Harmonický domov: harmonicky-domov4.webnode.cz

E-BOOK

E-BOOKY KE STAŽENÍ


DÁRKOVÝ POUKAZ

Obdarujte své blízké nebo si sami udělejte radost!

Dárek, který přináší harmonii mysli, těla i prostoru...

Na služby, konzultace, sezení, rozbory Feng Shui, kurzy, webináře, E-BOOKy...

*Po dohodě lze vytvořit i kombinovaný balíček služeb nebo vystavit poukaz na určitou částku, pro obdarovaného dle vlastního výběru.

Průvodce pro MABON

"Rituály podzimní rovnodennosti"

V tomto průvodci najdete 16 rituálů a meditací. Navíc i další zvyky a doporučení pro silný energetický svátek Kola Roku Mabon, který se slaví v období 21.9. - 23.9., jako oslava hojnosti, sklizně a podzimní rovnodennosti 23.9. 2023.

Tyto rituály můžete použít i během roku dle vaší potřeby a tématu.

Nyní máte příležitost sladit vše do rovnováhy. Vyrovnat protiklady ve svém životě, zhodnotit tento rok, sklidit plody své práce a odevzdat vše co vám již neslouží... Najdete zde také rituály podporující hojnost pro příštím období.

Jak to udělat vědomě se dozvíte v tomto průvodci na jeho 22 stranách.

E-Book si můžete objednat už dnes, rozesílat ho budu v pondělí 18.9.2023.

Více se dozvíte v článku Mabon podzimní rovnodennost.

Vaše investice je nyní: 499,- Kč/ 21,- €

Mystický průvodce

"Samhain

Spojení s duchem předků"

V tomto průvodci jsou rituály, meditace a doporučení pro silný energetický svátek Kola Roku 31.10. - 1.11., kdy se slaví svátek Samhain a jsou otevřeny brány mezi světy...

Najdete zde také rituály a doporučení pro období zatmění Luny v Býku 28.10.2023, které doprovází Samhain a má na jeho průběh také vliv.

Najdete zde celkem 17 rituálů na 26 stranách mystického průvodce!

Tento proces započal podzimní rovnodenností, pokračoval otevřením Portálu 10-10 a postupně se zesiluje přes obě zatmění Slunce a Luny, až do jeho vyvrcholení o Samhainu

Připravila jsem také dárek formou slevy na tento E-BOOK pro ty, co si již zakoupili E-BOOK pro rovnodennost! Výše slevy a slevový kód vám již přišel do e-mailu.

E-BOOK je již nyní k dispozici!

Vaše investice je nyní: 499,- Kč/ 21,- €


Mystický průvodce

"12 Posvátných zastavení"

"12 Posvátných zastavení" je soubor jednotlivých témat pro 12 POSVÁTNÝCH NOCÍDoporučení pro každou jednotlivou noc a den, na co se zaměřit ve svém životě, na každou noc podpůrné rituály, meditace a tradice našich předků...

Zmíněná zastavení jsou oslavou Zimního slunovratu a končí Novým rokem. 

21.12.2023 - 1.1.2024

Těchto "12 posvátných zastavení" je pro všechny, kteří se chtějí propojit s tradicí našich předků. Chtějí prožít sváteční dny naplno a do hloubky, řídit se přírodními zákony a cykly, být v souladu se všemi živly a naučit se je vnímat, dozvědět se více o sobě, uzavřít starý rok, zpracovat daná témata a připravit se na ten Nový.

E-BOOK "12 Posvátných zastavení" je součástí kurzu pro tento rok, kde naleznete rituály, praktická doporučení a meditace k použití i během celého roku a můžete ho používat i další roky.

Vaše investice je nyní: 2.200,- Kč/ 90,- €

Více informací a objednání zde.

Možnost dárkového poukazu!

Tohoto průvodce budu rozesílat od 20.12.2023!

Průvodce

"Jarní rituály"

V tomto průvodci jsou rituály, meditace a doporučení pro silný energetický svátek Kola Roku 20.3., kdy nastává Jarní rovnodennost.

V tomto E-Booku najdete celkem 18 rituálů, meditací a doporučení pro jarní rovnodennost a ohnivou energii Berana a k tomu ještě pěknou řádku starých zvyků našich předků, které můžete použít opakovaně každý rok.

Většinu z nich můžete použít i během roku dle vaší potřeby nebo při úplňku či novoluní v Beranu.

Kdo jste se již zúčastnil 12 Posvátných zastavení víte, jak je přínosné propojit se vědomě s přírodou a jejími cykly. Jak se v těchto silných energetických dnech Kola Roku lehčeji propouští veškeré zátěže.

Tento průvodce bude k dispozici opět v březnu.

Vaše investice je nyní: 499,- Kč/ 21,-€

Průvodce

"Jak používat minerály k harmonizaci těla i prostoru"

připravuje se...

Průvodce

"Poselství Tvého těla aneb co Ti nemoc napoví"

připravuje se...

Kurz

Komunikace se zvířaty

Připravuje se... můžete se předběžně a nezávazně zaregistrovat, pokud chcete dát vědět až se bude konat.