Tělesné procesy Access

 

 

Naše tělo je odrazem našeho života. Uchovává v sobě všechny nahromaděné emoce, traumata i náš celkový přístup k životu.

 

Jaké by to bylo, kdybyste mohli informace těla přepsat až do buněčné struktury?

 

Access nabízí celkem 50 druhů tělesných procesů, které dokáží změnit nastavení buněk, odstranit chronické i akutní bolesti, uvolnit vše, co neodpovídá naší podstatě a tomu, abychom byli se svým tělem v souladu. Všechny tyto procesy mají společné to, že jsou energické. Pracují s energií těl.

 
 

Tělesné procesy nevybíráme podle toho, „co si myslíme, že je pro tělo vhodné“ (logická mysl v tomto případě obvykle není dobrým rádcem), ale komunikujeme, ptáme se těla, co by pro něj v tuto chvíli bylo vhodné.

 
 

„Tělo samo vám dá najevo, co potřebuje“.

 ̴ Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness

 

 

Vaše tělo s vámi komunikuje. Vy a vaše tělo máte vlastně povědomí o všem. Tělesné procesy zvyšují způsob, jakým vaše tělo dokáže ukázat, čeho si je vědomo - vědomí každé buňky a molekuly na celém světě. Vše, co se u tělesných procesů vyžaduje, je ochota být přítomen, dotýkat se těl a přijímat zpětnou vazbu od těla, na kterém pracujete.

 
 

 
 

Jak terapie tělesných procesů probíhá?

 

Každé sezení začíná úvodním rozhovorem, který zahrnuje otázky odhalující blok, trauma či potíže, které klienta v daném okamžiku nejvíce tíží. Poté je vybrán proces, který je v daném okamžiku pro tělo klienta tím nejvyšším a nejlepším přínosem.

 

Terapie probíhá tak, že si klient lehne zcela oblečen na lehátko na břicho, záda nebo bok, což záleží na postupu a oblasti těla, kde se uvolňuje energie i v rámci pohodlí klienta. Po celou dobu terapie je klient pod přikrývkou.

 

Vlastní terapie je prováděna postupným lehkým přikládáním rukou terapeuta na tělo klienta a posunováním do různých poloh, ve kterých ruce chvíli setrvají na stejné pozici.

 

Lidé prožívají tyto terapie různě, cítí se hluboce uvolněně a mysl se vypne, převládá pocit, že v tomto hlubokém vesmíru relaxace může nastat obnova a uzdravení těla.

 

TĚLESNÝ PROCES - "MTVSS" 

"Systém pro uvolnění molekulární terminální valence"

 
 

MTVSS je jedním z nejdynamičtějších tělesných nástrojů v Accessu, je často „nástrojem volby“, který odstraní téměř jakoukoli funkční poruchu těla. Spustí samoléčebné procesy a vytváří klid a lehkost v těle tím, že omezení, které byly zablokovány do buněk, se uvolňují. MTVSS může mít neuvěřitelně dynamický vliv na imunitní systém, zvláště když je prováděn na kloubech. Pravidelným spouštěním MTVSS nastaly změny u rakoviny a další potenciálně smrtelných nemocí.

 

MTVSS může být použit zhruba tisíci různými způsoby a pokaždé vytváří jiné možnosti. Všechny způsoby, jakými jste zablokovali své tělo a mysleli jste si, že tato skutečnost je součtem toho co můžete udělat nebo být.

 

Tento proces aktivuje energie všech témat uvnitř těla. Projdete-li více ošetřeními během 10 týdnů, změní se celá struktura vašeho těla a tím si zajistíte totální restart ve vašem těle.

 

Máte-li narušený imunitní systém nebo funkci jakéhokoli orgánu, kloubů a svalů v těle, můžete použít tento dynamický tělesný proces.

 

MTVSS ruší názory a pohledy, které nás omezují, které jsou uzamčeny v našem těle, a kolikrát o nich ani nevíme.Tento proces má několik způsobů použití a tím vytváří i různé možnosti pro naše tělo.

 

Lze ho provést ve více variantách:

1. MTVSS celého těla.

2. Posílení imunitního systému a podpoření správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny).

3. Klouby, kosti nebo jen jednoho určitého orgánu.

TĚLESNÝ PROCES

 "Doplnění a obnovení energie radosti v těle

 
 
Co kdybyste mohli změnit váš život mnohem snadněji než tvrdou prací, stresem a přemýšlením?
Poces vhodný pro depresivní osoby a osoby trpící stresem.
 
Tělesný proces, díky kterému se můžete více těšit z vašeho fyzického těla odblokováním a transformací těžkostí, které jsou zablokovány ve vašich buňkách.
 
