Harmonický domov: harmonicky-domov4.webnode.cz

E-BOOK

E-BOOKY KE STAŽENÍ


Mystický průvodce

"12 Posvátných zastavení"

"12 Posvátných zastavení" je soubor jednotlivých témat pro 12 POSVÁTNÝCH NOCÍ. Doporučení pro každou jednotlivou noc a den, na co se zaměřit ve svém životě, na každou noc podpůrné rituály, meditace a tradice našich předků. Zmíněná zastavení jsou oslavou Zimního slunovratu a končí Novým rokem.

Těchto "12 posvátných zastavení" je pro všechny, kteří se chtějí propojit s tradicí našich předků. Chtějí prožít sváteční dny naplno a do hloubky, řídit se přírodními zákony a cykly, být v souladu se všemi živly a naučit se je vnímat, dozvědět se více o sobě, uzavřít starý rok a připravit se na ten Nový.

NYNÍ MÁTE MOŽNOST SI ZAKOUPIT E-BOOK "12 Posvátných zastavení" pro tento rok, kde naleznete rituály a meditace k použití i během celého roku a můžete ho používat i další roky.

Vaše investice je nyní: 1.200,- Kč/ 50,- €

Více informací a objednání zde

Průvodce

"Jak používat minerály k harmonizaci těla i prostoru"

připravuje se...

Rituály

Jarní rovnodennosti


V tomto průvodci jsou rituály, meditace a doporučení pro silný energetický svátek Kola Roku 20.3., kdy nastává Jarní rovnodennost

V tomto E-Booku najdete celkem 18 rituálů, meditací a doporučení pro jarní rovnodennost a ohnivou energii Berana a k tomu ještě pěknou řádku starých zvyků našich předků,  které můžete použít opakovaně každý rok.

Většinu z nich můžete použít i během roku dle vaší potřeby nebo při úplňku či novoluní v Beranu. 

Kdo jste se již zúčastnil 12 Posvátných zastavení víte, jak je přínosné propojit se vědomě s přírodou a jejími cykly. Jak se v těchto silných energetických dnech Kola Roku lehčeji propouští veškeré zátěže. 

E-Book budu rozesílat e-mailem 17.3.2023. 

Doporučuji některé rituály, jak v E-Booku popisuji, uskutečnit již během víkendu.

Vaše investice je nyní: 499,- Kč/ 21,-€

Kurz

Komunikace se zvířaty

Připravuje se... můžete se předběžně a nezávazně zaregistrovat, pokud chcete dát vědět až se bude konat.