Harmonický domov: harmonicky-domov4.webnode.cz

Kurzy, semináře, webináře

Na kurzech se dozvíte hlavní zásady, kterými se řídí učení Feng Shui a naučíte se je aplikovat ve vlastním prostoru. Budete vědět, jak najít zásadní chyby v interiéru, jak je opravit a vnést pozitivní energii do vašeho harmonického domova, která vám přinese spokojenou a šťastnou rodinu, přátele, hojnost, partnerství, budoucnost, kariéru, peníze, ale i moudrost a odpočinek. Naučíte se, jak používat barvy a materiály ve vašem interiéru. Zkusíte si, jak procítit svůj vlastní prostor, kde žijete, bydlíte či pracujete pomocí vlastních pocitů a v souladu s přírodou.


Není to jen o tom, jak uspořádat nábytek a vymalovat, ale jak vnímat energii kolem sebe, 

komunikovat s vlastním tělem, Duší, zvířaty i přírodou a být s ní v souladu.


Na seminářích o zvířatech získáte jiný pohled na jejich bytí a dozvíte se co vše nám mohou zrcadlit a co se nám snaží říci. Jak a před čím nás chrání.  Jak ovlivňují naše zdraví a co s tím můžeme dělat, aby nepřebírala naše nemoce. Jak jim naslouchat, rozumět a komunikovat s nimi. 


Esenciální oleje jsou naším velkým pomocníkem. Sama již několik let používám čisté terapeutické oleje třídy A+ od firmy Young Living jako domácí lékárničku. Mohou nás uzdravovat, podporovat, jsou úžasnou prevencí a mohou podpořit i naše psychické zdraví. Na seminářích se dozvíte základy aromaterapie, jak je používat a čeho se vyvarovat. Představím vám jednotlivé EO a povím jak a na co je nejlépe použít. Pokud se zúčastníte semináře osobně (velká výhoda oproti on-line), vyzkoušíte si chuť, vůni a sílu těchto EO na vlastní smysly a už nebudete pochybovat o jejich účincích. 

"Vše je propojeno a spolu souvisí."

Novinky

Dárkový poukaz

Obdarujte své blízké nebo si sami udělejte radost! 

Dárek, který přináší harmonii mysli, těla i prostoru...

Na služby, konzultace, sezení, rozbory Feng Shui, kurzy, webináře, E-BOOKy...

*Po dohodě lze vytvořit i kombinovaný balíček služeb nebo vystavit poukaz na určitou částku, pro obdarovaného dle vlastního výběru.

on-line kurz
12 Posvátných zastavení

Datum: 21.12.2023 - 1.1.2024 

Místo: transformační on-line kurz

12 dní a nocí inspirace a proměny!

Pro přihlášení a více informací zde.

Nyní k dispozici E-BOOK 50 stran.

záznam webináře

Zvíře jako zrcadlo naší Duše


Nyní si můžete zakoupit záznam webináře!

Pro objednání a více informací: zde.

záznam webináře

Jak si přitáhnout šťastné partnerství aneb ložnice jako podpora vztahů, zdraví a odpočinku

 Nyní lze zakoupit záznam webináře 

Pro objednání a více informací zde.

On-line kurz

Lví Brána

Datum: 23.07. - 31.8.2023

Místo: transformační on-line kurz

6 týdnů inspirace a proměny!

Pro přihlášení a více informací zde.

Webinář/seminář

Jak pracovat se svými emocemi

a strachy

Datum: 00.00.2022 

Místo: on-line - webinář živě

Pro přihlášení a více informací zde.

Webinář/seminář
Jak vytvořit dětské království


Datum: 09.02.2022 v 19-21:30 hod.

Místo: on-line - webinář živě

Pro přihlášení a více informací zde.

Základní kurz Feng Shui IV.
Uvedení technik do praxe na vlastním plánku, praktické využití.

Datum: 00.00. v 10-13, 15- 17 hod.

Místo:

Sleva pro účastníky přednášky 

Pro přihlášení a více informací zde.

živý kurz

Utvoř si harmonickou zahradu

Datum: neděle 24.04.2022  12 -17 hod.

Místo: studio Harmonický domov, Kněžmost

Maximální počet účastníků  je 6 osob! Vaše místo je rezervováno složením zálohy.

