Tělesné procesy Access

 

 

Naše tělo je odrazem našeho života. Uchovává v sobě všechny nahromaděné emoce, traumata i náš celkový přístup k životu.

 

Jaké by to bylo, kdybyste mohli informace těla přepsat až do buněčné struktury?

 

Access nabízí celkem 50 druhů tělesných procesů, které dokáží změnit nastavení buněk, odstranit chronické i akutní bolesti, uvolnit vše, co neodpovídá naší podstatě a tomu, abychom byli se svým tělem v souladu. Všechny tyto procesy mají společné to, že jsou energické. Pracují s energií těl.

 
 

Tělesné procesy nevybíráme podle toho, „co si myslíme, že je pro tělo vhodné“ (logická mysl v tomto případě obvykle není dobrým rádcem), ale komunikujeme, ptáme se těla, co by pro něj v tuto chvíli bylo vhodné.

 
 

„Tělo samo vám dá najevo, co potřebuje“.

 ̴ Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness

 

 

Vaše tělo s vámi komunikuje. Vy a vaše tělo máte vlastně povědomí o všem. Tělesné procesy zvyšují způsob, jakým vaše tělo dokáže ukázat, čeho si je vědomo - vědomí každé buňky a molekuly na celém světě. Vše, co se u tělesných procesů vyžaduje, je ochota být přítomen, dotýkat se těl a přijímat zpětnou vazbu od těla, na kterém pracujete.

 
 

 
 

Jak terapie tělesných procesů probíhá?

 

Každé sezení začíná úvodním rozhovorem, který zahrnuje otázky odhalující blok, trauma či potíže, které klienta v daném okamžiku nejvíce tíží. Poté je vybrán proces, který je v daném okamžiku pro tělo klienta tím nejvyšším a nejlepším přínosem.

 

Terapie probíhá tak, že si klient lehne zcela oblečen na lehátko na břicho, záda nebo bok, což záleží na postupu a oblasti těla, kde se uvolňuje energie i v rámci pohodlí klienta. Po celou dobu terapie je klient pod přikrývkou.

 

Vlastní terapie je prováděna postupným lehkým přikládáním rukou terapeuta na tělo klienta a posunováním do různých poloh, ve kterých ruce chvíli setrvají na stejné pozici.

 

Lidé prožívají tyto terapie různě, cítí se hluboce uvolněně a mysl se vypne, převládá pocit, že v tomto hlubokém vesmíru relaxace může nastat obnova a uzdravení těla.

 

TĚLESNÝ PROCES - "MTVSS" 

Systém pro uvolnění molekulární terminální valence

 
 

MTVSS je jedním z nejdynamičtějších tělesných nástrojů v Accessu, je často „nástrojem volby“, který odstraní téměř jakoukoli funkční poruchu těla. Spustí samoléčebné procesy a vytváří klid a lehkost v těle tím, že omezení, které byly zablokovány do buněk, se uvolňují. MTVSS může mít neuvěřitelně dynamický vliv na imunitní systém, zvláště když je prováděn na kloubech. Pravidelným spouštěním MTVSS nastaly změny u rakoviny a další potenciálně smrtelných nemocí.

 

MTVSS může být použit zhruba tisíci různými způsoby a pokaždé vytváří jiné možnosti. Všechny způsoby, jakými jste zablokovali své tělo a mysleli jste si, že tato skutečnost je součtem toho co můžete udělat nebo být.

 

Tento proces aktivuje energie všech témat uvnitř těla. Projdete-li více ošetřeními během 10 týdnů, změní se celá struktura vašeho těla a tím si zajistíte totální restart ve vašem těle.

 

Máte-li narušený imunitní systém nebo funkci jakéhokoli orgánu, kloubů a svalů v těle, můžete použít tento dynamický tělesný proces.

 

MTVSS ruší názory a pohledy, které nás omezují, které jsou uzamčeny v našem těle, a kolikrát o nich ani nevíme.Tento proces má několik způsobů použití a tím vytváří i různé možnosti pro naše tělo.

