Harmonický domov: harmonicky-domov4.webnode.cz

Blog Vesmírné poselství Země

Ve čtvrtek 23.5.2024 v 15:52 hod. nastává Květný nebo také Květinový úplněk ve Střelci. Slunce již přešlo ze znamení Býka do znamení Blíženců.

Ve středu 8.5.2024 nás čeká novoluní ve znamení Býka v 05:21 hod. Slunce se také nachází v tomto zemitém znamení, které by nám mělo přinést jistou stabilitu, ale také určitou tíhu, lpění a nevoli měnit staré zvyky…

Měsíc květen/Máj/May pojmenován po řecké bohyni Maii, která byla ztotožněna s římskou bohyní plodnosti. Máj přináší pocit zkoumání naší lidské multidimenzionální přírody… našich 5 fyzických smyslů nás propojuje, s prožitky ve fyzickém světě. Číslo 5 nás také spojuje s 5 univerzálními živly, které podporují naši lidskou existenci na Zemi…

Propojujme se s Matkou Zemí nejen nyní… její láskyplná energie uzemnění nám pomáhá ustát energeticky i emocionálně náročné dny…, vždy se na ní můžeme obrátit.

♈️ V pondělí 8.4.2024 ve 20:20 hod. nastane novoluní ve znamení Berana a současně také úplné zatmění Slunce, které nebude u nás bohužel pozorovatelné, ale přesto na nás bude silně působit.

♎️ 🌑 V pondělí 25.3.2024 v 8:00 hod. nás čeká zatmění Luny v úplňku ve Vahách. Březnovému úplňku se také říká Vraní z důvodu vraního krákání, které také ohlašovalo konec zimy.

💫 Dnes 13.3. se energie Portálu 3-3 ještě zesilují a prohloubí proces znovuprobuzení našeho vědomí a duchovní podstaty ve fyzické rovině a 31.3. vyvrcholí, jak už jsem psala v minulém článku "Co nás čeká v březnu".

♓️V neděli 10.3.2024 v 10:00 hod. nastane novoluní ve znamení Ryb. Toto novoluní přinese zesílené duchovní energie, podpoří jasnost záměrů a zaměří se na nové začátky.

3.3. ENERGETICKÝ PORTÁL 3-3
10.3. novoluní v Rybách 20.3. JARNÍ ROVNODENNOST 25.3. ÚPLNĚK SE ZATMĚNÍM ve Vahách

✨Jak jste si již určitě všimli, už od začátku února jsou na obloze dobře viditelné planety Venuše a Jupiter a můžeme je pozorovat celý únor. Jupiter je vidět nejvíce první polovinu noci, kdežto Venuše je viditelná spíše po ránu na jihovýchodě. 28.2. ve 22 hod. pak nastane konjunkce Saturnu se Sluncem.

🌀 Vstoupili jsme do druhého měsíce tohoto roku. Energetická Brána 2-2-2024 nese novou energii do našich životů a bude se ještě prohlubovat 24-2-2024.

Led 29

IMBOLC

Hromnice jsou původní keltský svátek IMBOLC. Je to svátek Světla, ohně, návrat boha Slunce, očisty, nových začátků a končící zimy. Imbolc začíná poslední lednový večer a končí 2. února. V tyto dny k nám přichází keltská bohyně Brigid patronka druidů, aby pomohla tmě ke Světlu...

Ve čtvrtek 25.1.2024 v 18:53 hod. nastane první úplněk v tomto roce, a to ve znamení Lva. Lednový úplněk se také nazývá Vlčí. Tento první letošní úplněk nám přináší novou energii k zahájení nového cyklu v našich životech.

Letošní energie osmičky (2+0+2+4 = 8) nám přináší hojnost, tvořivost, harmonii a rovnováhu v nekonečnosti příležitostí. Tento čas je jako stvořený pro změnu a transformaci. Přestaňte věci odkládat a zapracujte na svých cílech a snech. Vaše vize se mohou nyní rychle a bez námahy stát skutečností. Vše je ve vašich rukou.