Kolik pohodlí a radosti je možné ve vašem životě díky tomuto jemnému a příjemnému tělesnému procesu?Co kdybyste mohli změnit váš život mnohem snadněji než tvrdou prací, stresem a přemýšlením?

Poces vhodný pro depresivní osoby a osoby trpící stresem.

Tělesný proces, díky kterému se můžete více těšit z vašeho fyzického těla odblokováním a transformací těžkostí, které jsou zablokovány ve vašich buňkách.

Kolik pohodlí a radosti je možné ve vašem životě díky tomuto jemnému a příjemnému tělesnému procesu?

TĚLESNÝ PROCES

 "Obnovení všech generativních a sexuálních energií"

 

V této skutečnosti fungujeme z různých omezení, pokud jde o sex a vztahy. Máme nejrůznější představy o sexu a sexualitě.

Ale máme skutečně kontakt se sexuální energií, která by nám mohla být vlastní?

 

Naše tělo je smyslový orgán. Ale již velmi brzy jsme se naučili, že sexuální energie je "špatná", a byli jsme nuceni ji potlačit.

Naše tělo je energeticky napojeno na jiná těla. Těla milují dotyk. Nicméně, pokud se díky nejrůznějším myšlenkám a přesvědčením,  dostaneme do konfliktu se sebou a s druhými vznikají tak energetické bloky. Nemůžeme přijímat sebe ani druhou osobu.

 

Divíte se někdy, proč vždy přitahujete stejný druh partnerů?

Nebo to vypadá, že nejste vůbec schopni  k sobě někoho najít?

Zdá se, že se stále opakujete v rámci vztahů?

 

Tímto tělesným procesem se vrátíte ke zdroji, odkud pocházejí vaše názory a přesvědčení. Jedná se o jednoduchý a příjemný proces, který odstraní všechny tyto myšlenky a vzorce a umožní vám vytvořit vztahy s mnohem větší lehkostí. Otevře se vnímání budoucnosti a výsledků našich vlastních voleb.

 

Tento proces odemkne a vyčistí programování v těle, které nás nutí být přitahováni lidmi, kteří vypadají dobře, ale ve skutečnosti nejsou přínosem pro nás nebo naše tělo.

 

Tělesný proces - BMM Biomimetická a biomimetrická mimika (Biomimetic and Biomimetric Mimicry)

Jak být konečně sám sebou?

Tento proces eliminuje, rozpustí a změní vše, kde nevědomě napodobujeme vzorce chování, přebíráme bolesti, cesty a reality druhých lidí. 

Kolikrát jste si říkali, že vy to nebudete mít a dělat jako vaše máma nebo táta! A kolikrát jste se přistihli při tom, že jste a reagujete stejně jako oni. 

Tento proces vám umožní začít tvořit ze své vlastní podstaty, mít své vlastní volby. Nebudete již podvědomě napodobovat druhé anebo se snažit přizpůsobit svému okolí. Budete konečně sami sebou! 

A navíc se v tom budete cítit velmi lehce, jako by to bylo odjakživa.

Ve svém životě se snažíme druhé napodobovat a chápat, je to přirozená schopnost našeho těla ve snaze zapadnout do tohoto světa. Abychom byli schopni druhé pochopit intelektuálně i energeticky, zakódujeme ve svém těle podobnosti - biomimetika. Biomimetrika je schopnost vašeho těla splývat s prostorem druhého, kdy například ve vztahu máte tendence z „Já a Ty“ být najednou jedním. BBM proces uvolňuje tyto vzorce a umožňuje vám být opět sami sebou.

Na tento proces je možné navázat 10 minutový proces Aktivace a inicializace 90% kapacity a funkce vašeho mozku. 

TĚLESNÝ PROCES - "BMM" 

"Biomimetická a biomimetrická mimika" 

 

Jak být konečně sám sebou?

 

Tento proces eliminuje, rozpustí a změní vše, kde nevědomě napodobujeme vzorce chování, přebíráme bolesti, cesty a reality druhých lidí. 

 

Kolikrát jste si říkali, že vy to nebudete mít a dělat jako vaše máma nebo táta! A kolikrát jste se přistihli při tom, že jste a reagujete stejně jako oni?

 

Tento proces vám umožní začít tvořit ze své vlastní podstaty, mít své vlastní volby. Nebudete již podvědomě napodobovat druhé anebo se snažit přizpůsobit svému okolí. Budete konečně sami sebou! 

 

A navíc se v tom budete cítit velmi lehce, jako by to bylo odjakživa.

 

Ve svém životě se snažíme druhé napodobovat a chápat. Je to přirozená schopnost našeho těla ve snaze zapadnout do tohoto světa. Abychom byli schopni druhé pochopit intelektuálně i energeticky, zakódujeme ve svém těle podobnosti - biomimetika

Biomimetrika je schopnost vašeho těla splývat s prostorem druhého, kdy například ve vztahu máte tendence z „Já a Ty“ být najednou jedním. BBM proces uvolňuje tyto vzorce a umožňuje vám být opět sami sebou.

