Harmonický domov: harmonicky-domov4.webnode.cz

Blog Poselství přírody

Letos nastává astronomické jaro v pondělí 20. března ve 22:24 hodin v okamžiku, kdy vstoupí Slunce do znamení Berana.

✨Jak jste si již určitě všimli, už tři dny probíhá konjunkce Venuše a Jupitera, za asistence Merkura se Saturnem s dohledem Vodnáře a přizvukováním ohnivého Berana. To je tedy pěkná sešlost!

Po roce budeme moci na obloze pozorovat kometu (C/2022 E3 ZTF) pouhým okem. Byla objevena loni začátkem března. Je viditelná velmi málo již od počátku ledna, ale nejblíže Zemi bude 2.2.2023.

Led 23

IMBOLC

Hromnice jsou původní keltský svátek IMBOLC. Je to svátek Světla, ohně, návrat boha Slunce, očisty, nových začátků a končící zimy. Imbolc začíná poslední lednový večer a končí 2. února. V tyto dny k nám přichází keltská bohyně Brigid patronka druidů, aby pomohla tmě ke Světlu. Na Hromnice o hodinu více, tak znamená více světla.

Naše Země prochází velikou a zásadní změnou. V těchto dnech a příštích týdnech se kosmická brána otevře naplno. Tyto přicházející energie aktivují naše pasivní vlákna DNA a rozšiřují naše vědomí.

Zář 19

Podzim

S podzimem přichází nejen období balancování, pouštění a odkládání věcí, situací, předsudků a zvyků...

Dnes když jsem chodila po zahradě, trhala a jedla květy pampelišky, které jsou sice trochu hořké ale velmi léčivé, uvědomila jsem si, že by vás mohlo zajímat, jak pomáhají.

Strom života je posvátný symbol, který nám ukazuje, jak najít rovnováhu a harmonii. Je symbolem jednoty a růstu, propojení nebe a země, ukazuje nám přirozený koloběh života, neustálou proměnu, stabilitu a výjimečnost každého jednotlivce. Jeho kořeny sahají hluboko do podvědomí, zatímco jeho větve se natahují do nebes, do zdroje našeho osudu.

Kočky jsou úžasní tvorové, jejichž energie je větší než jejich těla. Dokáží ovlivnit lidi, jejich domy i okolí. Když se nám kočka otře o nohu, není to jen vyjádření náklonnosti, nýbrž nám nabízí svou pozitivní energii. Kočky jsou velké osobnosti, nedají se jen tak ochočit a dělají si co chtějí. Sami si vybírají, komu chtějí projevit svou...

Byl parný letní prázdninový den, naplánovali jsme s rodinou výlet do lesů poblíž Malé Skály. Byl to výlet jako každý jiný, v lese byl příjemný chládek, užívala jsem si každý okamžik.

Drahá tazatelka již správně vnímá některé fragmenty své cesty, darů a poslání, kterého se může a nemusí zhostit, jelikož zde na planetě a při vašem vtělení platí zákon svobodné vůle. Přesto však rozumíme touze duše a nic nenahradí pocit naplnění, když bytost v lidském těle se rozpomene a naplní své možnosti a pohár radosti z projevení ve hmotě je...


Přečtěte si jako první, co je nového

Líbí se vám tyto články? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek k aktuálnímu dění? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Novinky

Vše najdete v záložce KURZY =) E-BOOKY - WEBINÁŘE


DÁRKOVÝ POUKAZ

Obdarujte své blízké nebo si sami udělejte radost!

Dárek, který přináší harmonii mysli, těla i prostoru...

Na služby, konzultace, sezení, rozbory Feng Shui, kurzy, webináře, E-BOOKy...


*Po dohodě lze vytvořit i kombinovaný balíček služeb nebo vystavit poukaz na určitou částku, pro obdarovaného dle vlastního výběru.

Vnímej krásu!

Objevuj zázračnou krásu jarní přírody, vnímej ji a raduj se z ní. Zastav se a přivoň k jarnímu kvítí. Nastav svou tvář slunci. Večer pohlédni vzhůru na krásu hvězd. Vnímej a nadechni nádheru, která tě obklopuje a buď za ni vděčný. 

Šiř krásu všude kolem. Hledej a přinášej krásu do každé situace, ve které se ocitneš. Když věci přestanou být krásné, vnášej do situace mír a důstojnost. 

Tam kde ostatní vidí temnotu, nalezni a ukaž jim světlo. Pomoz odhalit skrytou krásu a dary. Vytvářej krásu ve svém životě, hledej krásu ve svém nitru i v ostatních.