Harmonický domov: harmonicky-domov4.webnode.cz

Blog Poselství přírody

✨Jak jste si již určitě všimli, už od začátku února jsou na obloze dobře viditelné planety Venuše a Jupiter a můžeme je pozorovat celý únor. Jupiter je vidět nejvíce první polovinu noci, kdežto Venuše je viditelná spíše po ránu na jihovýchodě. 28.2. ve 22 hod. pak nastane konjunkce Saturnu se Sluncem.

🌀 Vstoupili jsme do druhého měsíce tohoto roku. Energetická Brána 2-2-2024 nese novou energii do našich životů a bude se ještě prohlubovat 24-2-2024.

Led 29

IMBOLC

Hromnice jsou původní keltský svátek IMBOLC. Je to svátek Světla, ohně, návrat boha Slunce, očisty, nových začátků a končící zimy. Imbolc začíná poslední lednový večer a končí 2. února. V tyto dny k nám přichází keltská bohyně Brigid patronka druidů, aby pomohla tmě ke Světlu...

Ve čtvrtek 25.1.2024 v 18:53 hod. nastane první úplněk v tomto roce, a to ve znamení Lva. Lednový úplněk se také nazývá Vlčí. Tento první letošní úplněk nám přináší novou energii k zahájení nového cyklu v našich životech.

Letošní energie osmičky (2+0+2+4 = 8) nám přináší hojnost, tvořivost, harmonii a rovnováhu v nekonečnosti příležitostí. Tento čas je jako stvořený pro změnu a transformaci. Přestaňte věci odkládat a zapracujte na svých cílech a snech. Vaše vize se mohou nyní rychle a bez námahy stát skutečností. Vše je ve vašich rukou.

✨Letošní Zimní Slunovrat je jiný než ty předešlé, jeho energie jsou cítit už nyní a budou postupně zesilovat. Změny už se dějí… a Vesmír čeká, co mu odpovíš…?!

💫21.12.2023 se otevře Světelný Portál 21/12, který navazuje na 12/12 a přináší nám nové kódy pro očištění a obnovení našich těl i mysli, stoupá i naše energie. S portálem 21/12 se nám otevře nový druh jasnosti, nový pocit povědomí o našich budoucích krocích pro rok příští. Den za dnem přijdou do našeho vědomí nové vhledy, které budou...

🌕V pondělí 27.11.2023 v 10:16 hod. nastane úplněk v Blížencích. Někteří z vás už cítí působící energii úplňku již nyní. A k tomu se ještě přidává Světelná energie Portálu 29-11.

🐾Nyní v těchto silných energetických obdobích, tak jako i v dalších během roku (rovnodennost, Samhain, slunovrat, zatmění, portály…), je otevřená energetická brána, o které dobře ví hlavně zvířata, která cítí, že jim je tato energie nápomocná k jemnějšímu a snadnějšímu přechodu na druhý břeh. Zvířata cítí, kdy přichází jejich čas a vědomě se na to...

Tento měsíc je opravdu energeticky silný a transformační. Je jako nastavené zrcadlo, které nám ukazuje vše, co je třeba změnit. Vcházíme do času plného změn jako přípravu na nové začátky!

✨Otevřely se brány mistrovského měsíce 11, jak už jsem naznačila v minulém článku. Vstoupili jsme Portálem 1-11 do vědomých úrovní, které navýší náš potenciál pro vědomé léčení a rovnováhu s celým Vesmírem…

✨ Samhain je původní Keltský svátek našich dávných předků, kteří byli propojeni s přírodou a řídili se jejími cykly. Magický Keltský svátek Samhain byl počátkem temné poloviny roku a symbolem úcty k mrtvým, byl protkán energií podsvětí, temnoty a počátkem zimy. Protipólem a počátkem světlé poloviny roku byl Beltaine svátek plodnosti 30.4.-1.5.