Pro přihlášení a více informací: zde.

Webinář/seminář

Jak uspořádat obývací pokoj 
s kuchyní a jídelnou

Datum: 00.00.2022 ve 20 hod.

Místo: on-line

Pro přihlášení a více informací zde.


Webinář/seminář

Esenciální oleje v našem každodenním životě 

Datum: 00.00.2022

Místo: on-line

pro registrované zdarma

Pro přihlášení a více informací zde.

Webinář/seminář

Jak mohou esenciální oleje pozitivně ovlivnit naši psychiku 

Datum: 00.00.2022

Místo:

pro registrované zdarma

Pro přihlášení a více informací zde. 

Webinář/seminář

Jak používat esenciální oleje v letním období

Datum: 00.00.2022

Místo:

pro registrované zdarma

Pro přihlášení a více informací zde. 

Přihlaste se na seminář, kurz, webinář

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.

Zvíře jako zrcadlo naší Duše

Mají zvířata emoce? Mají zvířata Duši? Můžou nám zvířata zrcadlit naše chování, postoje nebo dokonce naši ne-moc? Vážíme si jich a respektujeme je jako bytosti? Nabírají si naše negativní energie na sebe, nebo je čistí? Uvědomujeme si, co nám dávají a co dokáží trpělivě snášet? 

Jaký vliv má na zvířata prostředí a strava? Můžeme léčit zvířata jinak než u veterináře? Jsou nemocná zvířata nebo jejich majitelé? Můžou se za určitých podmínek léčit zvířata sami?

Zajímají vás odpovědi na tyto otázky? Rádi byste o tomto tématu diskutovali? Zúčastněte se semináře a budete překvapeni co nás zvířata mohou naučit. 

Komunikace se zvířaty

Již jste absolvovali seminář "Zvíře jako zrcadlo naší Duše"? Rádi byste věděli více? Chtěli byste se naučit více porozumět svému zvířeti? Vědět co vám říká a umět s ním komunikovat? Víte, že když to budete umět, můžete se s ním propojit na dálku i v případě že se ztratí a najít ho? Věděli jste, že je možné se vcítit do zvířete tak, že budete vědět co ho bolí nebo trápí? Chcete se to naučit? Pak je tento kurz právě pro vás. Tento kurz je celodenní.

Jak používat esenciální oleje u zvířat

Jak můžeme přispět ke zdraví a spokojenosti našich mazlíčků přírodní cestou? Zvířata vnímají mnohem více než lidi všechny pachy, ale i vše co na ně působí a co jim dáváme za produkty. Nejlepší cesta je pro ně ta přirozená a přírodní. Pokud to není nutné, je vždy lepší řešení přírodních produktů před těmi chemickými. Ovšem i u přírodních produktů je třeba postupovat opatrně. Je také rozdíl v podání u různých zvířat. Jak na to a na co si dát pozor se dozvíte na tomto semináři. 

Esenciální oleje v našem každodenním životě

Na tomto semináři se naučíte základy aromaterapie. Jak používat čisté esenciální oleje a jak rozhodně ne. Dozvíte se, jak poznat čistý, opravdu přírodní esenciální olej od náhražek a ředěných olejů. Představím vám 12 základních esenciálních olejů a směsí, které vám postačí ke každodennímu užívání a utvoří vám přírodní domácí lékárničku pro celou rodinu, včetně dětí a zvířat. Budete nadšeni jejich rozsahu využití. Pokud se zúčastníte semináře osobně (velká výhoda oproti on-line), vyzkoušíte si chuť, vůni a sílu těchto esenciálních olejů na vlastní smysly, nebudete pochybovat o jejich účincích a budete chtít je mít doma. 

