Harmonický domov: harmonicky-domov4.webnode.cz

Harmonie mysli, těla a Duše


"Co je pro tebe prioritou života? Tvé stíny a jejich odstranění nebo Světlo, které nezná žádné stíny? 
Rozhodni se pro jednu z možností, protože tak formuješ svůj život. "
Kurt Tepperwein

Cesta k vnitřnímu klidu a harmonii

Každé sezení s klientem je vždy spojení několika technik, kde intuitivně a v napojení zjišťuji příčinu problému a přesně to, co potřebujete k tomu, abyste dosáhli vnitřního klidu a harmonie těla, mysli i Duše. Pak je možné, že budou použity některé z terapií sepsaných níže. V dnešní době se mnoho věcí mění, staré postupy přestávají fungovat a vše se vyvíjí jiným směrem. Proto se nelze objednat na konkrétní terapii předem.

Můj postup se odvíjí na základě konkrétního rozpoložení klienta, a proto u každého upřednostňuji techniky, které jsou právě pro něj nejúčinnější. Výběr terapie probíhá intuitivně ve chvíli, kdy přijdete. Věřte, že dostanete přesně to, co v daném okamžiku potřebujete.

U malých dětí, je potřeba vždy pracovat nejdříve s maminkou. Naše děti jsou do určitého věku na nás přímo napojení. Ve většině případů se daný problém vyřeší u maminky a tím zmizí i u dítěte. Záleží na druhu potíží dítěte, ale také dle mých dlouholetých zkušeností je důležité podpořit řešení i v prostoru. Jednoduše pár věcí, které mu neprospívají změnit v jeho pokoji.

Máte také možnost přijít na některý z mých seminářů a sami se naučit, jak vás může vaše tělo a prostor podpořit.


Kineziologie/Channeling

Kineziologie je jedna z nejznámějších metod alternativní medicíny, kterou uznávají psychologové, lékaři, učitelé i laici po celém světě. Postupně se začíná stále více rozšiřovat tato metoda i u nás.

Kineziologie se týká studia svalů a pohybů těla (z řeckého kinesis - pohyb). Cílem kineziologie je udržování rovnovážného zdravotního stavu pomocí testování svalů lidského těla.

Terapeut nejprve zjistí celkový stav těla podle toho, jak při vyšetření reagují svaly na jemný tlak rukou. Jednotlivé svaly reagují na negativní informace oslabením, nebo naopak napnutím svalu. Každý stres, či nemoc se projeví na našich svalech. Pomocí dalšího testování tělo samo odpovídá na dotazy. Takto se může vytestovat příčina potíží nebo nemoci a pak během "odbloku" se ukáže celková situace, která se při dané terapii odblokuje a tělo se uvolní.

Diagnostiku také provádím pomocí Channelingu, kde dostanu přesné informace k vašemu zdravotnímu i psychickému stavu. 

Jedna terapie trvá cca 1,5 - 2 hodiny.

Terapie Duše

Jedná se o velmi jemnou metodu, při které klient neprožívá emoce tak silně, jako u klasické regresní terapie. Je však stejně ne-li více účinná a méně náročná na délku trvání.

Pomocí Terapie Duše odstraníte ze svého života velkou spoustu komplikací, blokád, nemocí, problematických vztahů.... Jedinou podmínkou úspěchu je Vaše ochota danou situaci řešit a podívat se pravdě do očí.

 • Co mohu terapií vyřešit?

Každodenní starosti ale i složité životní situace. Někteří na terapii chodí pro odpovědi, jiní pro vyřešení finančních problémů, zdravotních komplikací, strachů a fobií a někdy i "jen" proto, aby zlepšili vztahy v rodinách, na pracovištích či mezi přáteli.

 • Kolik terapií je třeba?

To záleží, kolik témat chcete řešit. Dobrý terapeut vždy dané téma během jedné terapie vyřeší a není tak nutné se k němu víckrát vracet. Další návštěvu se tak můžeme věnovat dalším záležitostem. 

Jedna terapie trvá cca 1,5 - 2 hodiny.

