Harmonický domov: harmonicky-domov4.webnode.cz

Reference

Hledání ztraceného kocourka

"Propojení se zvířecím světem"

Děkuji Ti moc Dani, že jsi mi pomohla při hledání kocourka, který nám utekl po kastraci z přepravky 5 km od domova. 

Že jsi věděla jak se cítí, uklidňovala ho a navigovala domů . Už ho máme zpátky a sám si přišel pro pohlazení.

Romana Talknerová


HD: Rádo se děje! Kočky jsou velké téma a hledají se trochu jiným způsobem než psi, i komunikace s nimi probíhá jinak. Pokud se snažíme zvířata vnímat jejich vlastním způsobem, porozumíme jim lépe a rychleji.  

On-line konzultace Feng Shui

"Nasměrování"

Velice děkuji Daně za naší konzultaci o Feng Shui. Dozvěděla jsem se spoustu nových tipů, jak si vylepšit život. Nevěděla jsem vůbec kde začít a díky konzultaci jsem si najednou uvědomila za jaký konec to mám vzít. Navíc sezení probíhalo ve velmi vysokých vibracích v propojení a vzájemné energetické výměně. S Danou bych si mohla povídat klidně 3 dny, jak moc je sympatická a příjemná. Cítím také u ní profesionalitu, zkrátka ví, o čem mluví a dělá svojí práci srdcem. Doporučuji.

Wanda

25 let

Terapie Duše

"Přijímání sebe sama"

Dana mi pomohla díky Terapii Duše odhalit a vnímat sebe samu takovou jaká opravdu jsem, naučila mě jak se umět přijmout, pochopit a především se dál rozvíjet. Díky tomu být šťastná a dělat šťastné lidičky i ve svém okolí. Děkuji za její pomoc otevřít mi v tom pravém pohledu můj vlastní vnitřní svět.

Eva

41 let

On-line konzultace

"Propojení"

Moc děkuji za konzultaci. Původně měla být na téma feng shui, ale díky skvělé schopnosti napojit se, jsme začaly osobním rozvojem. 

Dále jsem se dozvěděla spoustu zajímavých informací o mých milovaných kočičkách. Už se moc těším na webinář o zvířatech. 

Nakonec jsme se dostaly i k zařízení bytu dle feng shui.

 Ještě jednou moc děkuji za spoustu zajímavých informací.

Konstancie

29 let

Konzultace Feng Shui

"Nebojte se změny, vede vás k novému začátku"

Moc děkuji za krásné povídání ohledně toho, co mohu zlepšit jak ve svém životě, tak kolem sebe. Vůbec jsem netušila, jakých chyb se dopouštím třeba umístěním doplňků v prostoru, kde spím... Krásně a srozumitelně jsi mi vše vysvětlila a opravdu mě to nakoplo ke změně.  Už teď se těším na webinář s tebou.

Věra

29 let

On-line konzultace

"Náš domov odráží naše zátěže, strachy, pocity ..."

Měla jsem tu možnost si s Danou promluvit o své mysli i domově...

Pomohla mi osvětlit, jak úzce souvisí péče o náš domov s naším tělem...

Náš domov je náš chrám, stejně jako tělo, a pokud tělo nefunguje, možná je na čase se podívat s odstupem na místo, kde žijeme, které je odrazem nás samotných a hledat v něm nesoulad, temná zákoutí a škvíry, kterými uniká teplo domova...

Když zacelíme tyto jizvy na našem bytečku, když vymeteme smetí z koutů a prosvětlíme dům, často se to pak projeví na pookřátí našeho organismu, a i myšlenky jsou najednou čistší, hřejivější.

...vřele doporučuji, hledáte-li teplo, světlo, pro svoji duši klid a svobodu, zkuste si popovídat s Danou, zkuste navštívit její web... 

Lucie

28 let

Seminář Feng Shui

"Ložnice místnost mistrů"

Dobrý den Dano, moc vám děkuji za úžasný seminář, který mi zase pomohl se posunout cestou dopředu a za to vám patří velký dík. Těším se na setkání s vámi na dalších akcích. 

Jana

39 let

Terapie

"Sebeláska"

Dana mi pomohla pochopit samu sebe a proč reaguji tak, jak reaguji, zbavila mě deprese která mě trápila několik let, stále mám potřebu na sobě pracovat a díky Daně mi to jde lépe, svět je najednou hezčí a já už se nebojím že něco nezvládnu, díky Daně.

Jířa

43 let

Seminář Feng Shui

"Ložnice místnost mistrů"

Milá Dano, dne 21.11.2019 jsem se zúčastnila Vašeho semináře. Přiznávám, že jsem víceméně dělala doprovod své kamarádce. Jaké však bylo mé překvapení, když jsem se nechala zcela vtáhnout do daného tématu. Navodila jste velice příjemnou atmosférou, nikomu jste nic nezakazovala, nenařizovala, nevnucovala. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých věcí a užitečných rad. Ve svém domově se cítím dobře, ač ho užívám sama, bez muže, ale je to moje volba. Teď už vím, až si ho třeba v budoucnu budu chtít "přitáhnout", co pro to mám udělat :-).

Jak jsem již psala, byla jsem tam hlavně kvůli své kamarádce. Jsem velice ráda, že si poslechla, a co víc, začala aplikovat Vaše doporučení! Takže touto cestou bych Vám ještě jednou chtěla moc poděkovat za více jak prospěšný seminář a těším se na brzkou shledanou někdy příště.

Jitka

44 let

Webinář

"Zvíře jako zrcadlo naší Duše"

Děkuji moc Daně za webinář o zvířatech, bydlím na venkově, mám blízko k přírodě, do přírody a moc ráda se dozvím více o komunikaci se zvířaty, doma máme kočku a zajímá mě komunikace s divokými zvířaty, kterou zmínila na webináři a je pro mě neznámou, těším se na další webinář.

Děkuji i za Dany zkušenosti s našimi lidskými energiemi, které mi už opakovaně pomohly, mám ráda její nadhled.

Marie

36 let

Aromaterapie 

"Esenciální oleje jako lékárnička"

Doporučuji skvělé oleje YL. Během 4 dnů, jsem 5 letého kluka dostala na doporučení Dany z nejhoršího. Přes první příznaky anginy... kdy mu nezabrala po 10 dnech antibiotika a celkově se zhoršil. Nemohl přes otoky mandlí mluvit a dostal horečky, rýmu a kašel, dostavila se velká únava... a vyklubala se z toho mononukleóza :-(. Tak tady jsme začali, kromě klidu na lůžku a diety na to nic není, tak to mi přišlo málo :-(. 

Díky Daně máme nejhorší za sebou a teď nás sice čeká ještě kus cesty, ale to dáme :-)

Monika

34 letKurz Feng Shui

"Barevnost, živly a směry"

Velmi se mi líbil kurz Feng shui vedený Danou, inspiroval mě ke změnám v našem bydlení. Před kurzem jsem o Feng shui přečetla 2 knihy a v informacích jsem nebyla schopná se zorientovat tak, abych je dokázala uvést do praxe. Na kurzu jsem se se základy učení Feng shui seznámila srozumitelnou formou tak, že jsem je byla schopná, podle vysvětlených pravidel, uplatnit v našem domě. Kromě přemístění nábytku v ložnici, které mělo téměř okamžitý efekt na náš pohodový spánek, bych nejvíc ocenila sérii maličkých změn v podstatě celém domě, které vedly k celkovému zklidnění a harmonizaci našeho uspěchaného života i bydlení. V tuto chvíli je hodně změn teprve ve stavu příprav a plánování a moc se těším, až se postupně všechny objeví a projeví v našem bydlení i zahradě. Doufám, že se brzy uvidíme na dalším pokračování kurzu :-).

Alena

28 let

Rozbor domu a zahrady

"Otevření nových příležitostí v životě"

Téměř dva roky jsem hledala tu pravou duši přeš Feng-Shui, až jsem na internetu našla Danu. Nechala jsem si udělat podrobný rozbor domu a zahrady. Dům po malých krůčcích vylepšujeme a není zcela hotový, ale přesto mohu říct. Zlepšila se komunikace v rodině. 

Otevřely se mi dveře úžasných, nekonečných možností jak zlepšit svůj život jak v pracovním tak i osobním životě. Vše je propojeno a člověk by měl začít v první řadě sám u sebe. Děkuji za tuto cestu, která se mi díky tobě otevřela.

Hanka

32 let

Rozbor bytu

 "Změna v komunikaci"

O učení Feng Shui jsem se dozvěděla a zajímala již dříve a asi před rokem si nechala udělat celkový rozbor bytu, díky kterému došlo především k přeuspořádání nábytku v obývacím pokoji. Tato změna celé rodině přinesla lepší komunikaci a návaznosti, které mi Dana vysvětlila a dnes je sama vnímám, na další prostory bytu, jelikož je částečně řešen jako otevřený prostor. V bytě se nyní cítíme lépe i díky dalším drobným změnám, které by se zdálo člověk ani nevnímá, ale opak je pravdou i tyto drobnosti nás ovlivňují.

Marie

36 let

Kineziologie

"Nasměrování a pochopení"

Dana mi dokázala pomocí kineziologie najít odpovědi na některé události v mém životě. Poradila, jak se situací naložit a jak se k ní postavit. Pomohlo mi to moc, už jen to, že jsem dokázala pozitivně myslet a pak ty věci říct nahlas. 

Skvělý lidský přístup a podpora. Doporučuji.

Monika

34 let

Rozbor domu

"Okamžité změny k lepšímu"

Při návštěvě paní Dany u nás, jsme mimo jiné řešili spaní našich dětí, které se neustále v noci budily a chodily spát k nám do ložnice. Po doporučených úpravách a k našemu velkému překvapení již oba spí celou noc ve svých postýlkách. Další doporučení nás ještě čekají, ale po této zkušenosti, se už dopředu těšíme na jejich příznivé účinky. 

Velmi si ceníme podrobného zpracování situace v našem domu a přesnou grafickou interpretaci provedenou do nejmenších detailů. Velmi příjemné bylo dostat odpovědi na všechny naše všetečné otázky s porozuměním a trpělivostí. 

Díky za toto nevšední setkání.

Martina

28let

Terapie Duše

"Jiný úhel pohledu"

Podstoupil jsem Terapii Duše. Díky ní a několika rozpravám s Danou jsem se naučil (a stále učím) lépe vnímat sám sebe, svoje dobré vlastnosti i nedostatky, brát je tak, jak jsou, přistupovat k nim jako k úkolům, které nám byly dány, nebojovat s nimi v negativním slova smyslu, poučit se z nich a především se z nich "NEHROUTIT". Jsou dny, kdy to jde víc ztuha, ale naštěstí i ty, během nichž se dovedu usmívat i v situacích, ve kterých by to bylo dříve nemyslitelné. 

Ulevilo se mi a těch usměvavých dní je pocitově víc :-)

Petr

45 let

Hledání ztracené fenky

"Propojení se zvířecím světem"

Chtěla bych s celou rodinou moc poděkovat za pomoc při hledání naší fenky Dixiny, která se nám podhrabala pod plotem, utekla a byla dva dny nezvěstná. Na paní Danušku jsem narazila na velice přínosném webináři "zvíře jako zrcadlo naší duše", kdo by čekal, že o dva týdny bude zachránkyní našeho rodinného člena. 

Máte úžasné schopnosti, a ještě jednou moc děkujeme, opět jsem se s vámi přesvědčila o tom, že mezi nebem a zemí něco opravdu existuje.

Martina Švandová


HD: Ráda jsem pomohla a mám velkou radost, že máte Dixi v pořádku zpátky doma.

Seminář Feng Shui

"Jak vytvořit dětské království"

Už delší dobu jsem plánovala přestavbu dětského pokoje. Můj syn (10 let) tam měl pouze odkládací prostor, nechtěl tam spát ani trávit volný čas. Když Dana vypsala přednášku na toto téma, tak jsem neváhala s účastí. Získala jsem cenné rady a inspiraci, a hned druhý den pokojíček přestavěla. Dnes už vím, že nejdůležitější je umístění postele, a psacího stolu. 2 dny na to moje dítě projevilo zájem spát u sebe, a opravdu tam tráví více času. 

Děkuji za to, a těším se na sérií dalších vzdělávacích kurzů.

Jana

36 let

Rozbor bytu

"Děti vnímají energie okamžitě"

Velmi mile mě překvapila podrobnost a pečlivost Danou vypracovaného rozboru, ale nejvíce jsem ocenila, že po přestavbě dětského pokoje podle Feng Shui se přestalo v noci naše dítě budit a přecházet spát do ložnice. V pokoji teď tráví více času, myslím, že se tam cítí daleko lépe.

Jitka

39 let

Seminář

"Jaká zrcadla nám nastavují naše zvířata"

Děkuji Vám za přednášku, byla velice poučná. Pokud budete někdy dělat kurz komunikace se zvířaty, určitě se přihlásím.

Monika

32 let

Rozbor domu

"Změny ve vztazích"

Chtěla jsem poděkovat za doporučené úpravy energií v našem domě. Poté, co jsme některé z nich realizovali, cítím se v našem domě lépe a pozoruji i změny v komunikaci mezi námi. Jsme otevřenější a víc nasloucháme jeden druhému.

Rita

38 let

Rozbor domu

"Rozproudění energie a přínosné změny"

Velmi děkuji za doporučené úpravy v našem domě, cítíme se mnohem lépe, rozproudila se naše komunikace a naše vztahy se celkově zlepšily. Už se těším na další úpravy.

Alena

33 let

Seminář

"Feng Shui a barvy v interiéru"

Bylo to pro mě přínosné, hned jsem začala vylepšovat svůj byt, energie se zjemnily, celkově mám stále plány co udělám se zahradou. Je to velké téma a tak jedna přednáška je málo. Díky za novou inspiraci k spokojenému bydlení. 

Budu se těšit na pokračování a doufat v další seminář o zahradě.

Eva

56 let

Přednáška

"Jaká zrcadla nám nastavují naše zvířata"

Přednáška se nám moc líbila, hodně nám dala a určitě informace od Vás využijeme. Sleduji Vaše webové stránky. Těšíme se na další setkání s Vámi, bude nás zajímat např. "Napojení na zvíře" i další.

Jana

39 let

Kurz Feng Shui

"Diagnostika prostoru"

Nedávno jsem absolvovala kurz Feng shui vedený Danou. Velmi se mi líbila forma, jakou byl kurz veden. Pro mě jako totálního laika byla přednáška srozumitelná a zajímavá a nové poznatky se snažím uplatňovat v praxi. Občas nahlédnu do poznámek, které jsem si dělala, protože informací je opravdu hodně :-)

Jarča

36 let

On-line konzultace Feng Shui

"Náš prostor nám může přinést novou energii do života osobního, ale i pracovního "

Měla jsem s Danou moc příjemnou online konzultaci. O Feng Shui jsem do té doby věděla jenom pár informací, které jsem si přečetla v časopisu. 

Během konzultace mi Dana krásně a srozumitelně vysvětlila, co je to feng shui, jaké jsou základní principy, proč se tím zabývat, a hlavně jak potom feng shui prakticky použít při zařizování a rekonstrukci domu nebo bytu. Děkuji. Bylo to úžasné a moc doporučuji.

Alžběta

33 let

Webináře Feng Shui

"Praktické informace k okamžitému použití"

U Dany Jirsákové jsem absolvovala webinář o ložnici a dětském pokoji. 

Vše bylo prezentováno velmi srozumitelně a dávalo to dohromady smysl. Během jedné přednášky bylo možno získat spoustu užitečných informací i jistý nadhled, který pomáhá při harmoničtějším zařizování bytu.

 Webináře jsou dle mého názoru vhodné jak pro začátečníky v oblasti feng shui, tak i pro poučenější účastníky.

Lucie

33 let

Rozbor zahrady

"Zahrada ovlivňuje náš dům 

i nás samotné"

Oslovili jsme paní Jirsákovou s žádostí o konzultaci návrhu zahrady dle principu feng shui. Potřebovali jsme ji uskutečnit v krátké době a paní Jirsáková nám vyšla vstříc. Pomocí online konzultace jsme získali cenné rady k pozemku, k rozmístění dle světových stran a poloze různých prvků do zahrady. Dostali jsme srozumitelné podklady i vysvětlení principů feng shui k návrhu zahrady, prošli jsme si odpovědi na naše další dotazy. 

Konzultace nám pomohla se lépe zorientovat, jak přistoupit k projektu zahrady, udělat ještě včas úpravy projektu a vyhnout se tak možným komplikacím do budoucna. 

Za konzultaci jsme rádi a byla pro nás užitečná. Díky.

Musilovi

On-line konzultace Feng Shui

"Někdy stačí jen málo"

Musím se s vámi podělit o můj včerejší zážitek s Feng Shui.

Měla jsem moc krásný on-line hovor s Dana Ravena z Harmonický domov. Když mi Dana nabídla konzultaci Feng Shui pro harmonický domov, přemýšlela jsem, který prostor řešit. Po chvilce bylo jasno - pracovní místo.

Mám totiž pracovní prostory dva, a pořád jsem váhala, jak to celé uchopit a kde se budu cítit nejlépe. Dana mi pomohla si ujasnit, co od prostoru očekávám a kam se chci pracovně ubírat. Stačilo opravdu málo a Dana prostory nacítila, ke každému řekla pro a proti, a našla hned kompromis.

