Proces může být použit i v případech nevyřešené bolesti nebo omezení pohybu u někoho s anamnézou traumat, zvláště opakovaným traumatem.

 

Může se to týkat sportovců i těch, kteří vykonávají fyzickou práci, která opakovaně zahrnuje intenzivní, nadměrnou námahu. Zdá se, že pokud je tělo traumatizováno, přizpůsobuje se nové úrovni bolesti a začne fungovat, jako by tento stav byl normální. Ti, kteří takovou činnost vykonávají, obvykle mají tendenci zvyknout si na tuto úroveň bolesti - zmenšené funkce a pokračovat v činnosti, což přináší další traumata.

 

S tímto procesem je vhodné kombinovat i terapii Access Bars z důvodu dočištění energií.

 

TĚLESNÝ PROCES – „Eliminace a vyhlazení toxinů“

 

Toxické amalgámy jsou součástí toho, co vytváří v těle rakovinu

 

Tento proces pomáhá odstranit z těla toxické látky, ať už se jedná o cokoliv. Tímto procesem mohou být odstraněny škodlivé účinky amalgámů používaných při dentálních zákrocích, toxické součásti očkování, těžké kovy, chlorid hlinitý, překyselení organismu a další látky, které se v těle vyskytují a tělo je není schopno vyloučit běžnou eliminací.

 

TĚLESNÝ PROCES - 

"Regenerace buněk při a po rakovině - Obnova imunocytózy"

 

Tento proces je vhodný pro pacienty s rakovinou, k znovu obnovení jejich imunitního systému. Pomáhá lidem s procesem chemoterapie, prochází ji pak s větší lehkostí a někdy dokonce ani nedochází k vedlejším projevům jako je např. vypadávání vlasů. 

 

Dochází k obnovení imunity po chemoterapii. Tento proces je vhodný i pro pacienty s chronickými potížemi nebo jinými terminálními nemocemi.

 

TĚLESNÉ PROCESY - 

"De-MM De-Molekulární Manifestace, 

MDe-M Molekulární De-Manifestace"

 

De-MM je proces, ve kterém se molekuly promění v něco jiného, než jaké jsou nyní - doplní co nám chybí.

 

MDe-M slouží ke zmizení toho, co v těle nechceme - nádor apod.

TĚLESNÝ PROCES - 

"TSS - Trojnásobné sekvenční systémy"

 

TSS je systém, který se objeví v okamžiku, kdy se doslova zaseknete v nějaké události v minulosti a máte pocit, jako by byla neustále živá, jako včera.

 

Tento tělesný proces je vhodný kombinovat se spuštěním Bars při terapii Access Bars

 

Pomáhá očistit dlouhodobé nánosy v důsledku užívání léků, drog, hormonální antikoncepce, po očkování, antidepresivech a lécích na spaní apod. Čistí všechny traumatické zkušenosti, které způsobují, že se nám traumata opakovaně vrací, opakovaně je znovuprožíváme. Při tomto tělesném procesu se používají podpůrná čistící prohlášení, která na vědomé úrovni čistí hluboce uložené spouštěče tohoto chování.

TĚLESNÝ PROCES – „Exit Stage Left“

 
 

Tento proces pomáhá bytosti a tělu vzpomenout si, že život a smrt jsou volbou.

 

Vytváří opravdové spojení duše s tělem a umožňuje se odpoutat od věcí a jiných bytostí, které ji omezují ve vlastním rozhodování.

 

Používá se v případech těžce nemocných, lidí v kómatu nebo lidí, kteří žijí jakoby bez zájmu a cíle. U jedince, který projde tímto procesem, se usnadní možnost volby. Buď se ukotví v těle a nastartuje se jeho uzdravení, nový pohled na svět nebo u těžce nemocných se usnadní a urychlí jejich odchod.

 

Sama jsem tímto procesem prošla, aniž bych trpěla nějakou nemocí. Díky jedné traumatické události jsem uvízla v minulosti a byla jsem stále unavená. Tento proces mě však vrátil zpět do přítomnosti a cítila jsem nenadálý příliv energie.

 

Tímto procesem můžete pomoci i zvířatům s jejich odchodem a odpoutáním se od jejich majitelů, kvůli kterým tu mohou v těžké nemoci stále přetrvávat.