 

Na tento proces je možné navázat 10 minutovým tělesným procesem: "Aktivace a inicializace 90% kapacity a funkce vašeho mozku"

 

TĚLESNÝ PROCES

„Pryč s traumaty“

 
 

Je proces, který se používá v případech, kdy je tělo traumatizováno. Ruší především účinek kumulativního traumatu na tělo. Tento proces mění to, co zablokuje trauma a odstraňuje šok a trauma z těla. 

 

Tento proces je vhodný v případech kdy lidé i zvířata prožili nějakou traumatickou událost, jako je nehoda, ztráta někoho blízkého, napadení, týrání, ale i fyzické vyčerpání. U lidí může trauma způsobit i rozvod, nepříjemný přístup kolegů či šéfa v práci nebo v rodině.

 

Proces může být použit i v případech nevyřešené bolesti nebo omezení pohybu u někoho s anamnézou traumat, zvláště opakovaným traumatem.

 

Může se to týkat sportovců i těch, kteří vykonávají fyzickou práci, která opakovaně zahrnuje intenzivní, nadměrnou námahu. Zdá se, že pokud je tělo traumatizováno, přizpůsobuje se nové úrovni bolesti a začne fungovat, jako by tento stav byl normální. Ti, kteří takovou činnost vykonávají, obvykle mají tendenci zvyknout si na tuto úroveň bolesti - zmenšené funkce a pokračovat v činnosti, což přináší další traumata.

 

S tímto procesem je vhodné kombinovat i terapii Access Bars z důvodu dočištění energií.

 

TĚLESNÝ PROCES

„Eliminace a vyhlazení toxinů“

 

Toxické amalgámy jsou součástí toho, co vytváří v těle rakovinu

 

Tento proces pomáhá odstranit z těla toxické látky, ať už se jedná o cokoliv. Tímto procesem mohou být odstraněny škodlivé účinky amalgámů používaných při dentálních zákrocích, toxické součásti očkování, těžké kovy, chlorid hlinitý, překyselení organismu a další látky, které se v těle vyskytují a tělo je není schopno vyloučit běžnou eliminací.

 

TĚLESNÝ PROCES

"Regenerace buněk při a po rakovině - Obnova imunocytózy"

 

Tento proces je vhodný pro pacienty s rakovinou, k znovu obnovení jejich imunitního systému. Pomáhá lidem s procesem chemoterapie, prochází ji pak s větší lehkostí a někdy dokonce ani nedochází k vedlejším projevům jako je např. vypadávání vlasů. 

 

Dochází k obnovení imunity po chemoterapii. Tento proces je vhodný i pro pacienty s chronickými potížemi nebo jinými terminálními nemocemi.

 

TĚLESNÉ PROCESY

"De-MM De-Molekulární Manifestace" 

"MDe-M Molekulární De-Manifestace"

 

De-MM je proces, ve kterém se molekuly promění v něco jiného, než jaké jsou nyní - doplní co nám chybí.

 

MDe-M slouží ke zmizení toho, co v těle nechceme - nádor apod.

TĚLESNÝ PROCES - "TSS" 

"Trojnásobné sekvenční systémy"

 

TSS je systém, který se objeví v okamžiku, kdy se doslova zaseknete v nějaké události v minulosti a máte pocit, jako by byla neustále živá, jako včera.

 

Tento tělesný proces je vhodný kombinovat se spuštěním Bars při terapii Access Bars

 

Pomáhá očistit dlouhodobé nánosy v důsledku užívání léků, drog, hormonální antikoncepce, po očkování, antidepresivech a lécích na spaní apod. Čistí všechny traumatické zkušenosti, které způsobují, že se nám traumata opakovaně vrací, opakovaně je znovuprožíváme. Při tomto tělesném procesu se používají podpůrná čistící prohlášení, která na vědomé úrovni čistí hluboce uložené spouštěče tohoto chování.

TĚLESNÝ PROCES

„Exit Stage Left“

 
 

Tento proces pomáhá bytosti a tělu vzpomenout si, že život a smrt jsou volbou.

 

Vytváří opravdové spojení duše s tělem a umožňuje se odpoutat od věcí a jiných bytostí, které ji omezují ve vlastním rozhodování.

 

Používá se v případech těžce nemocných, lidí v kómatu nebo lidí, kteří žijí jakoby bez zájmu a cíle. U jedince, který projde tímto procesem, se usnadní možnost volby. Buď se ukotví v těle a nastartuje se jeho uzdravení, nový pohled na svět nebo u těžce nemocných se usnadní a urychlí jejich odchod.

