Harmonický domov: harmonicky-domov4.webnode.cz

Blog Poselství přírody

Letos nastává astronomické jaro v pondělí 20. března ve 22:24 hodin v okamžiku, kdy vstoupí Slunce do znamení Berana.

✨Jak jste si již určitě všimli, už tři dny probíhá konjunkce Venuše a Jupitera, za asistence Merkura se Saturnem s dohledem Vodnáře a přizvukováním ohnivého Berana. To je tedy pěkná sešlost!

Po roce budeme moci na obloze pozorovat kometu (C/2022 E3 ZTF) pouhým okem. Byla objevena loni začátkem března. Je viditelná velmi málo již od počátku ledna, ale nejblíže Zemi bude 2.2.2023.

Led 23

IMBOLC

Hromnice jsou původní keltský svátek IMBOLC. Je to svátek Světla, ohně, návrat boha Slunce, očisty, nových začátků a končící zimy. Imbolc začíná poslední lednový večer a končí 2. února. V tyto dny k nám přichází keltská bohyně Brigid patronka druidů, aby pomohla tmě ke Světlu. Na Hromnice o hodinu více, tak znamená více světla.

Naše Země prochází velikou a zásadní změnou. V těchto dnech a příštích týdnech se kosmická brána otevře naplno. Tyto přicházející energie aktivují naše pasivní vlákna DNA a rozšiřují naše vědomí.

21.12.2022 se otevře další hvězdný portál 21/12, který navazuje na 12/12 a přinese nám nové kódy pro očištění a obnovení našich těl i mysli. S portálem 21/12 se otevře nový druh jasnosti, nový pocit povědomí o našich budoucích krocích pro rok 2023. Den za dnem přijdou do našeho vědomí nové vhledy, které budou vést naše nové časové osy......

Ve středu 21. prosince 2022 v 22:49 hod. nastává Zimní slunovrat.

Vstoupili jsme do prosincové sváteční a mystické energie. Domovy jsou vyzdobené s láskou prvního Adventu a v neděli se chystáme zapálit již druhou svíci.

Již celý měsíc říjen je prostoupen magickou atmosférou. V tento čas se otevírá brána mezi světy smrti a znovuzrození. Nastává rovnost mezi koncem a počátkem a my můžeme víc než kdy jindy vědomě komunikovat s tímto světem. Je to čas, kdy uctíváme naše předky zapálením svíce a vzpomínkou, ale můžeme udělat mnohem více.

Již celý měsíc říjen je prostoupen magickou atmosférou. V tento čas se otevírá brána mezi světy smrti a znovuzrození. Nastává rovnost mezi koncem a počátkem a my můžeme víc než kdy jindy vědomě komunikovat s tímto světem. Tento čas vyvrcholí magickou nocí Samhainu od západu slunce 31. října do rozbřesku 1. listopadu.

Zář 19

Podzim

S podzimem přichází nejen období balancování, pouštění a odkládání věcí, situací, předsudků a zvyků...

Dnes 28.7.2022 v 19:54 hod. je NOVOLUNÍ VE LVU. Nejvyšší čas pro plnění si svých snů a přání!

25.-26. července 2022 konec kosmického cyklu a začátek nového galaktického roku.

Na letní slunovrat 21.6. navazuje Svatojánská noc z 23.6. na 24.6., kdy do bylin vstupují kouzelné síly přírody, a proto sbírané v tuto dobu mají nejvyšší možnou léčivou moc. Naši předci je využívali v lidovém léčitelství.

V úterý 21. června 2022 nastane v 11:14 hod. letní slunovrat, kdy Slunce vstupuje do znamení Raka.

Dnes když jsem chodila po zahradě, trhala a jedla květy pampelišky, které jsou sice trochu hořké ale velmi léčivé, uvědomila jsem si, že by vás mohlo zajímat, jak pomáhají.

Strom života je posvátný symbol, který nám ukazuje, jak najít rovnováhu a harmonii. Je symbolem jednoty a růstu, propojení nebe a země, ukazuje nám přirozený koloběh života, neustálou proměnu, stabilitu a výjimečnost každého jednotlivce. Jeho kořeny sahají hluboko do podvědomí, zatímco jeho větve se natahují do nebes, do zdroje našeho osudu.

Kočky jsou úžasní tvorové, jejichž energie je větší než jejich těla. Dokáží ovlivnit lidi, jejich domy i okolí. Když se nám kočka otře o nohu, není to jen vyjádření náklonnosti, nýbrž nám nabízí svou pozitivní energii. Kočky jsou velké osobnosti, nedají se jen tak ochočit a dělají si co chtějí. Sami si vybírají, komu chtějí projevit svou...

Byl parný letní prázdninový den, naplánovali jsme s rodinou výlet do lesů poblíž Malé Skály. Byl to výlet jako každý jiný, v lese byl příjemný chládek, užívala jsem si každý okamžik.

Drahá tazatelka již správně vnímá některé fragmenty své cesty, darů a poslání, kterého se může a nemusí zhostit, jelikož zde na planetě a při vašem vtělení platí zákon svobodné vůle. Přesto však rozumíme touze duše a nic nenahradí pocit naplnění, když bytost v lidském těle se rozpomene a naplní své možnosti a pohár radosti z projevení ve hmotě je...


Přihlaste se k odběru novinek

Přečtěte si jako první, co je nového.


Vnímej krásu!

Objevuj zázračnou krásu jarní přírody, vnímej ji a raduj se z ní. Zastav se a přivoň k jarnímu kvítí. Nastav svou tvář slunci. Večer pohlédni vzhůru na krásu hvězd. Vnímej a nadechni nádheru, která tě obklopuje a buď za ni vděčný. 

Šiř krásu všude kolem. Hledej a přinášej krásu do každé situace, ve které se ocitneš. Když věci přestanou být krásné, vnášej do situace mír a důstojnost. 

Tam kde ostatní vidí temnotu, nalezni a ukaž jim světlo. Pomoz odhalit skrytou krásu a dary. Vytvářej krásu ve svém životě, hledej krásu ve svém nitru i v ostatních.