Služby

Objednejte si služby pro zdravé bydlení

Vyplňte všechny potřebné údaje, ozvu se vám co nejdříve zpět.

Biofrekvenční terapie

Analýza celého těla, orgánů, psychiky, čaker, aury. Dozvíte se, co Vašemu tělu schází a na co je třeba se zaměřit. Následně je pak formou frekvencí mikroproudu tělo harmonizováno, kdy se doplňují všechny chybějící látky a tělo se harmonizuje až na úroveň buněk. Lze řešit i viry, bakterie, nutriční hodnoty, minerály, vitamíny, aminokyseliny... 

Healy je lékařské zařízení pro léčbu bolesti při chronických bolestech, fibromyalgii, bolesti kostí nebo migréně. Zároveň funguje jako podpůrná léčba duševních onemocnění, jako jsou deprese, úzkost a související poruchy spánku. Lze použít i u zvířat.

Tento přístroj má 120 různých programů a sám určí, co je pro tělo nejlepší. 

Hledání ztracených zvířat

Zaběhl se vám pejsek nebo se vám ztratila kočička? Ať už se to stalo z jakéhokoliv důvodu, je možné ho najít a zjistit, zda je v pořádku či zraněný a jak se cítí. Pokud mi to samotné zvíře dovolí, pak ho dokáži najít a zadat polohu v mapě i na dálku. Vy si pak pro něj dojedete na určené místo.  

Komunikace se zvířaty, stromy, krajinou...

Mohu vám zprostředkovat, předat vzkazy od domácích zvířat, stromů, rostlin, krajiny...

Je vaše zvíře neklidné a snaží se vám něco sdělit? Potřebujete informace o jeho zdravotním stavu? Váš oblíbený strom chřadne, mohu zjistit proč a co mu chybí. I krajina nebo voda může být zasažena traumaty z minulosti, které se však dají vyčistit a vyléčit. 

Objednejte si služby Harmonie mysli

Vyplňte všechny potřebné údaje, ozvu se vám co nejdříve zpět.

STORNO PODMÍNKY

V případě zrušení terapie méně než 48 hodin před jejím začátkem je storno 100%.

Pokud terapii zrušíte více než 48 hodin před začátkem terapie je storno 50%.

Termín se samozřejmě dá po vzájemné dohodě posunout (z důvodu nemoci apod.).

Registrací na terapii s těmito podmínkami souhlasíte!

Kolik jste ochotni investovat do svého zdraví?

Veškerá nabídka služeb spadá do kategorie "alternativní metody" a je svobodnou vůlí každého, jak s informacemi naloží, v žádném případě nenahrazuje ošetření a diagnózu lékařem.