Webináře

ZÁZNAMY WEBINÁŘŮ


Nyní v prodeji záznam webináře

"Jak si přitáhnout šťastné partnerství"

Tento webinář již proběhl 3.5.2023 a nyní máte jedinečnou možnost si zakoupit jeho záznam.  Tento webinář trvá necelé tři hodiny a dozvíte se v něm vše, co byste měli vědět nejen o ložnici a jak ovlivňuje vaše partnerství, ale i zdraví.

Také uslyšíte co dělat a proč, pokud se vám nedaří vaše vztahy. Jak přenastavit svou mysl a podpořit vše také v prostoru.

Tento webinář je jedinečný právě proto, že jsou v něm propojeny všechny oblasti, které zasahují do našich vztahů, nejen prostor.

Budete vědět jak podpořit své vztahy i v jiných místnostech a proč. Co by mohlo narušit vaše vztahy, zdraví a regeneraci vašeho těla. Jak posílit v prostoru ženu a její ženství a dopřát svému muži být mužem i ve vašem vztahu. Dozvíte se, jakým způsobem si přitáhnout nového partnera, kterého byste chtěli nebo také vytouženého potomka.

Budete vědět, jak přizpůsobit svou ložnici tak, aby se vám dobře spalo a byli jste zdraví a co by vám naopak mohlo škodit a narušovat váš spánek i kondici a emocionální stav.

Vaše investice je nyní: 599,- Kč/ 25,- €

Více informací a objednání záznamu naleznete zde.

Nyní v prodeji záznam webináře

"Zvíře jako zrcadlo naší Duše"

Tento webinář již proběhl 23.2.2023 a nyní máte jedinečnou možnost si zakoupit jeho záznam. Tento webinář trvá necelé tři hodiny a je v něm opravdu hodně nadčasových informací.

Dozvíte se, co nám mohou domácí mazlíčci ukazovat nebo co se nám snaží říct a jak to můžeme na nich poznat. Mluvím také o tom, jak se na ně napojit a proč. V čem je to prospěšné pro nás a v čem tím prospíváme a můžeme pomoci našim chlupatým kamarádům...

Chcete vědět mnohem více?

Máte také možnost přihlásit se na připravovaný kurz "Komunikace se zvířaty", kde si vyzkoušíte, jak to funguje a naučíte se to. Mluvit se zvířaty se může naučit úplně každý.


Vaše investice je nyní: 899,- Kč/ 37,- €

Více informací o webináři a objednání záznamu naleznete zde.

Zde si můžete pustit úryvek z webináře:

připravuje se


Kurz

Komunikace se zvířaty

Připravuje se... můžete se nezávazně zaregistrovat.

DÁRKOVÝ POUKAZ

Obdarujte své blízké nebo si sami udělejte radost!

Dárek, který přináší harmonii mysli, těla i prostoru...

Na služby, konzultace, sezení, rozbory Feng Shui, kurzy, webináře, E-BOOKy...

*Po dohodě lze vytvořit i kombinovaný balíček služeb nebo vystavit poukaz na určitou částku, pro obdarovaného dle vlastního výběru.

Odesláním jakékoliv objednávky na tomto webu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR a Obchodními podmínkami *