 

Lze ho provést ve více variantách:

1. MTVSS celého těla.

2. Posílení imunitního systému a podpoření správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny).

3. Klouby, kosti nebo jen jednoho určitého orgánu.

Tělesný proces - BMM Biomimetická a biomimetrická mimika (Biomimetic and Biomimetric Mimicry)

Jak být konečně sám sebou?

Tento proces eliminuje, rozpustí a změní vše, kde nevědomě napodobujeme vzorce chování, přebíráme bolesti, cesty a reality druhých lidí. 

Kolikrát jste si říkali, že vy to nebudete mít a dělat jako vaše máma nebo táta! A kolikrát jste se přistihli při tom, že jste a reagujete stejně jako oni. 

Tento proces vám umožní začít tvořit ze své vlastní podstaty, mít své vlastní volby. Nebudete již podvědomě napodobovat druhé anebo se snažit přizpůsobit svému okolí. Budete konečně sami sebou! 

A navíc se v tom budete cítit velmi lehce, jako by to bylo odjakživa.

Ve svém životě se snažíme druhé napodobovat a chápat, je to přirozená schopnost našeho těla ve snaze zapadnout do tohoto světa. Abychom byli schopni druhé pochopit intelektuálně i energeticky, zakódujeme ve svém těle podobnosti - biomimetika. Biomimetrika je schopnost vašeho těla splývat s prostorem druhého, kdy například ve vztahu máte tendence z „Já a Ty“ být najednou jedním. BBM proces uvolňuje tyto vzorce a umožňuje vám být opět sami sebou.

Na tento proces je možné navázat 10 minutový proces Aktivace a inicializace 90% kapacity a funkce vašeho mozku. 

TĚLESNÝ PROCES - "BMM" 

Biomimetická a biomimetrická mimika 

 

Jak být konečně sám sebou?

 

Tento proces eliminuje, rozpustí a změní vše, kde nevědomě napodobujeme vzorce chování, přebíráme bolesti, cesty a reality druhých lidí. 

 

Kolikrát jste si říkali, že vy to nebudete mít a dělat jako vaše máma nebo táta! A kolikrát jste se přistihli při tom, že jste a reagujete stejně jako oni?

 

Tento proces vám umožní začít tvořit ze své vlastní podstaty, mít své vlastní volby. Nebudete již podvědomě napodobovat druhé anebo se snažit přizpůsobit svému okolí. Budete konečně sami sebou! 

 

A navíc se v tom budete cítit velmi lehce, jako by to bylo odjakživa.

 

Ve svém životě se snažíme druhé napodobovat a chápat. Je to přirozená schopnost našeho těla ve snaze zapadnout do tohoto světa. Abychom byli schopni druhé pochopit intelektuálně i energeticky, zakódujeme ve svém těle podobnosti - biomimetika

Biomimetrika je schopnost vašeho těla splývat s prostorem druhého, kdy například ve vztahu máte tendence z „Já a Ty“ být najednou jedním. BBM proces uvolňuje tyto vzorce a umožňuje vám být opět sami sebou.

 

Na tento proces je možné navázat 10 minutovým tělesným procesem: "Aktivace a inicializace 90% kapacity a funkce vašeho mozku"

 

TĚLESNÝ PROCES – „Pryč s traumaty“

 
 

Je proces, který se používá v případech, kdy je tělo traumatizováno. Ruší především účinek kumulativního traumatu na tělo. Tento proces mění to, co zablokuje trauma a odstraňuje šok a trauma z těla. 

 

Tento proces je vhodný v případech kdy lidé i zvířata prožili nějakou traumatickou událost, jako je nehoda, ztráta někoho blízkého, napadení, týrání, ale i fyzické vyčerpání. U lidí může trauma způsobit i rozvod, nepříjemný přístup kolegů či šéfa v práci nebo v rodině.

 

Proces může být použit i v případech nevyřešené bolesti nebo omezení pohybu u někoho s anamnézou traumat, zvláště opakovaným traumatem.

 

Může se to týkat sportovců i těch, kteří vykonávají fyzickou práci, která opakovaně zahrnuje intenzivní, nadměrnou námahu. Zdá se, že pokud je tělo traumatizováno, přizpůsobuje se nové úrovni bolesti a začne fungovat, jako by tento stav byl normální. Ti, kteří takovou činnost vykonávají, obvykle mají tendenci zvyknout si na tuto úroveň bolesti - zmenšené funkce a pokračovat v činnosti, což přináší další traumata.

