Energetický Portál 7-7-7

07.07.2023


💫Měsíc červenec nám přináší frekvenční změnu, pomáhá nám vše staré ukončit a začít nové. Vede nás, abychom se ponořili do sebe, do hloubi Duše, naslouchali svému vnitřnímu hlasu a věřili, že vše je tak jak má být. Opusťte všechny strachy a odpor, důvěřujte svému nastavení a postupte dál s láskou v srdci.

V srpnu nás pak čeká 8.8. Lví brána, která ještě prohloubí vědomý a harmonický růst.✨Během prvního červencového týdne 4.7. – 8.7. se zaktivovala posvátná energetická brána mezi Zemí a hvězdou Sírius, která přináší zvýšené vibrace a duchovní pokrok. Sírius nám umožňuje přístup k vysokofrekvenční energii, která nese kreativní inspiraci k budování podnikání, technologickým inovacím a zlepšování naší intuice.

✨Sírius byl vždy uctíván jako Duchovní Slunce, které nám pomáhá aktivovat a posunout se na vyšší úrovně duchovního uvědomění. V Egyptě byla hvězda Sírius uctívána jako hvězda bohyně Isis, která vládne smrti a znovuzrození. Naše Slunce zahřívá naše těla a Sírius naše Duše.

✨Ve starověkých šamanských kulturách byla hvězda Sírius považována za portál k Bohům a cesty prováděné skrze Síriův portál měly přinést Božské poselství. Také naši předci věřili, že Sírius je branou do Nebe a tou musely naše Duše projít, aby opustily tuto říši a vstoupily do další.

✨Mnoho starověkých kultur tuto hvězdu uctívalo jako symbol duchovního probuzení a její konstelace vždy přinášela nevyhnutelnou transformaci, která nastane během naší cesty na Zemi.

✨Dokonce i v moderní astrologii představuje Sírius vibraci svobody. Její energie nám může pomoci osvobodit se od našich omezení a klidně vyjádřit své pravé já. Tato energie svobody může sloužit i jako inspirace, pomáhá nám posouvat se kupředu a proměnit naše cíle a sny ve skutečnost.

✨Sírius je také považován za hvězdnou rasu, která má extrémně pokročilé technologické inovace a psychické schopnosti. Ti, kdo se cítíte se Síriem propojeni, se v těchto dnech můžete snadněji propojit a přijímat zprávy od Syřanů nebo si vzpomenout na předchozí či paralelní životy se Síriem.

✨Všechna tato vysokofrekvenční energie činí první týden v červenci velmi silným obdobím na Zemi, kdy můžeme otevřít a prosazovat své duchovní uvědomění, přijímat poselství od Boha a nalézt novou svobodu v sobě i v našem životě.

✨Je to také doba, kdy se můžeme cítit otevřenější spojení s vyššími bytostmi a ctít vlastní cykly smrti a znovuzrození tak, aby nám pomohly duchovně růst.

✨Pro přijímání této silné duchovní energie do vlastního života je tedy první týden v červenci ideální čas k očištění Aury, meditaci, aktivaci třetího oka a komunikaci se svými Duchovní průvodci, Strážnými anděly nebo Vyšším Já. Tyto energie jsou také příhodné k nalezení svobody a kreativity v podnikání.


💫Dnes se také otevřela Energetická Brána 7-7-7, která přináší Světelnou energii porozumění, soucitu, radosti a moudrosti. Posiluje náš energetický pokrok, pro spojení se sebou samým a prostorem ve kterém žijeme. Zůstaňte naladěni, i když se možná cítíte podivně, jinak nebo tak nějak neznámě… buďte trpěliví, laskaví a snažte se zůstat v neutralitě vůči tomu co se děje ve vašem okolí.


💫Symbolikou čísla 7 je hledání poznání a tím že je trojnásobné se ještě zesiluje (7.7.2023).

💫Duchovní bojovník kráčí vpřed beze strachu! Odhoďte strach a s otevřeným srdcem plným lásky se posuňte k vyššímu vědomí.

💫3 x 7 = 21 je číslo, které se objevuje během přechodného období v životě nebo v době nových duchovních začátků. Je optimistické a spojené s pozitivními změnami, které nás vedou na správnou cestu v hojnosti, harmonii a radostnému tanci životem.


💫Tento Energetický Portál 777 nám umožňuje znovu se spojit s našimi duchovními pravdami a pomoci nám při uctění našeho spojení s Božskou říší. Je to číslo, které slouží jako spojení mezi naší lidskou říší a vyššími dimenzemi. Číslo sedm je také astronomicky spojeno s Plejádami, které mají také zvláštní místo v našem duchovním posunu.

💫Ve dnech během tohoto Portálu 7-7-7, který vnese kódy Světla do vašeho těla i mimo něj, můžete uzdravit svou mysl, tělo, emoce, energii a Duši vědomým propojením přímo ze Srdce s Božským Světlem.

💫Ujistěte se, že zůstanete uzemněni ve svém fyzickém těle, ale přitom si udržte svou energii v pohybu a neustále se uvolňujte.

Toto je portál duchovní transmutace a obnovy. Čím více se dokážete vědomě naladit, tím více transformační pro vás může být tento čas.


💫Nalaďte se na své Božské Světlo uvnitř sebe.

💫Otevřete se Jednotě Světla svým láskyplným Srdcem.

💫Vstupte do své vlastní síly a staňte se Avatary Nové Země!

Užijte si magický portálový čas!

💗S láskou Dana Avaliane


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková

Přečtěte si jako první, co je nového

Líbil se vám tento článek? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek k aktuálnímu dění? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com