Kočičí poslání

17.01.2017 22:10

 

Kočky jsou úžasní tvorové, jejichž energie je větší než jejich těla. Dokáží ovlivnit lidi, jejich domy i okolí. Když se nám kočka otře o nohu, není to jen vyjádření náklonnosti, nýbrž nám nabízí svou pozitivní energii. Kočky jsou velké osobnosti, nedají se jen tak ochočit a dělají si co chtějí. Sami si vybírají, komu chtějí projevit svou náklonnost nebo nabídnout své léčení.

 

Většina lidí si myslí, že kočky jen spí a jedí. Není to tak úplně pravda. Kočky mají schopnost odstranit negativní energii nahromaděnou v těle člověka i jiného zvířete. Také mohou tento dar použít při čištění negativních energií v domě. Nejlépe ji absorbují, pokud jsme v klidu nebo spíme. Poznáme to tak, že přede. Pokud máte kočku doma, určitě už jste si všimli, že než se usadí na vašem těle, promasíruje nejdříve ťapkáním dané místo a pak se usadí, po chvíli začne příst. Často se setkávám s lidmi, kteří říkají: „Já jsem panička, krmím ji, mazlím ji, ale když si jdeme lehnout, kočka si lehá na mého manžela a leží u něj celou noc.“ Nebo si najednou a opakovaně sama skočí do klína někomu z rodiny, ke komu předtím nikdy nešla. To se děje právě z důvodu, že kočka cítí potřebu očistit daného člověka od negativní energie nebo nemoci.

 

 

 

Kočka dokonce pozná, že budete nemocní několik dní předem. Když se někde nachladíte, pozná to a lehá si na vaši hruď, aby zmírnila příznaky, vy pak za dva až tři dny dostanete rýmu. Dokonce vycítí dva dny předem, že člověk dostane infarkt. Věnujte pozornost tomu, co dělá vaše kočka a co se vám snaží ukázat. Je také dokázáno, že lidé kteří mají doma nějaké zvíře se dožívají vyššího věku, jsou zdravější a méně ve stresu. Když alespoň trochu opětujete jejich péči a hladíte je po srsti, uklidňuje vás to a vrací do pohody. Pokud trpíte nějakou bolestí, může vám přítomnost vašeho chlupáče bolest zmírnit nebo úplně zastavit. Vyzkoušejte to!

Jedna studie dokonce prokázala, že majitelé koček mají mnohem menší pravděpodobnost srdeční příhody než ti, co kočku nemají.

 

Ve Feng Shui, ale i u nás se traduje, že když chceme vědět, zda v domě máme nějaké negativní energie nebo geopatogenní zóny, vpustíme do ještě prázdného domu kočku a psa. Kam si lehne kočka a začne příst, tam si rozhodně nedáváme postel, gauč ani jiné posezení, kde bychom se měli dlouho zdržovat. Kočka totiž okamžitě rozpozná negativní místo, a protože ji přitahuje, začne jej hned čistit. Naopak kde, si lehne pes, tam si s klidem můžete dát postel, gauč či psací stůl.

 

Pokud se vám špatně spí a vaše kočka si často lehá do vaší postele, může to znamenat, že máte postel na negativní zóně. Nebo také že vaše kočka cítí, že je s vaším tělem něco v nepořádku a snaží se vám pomoci a čistit vás. V takovémto případě si obvykle lehá na stejné místo na vašem těle. Pokud to dělá už nějakou dobu, pak bych vám doporučila, abyste věřili vaší kočce a šli se pro jistotu nechat prohlédnout lékařem. 

Ovšem neříkejte lékaři, že vám to poradila vaše kočka, nevěřil by vám. Takovýchto případů se již stalo nespočet, že chlupatý kamarád zachránil páníčkovi život. Taktéž psi umí rozpoznat negativní energie v těle člověka a můžou vás léčit a upozornit na daný problém, ale o tom si povíme v jiném článku.

 

Pokud je v rodině více lidí, které kočka léčí, může to být pro ni velká zátěž absorbovat takové množství negativní energie. Proto potřebuje chodit více ven, aby se v přírodě očistila. Pokud svou kočku vůbec nepouštíte ven, ani na vodítku, zkracujete jí život. Přeci jen je to stále šelma.

 

Jste-li příliš ve stresu nebo vážně nemocní, nemá kočka dostatek času na uvolnění negativní energie, která se u ní hromadí. Pouštějte ji více do přírody a pokud dlouho spí, tak jí nerušte – také ve spánku totiž pracuje na neutralizaci. Kdo máte kočky dvě, práci si rozdělí, tudíž je to pro ně menší zátěž.

Tyto šelmy také rozpoznají různé entity, které mohou navštívit váš dům, popřípadě si je přinesete domů sami. Chrání vás před nimi a vyhání je z domu. Možná jste si někdy všimli, že vaše šelma z ničeho nic začne syčet, prskat a mňoukat, jako by tam byl někdo cizí a vy nikoho nevidíte. Nechte jí dělat svou práci a neokřikujte jí. Právě totiž vyhání z vašeho domu nežádoucí entitu.

