Harmonický domov: harmonicky-domov4.webnode.cz

Moje životní cesta

"Mé jméno Duše je Avaliane, jsem ztělesněním jemné krásy a síly neviditelného... Zrozena z prachu hvězd, naplněna vůní tajemného, opředena světlem i temnotou... Harmonie a rovnováha je stav mého tvoření... Hravost, láska a vášeň je mi inspirací..."

Mým posláním je být průvodkyní k intuitivnímu uzdravování mysli, těla i Duše. Učím své klienty, jak se přirozeně propojit a komunikovat s vlastním tělem, Duší, duchem místa a zvířaty. Naučím Vás, jak se dostat do rovnováhy a magnetickou silou přitáhnout do svého života harmonii.

Již od dětství jsem věděla, že existuje něco mezi Nebem a Zemí, jen mi nebylo jasné, proč to ti ostatní neví a někdy jsem dokonce měla pocit, že žiji na nesprávném místě. Viděla a cítila jsem věci, které ostatní neviděli a nechápali. Ve snech se mi často zobrazovala budoucnost a pravidelně se mnou komunikovaly různé bytosti. Nechápala jsem to, jak se lidé chovají a co říkají, když mají takové možnosti... Nikdo mi nevěřil, když jsem o tom mluvila. Bylo to moc smutné, protože jsem s tím nemohla nic dělat. Cítila jsem, že za tím vším něco je a že to co mě všichni učí je nesmyslné (tohle nejde, tohle nesmíš, a to musíš, nedá se nic jiného dělat, všichni to také tak dělají, takový je život...).

Žila jsem jakoby mezi snem a realitou, ale postupem času kdy jsem vyrůstala v bývalém režimu, ne zrovna v harmonické rodině a ve strachu z despotického otce, mě realita spláchla jako ostatní a tak jsem zapomněla a nabyla dojmu, že jsem divná...

Dnes vím, že jsem postupně zapomínala, kdo jsem a proč jsem tady, opustila jsem samu sebe, svou jednotu a vnitřní pravdu.

Nějaký čas jsem žila ztracená, bez jakéhokoliv cíle a smyslu, ale přesto někde v hloubi Duše jsem věděla, že stále hledám něco, co jsem již dávno ztratila...

V roce 1997 jsem měla těžkou autonehodu a přežila jsem svou vlastní smrt. Ještě než přijela sanitka se objevil můj anděl Strážný, aby mě udržel při vědomí, než přijde pomoc... Byl to velký zlom v mém životě...!

Když jsem se probrala z kómatu po několika operacích a ležela připoutána na nemocničním lůžku, začala jsem si klást spoustu otázek. 

Ta nejdůležitější však byla: "Proč jsem právě já přežila? Jaký to má důvod?". 

Když jsem se pak dozvěděla, že ve stejný den měla autonehodu i princezna Diana a zemřela, byla jsem v šoku. O to víc jsem nechápala své přežití, když mi nedávali šanci ani lékaři. Cítila jsem však zvláštní změnu v sobě samé, i když jsem tomu tehdy ještě moc nerozuměla. 

  Měla jsem pocit, že o věcech začínám uvažovat jinak. Vidím je z úplně jiného úhlu pohledu, než dosud a spoustu dříve nepochopitelných věcí najednou začalo do sebe zapadat v krásných souvislostech. Jako bych se znovu narodila.

Dostaly se mi do rukou různé knihy o duchovní nauce a psychologii, přišli mi do cesty lidé a učitelé, kteří velice ovlivnili můj život. Začala jsem navštěvovat různé kurzy, semináře a školy... čím víc se učím, tím víc toužím po dalších souvislostech. Teď už vím, že v tom nacházím sama sebe, že si vzpomínám na věci, které už dávno znám a že ten sen o harmonickém žití, který jsem kdysi snila, se stává realitou...

Nyní už vím kdo jsem.
Odkud pocházím a kam směřují mé kroky...

A proto bych i vám chtěla dopřát si splnit své sny a žít harmonickým životem. Je jedno, jak těžký jste měli život dosud, jen vy sami ho můžete změnit a já vás k tomu velice ráda dovedu.  Každá naše zkušenost, dobrá i špatná nás má něčemu naučit. Veškeré techniky, které používám, jsem vždy nejdříve vyzkoušela sama na sobě a jsou nedílnou součástí mého každodenního života. Díky práci na sobě jsem uzdravila svojí Duši, tělo i mysl. Dnes mohu své zkušenosti předávat a být průvodkyní pro ostatní.

Pokud měl člověk těžké dětství a nemůže se smířit s původní rodinou, moudří šamani mu položí otázku:
"Proč jsi si zvolil k narození právě tuto rodinu a co jsi si chtěl skrze své rodiče uvědomit...?".

Dnes jsem neskonale vděčná, za všechny své zkušenosti, i ty bolestné, ve svém životě. Díky nim jsem se dostala až sem, uvědomila si mnohé a našla sama sebe i své dary. S láskou a úctou děkuji všem svým učitelům za vše, co mi předali a dále předávají; naučili a stále učí. Děkuji za všechny roky svého života, které jsem mohla věnovat a nadále věnuji práci na sobě a mohu stále hledat úžasné souvislosti a odpovědi.

Vše co na těchto stránkách doporučuji a nabízím, ať už v článcích, kurzech či terapiích vyplývá z mých vlastních zkušeností nebo zkušeností s klienty. Terapiemi jsem si vždy sama prošla a dobře vím, jak se klient cítí... i proto, že se mi během let otevřel dar, který mi umožňuje cítit nejen energie v prostoru a přírodě, ale i v lidech a zvířatech... Možnost napojení a stahování informací mi pak umožňuje spolupracovat s klientem na konkrétních zátěžích. Občas si totiž mylně myslíme, že příčina pochází odjinud, než kde ve skutečnosti je...