Již celý měsíc říjen je prostoupen magickou atmosférou provázenou dvěma zatměními, díky kterým vyplouvají naše stíny. V tento čas se otevírá Brána Samhainu mezi světy smrti a znovuzrození. Nastává rovnost mezi koncem a počátkem a my můžeme víc než kdy jindy vědomě komunikovat s tímto světem. Je to čas, kdy uctíváme naše předky zapálením svíce...

♎️V sobotu 14.10.2023 v 19:54 hod. nastane novoluní ve znamení Vah a současně také prstencové zatmění Slunce, které nebude u nás bohužel pozorovatelné.

💫Tato energetická vlna je příprava na zatmění Slunce, které proběhne v sobotu 14.10.2023 při novoluní ve Vahách. Tento Portál aktivuje naše energetické pole a připravuje ho na další změny, které už někteří cítíme. Další vlna přijde pak následně 28.10. při zatmění Luny v úplňku Býka a Samhain dokončí tuto říjnovou transformaci.

♈️V pátek 29.9.2023 v 11:57 hod. nastává úplněk v Beranu. Luna bude v energiích Berana přetrvávat až do neděle. Slunce zůstává ve znamení Vah.

Letos v srpnu nastal neobvyklý úkaz, dva úplňky v jednom měsíci. Všimněte si, že obvykle je za měsíc jeden úplněk a jedno novoluní. Ještě zajímavější na tom je, že jsou oba Super úplňky a jsou ve stejném období jako je Lví Brána. To je tedy hodně "náhod" najednou, že? Proto jsou také letos srpnové dny energeticky super silné!

♌️Ve středu 16.8.2023 v 11:37 hod. nastane NOVOLUNÍ VE LVU. Přichází čas pro plnění snů a přání!

25.-26. července 2023 konec kosmického cyklu a začátek nového galaktického roku.

🌑V pondělí 17.7.2023 ve 20:31 hod. nás čeká novoluní v Raku.

💫Měsíc červenec nám přináší frekvenční změnu, pomáhá nám vše staré ukončit a začít nové. Vede nás, abychom se ponořili do sebe, do hloubi Duše, naslouchali svému vnitřnímu hlasu a věřili, že vše je tak jak má být. Opusťte všechny strachy a odpor, důvěřujte svému nastavení a postupte dál s láskou v srdci.

♑️V pondělí 3.7.2023 ve 13:38 hod. nás čeká úplněk v zemském znamení Kozoroha. Tento červencový úplněk je také někdy nazýván "Bouřkovým" z důvodu častých letních bouřek.


Přečtěte si jako první, co je nového

Líbí se vám tyto články? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek k aktuálnímu dění? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Novinky

Vše najdete v záložce KURZY =) E-BOOKY - WEBINÁŘE


DÁRKOVÝ POUKAZ

Obdarujte své blízké nebo si sami udělejte radost!

Dárek, který přináší harmonii mysli, těla i prostoru...

Na služby, konzultace, sezení, rozbory Feng Shui, kurzy, webináře, E-BOOKy...


*Po dohodě lze vytvořit i kombinovaný balíček služeb nebo vystavit poukaz na určitou částku, pro obdarovaného dle vlastního výběru.

Vnímej krásu!

Objevuj zázračnou krásu jarní přírody, vnímej ji a raduj se z ní. Zastav se a přivoň k jarnímu kvítí. Nastav svou tvář slunci. Večer pohlédni vzhůru na krásu hvězd. Vnímej a nadechni nádheru, která tě obklopuje a buď za ni vděčný. 

Šiř krásu všude kolem. Hledej a přinášej krásu do každé situace, ve které se ocitneš. Když věci přestanou být krásné, vnášej do situace mír a důstojnost. 

Tam kde ostatní vidí temnotu, nalezni a ukaž jim světlo. Pomoz odhalit skrytou krásu a dary. Vytvářej krásu ve svém životě, hledej krásu ve svém nitru i v ostatních.