Energetická Brána 10-10 se otevírá!

10.10.2023


💫Tato energetická vlna je příprava na zatmění Slunce, které proběhne v sobotu 14.10.2023 při novoluní ve Vahách. Tento Portál aktivuje naše energetické pole a připravuje ho na další změny, které už někteří cítíme. Další vlna přijde pak následně 28.10. při zatmění Luny v úplňku Býka a Samhain dokončí tuto říjnovou transformaci.

Tento rok je plný intenzivních zvratů a změn v našich životech. Vnitřní růst nám umožnil vidět věci v jasnějším světle a v hlubší pravdě. Energie, které přicházejí, nám pomohou se připravit a překonat překážky na naší cestě.

💫Sobotní novoluní se zatměním nám přináší energii osvobození se od situací, přesvědčení a lidí, které už do našeho života nepatří a následnou obnovu naší energie a síly, kterou nám brali. To může však znamenat, že se dostanete do zlomového bodu skrze vaše podvědomí, kdy se vám můžou ukázat zkušenosti z minulosti a tím dojde k širšímu pochopení souvislostí některých traumat s vašimi nynějšími zkušenostmi a v rámci transformace vám bude umožněno se zbavit všech přesvědčení s nimi souvisejících.


💫Portál 10-10 přináší transformační změnu. Tato brána otevírá vstup do nových realit. To, jak a kam budete procházet však záleží jen na vás…

Proces transformace je velmi individuální a bude probíhat u každého dle jeho vlastní cesty a aktuálního nastavení, proto zůstaňte ve svém srdci, vědomě řiďte své myšlenky a buďte sami sebou.

Využijte tuto energetickou vibraci dvojnásobné desítky pro vnitřní změnu. Získejte nezávislost, odkryjte svůj nekonečný potenciál a začněte se svobodně rozhodovat o svém vlastním osudu. Začněte znovu v čemkoliv, co potřebujete ve svém životě radikálně změnit… vztahy, práce, záměry, vlastní duchovní cesta…

Desítka symbolizuje transformaci, úplnost, rovnováhu mezi mužským a ženským principem, jednotu a propojení se všemi bytostmi, která tvoří nové záměry, ale také přináší odpovědnost za užití této obrovské síly pro nejvyšší dobro. Uvědomte si, že všichni přispíváme ke kolektivnímu posunu vědomí na celé naší Zemi.


💫Ponořte se do energetického pole, které otevírá čakru Solaru a aktivuje energii osobní síly, sebevědomí, svobody, sebeurčení a radosti. Využijte podporu Světelné energie Portálu 10-10 a nechte se vést k novým nápadům, vizím a záměrům… Pokud jste to již neudělali, zbavte se starých vzorců a přesvědčení, které vám již neslouží. Vyneste temnotu na Světlo. Osvoboďte se od všech obav a strachů, které by vám mohly stát v cestě k vašemu růstu.

Podívejte se v pravdě, jaká používáte přesvědčení o sobě samých… jsou opravdu vaše nebo jste je slýchali od druhých a vzali je za své?

Jak o sobě smýšlíte… a jak o sobě mluvíte v různých situacích…?

Jak se cítíte, když se takto oslovujete? Pokud se necítíte dobře, pak své přesvědčení změňte!

💫Některé změny, kterými procházíme jsou pro nás těžké, ale jsou velmi důležité pro náš osobní růst. Přijměte tyto změny, nebraňte se jim, slouží ke kultivaci vaší Duše...


Je čas transformace! 

Je čas najít své skutečné Já! 

Je čas přijmout svojí skutečnou podstatu!


💫Buďte přirození! Buďte sami sebou! Autenticita vás osvobozuje od přetvářky a tlaku, žijte ji bez kompromisů. Vyzařujte Světlo a krásu své Duše navenek, inspirujte ostatní… nepotřebujete souhlas druhých k tomu, abyste žili svojí vlastní podstatu…

💫Řiďte se svým srdcem a svou intuicí. Vaše intuice vás propojuje s vnitřní moudrostí a vaším skutečným Já, přináší vám nadhled a vy jste díky ní schopni rozhodovat se v souladu s vaším nejvyšším dobrem. Naslouchejte svým emocím a pocitům, mají pro vás potřebné informace. Jak jsem již psala v článku "Co jsou to emoce?"


Dnes ráno můžete také spatřit nad východním obzorem krásné seskupení Luny s Venuší a hvězdou Regulus, která je nejjasnější hvězdou v souhvězdí Lva.

 

👉Možná už cítíte přicházející energetické chvění ve vzduchu i na těle… zůstaňte ve svém srdci, nenechte se zmást chaosem kolem, soustřeďte se na sebe a svůj střed, vědomě podpořte svůj Solar, řádně se uzemňujte, pijte hodně čisté vody, choďte do přírody a nepřepínejte se. Vaše tělo i Duše se právě připravuje na energeticky náročné období a zcela nové životní zážitky na vaší cestě…!

👉Můžete mít velmi živé sny, cítit chaos a úzkost, hučení v hlavě a zvonění v uších nebo fyzickou bolest ve svalech či kostech, než se tělo přizpůsobí nové energii. Odpočívejte a poslouchejte své tělo…


💫Nepochybuj o sobě a věř své intuici! Tvá Duše nese krystalickou esenci Božství...!


✨"Plně přijímám Světelnou krystalickou energii Portálu 10-10!

✨Dovoluji s plným vědomím aktivaci krystalové mřížky v mém fyzickém těle i ve všech mých tělech světelných pro mé nejvyšší dobro.

✨Přijímám vyšší frekvence, které vyrovnávají energie mého vědomí s mým Vyšším Já…

✨Přijímám rozšíření a aktivaci mého Vyššího vědomí a prohloubení spojení s Božskou esencí…

✨A tak se staň! Děkuji!"


💫Změna je součástí transformace a nové energie naší Země.

Přijmi a využij tuto změnu ke své vlastní transformaci a nekonečného potenciálu, který v tobě dřímá…!


S láskou a pokorou Dana Avaliane


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková

Přečtěte si jako první, co je nového

Nejnovější články na blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com