Jak mohou esenciální oleje pozitivně ovlivnit naši psychiku

Na tomto semináři se naučíte základy aromaterapie. Jak používat čisté esenciální oleje. Představím vám 6 směsí včetně postupu, jak je používat samostatně nebo jako kolekci, která vám pomůže podpořit vaše pocity a emoce a díky tomu se dokážete zorientovat a rozhodnout i ve složitých životních situacích. Pokud se zúčastníte semináře osobně (velká výhoda oproti on-line), vyzkoušíte si vůni a sílu těchto esenciálních olejů vlastními smysly. Poznáte na vlastní kůži, jak vám dokáží navodit příjemné myšlenky a duchovní harmonii

Jak používat esenciální oleje v létě

Na minulých seminářích o esenciálních olejích jste se dozvěděli základy aromaterapie. Tentokrát se dozvíte, jak konkrétně EO používat v létě a jak si namíchat svoji vlastní směs nebo repelent. Jak chránit a podpořit svou kůži před sluncem i po opalování. Které EO naopak není vhodné na slunce používat a proč. Pokud se zúčastníte semináře osobně (velká výhoda oproti on-line), vyzkoušíte si vůni a sílu těchto esenciálních olejů vlastními smysly. Poznáte na vlastní kůži, jak vám dokáží navodit příjemné myšlenky a duchovní harmonii.  

Jak uspořádání domova ovlivňuje naše zdraví

Uvědomili jste si jakou moc má to, čím se obklopujeme? Jak velký vliv můžou mít na nás nejen různé věci, postavení nábytku, barvy, obrazy..., ale i to, co je kolem našeho domu. Energie místa, kde žijeme a pracujeme. Věděli jste, že jedno z nejdůležitějších míst je hlavní vchod? Kde se nachází, co je vně a uvnitř velmi ovlivňuje celý náš dům/byt i nás samotné. Napadlo vás někdy, že to, jak máte uspořádaný svůj byt, může ovlivnit vaši náladu, psychiku a celkové zdraví? Víte, že chcete-li najít nebo postavit šťastný dům, musíte být šťastní již v tom stávajícím? Ukážu vám na příkladech, že i naši předci, kteří používali intuici a byli v souladu s přírodou, stavěli své domy podle těchto principů. 

Ložnice symbol partnerství, zdraví a odpočinku

Seznámím vás se základními principy Feng-Shui a jak se naučit pracovat s energií v prostoru. Povím vám, jak si přitáhnout nového partnera, pokud ho nemáte. Jak podpořit a zlepšit stávající partnerství a co vše ve vaší ložnici má na vaše partnerství vliv. Dozvíte se, čeho se máte vyvarovat, abyste například nepodporovali nevěru. Jak upravit vztahy v celé rodině. Jak uspořádat nábytek a barvy nejen v ložnici. Naučím vás, jak si sami můžete zharmonizovat vlastní prostor a jaký to bude mít na vás vliv. Uvedu příklady z praxe. 

Jak vytvořit dětské království

Jak tedy vytvořit dětský pokoj, aby se v něm děti cítily jako ve svém království? Dětský pokoj je velmi důležitý a neměli bychom jeho zařízení podceňovat. Utváří se v něm osobnost a zdravý vývoj dítěte. Vytvořit harmonické zázemí pro naše potomky, není až tak snadná záležitost. To, co si pro sebe budujeme v celém svém příbytku, to bychom měli vměstnat pro své dítě do jediné místnosti. A pokud máme zařídit jeden pokoj pro více potomků, může to být pěkný oříšek. Dozvíte se také, jak dětský pokoj měnit podle věku dítěte. Naučíte se, jak uspořádat pokoj tak, aby se zde dítěti dobře spalo, ale také se mohlo soustředit při učení nebo si bezstarostně hrát. Pokud se vaše dítě v noci budí a chodí spát do vaší postele, je to indicie toho, že je v jeho pokoji něco, co mu brání v klidném spánku. 

Utvoř si harmonickou zahradu

Náš dům je naší druhou kůží. Zrcadlí nám všechny naše nevyřešené resty. Pokud v domě provedeme změny k harmonizaci, pak nám přinese nové příležitosti, energii a ulehčí nám změny, které jsou nevyhnutelné pro naše tělo, mysl i náš život. Málokdo však ví, že okolí domu a zahrada bezprostředně působí na náš dům a tím i na nás samotné. Zahrada je proto velkým přínosem, protože právě v ní můžeme i opravit neblahé vlivy, které se někdy nedají uskutečnit v domě. V lepším případě pak můžeme v zahradě posílit všechny atributy našeho života. Nejdůležitější, kromě dalších, je umístění vody a ohně. Naopak nesprávným rozmístěním si můžeme posílit neblahé vlivy a odčerpávat energii z domu a tím i tu naší. Nepodceňujte svou zahradu a okolí domu. 

