2014 ROK DŘEVĚNÉHO KONĚ PRO HARMONICKÝ DOMOV

15.01.2014 16:25

 

 

Čínský kalendář odstartuje rok 2014 dne 31. ledna a ukončí ho 18. února 2015. Tohoto dne vystřídá dosavadní vládu Vodního Hada svým sebejistým tryskem Dřevěný Kůň. Společně s Koněm bude tedy vládnout prvek Dřeva s energií Větru a k tomu všemu bude přispívat ještě energie Ohně.

 

Vodní Drak 2012 nám vše odkryl, vyplavil na povrch, aby nás přinutil řešit i to, co bylo dlouho skryto. Pak nastoupil vládu Vodní Had 2013, který nás učil, umět se vypořádat se vším úplně sami a zažít to, co nám Drak ukázal. A teď Dřevěný Kůň 2014 výsledek naší předešlé snahy ještě znásobí a vynese do světa.

 

Pokud jste tedy nezaháleli, detailně prověřili svůj záměr a odstranili veškeré pochybnosti a možné problémy pod vládou Hada, pak Kůň se svou obrovskou silou a aktivitou vynese váš záměr na světlo a s nadšením všechny přesvědčí o jeho jedinečnosti.

 

Prvek Dřeva s energií Větru nám přináší na hřbetu Koně hojnost, pohyb, směr, rozmanitost, aktivitu, vanutí, narůstání, pronikání a to vše s dětskou nevinností a roztomilostí, kterou pak obohacuje všechny kolem svými kreativními postupy a nápady. Může se také ale projevit jako rozmazlené, vzteklé, neomalené, drzé hříbě se svou bezmeznou naivitou.

 

A pokud se tedy necháme strhnout Koňskou ohnivou silou s velkým nadšením a radostí ze života, budeme pelášit nespoutaným cvalem plným hojnosti kreativních nápadů, pak zaručeně dosáhneme našeho záměru v úžasných a neuvěřitelných souvislostech.

 

Kůň je svou povahou šarmantní, pozorný, praktický, upřímný a má smysl pro humor. Má rád nezávislost a přímé jednání. Může být ale i náladový a ukřivděný. Dřevěný Kůň poběží jako o závod a na své cestě odmění všechny, co mají smysl pro čest a disciplínu. Pokud chcete prosadit svou práci, spolupracujte v týmu, půjde vám to rychleji a budete zaručeně úspěšní.

 

Kůň nezapomíná, ani na své stádo, tak plánujte společné akce s rodinou, přinese vám to zajímavé souvislosti nejen v osobním životě. Kůň je také velmi vášnivý a romantický, na lásku přijde řada v druhé polovině roku. Pokud budete upřímní a otevření ve svých citech, dočkáte se plnohodnotného a stabilního vztahu na vysoké úrovni.

 

Tento rok bude jedna velká výzva pro všechny, kteří jsou praktičtí, flexibilní a chtějí uplatnit svou kreativitu. Štěstí bude přát hlavně těm, kteří dokáží tvrdě pracovat a jsou připravení zapojit se do týmu. Těm pak Kůň přinese dlouhodobou pozitivní odměnu. Popusťte uzdu svým starým touhám, naučte se malovat nebo sestavte Perpetuum mobile, máte jedinečnou příležitost uskutečnit své sny

 

Takže vzhůru do sedla, vezměte pevně opratě do svých rukou, čeká vás dynamická jízda, kterou si můžete báječně užívat. Musíte však, dobře vědět kam míříte a čeho chcete dosáhnout. Vše si řídíte sami.

 

Jestli bude lepší jet tryskem nebo raději zvolnit k poklusu se dočtete v povaze Letící Hvězdy pro rok 2014 pro vaše dané Ming Kwa.

 

 

Dana Jirsáková 15.01.2014

 

Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková