Harmonický domov: harmonicky-domov4.webnode.cz

Moje životní cesta

Mé jméno je Avaliane, jsem ztělesněním jemné krásy a síly neviditelného. Zrozena z prachu hvězd, naplněna vůní tajemného, opředena světlem i temnotou. Harmonie a rovnováha je stav mého tvoření. Hravost, láska a vášeň je mi inspirací...

Mým posláním je být průvodkyní k intuitivnímu uzdravování mysli, těla i Duše. Učím své klienty, jak se přirozeně propojit a komunikovat s vlastním tělem, Duší, duchem místa a zvířaty. Naučím Vás, jak se dostat do rovnováhy a magnetickou silou přitáhnout do svého života harmonii.

Již od dětství jsem věděla, že existuje něco mezi Nebem a Zemí, jen mi nebylo jasné, proč to ti ostatní neví a někdy jsem dokonce měla pocit, že žiji na nesprávném místě. Viděla a cítila jsem věci, které ostatní neviděli a nechápali. Ve snech se mi často zobrazovala budoucnost a pravidelně se mnou komunikovaly různé bytosti. Nechápala jsem to, jak se lidé chovají a co říkají, když mají takové možnosti. Nikdo mi nevěřil, když jsem o tom mluvila. Bylo to moc smutné, protože jsem s tím nemohla nic dělat. Cítila jsem, že za tím vším něco je a že to co mě všichni učí je nesmyslné (tohle nejde, tohle nesmíš, a to musíš, nedá se nic jiného dělat, všichni to také tak dělají, takový je život...).

Žila jsem jakoby mezi snem a realitou, ale postupem času kdy jsem vyrůstala v bývalém režimu, ne zrovna v harmonické rodině a ve strachu z despotického otce, mě realita spláchla jako ostatní a tak jsem zapomněla a nabyla dojmu, že jsem divná...

Dnes vím, že jsem postupně zapomínala, kdo jsem a proč jsem tady, opustila jsem samu sebe, svou jednotu a vnitřní pravdu.

Nějaký čas jsem žila ztracená, bez jakéhokoliv cíle a smyslu, ale přesto někde v hloubi Duše jsem věděla, že stále hledám něco, co jsem již dávno ztratila.

V roce 1997 jsem měla těžkou autonehodu a přežila jsem svou vlastní smrt. Ještě než přijela sanitka se objevil můj anděl Strážný, aby mě udržel při vědomí, než přijde pomoc... Byl to velký zlom v mém životě. 

Když jsem se probrala z kómatu po několika operacích a ležela připoutána na nemocničním lůžku, začala jsem si klást spoustu otázek. 

Ta nejdůležitější však byla: "Proč jsem právě já přežila? Jaký to má důvod?". 

Když jsem se pak dozvěděla, že ve stejný den měla autonehodu i princezna Diana a zemřela, byla jsem v šoku. O to víc jsem nechápala své přežití, když mi nedávali šanci ani lékaři. Cítila jsem však zvláštní změnu v sobě samé, i když jsem tomu tehdy ještě moc nerozuměla. 

  Měla jsem pocit, že o věcech začínám uvažovat jinak. Vidím je z úplně jiného úhlu pohledu, než dosud a spoustu dříve nepochopitelných věcí najednou začalo do sebe zapadat v krásných souvislostech. Jako bych se znovu narodila.

Dostaly se mi do rukou různé knihy o duchovní nauce a psychologii, přišli mi do cesty lidé a učitelé, kteří velice ovlivnili můj život. Začala jsem navštěvovat různé kurzy, semináře a školy; čím víc se učím, tím víc toužím po dalších souvislostech. Teď už vím, že v tom nacházím sama sebe, že si vzpomínám na věci, které už dávno znám a že ten sen o harmonickém žití, který jsem kdysi snila, se stává realitou...

Nyní už vím kdo jsem. 

Odkud pocházím a kam směřují mé kroky.

A proto bych i vám chtěla dopřát si splnit své sny a žít harmonickým životem. Je jedno, jak těžký jste měli život dosud, jen vy sami ho můžete změnit a já vás k tomu velice ráda dovedu.  Každá naše zkušenost, dobrá i špatná nás má něčemu naučit. Veškeré techniky, které používám, jsem vždy nejdříve vyzkoušela sama na sobě a jsou nedílnou součástí mého každodenního života. Díky práci na sobě jsem uzdravila svojí Duši, tělo i mysl. Dnes mohu své zkušenosti předávat a být průvodkyní pro ostatní.

Pokud měl člověk těžké dětství a nemůže se smířit s původní rodinou, moudří šamani mu položí otázku: 

"Proč jsi si zvolil k narození právě tuto rodinu a co jsi si chtěl skrze své rodiče uvědomit...?".

Dnes jsem neskonale vděčná, za všechny své zkušenosti, i ty bolestné, ve svém životě. Díky nim jsem se dostala až sem, uvědomila si mnohé a našla sama sebe i své dary. S láskou a úctou děkuji všem svým učitelům za vše, co mi předali a dále předávají; naučili a stále učí. Děkuji za všechny roky svého života, které jsem mohla věnovat a nadále věnuji práci na sobě a mohu stále hledat úžasné souvislosti a odpovědi.

Jako Lightworker s napojením na Zdroj a s pomocí andělských bytostí Světla jsem stále více povzbuzována v hledání více způsobů, jak být ostatním nápomocna. Mým úkolem je vést ostatní lidi, duchovně je probouzet a pomáhat jim nalézt jejich zapomenutou duchovní podstatu a harmonii.

Má Duše mě vede, abych skrze tyto stránky, konzultace či sezení byla průvodcem i na té Vaší cestě...

S Láskou a pokorou Dana Avaliane


"Až Ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za Tebe."

"Neboj se změny, 

vede Tě k novému 

začátku."