Vedu své klienty k samostatnosti, proto aby si každý dovedl poradit v dané situaci sám. Je to proto, že sama ze své zkušenosti vím, že v nejtěžších chvílích nemusíme mít vždy při sobě nějakou oporu. Platí to i pro fyzickou bolest a nemoci těla, proto práce s tělem k tomu patří. Mnoho let jsem hledala způsoby, jak si sama pomoci v takových chvílích a nedílnou součástí je prevence, práce s tělem i myslí, tak se dá doslova vyhnout mnoha těžkým situacím v životě i bolestem těla.

Jako Lightworker s napojením na Zdroj a s pomocí andělských bytostí Světla jsem stále více povzbuzována v hledání více způsobů, jak být ostatním nápomocna. Mým úkolem je vést ostatní lidi, duchovně je probouzet a pomáhat jim nalézt jejich zapomenutou duchovní podstatu a harmonii.

Má Duše mě vede, abych skrze tyto stránky, konzultace či sezení byla průvodcem i na té Vaší cestě...

S Láskou a pokorou Dana Avaliane


"Až Ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za Tebe."

"Neboj se změny, 

vede Tě k novému 

začátku."

2023-2024 SVĚTELNÉ KÓDY s Klára Janíková¨

2021 "CESTA ŠAMANA" - šamanské techniky léčení s Albertem Villoldem (on-line kurz)

2020 CHANNELING – výcvik mimosmyslové komunikace s různými úrovněmi vědomí s Didi Aryanelle

2020 "ŠAMANSKÉ ČTENÍ Z KAMENŮ DLE MEDICÍNSKÉHO KRUHU PRO POKROČILÉ" s Kako Komatsu v Praze, Japonskou světově uznávanou osobností v oboru gemologie a šamanismu, víkendový seminář

2019 "TtTTA" (praktikování komunikace se zvířaty) se Suzy Godsey, Consciousness Practitioner® (on-line 2měsíční kurz)

2019 "KAMENY A ČAKRY DLE ŠAMANSKÉHO UČENÍ" s Kako Komatsu v Praze, Japonskou světově uznávanou osobností v oboru gemologie a šamanismu, víkendový seminář

2018-2019 prožitkové workshopy TVŮRČÍHO DUCHOVNÍHO SEBEROZVOJE pod vedením Karaimi (Oae) moderní šamankou, práce s energií, tělem, Duchem, živly, rituály, průchody krystalovými portály...

2018–2019 "ACCESS BARS®" Access Consciousness® - Bars Practitioner,

ACCESS ENERGETIC FACELIFT® - Facelift Practitioner,

TĚLESNÉ PROCESY ACCESS – Access Consciousness Practitioner® (více jak 10 kurzů různých tělesných procesů)

2018 "THETA HEALING®" Basic DNA, Advanced DNA

2018 výcvik "LÉČENÍ ZVÍŘAT" a jejich majitelů pod vedením Vladimíra Sida Smutného (9denní intenzivní a praktický výcvik, použití více technik - diagnostika, zdrojové, příčinné události, čištění..., postupy léčení zvířat i lidí...)

2018 "TECHNIKA KVANTOVÉHO DOTEKU MATRIXU I., II." pod vedením Pavla Vondráška

2018 kurz "ZAHRADY DLE FENG SHUI" na "České škole Feng-Shui"

2017 "ANDĚLSKÉ VEDENÍ A ROZVÍJENÍ INTUITIVNÍCH SCHOPNOSTÍ" s Blankou Chakoshpour

2017 "TERAPEUT DUŠE" terapeutická technika Blanky Chakoshpour (3 úrovně, 3 prodloužené víkendy)

2017 "THE WAY OF THE SHAMAN " - víkendový seminář šamanských technik léčení pod vedením německého šamana Mag. Rolanda Urbana v Praze, "FOUNDATION FOR SHAMANIC STUDIES"

2017 "ASTROLOGIE PODLE FENG-SHUI - 4 PILÍŘE OSUDU BA-ZI" na "České škole Feng-Shui"

2014 absolvování seminářů "AROMATERAPIE" – práce s terapeutickými EO třídy A+ Young Living

2013 "SRT I., II." (Spiritual Response Therapy) technika léčení a čištění pomocí kyvadla, Robert E. Detzler

2011–2015 "KINEZIOLOGIE" – terapeutická technika pod vedením Zdeňky Jordánové

2011–2012 kurzy "AUTOMATICKÉ KRESBY" a studium olejomalby

2011 kurzy NUMEROLOGIE

2010 zasvěcení do 4 stupňů (Mistr/Učitel) "SHAMBALLA 1024"

2006-2008 ukončené "KOMPLEXNÍ STUDIUM V OBORU FENG-SHUI" na "České škole Feng-Shui"

2005-2006 zasvěcení do "REIKI I., II."


A mnoho dalšího… jako např. semináře s Evou Joachymovou, další nadstavbové semináře České školy Feng-Shui a další on-line semináře s Albertem Villoldem, Bruce Liptonem, Joe Dispenzou, Marcelou Lobos, Deepak Choprou, Wynter Worsthorne..., živé kurzy a semináře s různými šamany, šamanské cesty, potní chýše… všechny aktivity jsou prvotně a především součástí vlastní práce na sobě samé, včetně pročtení mnoho knih od předních světových autorů o psychosomatice, psychologii, kineziologii, šamanismu... i jiných alternativních technik léčení těla, mysli i Duše.

Mým velkým koníčkem je malba a fotografie, procházky a výlety přírodou, nejen Českou krajinou a energetickými místy, komunikace s přírodou a jejími bytostmi, zvířaty a živly…