Theta Healing

Theta Healing® je technika, která umožňuje přístup do podvědomí a změnu všech přesvědčení, která nám již neslouží. Zároveň lze zpracovat emocionální a mentální bloky, léčit na genetické rovině a rovině duše. Pomocí této techniky je možno vytvořit nový systém přesvědčení, který vede ke zdraví, hojnosti a prosperitě na všech úrovních.

Co mohu touto terapií vyřešit?

 • Zpracování programů v podvědomí, které brání plnohodnotnému životu
 • Trvalé vyléčení fyzických symptomů a nemocí
 • Zpracování strachů a nechtěných emocí
 • Rozvinutí plného potenciálu
 • Napojení na vlastní Duši a úkol zde na Zemi
 • Pročištění karmy
 • Prožitek univerzální moudrosti a bezpodmínečné lásky
 • Aktivace DNA
 • Vhodné i pro zvířata
 • Energetické čištění prostoru

Access Bars

Access Bars® je soubor nástrojů a procesů, které jsou navrženy tak, aby každému otevřely více vědomí. Vědomí nehodnotí. Je to ochota a schopnost být zcela vědomý a přítomný ve všech oblastech svého života. Vědomí nabízí nepřetržitou schopnost uvědomovat si více možností, mít větší možnost výběru a získat od života více.

Ošetření touto metodou je relaxační, pro tělo i duši povzbuzující proces, odstraňující bloky a zasahující do všech aspektů života. Jednotlivé body souvisí s oblastmi, jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita...

Během ošetření se dotýkám 32 bodů na hlavě. Každý bod ovlivňuje jinou oblast života např. peníze, kontrolu - její pouštění, kreativitu, smutek, radost, sexualitu, stárnutí...

Jemným dotykem těchto bodů se spontánně odbourávají nahromaděné mentální, duševní a fyzické bloky získané během tohoto života i životů minulých.

Při terapii se rozproudí energie v těle. Poté informace s negativním nábojem mizí, jako když zmáčknete tlačítko delete na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor. Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváte jinými. Celý váš život se může změnit.

 • Účinky terapie ACCESS BARS®:

Odstranění bolestí různých částí těla

Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy

Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech

Uvolnění stresu a napětí

Pomoc při obtížných životních situacích

Odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie

Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fobie

Snížení hyperaktivity u dětí

Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni

Vhodná pro autisty a lidi s Alzheimerovou chorobou

Lze použít i na léčení zvířat

Doporučuje se několik terapií ve stejných intervalech dle složitosti problému. Tato terapie je však vhodná i jen pro uvolnění od stresu nebo jako relaxace. Pro dospělé i děti. Pokud je v blízkosti přítomné i zvíře, proces blahodárně působí i na něj. 

Access Energetický Facelift

Snili jste již někdy o tom, nechat si udělat Facelift, ale nechtěli jste operaci?

Access Energetický Facelift® může způsobit revoluci vašeho obličeje a dekoltu, dodat jim krásný zářivý efekt. Tento proces zpevní váš obličej a dodá mladou záři celé vaší bytosti. Výsledky jsou kumulativní a příjemně vás překvapí.

Energetický lifting omlazuje a odhaluje světlo zevnitř. Vymazává roky "zmrzlých emocí", vyhlazuje vrásky a otáčí hodiny času bez ohledu na to, jaký je váš věk.

Vaše tvář vypovídá o celém vašem životě.

Tento proces odstraní roky frustrace, zlosti, obav, pochybností, strachů i potlačených emocí, kdy je energie v jednotlivých místech vašeho těla zablokována, zaznamenána ve vašich tvářích. Tyto vrásky nejsou známky "stárnutí", ale neproudící energie.

Uvidíte pozoruhodné výsledky, protože po aplikaci Access Energetic Facelift®, vrásky začnou mizet a vaše pokožka se vyhladí v mladistvou zdravou záři.