 

S tímto procesem je vhodné kombinovat i terapii Access Bars z důvodu dočištění energií.

 

TĚLESNÝ PROCES – „Eliminace a vyhlazení toxinů“

 

Toxické amalgámy jsou součástí toho, co vytváří v těle rakovinu

 

Tento proces pomáhá odstranit z těla toxické látky, ať už se jedná o cokoliv. Tímto procesem mohou být odstraněny škodlivé účinky amalgámů používaných při dentálních zákrocích, toxické součásti očkování, těžké kovy, chlorid hlinitý, překyselení organismu a další látky, které se v těle vyskytují a tělo je není schopno vyloučit běžnou eliminací.

 

TĚLESNÝ PROCES - 

"Regenerace buněk při a po rakovině - Obnova imunocytózy"

 

Tento proces je vhodný pro pacienty s rakovinou, k znovu obnovení jejich imunitního systému. Pomáhá lidem s procesem chemoterapie, prochází ji pak s větší lehkostí a někdy dokonce ani nedochází k vedlejším projevům jako je např. vypadávání vlasů. 

 

Dochází k obnovení imunity po chemoterapii. Tento proces je vhodný i pro pacienty s chronickými potížemi nebo jinými terminálními nemocemi.

 

TĚLESNÉ PROCESY - 

"De-MM De-Molekulární Manifestace, 

MDe-M Molekulární De-Manifestace"

 

De-MM je proces, ve kterém se molekuly promění v něco jiného, než jaké jsou nyní - doplní co nám chybí.

 

MDe-M slouží ke zmizení toho, co v těle nechceme - nádor apod.

TĚLESNÝ PROCES - 

"TSS - Trojnásobné sekvenční systémy"

 

TSS je systém, který se objeví v okamžiku, kdy se doslova zaseknete v nějaké události v minulosti a máte pocit, jako by byla neustále živá, jako včera.

 

Tento tělesný proces je vhodný kombinovat se spuštěním Bars při terapii Access Bars

 

Pomáhá očistit dlouhodobé nánosy v důsledku užívání léků, drog, hormonální antikoncepce, po očkování, antidepresivech a lécích na spaní apod. Čistí všechny traumatické zkušenosti, které způsobují, že se nám traumata opakovaně vrací, opakovaně je znovuprožíváme. Při tomto tělesném procesu se používají podpůrná čistící prohlášení, která na vědomé úrovni čistí hluboce uložené spouštěče tohoto chování.

TĚLESNÝ PROCES – „Exit Stage Left“

 
 

Tento proces pomáhá bytosti a tělu vzpomenout si, že život a smrt jsou volbou.

 

Vytváří opravdové spojení duše s tělem a umožňuje se odpoutat od věcí a jiných bytostí, které ji omezují ve vlastním rozhodování.

 

Používá se v případech těžce nemocných, lidí v kómatu nebo lidí, kteří žijí jakoby bez zájmu a cíle. U jedince, který projde tímto procesem, se usnadní možnost volby. Buď se ukotví v těle a nastartuje se jeho uzdravení, nový pohled na svět nebo u těžce nemocných se usnadní a urychlí jejich odchod.

 

Sama jsem tímto procesem prošla, aniž bych trpěla nějakou nemocí. Díky jedné traumatické události jsem uvízla v minulosti a byla jsem stále unavená. Tento proces mě však vrátil zpět do přítomnosti a cítila jsem nenadálý příliv energie.

 

Tímto procesem můžete pomoci i zvířatům s jejich odchodem a odpoutáním se od jejich majitelů, kvůli kterým tu mohou v těžké nemoci stále přetrvávat.

 

V případech, kdy se bytost nemůže sama zúčastnit procesu, musí dát souhlas nejbližší příbuzný nebo majitel zvířete. V těchto těžkých případech se proces dá uskutečnit na dálku.

 

V žádném případě tento proces nemůže nikomu ublížit, pouze usnadní možnost volby.

