Bydlení v otevřeném prostoru

11.01.2013 08:24

 

O učení Feng Shui jsem se dozvěděla a zajímala již dříve a asi před rokem si nechala udělat celkový rozbor bytu, díky kterému došlo především k přeuspořádání nábytku v obývacím pokoji. Tato změna celé rodině přinesla lepší komunikaci a návaznosti, které mi Dana vysvětlila a dnes je sama vnímám, na další prostory bytu, jelikož je částečně řešen jako otevřený prostor. V bytě se nyní cítíme lépe i díky dalším drobným zněnám, které by se zdálo člověk ani nevnímá, ale opak je pravdou i tyto drobnosti nás ovlivňují.

Marie

 

Dnes je velmi moderní tvořit otevřený prostor a tím propojovat různé místnosti. Je v tom jistě určitá výhoda i kouzlo. Ale jak jste si možná již všimli, každá místnost má svou vlastní energii, podle toho k čemu slouží. A proto, když propojíte více místností, měli byste energii daného pokoje alespoň z části udržet tím, že jeho prostor vyhraníte jinak než zdmi, jak to obvykle bývá. A to barvami, nábytkem, doplňky..., abyste prostoru dali najevo, kde jsou jeho hranice. Přitom ale musíte dodržet zásady pro danou místnost podle Feng Shui.

Pak vám každý kout vašeho harmonického domova tuto péči a důslednost dozajista vrátí tím, že se tam budete cítit skvěle a podpoří vás na vaší cestě. Prostor kde žijeme je naším zrcadlem a všechno nám zřetelně ukazuje.

Dana