Nazýváme jej Facelift, i když se jedná vlastně spíše o tělesný lift, protože je to hluboké léčení a péče o vaše celé tělo a mysl. Pracuje se s energií a omlazuje se celý systém, včetně všech vnitřních orgánů, až ke koruně hlavy.

Jedná se o úžasný proces, který může zvrátit účinky stárnutí na obličeji tím, že vytváří podobné účinky v celém těle.

Access Energetický Facelift® uvolňuje energetické bloky, maximalizuje tok energie v celém těle. Uvolňuje svaly, což umožňuje regeneraci pokožky a vede k vyhlazení vrásek. Často začíná mizet pigmentace i různá zjizvení. Připravte se na jeden z nejvíce relaxačních zážitků vašeho těla.

Omladí se nejen vaše tělo, ale i mysl. Obnoví se přirozený tok energie uvnitř těla i kolem něj.

 • Jak probíhá terapie Access Energetický Facelift®

Celý léčebný proces trvá 60-90 minut. Jemné dotyky na obličeji, krku a horní části hrudníku jsou zaměřeny na spuštění a přesun energie, k uvolnění bloků v energetických polích, uvolnění stagnace způsobené emocemi a dlouhodobým stresem. Access Energetický Facelift® je vhodný pro ženy i muže všech věkových kategorií a funguje v souladu s dalšími postupy. Výsledky jsou zcela bez rizika a každým následným sezením se zvyšují.

Tělesné procesy Access

Naše tělo je odrazem našeho života. Uchovává v sobě všechny nahromaděné emoce, traumata i náš celkový přístup k životu.

Jaké by to bylo, kdybyste mohli informace těla přepsat až do buněčné struktury?

Access nabízí celkem 50 druhů tělesných procesů, které dokáží změnit nastavení buněk, odstranit chronické i akutní bolesti, uvolnit vše, co neodpovídá naší podstatě a tomu, abychom byli se svým tělem v souladu. Všechny tyto procesy mají společné to, že jsou energické. Pracují s energií těl.

Tělesné procesy nevybíráme podle toho, "co si myslíme, že je pro tělo vhodné" (logická mysl v tomto případě obvykle není dobrým rádcem), ale komunikujeme, ptáme se těla, co by pro něj v tuto chvíli bylo vhodné.

"Tělo samo dá najevo, co potřebuje".

Vaše tělo s vámi komunikuje. Vy a vaše tělo máte povědomí o všem. Tělesné procesy zvyšují způsob, jakým vaše tělo dokáže ukázat, čeho si je vědomo - vědomí každé buňky a molekuly na celém světě. Vše, co se u tělesných procesů vyžaduje, je ochota být přítomen, dotýkat se těl a přijímat zpětnou vazbu od těla, na kterém pracujete.
 • Jak terapie tělesných procesů probíhá?

Každé sezení začíná úvodním rozhovorem, který zahrnuje otázky odhalující blok, trauma či potíže, které klienta v daném okamžiku nejvíce tíží. Poté je vybrán proces, který je v daném okamžiku pro tělo klienta tím nejvyšším a nejlepším přínosem.

Terapie probíhá tak, že si klient lehne zcela oblečen na lehátko na břicho, záda nebo bok, což záleží na postupu a oblasti těla, kde se uvolňuje energie i v rámci pohodlí klienta. Po celou dobu terapie je klient pod přikrývkou.

Vlastní terapie je prováděna postupným lehkým přikládáním rukou terapeuta na tělo klienta a posunováním do různých poloh, ve kterých ruce chvíli setrvají na stejné pozici.

Lidé prožívají tyto terapie různě, cítí se hluboce uvolněně a mysl se vypne, převládá pocit, že v tomto hlubokém vesmíru relaxace může nastat obnova a uzdravení těla, bolesti odcházejí.

 • TĚLESNÉ PROCESY

"MTVSS - Systém pro uvolnění molekulární terminální valence"

"Doplnění a obnovení energie radosti v těle"

"Obnovení všech generativních a sexuálních energií"

"BMM", "Pryč s traumaty"

"Eliminace a vyhlazení toxinů"

"Regenerace buněk při a po rakovině - Obnova imunocytózy"

"De-MM", "MDe-M", "TSS",

"Exit Stage Left" ... a další.