 

Sama jsem tímto procesem prošla, aniž bych trpěla nějakou nemocí. Díky jedné traumatické události jsem uvízla v minulosti a byla jsem stále unavená. Tento proces mě však vrátil zpět do přítomnosti a cítila jsem nenadálý příliv energie.

 

Tímto procesem můžete pomoci i zvířatům s jejich odchodem a odpoutáním se od jejich majitelů, kvůli kterým tu mohou v těžké nemoci stále přetrvávat.

 

V případech, kdy se bytost nemůže sama zúčastnit procesu, musí dát souhlas nejbližší příbuzný nebo majitel zvířete. V těchto těžkých případech se proces dá uskutečnit na dálku.

 

V žádném případě tento proces nemůže nikomu ublížit, pouze usnadní možnost volby.

 

Kontaktujte nás

Veškerá nabídka služeb spadá do kategorie "alternativní metody",

je svobodnou vůlí každého, jak s informacemi naloží, v žádném případě nenahrazuje ošetření a diagnózu lékařem.

 

Štítky

 1. Terapie Duše
 2. OSHO: O ženách
 3. Člověk vykonávající práci své duše
 4. Psi a kočky zlepšují zdraví svých majitelů
 5. Lemongrass
 6. Eucalyptus Radiata
 7. Wintergreen
 8. PanAway
 9. StressAway
 10. Relieve It
 11. Vztahy!
 12. Víš
 13. LETÍCÍ HVĚZDA PRO ROK 2018 ZEMSKÉHO PSA
 14. Akce 2018
 15. Lednové NOVINKY
 16. Jak si přitáhnout šťastné partnerství
 17. Leden 2018
 18. Blue Tansy
 19. Lemon Myrtle
 20. 2018 - ROK ZEMSKÉHO PSA PRO HARMONICKÝ DOMOV
 21. TKDM
 22. Hydratační krém se santálovým dřevem
 23. Frankincense
 24. Detoxzyme
 25. Dům do L
 26. Kineziologie
 27. Barvy v koupelně
 28. Ložnice ve směru špatném pro mě dobrém pro partnera
 29. Ložnice místnost Mistrů
 30. seminář Ložnice místnost mistrů
 31. Seminář o ložnici
 32. Akce 2020
 33. LETÍCÍ HVĚZDA PRO ROK 2020 KOVOVÉ KRYSY
 34. webside in english
 35. kam na zahradě ohniště?
 36. Čistící prostředky Thieves
 37. Články Harmonie mysli
 38. ThetaHealing
 39. Rozbor bytu
 40. LETÍCÍ HVĚZDA
 41. Svah
 42. Střed domu
 43. Poděkování
 44. Voda na východě
 45. 2020 - ROK KOVOVÉ KRYSY PRO HARMONICKÝ DOMOV
 46. Terapie
 47. Chcete se uzdravit? Začněte u hlavy
 48. Duchovní příčina obezity a celulitidy v naší duši
 49. AromaTerapie
 50. Nic není náhoda
 51. Otázky a odpovědi Aroma
 52. Pomeranč
 53. Tymián
 54. Mandarinka
 55. Thieves
 56. Zasvěcení Shamballa
 57. Harmonie mysli
 58. Rozbor prostoru firmy
 59. Diagnostika prostoru
 60. Kurz Feng Shui
 61. Dětský pokoj
 62. Barevnost - živly a směry
 63. Kreslení pravou mozkovou hemisférou
 64. Reference
 65. Barvy v interiéru
 66. Jak vytvořit dětské království
 67. Nová energie
 68. Místo dětí bývá nutné léčit rodiče
 69. LETÍCÍ HVĚZDA PRO ROK 2017 OHNIVÉHO KOHOUTA
 70. Balance Complete
 71. UZDRAV SVOJE TĚLO
 72. Kineziologie v mém životě
 73. Dalajlamova kočka – David Michie
 74. Vyváženost prostoru vede k harmonii
 75. Když si něco přeju
 76. Aromaterapie
 77. Dárce
 78. Zacházení s energiemi
 79. 5-denní očistná kůra
 80. MultiGreens
 81. 8 nejdůležitějších myšlenek z knihy Čtyři dohody
 82. O odpuštění
 83. Deprese
 84. Esenciální oleje a jejich podpora
 85. Kam duše ukrývá svá trápení
 86. Nové produkty pro miminka
 87. 2017 ROK OHNIVÉHO KOHOUTA PRO HARMONICKÝ DOMOV
 88. Rozhovory na rádiu ČRO Sever o Feng Shui
 89. Purification
 90. ZIMNÍ SLUNOVRAT 2017 – BRÁNA K NOVÉMU ZHMOTNĚNÍ