Noční můry v dětském pokoji

28.01.2013 22:18

 

Velmi mile mě překvapila podrobnost a pečlivost Danou vypracovaného rozboru bytu, ale nejvíce jsem ocenila, že po přestavbě dětského pokoje podle Feng Shui se přestalo v noci naše dítě budit a přecházet spát do ložnice. V pokoji teď tráví více času, myslím, že se tam cítí daleko lépe.

Jitka

 

Když jsem procházela byt, kde bydlí Jitka s rodinou, v celku  nebyly patrné žádné zásadní chyby. Avšak po vstoupení do dětského pokoje jsem se hned zeptala jak se v něm cítí jejich dospívající dítě, protože mi bylo hned jasné, že se mu tam moc dobře nespí. Po té mi Jitka odvyprávěla, že se vlastně v tomto pokoji moc nezdržuje, i když by to v tomto věku bylo příhodné. Ale co je hlavní, že si vlastně ani nevzpomíná na to, že by tam někdy trávilo celou noc. Obvykle totiž přechází uprostřed noci spát do ložnice k rodičům z důvodů nočních můr.

 

Ještě jsem ani neprovedla potřebné výpočty podle Feng Shui a přesto bylo na první pohled zřejmé, že tento pokoj potřebuje radikální změnu.

 

Postel měla hlavu pod oknem s kohoutem na ovládání topení mířícím přímo na hlavu a v nohou skříň se skleněnými dveřmi, které fungovaly jako zrcadlo a odrážely ještě zrychlenou energii zpět na postel. K posteli byl těsně přisunut psací stůl tak, že se z postele dalo jen těžko vylézt po jejím boku a na stole ještě stála lebka. Takže se už jistě nedivíte, proč ten kdo tam spal, měl velmi špatné spaní.

 

Doporučila jsem přesunout postel tak, aby měla pevné za hlavou a byla v pozitivním směru dítěte. Vedle postele u hlavy umístit komodu či jiný kus nábytku, aby zastínil proud energie od okna. Skleněné dveře pokrýt ozdobnou tapetou či jinou dekorací. Stůl byl přesunut do jiné části pokoje, s uzpůsobením ostatního nábytku. Barvy a vymalování pokoje jsem řídila výpočtem daných energií v tomto sektoru v souznění s osobním číslem Ming Kwa dítěte.

 

V podstatě v zápětí po přestavbě a vymalování pokoje se k udivení rodičů, dítě v noci přestalo budit a spí celou noc ve svém novém harmonickém pokoji a tráví tam i mnoho času přes den.

Dana