Březnový úplněk v Panně

03.03.2023


✨Jak jste si již určitě všimli, už tři dny probíhá konjunkce Venuše a Jupitera, za asistence Merkura se Saturnem s dohledem Vodnáře a přizvukováním ohnivého Berana. To je tedy pěkná sešlost!

✨A ještě dnes 3.3.2023. nás provází energie 3-3-3 a vzápětí se přidá v úterý 7.3. ve 13:40 hod. úplněk v Panně, který začíná působit už o víkendu.


✨Krásná Venuše, jak je známo, nám přináší lásku a štěstí. Společně s Jupiterem nám ukazují, jak krásná láska může být a jak je pro nás důležité radovat se, milovat a budovat láskyplné vztahy. Beranův Oheň může do našich vztahů vnést vášeň, ale pokud je ho příliš mění se na sváry, proto s ohněm zacházejte opatrně. 

Nese také energii nových začátků, kdy nám dává novou příležitost začít nové a láskyplné vztahy.


✨Za to konjunkce Merkura se Saturnem v přesném protikladu trpělivě dohlíží na dění, jako moudří rodičové na rozpustilou mládež a kladou společně s Vodnářem důležité otázky a promyšlené doporučení, které nás vedou do hmotné reality.


Měsíc březen je plný zajímavých planetárních konjunkcí, tím to dnes totiž nekončí.

2.3. v 6:05 hod. konjunkce Venuše s Jupiterem.

2.3. v 15:30 hod. konjunkce Merkur se Saturnem.

20.3. jarní rovnodennost

22.3. ve 22 hod. konjunkce Měsíce s Jupiterem.

24.3. večer nízko nad západním obzorem bude možnost sledovat seskupení Jupiteru, Venuše a Měsíce.

28.3. v 8 hod. Merkur v konjunkci s Jupiterem.

30. 3. ve 23 hod. nastane konjunkce Venuše s Uranem.

✨Letošní březen nese energii plnou překvapení a zvratů, ukazuje nám, že je možné a někdy i nutné přiblížit se (konjunkce = přiblížení) a prozkoumat lidi, věci, místa, myšlenky, příležitosti…, které nám jsou jindy vzdálené, cizí či nedostupné, ale nyní máme možnost okusit nové příležitosti, vztahy, volby, přesvědčení a možná přijdeme na nové možnosti, jak najít harmonii ve svém žití.

 

💫Trojka nese přátelskou, otevřenou, optimistickou energii, která nás bude provázet celým březnem. Je to kreativní a akční číslo vedoucí ke změně. Je to číslo svaté trojice, přitahuje bohatství a šťastné konání ve hmotě. Kombinace 3-6-9 v domě vede k harmonii. Ovšem zesílená trojka může přinášet dramatické zvraty, agresi a manipulativní vztahy, proto se dnes raději nepouštějte do konfliktních situací a raději to odložte na pondělí 6.3., kdy budete mít podporu láskyplné šestky a vztahy vám půjdou lépe.


♍️ V úterý 7.3. 2023 ve 13:40 hod. nastane úplněk v Panně


Zemitá a spravedlivá energie Panny nám připomíná, že bychom se měli očistit od starého myšlení a začít hledat novou motivaci do našeho života, tedy udělat alespoň malou, ale trvalou změnu.


Co ještě na povrchu není viditelné, to se v hloubi Země již probouzí jarní energie a velká síla rozpouští zimní spánek a s jistotou přebírá vládu. 

Vzduch nás ještě mrazivě štípá do tváří, však slábne jeho síla a v paprscích zářivého slunce rozjasňuje naše zimní chmury, lechtá naše líčka a snaží se nás rozesmát.


Panna je znamením dokonalosti a spravedlnosti, je praktická, pečlivá a dokáže si vše dobře zorganizovat. Může ale padat do extrému pedantství, přílišné kritičnosti a perfekcionismu.


Při úplňku v Panně je příhodné se zaměřit sice na malou změnu, ale zato ji nechat hluboce zakořenit a tím se stane oporou v našem životě. Pokud tedy chcete využít tuto energii a udělat změnu, budete potřebovat notnou motivaci a disciplínu, která je Panně vlastní. Buďte k sobě laskaví a nenásilní, vneste do svého konání trpělivost, prostě "netlačte na pilu". Vše má svůj čas a plody vašeho úsilí přijdou v pravý okamžik. Teď zasaďte semínko a láskyplně o něj pečujte.


Nezapomeňte také o sebe láskyplně pečovat. Komunikujte se svým tělem, zeptejte se ho, co potřebuje, poděkujte mu, dopřejte mu odpočinek, relax či masáž.


Zamyslete se nad tím, jak a čím ho sytíte, zda mu to prospívá? Dáváte mu zdravou stravu, aby bylo plné energie? Jakými myšlenkami ho plníte? Věnujete pozornost svým emocím, bolesti, napětí a dalším kontrolkám, které vaše tělo vysílá? Prospívá vašemu tělu snažit se o dokonalost…?


Panna ovlivňuje především trávicí soustavu, slinivku a oči. Na zažívání je účinná máta a zklidnění heřmánek. Esenciální olej z citronu lze difuzovat pro čistou mysl a zbystřenou pozornost, při vnitřním užití čistí tělo od toxinů. Použijte citron ráno a mátu po obědě, ta pak dokáže odvést toxiny z těla. Používejte vnitřně jen ověřené a čisté esenciální oleje, doporučuji Young Living.


Udělejte si meditaci nebo jen tak spočiňte v zamyšlení nad těmito otázkami. Vezměte si svůj osobní krystal a požádejte ho o spolupráci.


💫Jak už jsem tady mnohokrát uvedla, propojení s přírodou a jejími cykly, které se řídí pohyby vesmírných těles nás ovlivňuje více, než si uvědomujeme. Ať už to cítíme či ne. 

Pokud se tedy s nimi sladíme, nasloucháme jim a zapojíme je do svého každodenního života, pak nás tato síla dovede zpět k nám samým. Poznáme mnohé moudrosti, které se skrývají uvnitř nás samotných, v našich srdcích. Pak jasněji uslyšíme volání naší Duše, která nás vede k rovnováze a harmonii. 

Konečně si dovolíme pustit kontrolu a nechat věci ať se dějí…

💗Dana Avaliane


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková


Přečtěte si jako první, co je nového

Líbil se vám tento článek? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek k aktuálnímu dění? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com