Jak uspořádat obývací pokoj s kuchyní a jídelnou 

Každá místnost má jinou energii podle toho k čemu slouží, jinovou nebo jangovou. I když jsou dvě místnosti jangové, neznamená to, že je jejich energie úplně stejná. V našem moderním světě se některé místnosti začaly propojovat a tím se jejich energie mísí. V těchto velkých prostorech se pak můžeme ztrácet nebo být nejistí. Má to pak vliv na naši psychiku a rozhodování v životě. Můžeme však jednoduchými úpravami navrátit prostoru stabilitu a ukotvit jeho energie. 

Základní kurz Feng Shui I.

Polarita Yinu a Yangu, 5 nebeských zvířat, cyklus 5 prvků, Škola formy a kompasu.


Náš dům je naší druhou kůží. Zrcadlí nám všechny naše nevyřešené resty. Pokud v domě provedeme změny k harmonizaci, pak nám přinese nové příležitosti, energii a ulehčí nám změny, které jsou nevyhnutelné pro naše tělo, mysl i náš život. Naučíte se jaký vliv má postavení domu v krajině, ale i ostatních věcí uvnitř domu. Porozumíte polaritám a cyklům řízeným přírodními zákony. Povím vám jak a proč je důležité rozmístění nábytku v daných místnostech a jak používat barvy a materiály v prostoru. Tento kurz je celodenní. 

Základní kurz Feng Shui II.

BaGua a jejích 8 bran, Škola formy a praktické příklady harmonie v prostoru.


Naučíte se rozeznávat rozdíly energií v domě a podpořit jednotlivé místnosti i sebe, tak aby zde energie nestagnovala. Probereme všechny atributy, které nás v životě ovlivňují a naučíte se je podpořit ve svém prostoru. Jako jsou: vztahy, láska, ocenění, peníze, hojnost, kariéra, rodina, děti, budoucnost, odpočinek, bezpečí, spiritualita a další. Vše se dozvíte na praktických příkladech. Tento kurz je celodenní. 

Základní kurz Feng Shui III.

MingKwa a její pozitivní směry, vztahy v rodině a vliv roku. Letící Hvězda.


Naučím vás, jak si vypočítat z data narození polaritu člověka, kterou pak propojíme s energií domu, ve kterém žije, pro všechny členy rodiny. Následně pak určení pozitivních směrů člověka a jejich uplatnění v domě i mimo něj. Dle této energie také pochopíte vzájemné vztahy v rodině a naučíte se předcházet konfliktům. Také se dozvíte, jak vypočítat a podpořit vliv roku na váš dům a energii domu. Tento kurz je celodenní.

Základní kurz Feng Shui IV.

Uvedení technik do praxe na vlastním plánku, praktické využití.


Připravte si svůj půdorys domu či bytu a otázky na konkrétní problematiku ve vašem prostoru. Shrneme vše, co jste se naučili a budeme získané informace uplatňovat v praxi na vlastním půdorysu. Tento kurz je celodenní. 

Přihlaste se na seminář, kurz, webinář

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.

Obdarujte své blízké něčím, co jim pomůže k harmonii.

Možnost zakoupení DÁRKOVÉHO POUKAZU 

na všechny služby, semináře, kurzy i webináře.


Pokud máte zájem uspořádat také u vás seminář nebo kterýkoliv z těchto kurzů, prosím kontaktujte mě.

Webinář "Zvíře jako zrcadlo naší Duše"

Pokud jste nestihli webinář "Zvíře jako zrcadlo naší Duše" o tom co nám mohou domácí mazlíčci ukazovat nebo co se nám snaží říct... Máte teď jedinečnou možnost zakoupit si záznam webináře. Povídali jsme si také, jak se na zvířata napojit a proč.

Chcete vědět mnohem více?

Máte také možnost přihlásit se na připravovaný kurz "Komunikace se zvířaty", kde si vyzkoušíte, jak to funguje a naučíte se propojovat nejen se zvířaty.

Mluvit se zvířaty se může naučit úplně každý. 


Nejnovější články na blogu

Přečtěte si, co je nového
 

Přečtěte si jako první, co je nového

Odesláním jakékoliv objednávky na tomto webu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR a Obchodními podmínkami