2013 - ROK VODNÍHO HADA PRO HARMONICKÝ DOMOV

13.12.2012 13:33

 

Čínský kalendář se přehoupne do Nového roku 2013 dne 9. února ve 23:00 hodin a dosavadní vládu VODNÍHO DRAKA vystřídá vláda charizmatického a jemného HADA, jehož přirozeností je OHEŇ a společně s ním bude vládnout i životadárná, ale nekompromisní VODA. Kromě toho otevření času hmoty, nám přinese ještě energii prvku ZEMĚ.

 

Vodní Drak nám vše odkryl, vyplavil na povrch, aby nás přinutil řešit i to, co bylo dlouho skryto. Za to Vodní Had nás bude učit, umět se vypořádat se vším úplně sami a zažít to, co nám Drak ukázal. Měli bychom být sami sebou, naslouchat svému vnitřnímu Já a být k sobě upřímní, abychom našli svou vlastní cestu, a to proč jsme tady. Nesmíme ale zapomínat vnímat své okolí a nepodceňovat ho. Obojí bychom měli udržet v harmonii a rovnováze. Pokud se nám to podaří, zůstat ve svém středu, stabilizovat se a nenechat se rozhodit svým okolím, pak nám Oheň a Voda umožní neustálou obnovu energie i zdraví a tím vše řešit hladce.

 

Vše co jsme započali nebo ještě stihneme pod vládou Draka, se v roce Hada bude dařit. Co však vymyslíme již pod vládou Hada, bude velmi těžké vypustit do světa, budeme si muset počkat až na vládu Koně v dalším roce, který to pak vynese na světlo.

 

Rok Vodního Hada je především o tom, abychom se konečně zastavili, naučili se i odpočívat, zaměřili se na svou vlastní obnovu a stali se konečně sami sebou se vší odpovědností. Pokud to neuděláme my, donutí nás k tomu Had svou ohnivostí.

 

Autorka: Dana Jirsáková, 13. 12. 2012

 

Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková