Harmonický domov: harmonicky-domov4.webnode.cz

Blog Poselství přírody

Letos v srpnu nastal neobvyklý úkaz, dva úplňky v jednom měsíci. Všimněte si, že obvykle je za měsíc jeden úplněk a jedno novoluní. Ještě zajímavější na tom je, že jsou oba Super úplňky a jsou ve stejném období jako je Lví Brána. To je tedy hodně "náhod" najednou, že? Proto jsou také letos srpnové dny energeticky super silné!

♌️Ve středu 16.8.2023 v 11:37 hod. nastane NOVOLUNÍ VE LVU. Přichází čas pro plnění snů a přání!

25.-26. července 2023 konec kosmického cyklu a začátek nového galaktického roku.

🌑V pondělí 17.7.2023 ve 20:31 hod. nás čeká novoluní v Raku.

💫Měsíc červenec nám přináší frekvenční změnu, pomáhá nám vše staré ukončit a začít nové. Vede nás, abychom se ponořili do sebe, do hloubi Duše, naslouchali svému vnitřnímu hlasu a věřili, že vše je tak jak má být. Opusťte všechny strachy a odpor, důvěřujte svému nastavení a postupte dál s láskou v srdci.

♑️V pondělí 3.7.2023 ve 13:38 hod. nás čeká úplněk v zemském znamení Kozoroha. Tento červencový úplněk je také někdy nazýván "Bouřkovým" z důvodu častých letních bouřek.

Na letní Slunovrat 21.6. navazuje Svatojánská noc z 23.6. na 24.6., kdy do bylin vstupují kouzelné síly přírody, a proto sbírané v tuto dobu mají nejvyšší možnou léčivou moc. Naši předci je využívali v lidovém léčitelství už od pradávna.

☀️Ve středu 21. června 2023 nastane v 16:57 hod. Letní slunovrat, kdy Slunce vstupuje do znamení Raka a začíná astronomické léto, tudíž je tento den nejdelší v roce a noc nejkratší.

Světelné vibrace se zesilují! Je čas ukázat svou skutečnou podstatu!

Ještě dobíhají energie nedělního úplňku, a už tu fičí "Portál 66", který se dnes otevřel!

V pátek 19.5.2023 nás čeká novoluní ve znamení Býka v 17:53 hod. Slunce je také stále v tomto zemitém znamení, navíc se v tuto dobu nachází v Býku i Jupiter, Merkur a Uran, proto na nás působí Býčí energie ze všech stran. Pro nás Býky nastává nové období.

V pátek 5.5.2023 nastane druhé zatmění. Tentokrát polostínové zatmění Luny, která bude v úplňku znamení Štíra v 19:33 hod. Slunce je stále ve znamení Býka. Během prvního květnového úplňku se také slaví Buddhovo narození, jako den osvícení, oslava nových začátků a očista od negativního smýšlení. Jaká to "náhoda" v tomto silném energetickém období!...

Ve čtvrtek 20.4.2023 v 06:12 hod. nastane novoluní v Beranu a současně také hybridní zatmění Slunce (kombinace polostínového a úplného zatmění), které u nás nebude viditelné. Pro pozorování tohoto neobvyklého přírodního úkazu byste museli cestovat až do Austrálie. Ovšem citelné je i tady už od začátku týdne.

Jistě jste si už všimli, že nějakou dobu, respektive už od Jarní rovnodennosti, kdy se otevřel nový Portál se dějí různé a zvláštní věci.

Dnešní otevřený energetický Portál 4-4 už s námi pěkně cloumá a k tomu se ještě přidávají energie úplňku 6.4. ve Vahách a můžeme se také těšit na první letošní zatmění Slunce 20.4. při novoluní v Beranu.

Letos nastává astronomické jaro v pondělí 20. března ve 22:24 hodin v okamžiku, kdy vstoupí Slunce do znamení Berana.

✨Jak jste si již určitě všimli, už tři dny probíhá konjunkce Venuše a Jupitera, za asistence Merkura se Saturnem s dohledem Vodnáře a přizvukováním ohnivého Berana. To je tedy pěkná sešlost!

Po roce budeme moci na obloze pozorovat kometu (C/2022 E3 ZTF) pouhým okem. Byla objevena loni začátkem března. Je viditelná velmi málo již od počátku ledna, ale nejblíže Zemi bude 2.2.2023.

Led 23

IMBOLC

Hromnice jsou původní keltský svátek IMBOLC. Je to svátek Světla, ohně, návrat boha Slunce, očisty, nových začátků a končící zimy. Imbolc začíná poslední lednový večer a končí 2. února. V tyto dny k nám přichází keltská bohyně Brigid patronka druidů, aby pomohla tmě ke Světlu. Na Hromnice o hodinu více, tak znamená více světla.

Naše Země prochází velikou a zásadní změnou. V těchto dnech a příštích týdnech se kosmická brána otevře naplno. Tyto přicházející energie aktivují naše pasivní vlákna DNA a rozšiřují naše vědomí.


Přečtěte si jako první, co je nového

Líbí se vám tyto články? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek k aktuálnímu dění? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Vnímej krásu!

Objevuj zázračnou krásu jarní přírody, vnímej ji a raduj se z ní. Zastav se a přivoň k jarnímu kvítí. Nastav svou tvář slunci. Večer pohlédni vzhůru na krásu hvězd. Vnímej a nadechni nádheru, která tě obklopuje a buď za ni vděčný. 

Šiř krásu všude kolem. Hledej a přinášej krásu do každé situace, ve které se ocitneš. Když věci přestanou být krásné, vnášej do situace mír a důstojnost. 

Tam kde ostatní vidí temnotu, nalezni a ukaž jim světlo. Pomoz odhalit skrytou krásu a dary. Vytvářej krásu ve svém životě, hledej krásu ve svém nitru i v ostatních.