Harmonický domov: harmonicky-domov4.webnode.cz

mystický průvodce

12 Posvátných zastavení

nyní v prodeji celý E-BOOK

Jedinečný 12denní prožitkový průvodce.


Chcete si ho naplno užít sváteční čas s jeho posvátným tajemnem a odkrýt ho?


12 Posvátných zastavení je soubor jednotlivých témat pro 12 POSVÁTNÝCH NOCÍ. Doporučení pro každou jednotlivou noc a den, na co se zaměřit ve svém životě, na každou noc podpůrný rituál a tradice našich předků. Zmíněná zastavení jsou oslavou Zimního slunovratu a končí Novým rokem.

A proč jej nazývám zastavením?


V dnešním uspěchaném světě nám velmi prospěje se zastavit, najít si čas na sebe a více splynout s přírodou. Zimní slunovrat nám přináší energii odpočinku, rozjímání a uzavírání celého roku, proto ji plně využijte ve váš prospěch. Sami ucítíte úlevu a pokrok na konci těchto dní.


Těchto 12 posvátných zastavení je pro všechny, kteří se chtějí propojit s tradicí našich předků a umět ji uplatnit v každodenním životě. Chtějí prožít sváteční dny naplno a do hloubky, řídit se přírodními zákony a cykly, být v souladu se všemi živly a naučit se je vnímat, dozvědět se více o sobě, uzavřít starý rok a připravit se na ten Nový.


Tyto jednoduché rituály a zamyšlení se nad jednotlivými tématy svého života může dělat úplně každý, dokonce doporučuji zapojit i děti, milují totiž intuitivní postupy a jsou v nich velmi dobří.

Propoj se s tradicí našich předků a nauč se používat jejich moudrost v dnešním světě!

Čeká Tě velká transformace! 


 • Tento E-Book je situován prvotně pro 12 posvátných nocí
 • Můžeš však tyto doporučení a rituály použít i v jiné dny během roku
 • Každý den jedno téma + jeden záměr + jeden rituál + jedna vize.
 • Projdeš si 12 témat ve svém životě a uzavřeš je.
 • Dostaneš inspirace pro tělo, Duši, mysl i domov.
 • Praktické a konkrétní rady pro okamžité použití.
 • Rituály a meditace pro harmonizaci a podporu tvého těla, Duše i prostoru.
 • Najdeš podstatu rituálů svých předků a Kola Roku.
 • Uzavřeš tento rok zcela vědomě.
 • 12 dní Tvé osobní proměny.
 • Najdeš své nové vize na příští rok.
 • + 2x dárek navíc na Nový rok a Tři krále


Co najdeš v průvodci a můžeš použít i během roku

 • jak vytvořit oltář a proč
 • jak se propojit s průvodci a živly
 • které použít krystaly, esence a další pomocníky
 • jak energeticky očistit své tělo, mysl i prostor
 • více jak 12 meditací
 • více jak 12 rituálů
 • tradice našich předků
 • mnoho dalších doporučení pro osobní i duchovní rozvoj k jednotlivým situacím v životě, jako jsou vztahy, odpuštění, splnění přání, dary našeho rodu, spojení s vnitřním vedením, otevírání srdce, ukončení starého a příprava na nový začátek, hledání nové vize...
 • máš se na co těšit!


Tento průvodce je tu pro ty kteří, chtějí být propojeni s přírodou, chtějí poznat, jak slavit svátky  Kola Roku a potřebují změnu...

Přišli jsme, abychom si užívali, učili se smysluplné věci, smáli se a prožívali 

naplno přítomné okamžiky.

Naslouchejme své intuici, srdci, Duši a přírodě, učme se od ní a žijme s ní v souladu. 

Svátky Kola Roku nás k tomu vedou, naši předci dobře věděli na co se zaměřit.

Kam směřujeme svoji energii, tam to roste!


nyní celý E-BOOK

tvá investice je pouze

1.200,- Kč/ 50,- €


Uč se z moudrosti svých předků!

A proč kurz zrovna se mnou? 
Jaké mám zkušenosti? 
Co mohu předávat? 