 

V případech, kdy se bytost nemůže sama zúčastnit procesu, musí dát souhlas nejbližší příbuzný nebo majitel zvířete. V těchto těžkých případech se proces dá uskutečnit na dálku.

 

V žádném případě tento proces nemůže nikomu ublížit, pouze usnadní možnost volby.

 

Kontaktujte nás

Veškerá nabídka služeb spadá do kategorie "alternativní metody",

je svobodnou vůlí každého, jak s informacemi naloží, v žádném případě nenahrazuje ošetření a diagnózu lékařem.

 

Štítky

 1. Kovová postel
 2. Lemon Myrtle
 3. 2018 - ROK ZEMSKÉHO PSA PRO HARMONICKÝ DOMOV
 4. TKDM
 5. Jak si přitáhnout a podpořit šťastné partnerství
 6. Víš
 7. Vztahy!
 8. OSHO: O ženách
 9. Člověk vykonávající práci své duše
 10. Psi a kočky zlepšují zdraví svých majitelů
 11. Blue Tansy
 12. Leden 2018
 13. Aromaterapie
 14. Dárce
 15. Zacházení s energiemi
 16. ZIMNÍ SLUNOVRAT 2017 – BRÁNA K NOVÉMU ZHMOTNĚNÍ
 17. Terapie Duše
 18. LETÍCÍ HVĚZDA PRO ROK 2018 ZEMSKÉHO PSA
 19. Akce 2018
 20. Lednové NOVINKY
 21. Jak si přitáhnout šťastné partnerství
 22. ODPUSŤTE SVÝM RODIČŮM
 23. Lemongrass
 24. Eucalyptus Radiata
 25. Svah
 26. Střed domu
 27. Poděkování
 28. Voda na východě
 29. kam na zahradě ohniště?
 30. webside in english
 31. Dům do L
 32. Kineziologie
 33. Barvy v koupelně
 34. LETÍCÍ HVĚZDA
 35. Rozbor bytu
 36. PanAway
 37. StressAway
 38. Relieve It
 39. Hydratační krém se santálovým dřevem
 40. Frankincense
 41. Detoxzyme
 42. Čistící prostředky Thieves
 43. Články Harmonie mysli
 44. ThetaHealing
 45. Ložnice místnost Mistrů
 46. Terapie
 47. Harmonie mysli
 48. Zasvěcení Shamballa
 49. Chcete se uzdravit? Začněte u hlavy
 50. Duchovní příčina obezity a celulitidy v naší duši
 51. AromaTerapie
 52. Nic není náhoda
 53. Otázky a odpovědi Aroma
 54. Pomeranč
 55. Tymián
 56. Otázky a odpovědi FengShui
 57. Newsletter září 2016
 58. Rozbor prostoru firmy
 59. Diagnostika prostoru
 60. Kurz Feng Shui
 61. Dětský pokoj
 62. Barevnost - živly a směry
 63. Kreslení pravou mozkovou hemisférou
 64. Reference
 65. Barvy v interiéru
 66. Jak vytvořit dětské království
 67. Mandarinka
 68. Thieves
 69. Nová energie
 70. Rozhovory na rádiu ČRO Sever o Feng Shui
 71. Purification
 72. MultiGreens
 73. 5-denní očistná kůra
 74. Balance Complete
 75. UZDRAV SVOJE TĚLO
 76. Kineziologie v mém životě
 77. Dalajlamova kočka – David Michie
 78. Vyváženost prostoru vede k harmonii
 79. 2017 ROK OHNIVÉHO KOHOUTA PRO HARMONICKÝ DOMOV
 80. Nové produkty pro miminka
 81. Místo dětí bývá nutné léčit rodiče
 82. LETÍCÍ HVĚZDA PRO ROK 2017 OHNIVÉHO KOHOUTA
 83. 8 nejdůležitějších myšlenek z knihy Čtyři dohody
 84. O odpuštění
 85. Deprese
 86. Pálení čarodějnic
 87. Esenciální oleje a jejich podpora
 88. Kam duše ukrývá svá trápení
 89. Souvislost s tím co se nám děje
 90. Když si něco přeju