Transformační koučink

Naplno se zabývám léčením těla, duše i prostoru, ve kterém žijeme, odpočíváme i pracujeme. Učím lidi dívat se na svět kolem sebe, ale i na svět, který mnohdy skrýváme uvnitř. Pomáhám hledat příčiny, souvislosti a odpovědi na to, co se v nás děje a nacházet cesty k řešením nepříznivých událostí. Vše je propojeno a spolu souvisí. "Velké chrání malé a malé ovlivňuje velké".

Doporučuji 5 - 10 sezení, s odstupem 3 - 4 týdnů, kde se budeme postupně zabývat všemi tématy ve vašem životě a navracet vás zpět do rovnováhy. Probereme veškerá traumata, bloky, bolesti, strachy, zátěže, sebehodnotu, sebelásku, vaše poslání a talenty, vztahové problémy, nenaplněné sny a potřeby, negativní pocity, rodové zátěže, vnitřní dítě, vnitřní ženu i muže, vztah k penězům a k práci, vztah ke svému tělu... atd. Všechny tyto situace lze zpracovat, vyčistit a přijmout. Poté se uvolní energie ve vašem těle a ihned se změní i realita ve vašem životě.

Vše co se nám v životě děje, souvisí s tím, co máme uvnitř. Spoustu vzorců, traumat a strachů jsme převzali od našich předků a pokud je nezpracujeme, nejen že nám ubližují v našem životě a mohou nám způsobit i nemoc, ale automaticky je přenášíme na naše děti.

Pokud jste odhodláni opět být sami sebou, a jste ochotni se podívat na své stíny, prožít je a navždy pustit, pak vám mohu být při tomto procesu osobním průvodcem.

Biofrekvenční terapie, včetně analýzy celého těla

Biofrekvenční analýza celého těla, orgánů, kostí, svalů, psychiky, čaker i aury za pomocí přístroje HEALY. Kde se dozvíte, co vašemu tělu schází a na co je třeba se zaměřit. 

Následně je pak formou frekvencí mikroproudu tělo harmonizováno, kdy se frekvenčně doplňují všechny chybějící látky a tělo se harmonizuje až na úroveň buněk. Lze řešit i viry, bakterie, parazity; nutriční hodnoty, minerály, vitamíny, aminokyseliny... Lze nastavit i hloubkové čištění těla. Tento přístroj má 120 různých programů a sám určí, co je pro tělo nejlepší. Tato terapie se dá aplikovat u lidí i u zvířat. Některé programy následně po analýze se dají spustit i na dálku, pracuje se s kvantovým polem jedince.

Healy je lékařské zařízení pro léčbu bolesti při chronických bolestech, fibromyalgii, bolesti kostí, kloubů, svalových zranění a migréně. Zároveň funguje jako podpůrná léčba duševních onemocnění, jako jsou deprese, úzkost a související poruchy spánku. Při akutní bolesti nebo problému, jsou výsledky viditelné ihned. Při dlouhodobém problému je třeba více opakování a výsledky jsou viditelné postupně, úleva od bolesti však bývá vzápětí.

Harmonizace orgánů i celého těla, zlepšení zdravotního stavu. Lze použít jako prevenci nebo doplněk klasické léčby.

Všechno je frekvencí.

Tento přístroj byl vyvinut a vyroben v Německu a jeho stolní předchůdci se již desetiletí používají ve zdravotních centrech (TimeWaver). Vznikl za spolupráce týmu vědců, lékařů, terapeutů a techniků. Zakladatel a vynálezce je Marcus Schmieke fyzik a filozof.

Pokud by někoho z vás zajímalo více podrobností nebo jste si ho chtěli sami pořídit domů pro rodinu, jako "Domácího léčitele", k čemuž byla tato malá verze vyvinuta, pak se neváhejte na mě obrátit pro další informace. Tento přístroj se dá používat společně s telefonem nebo tabletem a všude ho nosit s sebou. V této nelehké době je to velký pomocník pro naše zdraví.