✨Letošní Zimní Slunovrat je jiný než ty předešlé, jeho energie jsou cítit už nyní a budou postupně zesilovat. Změny už se dějí… a Vesmír čeká, co mu odpovíš…?!

💫21.12.2023 se otevře Světelný Portál 21/12, který navazuje na 12/12 a přináší nám nové kódy pro očištění a obnovení našich těl i mysli, stoupá i naše energie. S portálem 21/12 se nám otevře nový druh jasnosti, nový pocit povědomí o našich budoucích krocích pro rok příští. Den za dnem přijdou do našeho vědomí nové vhledy, které budou...

🌕V pondělí 27.11.2023 v 10:16 hod. nastane úplněk v Blížencích. Někteří z vás už cítí působící energii úplňku již nyní. A k tomu se ještě přidává Světelná energie Portálu 29-11.

Tento měsíc je opravdu energeticky silný a transformační. Je jako nastavené zrcadlo, které nám ukazuje vše, co je třeba změnit. Vcházíme do času plného změn jako přípravu na nové začátky!

✨Otevřely se brány mistrovského měsíce 11, jak už jsem naznačila v minulém článku. Vstoupili jsme Portálem 1-11 do vědomých úrovní, které navýší náš potenciál pro vědomé léčení a rovnováhu s celým Vesmírem…

✨ Samhain je původní Keltský svátek našich dávných předků, kteří byli propojeni s přírodou a řídili se jejími cykly. Magický Keltský svátek Samhain byl počátkem temné poloviny roku a symbolem úcty k mrtvým, byl protkán energií podsvětí, temnoty a počátkem zimy. Protipólem a počátkem světlé poloviny roku byl Beltaine svátek plodnosti 30.4.-1.5.

Již celý měsíc říjen je prostoupen magickou atmosférou provázenou dvěma zatměními, díky kterým vyplouvají naše stíny. V tento čas se otevírá Brána Samhainu mezi světy smrti a znovuzrození. Nastává rovnost mezi koncem a počátkem a my můžeme víc než kdy jindy vědomě komunikovat s tímto světem. Je to čas, kdy uctíváme naše předky zapálením svíce...

💫Tato energetická vlna je příprava na zatmění Slunce, které proběhne v sobotu 14.10.2023 při novoluní ve Vahách. Tento Portál aktivuje naše energetické pole a připravuje ho na další změny, které už někteří cítíme. Další vlna přijde pak následně 28.10. při zatmění Luny v úplňku Býka a Samhain dokončí tuto říjnovou transformaci.

♈️V pátek 29.9.2023 v 11:57 hod. nastává úplněk v Beranu. Luna bude v energiích Berana přetrvávat až do neděle. Slunce zůstává ve znamení Vah.

Letos v srpnu nastal neobvyklý úkaz, dva úplňky v jednom měsíci. Všimněte si, že obvykle je za měsíc jeden úplněk a jedno novoluní. Ještě zajímavější na tom je, že jsou oba Super úplňky a jsou ve stejném období jako je Lví Brána. To je tedy hodně "náhod" najednou, že? Proto jsou také letos srpnové dny energeticky super silné!

Novinky

Vše najdete v záložce KURZY =) E-BOOKY - WEBINÁŘE

DÁRKOVÝ POUKAZ

Obdarujte své blízké nebo si sami udělejte radost!

Dárek, který přináší harmonii mysli, těla i prostoru...

Na služby, konzultace, sezení, rozbory Feng Shui, kurzy, webináře, E-BOOKy...


*Po dohodě lze vytvořit i kombinovaný balíček služeb nebo vystavit poukaz na určitou částku, pro obdarovaného dle vlastního výběru.

Přečtěte si jako první, co je nového

Líbí se vám tyto články? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek k aktuálnímu dění? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Nejnovější články na blogu

Přečtěte si, co je nového