 

Kontaktujte nás

Veškerá nabídka služeb spadá do kategorie "alternativní metody",

je svobodnou vůlí každého, jak s informacemi naloží, v žádném případě nenahrazuje ošetření a diagnózu lékařem.

 

Štítky

 1. Kam duše ukrývá svá trápení
 2. Kovová postel
 3. Aromaterapie
 4. Dárce
 5. Zacházení s energiemi
 6. ZIMNÍ SLUNOVRAT 2017 – BRÁNA K NOVÉMU ZHMOTNĚNÍ
 7. Terapie Duše
 8. LETÍCÍ HVĚZDA PRO ROK 2018 ZEMSKÉHO PSA
 9. Akce 2018
 10. Lednové NOVINKY
 11. Když si něco přeju
 12. Dalajlamova kočka – David Michie
 13. Souvislost s tím co se nám děje
 14. Nové produkty pro miminka
 15. 2017 ROK OHNIVÉHO KOHOUTA PRO HARMONICKÝ DOMOV
 16. Purification
 17. MultiGreens
 18. 5-denní očistná kůra
 19. Balance Complete
 20. UZDRAV SVOJE TĚLO
 21. Kineziologie v mém životě
 22. Jak si přitáhnout šťastné partnerství
 23. Leden 2018
 24. Blue Tansy
 25. Wintergreen
 26. PanAway
 27. StressAway
 28. Relieve It
 29. Hydratační krém se santálovým dřevem
 30. Frankincense
 31. Detoxzyme
 32. Čistící prostředky Thieves
 33. Články Harmonie mysli
 34. Eucalyptus Radiata
 35. Lemongrass
 36. Lemon Myrtle
 37. 2018 - ROK ZEMSKÉHO PSA PRO HARMONICKÝ DOMOV
 38. TKDM
 39. Víš
 40. Vztahy!
 41. OSHO: O ženách
 42. Člověk vykonávající práci své duše
 43. Psi a kočky zlepšují zdraví svých majitelů
 44. ODPUSŤTE SVÝM RODIČŮM
 45. ThetaHealing
 46. Feng-Shui a barvy v interiéru v MB
 47. Barevnost - živly a směry
 48. Kreslení pravou mozkovou hemisférou
 49. Barvy v interiéru
 50. LETÍCÍ HVĚZDA PRO ROK 2015 DŘEVĚNÉ KOZY
 51. 2015 ROK DŘEVĚNÉ KOZY PRO HARMONICKÝ DOMOV
 52. Očista domu
 53. Návrh nového domu
 54. LETÍCÍ HVĚZDA PRO ROK 2016 OHNIVÉ OPICE
 55. 2016 ROK OHNIVÉ OPICE PRO HARMONICKÝ DOMOV
 56. Otázky a odpovědi o kineziologii
 57. Odkud pramení vyhraněnost komentářů aneb o ideologiích a idejích
 58. Rozbor prostoru firmy
 59. Diagnostika prostoru
 60. Hlavní vstup
 61. Archiv článků
 62. Kurz Feng shui - nechte se také inspirovat ke změnám
 63. Dětský pokoj
 64. Ostatní články
 65. Noční můry v dětském pokoji
 66. Potřebujeme čínské Feng-Shui?
 67. AKCE 2019
 68. Vaše mysl dokáže měnit realitu
 69. Nemoci potřebujeme k varování
 70. Pomeranč
 71. Tymián
 72. Mandarinka
 73. Thieves
 74. Nová energie
 75. Místo dětí bývá nutné léčit rodiče
 76. LETÍCÍ HVĚZDA PRO ROK 2017 OHNIVÉHO KOHOUTA
 77. 8 nejdůležitějších myšlenek z knihy Čtyři dohody
 78. O odpuštění
 79. Otázky a odpovědi Aroma
 80. Nic není náhoda
 81. Citron
 82. Máta
 83. Newsletter září 2016
 84. Otázky a odpovědi FengShui
 85. Harmonie mysli
 86. Zasvěcení Shamballa
 87. Chcete se uzdravit? Začněte u hlavy
 88. Duchovní příčina obezity a celulitidy v naší duši
 89. AromaTerapie
 90. Esenciální oleje a jejich podpora