 

Kočky dokážou chránit celé domy před negativní energií, dokonce i takovou, která tam byla ještě, než přišly. To je důležité obzvláště v případě, že v domě před vámi už někdo bydlel nebo se v něm stalo něco zlého. Dokáží vycítit zlé duchy, začnou je pronásledovat, pokusí se je vyhnat posunutím energie nebo danou entitu uvěznit v jejich energetickém poli a přesunout ji mimo dům.

 

Když nemáte doma kočku a vstoupí do vašeho života kočka cizí, je to proto, že potřebujete v danou chvíli pomoc a ona vám ji nabízí. Kočka k vám také přichází, aby splatila vaši karmu nebo proto, že si navzájem něco dlužíte. Neodhánějte ji. Bude se muset vrátit tak či onak a vyrovnat dluh. Taková kočka si cíleně vybírá daného jednotlivce.

 

Vnímejte více své domácí šelmy, co se vám snaží říct. Když jim budete více naslouchat, více jim porozumíte a budete si trénovat svou intuici. V případě, že se vám zaběhnou, je možné pomocí mimosmyslové komunikace je i najít a přivolat. Opětujte jejich starostlivost a péči, buďte vděční za úžasného osobního léčitele a strážce.

Dana Ravena

 

Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková

 

 

 

 

 

 

Štítky

 1. Terapie Duše
 2. OSHO: O ženách
 3. Člověk vykonávající práci své duše
 4. Psi a kočky zlepšují zdraví svých majitelů
 5. Lemongrass
 6. Eucalyptus Radiata
 7. Wintergreen
 8. PanAway
 9. StressAway
 10. Relieve It
 11. Vztahy!
 12. Víš
 13. LETÍCÍ HVĚZDA PRO ROK 2018 ZEMSKÉHO PSA
 14. Akce 2018
 15. Lednové NOVINKY
 16. Jak si přitáhnout šťastné partnerství
 17. Leden 2018
 18. Blue Tansy
 19. Lemon Myrtle
 20. 2018 - ROK ZEMSKÉHO PSA PRO HARMONICKÝ DOMOV
 21. TKDM
 22. Hydratační krém se santálovým dřevem
 23. Frankincense
 24. Detoxzyme
 25. Dům do L
 26. Kineziologie
 27. Barvy v koupelně
 28. Ložnice ve směru špatném pro mě dobrém pro partnera
 29. Ložnice místnost Mistrů
 30. seminář Ložnice místnost mistrů
 31. Seminář o ložnici
 32. Akce 2020
 33. LETÍCÍ HVĚZDA PRO ROK 2020 KOVOVÉ KRYSY
 34. webside in english
 35. kam na zahradě ohniště?
 36. Čistící prostředky Thieves
 37. Články Harmonie mysli
 38. ThetaHealing
 39. Rozbor bytu
 40. LETÍCÍ HVĚZDA
 41. Svah
 42. Střed domu
 43. Poděkování
 44. Voda na východě
 45. 2020 - ROK KOVOVÉ KRYSY PRO HARMONICKÝ DOMOV
 46. Terapie
 47. Chcete se uzdravit? Začněte u hlavy
 48. Duchovní příčina obezity a celulitidy v naší duši
 49. AromaTerapie
 50. Nic není náhoda
 51. Otázky a odpovědi Aroma
 52. Pomeranč
 53. Tymián
 54. Mandarinka
 55. Thieves
 56. Zasvěcení Shamballa
 57. Harmonie mysli
 58. Rozbor prostoru firmy
 59. Diagnostika prostoru
 60. Kurz Feng Shui
 61. Dětský pokoj
 62. Barevnost - živly a směry
 63. Kreslení pravou mozkovou hemisférou
 64. Reference
 65. Barvy v interiéru
 66. Jak vytvořit dětské království
 67. Nová energie
 68. Místo dětí bývá nutné léčit rodiče
 69. LETÍCÍ HVĚZDA PRO ROK 2017 OHNIVÉHO KOHOUTA
 70. Balance Complete
 71. UZDRAV SVOJE TĚLO
 72. Kineziologie v mém životě
 73. Dalajlamova kočka – David Michie
 74. Vyváženost prostoru vede k harmonii
 75. Když si něco přeju
 76. Aromaterapie
 77. Dárce
 78. Zacházení s energiemi
 79. 5-denní očistná kůra
 80. MultiGreens
 81. 8 nejdůležitějších myšlenek z knihy Čtyři dohody
 82. O odpuštění
 83. Deprese
 84. Esenciální oleje a jejich podpora
 85. Kam duše ukrývá svá trápení
 86. Nové produkty pro miminka
 87. 2017 ROK OHNIVÉHO KOHOUTA PRO HARMONICKÝ DOMOV
 88. Rozhovory na rádiu ČRO Sever o Feng Shui
 89. Purification
 90. ZIMNÍ SLUNOVRAT 2017 – BRÁNA K NOVÉMU ZHMOTNĚNÍ