A já měla okamžité AHA uvědomění, proč se na každém tom místě cítím tak nebo onak. Variant jsme nakonec našly více a já teď budu postupně zkoumat (a k radosti mého muže) "zase šoupat nábytek". Ještě večer jsem to nevydržela a stůl otočila.

A toto je jen začátek, prostory dle jejích rad budu samozřejmě ladit dále, ale už teď se cítím daleko lépe . Dokonce už ten večer se věci daly do pohybu. WOW.

Stačilo tak málo!

Také už teď vím, že dojde i na stěhování do druhého, čistě pracovního prostoru, kde jsme si ujasnily tok správné energie tak, aby to vyhovovalo nejen mě, ale i klientkám (nebo i klientům). Moc děkuji.

Martina

28 let

Terapie

"Channeling"

V terapiích je Dana dle mého názoru nejvíc doma. Dokáže se postupně a citlivě přiblížit ke klientovu nitru, na základě příjemného rozhovoru zmapovat situaci a poté se zaměřit na tu či onu prioritu a nezahlcovat přitom množstvím "ezoterických" souvislostí. 

Pomáhá v klientovi nastartovat léčebné procesy, průběh a jejich intenzitu však nechává na něm. Nabízí a dle přirozeného vcítění doporučuje kroky k transformaci či nápravě.

Cítila jsem při práci s ní jistou lehkost, empatii i srozumitelnost sdělení.

Lucie

36 let

Terapie Duše

"Nový vztah k rodičům"

Musím začít vhledem do mnohaleté minulosti s pomalým a plíživým nárůstem fyzických bolestí v boku, v zádech, v ledvinách. Ty sice mnohokrát krmily můj strach, ale většinou jsem je nechal jen přejít. Jindy mě třeba donutily k nějakému parciálnímu posunu vpřed, ale v podstatě nikdy ne k zásadnímu kroku. Přešlapoval jsem... Tak plynula léta, bolesti sílily a já čím dál zřetelněji nahlížel souvislost v neurovnaných vztazích s rodiči. Nyní se pro mě ta situace stala neudržitelnou - přivedla mě k rozhodnutí postavit se jí. Přivedla mě k terapii duše, při níž jsem zaznamenal velký vhled do nitra problému, jehož řešení léta stagnovalo a rázem jsem i pochopil neefektivitu předešlých procesů. Nešly do takové hloubky. A dnes? Jsem opravdu šťasten, že jsem tu kúru mohl podstoupit. Jsem rád za své rozhodnutí. Úlevu, která se obratem dostavila, byla jako by ze mě někdo sejmul zavařovací sklenici od okurek; stal se ze mě svobodný člověk, nedušený zátěží minulých dějů. Vrstvy bránící lásce ustoupily. K rodičům jsem našel nový vztah a jsem za něj neskonale vděčný. Svou proměnu si hýčkám a jsem za ni moc rád. To vše díky terapii duše a Daně, která mi při ní byla bezpečným průvodcem.

Marek

49 let

Rozbor domu Feng Shui

"Změna"

Děkujeme za konzultaci a rozbor dle feng shui našeho domu. 

Pomohly nám se na náš byt lépe naladit, uvědomit si, jak se uspořádání našeho domova odráží v našem životě a kde je třeba (u)dělat postupně změny. Přesný výpočet funguje trochu jako návod, co a kam (ne)umístit, jak podpořit větší proudění energie a kde zas případně aktivitu ubrat. A po několika týdnech jemného vylaďování už vidíme i první vlaštovky - vleklý právní spor mého muže se začal pomalu vyjasňovat a dávat v jeho prospěch do pohybu, cash flow se průběžně lepší atd. 

Určitě doporučuji nechat nahlédnout do svého zázemí i nezúčastněného poučeného pozorovatele jakým je Dana.

Lucie

36 let

"Svou dnešní reakcí si vytváříme budoucnost." Svůj osud si řídíme sami!       Být šťastný není záležitostí osudu. Je to věc volby!

Objednejte si služby

Vyplňte všechny potřebné údaje, ozvu se vám co nejdříve zpět.

STORNO PODMÍNKY

V případě zrušení terapie méně než 48 hodin před jejím začátkem je storno 100%.
Pokud terapii zrušíte více než 48 hodin před začátkem terapie je storno 50%.
Termín se samozřejmě dá po vzájemné dohodě posunout (z důvodu nemoci apod.).

Registrací na terapii s těmito podmínkami souhlasíte!