V roce 2008 jsem ukončila dvouleté komplexní studium na České škole Feng Shui v Praze pod vedením Ing. arch. Otakara Chocholy s certifikací profesionální úrovně. Poté jsem ještě navštívila několik navazujících seminářů na této škole, včetně astrologie podle Feng-Shui - 4 PILÍŘE OSUDU BA-ZI, uspořádání zahrad podle Feng Shui, umístění kamenů - minerálů v prostoru a jejich účinky, šamanské čtení z kamenů dle medicínského kruhu... a další.

Když jsem si upravila vlastní dům dle tohoto učení a zjistila na vlastní kůži, jak následně ovlivnil můj život. Řekla jsem si, že něco tak úžasného si nemohu nechat jen pro sebe a začala jsem toto umění nejprve uplatňovat v obydlích svých přátel.

V roce 2012 jsem založila HARMONICKÝ DOMOV a začala nabízet své služby i veřejnosti. Krátce poté co jsem byla oslovena na uspořádání přednášky, jak uplatňovat principy Feng Shui, jsem začala pořádat kurzy o základech FS s praktickými radami na konkrétní domy účastníků. Na požádání redaktorky Evy Bucharové, jsem v r. 2013 natočila na ČRO Sever několik rozhovorů na toto téma.

Feng Shui je úžasný pomocník, který nás dokáže nasměrovat na správnou cestu a pomůže nám pochopit, proč jsme tady, přijmout naše zkoušky, vidět naše výzvy a dosáhnout vlastní harmonie. Za tímto účelem se ho snažím předávat dál a pomáhat lidem pochopit zrcadla, která jim prostor ukazuje.

Jsem také průvodkyní pro osobní rozvoj, terapeutkou, poradkyní pro komunikaci zvířat a jejich léčení. Pořádám semináře, kurzy a on-line webináře na témata zdravého bydlení, aromaterapie a zvířecí říše, které lidem pomáhají v propojení sami se sebou, s přírodou, zvířaty i s prostorem ve kterém žijí a pracují.

To, čím se živím také miluji a žiji. Jsem vděčná, že mohu tyto nástroje používat ve svém každodenním životě. Proto jsem také šťastná maminka dospívající dcery, spokojená manželka a partnerka, a také přítelkyně jedné chlupaté princezny. Inspiruje mě dětská a zvířecí spontánnost, otevřenost a upřímnost. Miluji dobrodružství při objevování nových věcí, svobodu, intuitivní vhledy, pozorování zvířat a přírody, moře, focení a dlouhé procházky. Ráda maluji, pozoruji západ slunce a inspiruji se moudrostí přírody.

Tyto rituály Kola Roku sama uplatňuji ve svém životě již několik let během celého roku. Kdo mě znáte nebo sledujete na FB víte, že je miluji a sdílím ve svých článcích a příspěvcích. Proto se chci s vámi podělit o podrobnější informace a návody, jak uplatnit rituály v každodenním životě.

www.harmonicky-domov.com

FB veřejná stránka Harmonie Duše

FB uzavřená skupina Harmonický život

Instagram

Co říkají účastníci seminářů a kurzů?

Téma mě velmi obohatilo, děkuji za něj.  Během prosince jsem po vašem kurzu 12 posvátných nocí pustila s minulým rokem hodně věcí a těším se vítám věci nové. Kurz byl pro mě velmi přínosný a děkuji za něj... jistě budu praktikovat i další roky.  *Andrea J.


12 nocí mě bavilo a celkově v kombinaci s minerály a dalším... cítím vnitřní zklidnění, jsem za to nesmírně vděčná a mám z toho radost vnitřní nepopsatelnou. Ještě ke mě přišlo, všimla jsem si, že dělám drobnosti, které jsem si "myslela", že jsou maličkosti... chtěla dělat, nedělala a teď je zařadit do běžného života, už neodkládám na někdy a vnímám velký přínos.  *Marie K.


Milá paní Dano, absolvovala jsem váš kurz "12 posvátných zastavení", z něhož jsem nadšená a moc mi pomohl. Zaujala mě také informace o semináři o zvířatech, ráda bych se ho také zúčastnila. S úctou Eva P.


Vaše řádky a rituály jsou moc fajn a oslovují mne a mohly by oslovit i klienty mého studia... *Lucie V.


Děkuji za úžasné příspěvky od Vás, pohladí po duši a vedou životem. Velký vděk. *Jana J.


Další reference zde.