Měli bychom si uvědomit, že pokud naše tělo budeme udržovat zdravé a ve skvělé kondici, žádné nemoci kolem nás se nemusíme bát. 

"Pokud chcete odhalit tajemství vesmíru,

musíte přemýšlet v intencích

energie, frekvence a vibrace"

Nikola Tesla

Aromaterapie

Víte jak používat esenciální oleje v každodenním životě? A jaké si vybrat v tom množství nabízeném na trhu a na co je použít?

Potřebujete poradit, jaký ESENCIÁLNÍ OLEJ nebo směs byste měli použít na určité téma? Neváhejte se na mě obrátit.

Mohu vám namíchat EO přímo na míru na léčení fyzického i psychického rázu a doporučím vám i další postup, na co se zaměřit, a jak zpracovat nebo hledat příčinu toho co se vám děje.

Terapeutické esenciální oleje třídy A+ od Young Living rozhodně nepatří do aromalamp z důvodu zničení veškerých blahodárných účinků. Používají se k potírání na kůži, pro rozptylování vzduchem do difuzéru (studená pára) nebo jsou některé pro přímé vnitřní užití. Sama tyto oleje používám jako osobní lékárničku pro každý den již více jak 6 let. Mají velmi široké použití.

Dokáží pomoci např. při vysoké horečce, nachlazení, různých virových a bakteriálních infekcích, zánět močových cest, různé bolesti - kloubů, hlavy, svalů; vysoký a nízký tlak, kožní problémy, cholesterol, pálení žáhy, žaludeční, střevní i ženské potíže...

Esenciální oleje působí nejen na fyzické, ale také na emoční úrovni, proto se s nimi dají řešit i psychická traumata nebo stres. Tyto směsi EO urychlují jejich vyřešení a uvědomění. Dokonce si můžete pořídit u Young Living sadu EO, která je přímo zaměřena na pocity a jejich vyrovnání, obsahuje směsi EO jako: Vnitřní dítě, Odpuštění, Uvolnění, Propuštění, Odvaha, Harmonie...

Můžete také navštívit mé přednášky a dozvědět se více o jejich použití a blahodárnosti na naše tělo i psychiku. 

více se dozvíte na stránce Aromaterapie.

Léčení zvířat a jejich majitelů

Můžeme léčit zvířata jinak než u veterináře? Mají zvířata emoce? Jsou nemocná zvířata, nebo jejich majitelé? Jaký vliv má na zvířata prostředí a strava? Zrcadlí nám něco zvířata? Nabírají si naše negativní energie na sebe, nebo je čistí? Vážíme si jich a respektujeme je jako bytosti? Uvědomujeme si, co nám dávají a co dokáží trpělivě snášet? Můžou se za určitých podmínek léčit zvířata sami?

Je jisté, že zvířata jsou a vždy byla, důležitou součástí našich životů. Často si ani neuvědomujeme, jak krásnou a důležitou roli hrají v našich životech. Víte, že úkolem psů na zemi je učit nás bezpodmínečnou lásku? Každý asi znáte psa, který byl potrestán, odmítnut či ponížen, a přesto druhý den nadšeně vítá svého pána či paničku bez náznaku zloby. Víte, že lidi, kteří mají koně, kočku a psa podvědomě léčí svoje vnitřní dítě, protože jim tato zvířata dávají to, co jim v dětství chybělo?

Co vás čeká a co se dozvíte při tomto léčení:

Diagnostika příčiny nemoci či problému, odkud jde zátěž.

 • Kdo potřebuje léčit - zvíře nebo majitel (pokud majitel nebude chtít spolupracovat, nemohu pomoci).
 • Pokud příčina události souvisí s předchozím majitelem nebo je zvíře z útulku a nynější majitel souhlasí, je trauma léčitelné.
 • Odkud jdou zdrojové příčinné události, různé časové linie.
 • Jak nás a zvířata ovlivňují předkové, jejich i naše emoce, strachy, vzorce.
 • Jak nebrat zvířatům jejich sílu a zodpovědnost.
 • Jak máte spolupracovat na jejich léčení.
 • Samotné léčení, pokud budete spolupracovat.
Vždy je nutná spolupráce majitele! Nežádejte mě o pomoc se zvířetem jiného majitele! Popř. mu předejte kontakt, ať se sám rozhodne mě kontaktovat! 

