2015 ROK DŘEVĚNÉ KOZY PRO HARMONICKÝ DOMOV

05.02.2015 21:55

 

 

Východní kalendář započne rok 2015 dne 19. února a ukončí ho 7. února 2016. V tento den vystřídá dosavadní vládu rychlého a sebejistého Dřevěného Koně svým klidem Dřevěná Koza (Ovce).

 

Vodní Drak 2012 nám vše odkryl, vyplavil na povrch, aby nás přinutil řešit i to, co bylo dlouho skryto. Pak nastoupil vládu Vodní Had 2013, který nás učil, umět se vypořádat se vším úplně sami a zažít to, co nám Drak ukázal. Dřevěný Kůň 2014 výsledek naší předešlé snahy ještě znásobil a vynesl do světa. Nyní rok 2015 Dřevěné Kozy nám přinese poněkud klidnější období.

 

Koza je v čínské mytologii symbolem mateřství, harmonie, klidu a pokoje. Tento rok je proto nejpříznivějším obdobím pro početí a porod dítěte. Děti narozené v tomto roce, budou obdařeni uměleckými schopnostmi a budou mít střízlivý náhled na život, také se mohou věnovat politice či podnikání.

 

Tento rok by měl být spíše mírumilovný a klidný. Je třeba nechat věci spíše plynout v tom, jak jsme je již započali. Je tu však jistá tvrdohlavost Kozy, která zaručuje již započaté konflikty prodlužovat. Koza totiž také symbolizuje zatvrzelost a neochotu ke kompromisům.

 

Prvek Dřeva v roce Kozy zaručuje úspěchy lidem, kteří pracují v oblasti vědy nebo umění. V tomto roce mohou vzniknout krásná umělecká díla i významné vědecké objevy, vedoucí k pokroku lidstva. Dřevo je symbolem růstu, rozvoje, vytrvalosti a nové síly, ale také zakořenění, ctění tradic a úcty k hodnotám.

                                    

S příchodem roku Dřevěné Kozy dojde u většiny znamení zvěrokruhu k pozitivním změnám. Koza nám přináší spokojenost a pohodu, bez ohledu na možná nebezpečí, je Koza uvnitř šťastná a její dobrá nálada bude ovlivňovat celý rok 2015.

Tento rok tedy slibuje mnohá překvapení, zajímavé možnosti a příležitosti k prožití něčeho nového a krásného.

 

Pro ty, kteří se touží posunout kupředu je tento rok ideální k dosažení svého cíle, protože přináší mnoho inovativních nápadů hlavně v podnikání. Ti, kteří budou schopni tvrdě pracovat, jistě dostanou velkou možnost se rozvíjet a změnit svůj život výrazně k lepšímu. Rok Kozy je skvělým obdobím pro výtvarníky, literární tvůrce a skladatele, mnozí z nich dostanou možnost získat věhlas a uznání.

 

Rok Dřevěné Kozy je plný nadějí a možností zaměřené na mezilidské vztahy. Tato energie přináší příležitosti k navazování nových milostných vztahů, ale i upevňování těch stávajících. Bezstarostnost Kozy bude lákat k tomu si více užívat a utrácet peníze, dejte si na to pozor.

Rok 2015 však nepřeje hazardu a risku, proto velké nákupy a akce přenechte až na konec příštího roku.

 

Na rozdíl od předešlých let rok Dřevěné Kozy bude plynout v příjemném a pohodovém tempu. Co se týče zdraví, měl by být tento rok pozitivní. Odplynou nepříjemné stavy a rozrušení, nervové poruchy se zmírní. Myslete na své zdraví a změňte své stravovací návyky, vhodná příležitost přestat kouřit a omezit pití alkoholu.

Buďte také opatrní při manipulaci s ohněm a při řízení motorových vozidel.

 

 

Jak rok Dřevěné Kozy koresponduje s vaším konkrétním datem narození, se dočtete v povaze Letící Hvězdy na rok 2015 pro vaše Ming Kwa.

 

 

Dana Jirsáková 05.02.2015

 

Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková