Harmonický domov: harmonicky-domov4.webnode.cz

Mystický průvodce 2023

12 Posvátných zastavení

 E-BOOK

Nyní je ještě možné zakoupit tento E-BOOK 

za původní cenu kurzu!

Kompletní průvodce má 50 stran a více jak 43 meditací a rituálů!


Jedinečný 12denní prožitkový průvodce!

  

Chceš si ho užít naplno s jeho posvátným tajemnem a odkrýt ho?

Chceš zažít transformaci svého bytí?

Chceš konečně udělat něco pro sebe?

Chceš změnit svůj život k lepšímu...?


12 Posvátných zastavení je soubor jednotlivých témat pro 12 POSVÁTNÝCH NOCÍ. Doporučení pro každou jednotlivou noc a den, na co se zaměřit ve svém životě, na každou noc podpůrný rituál, praktické návody a doporučení a tradice našich předků. Zmíněná zastavení jsou oslavou Zimního slunovratu a končí Novým rokem.

Tento průvodce vás zavede do vlastního nitra k čemuž je tento čas jako stvořený! Rozjímáním nad nejdůležitějšími tématy našich životů se dostanete ke konkrétním příčinám toho, proč vám v životě některé věci nefungují a budete mít v tomto posvátném čase možnost vše změnit a potřebné uzavřít.

Energie těchto posvátných dní vám přispěje k vyřešení všeho, co potřebujete a chcete změnit ve svých životech, a tak vstoupit do Nového roku s Novou a čistou energií.

A proč jej nazývám zastavením?

V dnešním uspěchaném světě nám velmi prospěje se zastavit, najít si čas na sebe a více splynout s přírodou. Zimní slunovrat nám přináší energii odpočinku, rozjímání a uzavírání celého roku, proto ji plně využijte ve váš prospěch. Sami ucítíte úlevu a pokrok na konci těchto dní.


Těchto 12 posvátných zastavení je pro všechny, kteří se chtějí propojit s tradicí našich předků a umět ji uplatnit v každodenním životě. Chtějí prožít sváteční dny naplno a do hloubky, řídit se přírodními zákony a cykly, být v souladu se všemi živly a naučit se je vnímat, dozvědět se více o sobě, uzavřít starý rok a připravit se na ten Nový.


Tyto jednoduché rituály, praktická cvičení a zamyšlení se nad jednotlivými tématy svého života může dělat úplně každý. Doporučuji tyto intuitivní postupy opakovat, pokud se ve vašem životě dějí věci ve kterých se necítíte dobře. Je vhodné se naučit pracovat se svými emocemi v pravdě a průběžně je zpracovávat. Pak se přemění váš život v radostnější. Budeme probírat témata jako jsou rodinné i osobní vztahy, vnitřní vedení, odpuštění, vděčnost, očista od negací, vize pro budoucnost...


Všechny zastavení dostanete formou e-mailu vždy předem na další den a noc, abyste se mohli připravit a věděli na jaké téma se zaměřit přicházející den i noc. Po proběhlých 12 nocích dostanete kompletní E-BOOK se všemi návody a rituály, který můžete použít i následující roky

A proč e-mailový průvodce?

Dostanete každý den jedno téma ke zpracování, což není zrovna málo, jsou to opravdu důležitá témata v našem životě, které každý jeden souvisejí právě s daným posvátným dnem a proto je to právě v tuto dobu tak silné! Je to proto, abyste se ten den plně soustředili právě a jen na toto téma a neodbíhali od záměru, neřešili , co bude zítra...! 

Tento kurz vás povede k tomu, jak se naučit samostatně pracovat s jednotlivými důležitými tématy v životě, proto je můžete použít kdykoliv budete potřebovat!

🎁 A navíc ještě dostanete dárky! 🎁

🎁Dva bonusy na Nový rok a na Tři krále!


👉Máte také možnost se podělit o své pokroky a uvědomění či klást otázky na WhatsAppu nebo mi je poslat do e-mailu či zprávy.

👇Reakce účastníků z loňského roku si můžete přečíst dole.👇

Propoj se s tradicí našich předků a nauč se používat jejich moudrost v dnešním světě!

Čeká Tě velká transformace! 


 • Každý den ti přijde e-mail s instrukcemi, rituály, meditacemi a doporučeními na den příští.
 • Každý den jedno téma + jeden záměr + jeden rituál + jedna vize.
 • Projdeš si 12 témat ve svém životě a uzavřeš je.
 • Dostaneš inspirace pro tělo, Duši, mysl i domov.
 • Praktické a konkrétní rady pro okamžité použití.
 • Rituály a meditace pro harmonizaci a podporu tvého těla, Duše i prostoru.
 • Najdeš podstatu rituálů svých předků a Kola Roku.
 • Uzavřeš tento rok zcela vědomě.
 • 12 dní Tvé osobní proměny.
 • Najdeš své nové vize na příští rok.
 • + 2x dárek navíc na Nový rok a Tři krále
 • + navíc na konci dostaneš celé shrnutí v E-BOOKu, abys je mohla použít i příští rok!
 • Můžeš však tyto doporučení a rituály použít i v jiné dny během roku, dle potřeby.


Co ještě navíc najdeš v průvodci a můžeš použít i během roku

 • jak vytvořit domácí oltář nebo oltář v zahradě a proč
 • jak se propojit s průvodci a živly
 • které použít krystaly, esence a další pomocníky
 • jak energeticky očistit své tělo, mysl i prostor
 • více jak 12 meditací
 • více jak 12 rituálů
 • tradice našich předků
 • mnoho dalších doporučení pro osobní i duchovní rozvoj k jednotlivým situacím v životě, jako jsou vztahy, odpuštění, splnění přání, dary našeho rodu, spojení s vnitřním vedením, otevírání srdce, ukončení starého a příprava na nový začátek, hledání nové vize...
 • máš se opravdu na co těšit!


Tento průvodce je tu pro ty kteří, chtějí být propojeni s přírodou, chtějí poznat, jak slavit svátky  Kola Roku a potřebují změnu...

Přišli jsme, abychom si užívali, učili se smysluplné věci, smáli se a prožívali 

naplno přítomné okamžiky.

Naslouchejme své intuici, srdci, Duši a přírodě, učme se od ní a žijme s ní v souladu. 

Svátky Kola Roku nás k tomu vedou, naši předci dobře věděli na co se zaměřit.

Kam směřujeme svoji energii, tam to roste!


Nyní si můžeš objednat E-BOOK

Tvá investice je zatím ještě za původní cenu

2.200,- Kč/ 90,- €


Uč se z moudrosti svých předků!

A proč kurz zrovna se mnou? 
Jaké mám zkušenosti? 
Co mohu předávat? 


V roce 2008 jsem ukončila dvouleté komplexní studium na České škole Feng Shui v Praze pod vedením Ing. arch. Otakara Chocholy s certifikací profesionální úrovně. Poté jsem ještě navštívila několik navazujících seminářů na této škole, včetně astrologie podle Feng-Shui - 4 PILÍŘE OSUDU BA-ZI, uspořádání zahrad podle Feng Shui, umístění kamenů - minerálů v prostoru a jejich účinky, šamanské čtení z kamenů dle medicínského kruhu... a další.

Když jsem si upravila vlastní dům dle tohoto učení a zjistila na vlastní kůži, jak následně ovlivnil můj život. Řekla jsem si, že něco tak úžasného si nemohu nechat jen pro sebe a začala jsem toto umění nejprve uplatňovat v obydlích svých přátel.

V roce 2012 jsem založila HARMONICKÝ DOMOV a začala nabízet své služby i veřejnosti. Krátce poté co jsem byla oslovena na uspořádání přednášky, jak uplatňovat principy Feng Shui, jsem začala pořádat kurzy o základech FS s praktickými radami na konkrétní domy účastníků. Na požádání redaktorky Evy Bucharové, jsem v r. 2013 natočila na ČRO Sever několik rozhovorů na toto téma.

Feng Shui je úžasný pomocník, který nás dokáže nasměrovat na správnou cestu a pomůže nám pochopit, proč jsme tady, přijmout naše zkoušky, vidět naše výzvy a dosáhnout vlastní harmonie. Za tímto účelem se ho snažím předávat dál a pomáhat lidem pochopit zrcadla, která jim prostor ukazuje.

Ještě mnoho let před studiem Feng Shui jsem absolvovala mimo jiné 4 leté studium Kineziologie a mnoho dalších terapeutických nástrojů. Vlastně jsem hledala způsob, jak  vyléčit vlastní zátěže... a díky Feng Shui se mi vše propojilo a zjistila jsem že vše spolu souvisí. 

Vedu své klienty k samostatnosti, proto aby si každý dovedl poradit v dané situaci sám. Je to proto, že sama ze své zkušenosti vím, že v nejtěžších chvílích nemusíme mít vždy při sobě nějakou oporu. Platí to i pro fyzickou bolest a nemoci těla, proto práce s tělem k tomu patří. Mnoho let jsem hledala způsoby, jak si sama pomoci v takových chvílích a nedílnou součástí je prevence, práce s tělem i myslí, tak se dá doslova vyhnout mnoha těžkým situacím i bolestem těla. 

Vše co na těchto stránkách doporučuji a nabízím, ať už v článcích, kurzech či terapiích vyplývá z mých vlastních zkušeností nebo zkušeností s klienty. Terapiemi jsem si vždy sama prošla a dobře vím, jak se klient cítí i proto, že se mi během let otevřel dar, který mi umožňuje cítit nejen energie v prostoru a přírodě, ale i v lidech a zvířatech... Možnost napojení a stahování informací mi pak umožňuje spolupracovat s klientem na konkrétních zátěžích. Občas si totiž mylně myslíme, že příčina pochází odjinud, než kde ve skutečnosti je...

Jsem proto také průvodkyní pro osobní rozvoj, terapeutkou, poradkyní pro komunikaci zvířat a jejich léčení. Pořádám semináře, kurzy a on-line webináře na témata zdravého bydlení, aromaterapie a zvířecí říše, které lidem pomáhají v propojení sami se sebou, s přírodou, zvířaty i s prostorem ve kterém žijí a pracují.

To, čím se živím také miluji a žiji. Jsem vděčná, že mohu tyto nástroje používat ve svém každodenním životě. Proto jsem také šťastná maminka dospívající dcery, spokojená manželka a partnerka, a také přítelkyně jedné chlupaté princezny. Inspiruje mě dětská a zvířecí spontánnost, otevřenost a upřímnost. Miluji dobrodružství při objevování nových věcí, svobodu, intuitivní vhledy, pozorování zvířat a přírody, moře, focení a dlouhé procházky. Ráda maluji, pozoruji západ slunce a inspiruji se moudrostí přírody.

Tyto rituály Kola Roku sama uplatňuji ve svém životě již několik let během celého roku. Kdo mě znáte nebo sledujete na webu či FB víte, že je miluji a sdílím ve svých článcích a příspěvcích. Proto se chci s vámi podělit o podrobnější informace a návody, jak uplatnit tyto praktické návody v každodenním životě.


www.harmonicky-domov.com

FB veřejná stránka Harmonie Duše

FB uzavřená skupina Harmonický život

Instagram Harmonický život

Co říkají účastníci seminářů a kurzů?

Téma mě velmi obohatilo, děkuji za něj.  Během prosince jsem po vašem kurzu 12 posvátných nocí pustila s minulým rokem hodně věcí a těším se vítám věci nové. Kurz byl pro mě velmi přínosný a děkuji za něj... jistě budu praktikovat i další roky.  *Andrea J.


12 nocí mě bavilo a celkově v kombinaci s minerály a dalším... cítím vnitřní zklidnění, jsem za to nesmírně vděčná a mám z toho radost vnitřní nepopsatelnou. Ještě ke mě přišlo, všimla jsem si, že dělám drobnosti, které jsem si "myslela", že jsou maličkosti... chtěla dělat, nedělala a teď je zařadit do běžného života, už neodkládám na někdy a vnímám velký přínos.  *Marie K.


Milá paní Dano, absolvovala jsem váš kurz "12 posvátných zastavení", z něhož jsem nadšená a moc mi pomohl. Zaujala mě také informace o semináři o zvířatech, ráda bych se ho také zúčastnila. S úctou Eva P.


Vaše řádky a rituály jsou moc fajn a oslovují mne a mohly by oslovit i klienty mého studia... *Lucie V.


Děkuji za úžasné příspěvky od Vás, pohladí po duši a vedou životem. Velký vděk. *Jana J.


Další reference zde.