Můžete také navštívit některý z mých webinářů 

o zvířatech, kde vysvětluji jak a na co se zaměřit i preventivně.

Hledání ztracených zvířat

Zaběhl se vám pejsek nebo se vám ztratila kočička? Ať už se to stalo z jakéhokoliv důvodu, je možné ho najít a zjistit, zda je v pořádku či zraněný a jak se cítí. Pokud mi to samotné zvíře dovolí (může mít strach, proto utekl a nechce se vrátit), pak ho dokáži najít a zadat polohu v mapě i na dálku. Vy si pak pro něj dojedete na určené místo. Viz recenze.

Je nutná spolupráce majitele! Nežádejte mě o hledání zvířete jiného majitele! Popř. mu předejte kontakt, ať se sám rozhodne mě kontaktovat!

Co k tomu potřebuji o daném zvířeti vědět:

 • aktuální foto 
 • jméno (jak ho oslovujete)
 • datum narození 
 • rasa
 • adresa bydliště (kde bydlí, odkud utekl)
 • zda ho máte od narození nebo z útulku
 • předpokládaný důvod útěku


Komunikace se zvířaty, stromy, rostlinami...

Mohu vám zprostředkovat, předat vzkazy od domácích zvířat, stromů, rostlin, krajiny, místa kde žijete.

Je vaše zvíře neklidné a snaží se vám něco sdělit? Mohu načíst informace nebo vzkazy od vašeho zvířete nebo informace o jeho zdravotním stavu, pokud mi to bude dovoleno.

Pokud váš oblíbený strom na vaší zahradě chřadne nebo v určité části zahrady se nedaří více rostlinám, mohu zjistit jaký to má důvod. Je také možné, že se vám snaží sdělit, co je pro vás důležité.

Pokud na vaší zahradě najednou začaly růst určité bylinky v trávě - věřte, že to je proto, že právě jejich léčivou sílu potřebujete.

I krajina nebo voda může být zasažena traumaty z minulosti, které se však dají vyčistit a vyléčit. Pokud cítíte, že je ve vašem prostředí něco v nepořádku, mohu vám poradit, jak to zlepšit, popřípadě vyčistit a předat informace, proč to tak je.

Nejlepší možnost je osobní návštěva na místě.

Co potřebuji předem vědět:

 • aktuální foto 
 • jméno, oblast
 • stáří
 • rasa, druh
 • adresa místa, pobytu
 • jak dlouho je nemocný
 • předpokládaný důvod

Veškerá nabídka služeb spadá do kategorie "alternativní metody" a je svobodnou vůlí každého,
jak s informacemi naloží, v žádném případě nenahrazuje ošetření a diagnózu lékařem.

Objednejte si služby Harmonie mysli

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

STORNO PODMÍNKY

Náš čas je vzácný a proto si dobře rozmyslete, zda terapii nebo konzultaci opravdu chcete.
Storno pravidla jsem byla nucena nastavit z důvodu, že pokud termín zrušíte na poslední chvíli, již ho nemohu nabídnout nikomu dalšímu kdo by ho potřeboval.

 

V případě zrušení terapie 24 hodin a méně před jejím začátkem

nebo absence bez omluvy je storno 100%. 

Pokud terapii zrušíte 48 hodin před začátkem terapie je storno 50%.


Termín se samozřejmě dá po vzájemné dohodě posunout (z důvodu nemoci apod.).

Registrací na terapii s těmito podmínkami souhlasíte!

Děkuji za pochopení.

"Svou dnešní reakcí si vytváříme budoucnost." Svůj osud si řídíme sami!     Být šťastný není záležitostí osudu. Je to věc volby!