Harmonický domov: harmonicky-domov4.webnode.cz

zDARma

Jak uspořádání domova ovlivňuje naše zdraví

webinář 24.02.2022

Uspořádání našeho domova má velký vliv na naše 

zdraví, náladu i vzájemné vztahy.


Věděli jste, že partnerské vztahy může ovlivnit uspořádání vaší ložnice?

Že si tím můžete podpořit a zharmonizovat váš partnerský vztah nebo naopak?

Víte, že si můžete nevědomky v ložnici podporovat nevěru?

Jste často nemocní, unavení a bez energie?

Věděli jste, že váš dům zrcadlí, to jak se cítíte?

Víte, jak a kde ovlivnit regeneraci svého těla?

Věděli jste, že na váš dům a následně na vás má vliv i okolí domu?

Víte, jakým způsobem ve svém prostoru můžete podpořit vztahy v celé vaší rodině?

Rádi byste věděli, jak uspořádat nábytek a barvy ve vašem příbytku tak, aby vás podporovaly?

Dozvíte se jakými způsoby můžete své zdraví posílit a čeho se vyvarovat.

Naučím vás vidět v prostoru vše co má vliv na vaše emoce a náladu.

Dozvíte se, jak si sami můžete zharmonizovat vlastní prostor a jaký to bude mít na vás vliv.

Budu mluvit konkrétně na příkladech z praxe.

Už se těšíš nebo ještě váháš?

Jeden z hlavních důvodů, proč semináře a kurzy dělám je právě ten, abych lidem ukázala, jakou moc má to, čím se obklopujeme. Jak velký vliv můžou mít na nás nejen různé věci, postavení nábytku, barvy, obrazy..., ale i to, co je kolem našeho domu. Energie místa, kde žijeme a pracujeme. Ráda bych také zbořila nepravdivé mýty a představy o Feng Shui a uvedla je na pravou míru.

Právě Ty, co pochybuješ! Přihlas se! Ukážu Ti na příkladech, že čínské Feng Shui není až tak čínské. Že i naši předci, kteří používali intuici a žili v souladu s přírodou, stavěli své domy podle stejných principů a důkazy jsou všude kolem nás.

Tento webinář je tu pro všechny kteří, chtějí být propojeni s přírodou, chtějí žít zdravě nebo potřebují změnu.

A proč webinář zrovna se mnou? 
Jaké mám zkušenosti? 
Co mohu předávat? 


V roce 2008 jsem ukončila dvouleté komplexní studium na České škole Feng Shui v Praze pod vedením Ing. arch. Otakara Chocholy s certifikací profesionální úrovně. Poté jsem ještě navštívila několik navazujících seminářů na této škole, včetně astrologie podle Feng-Shui - 4 PILÍŘE OSUDU BA-ZI, uspořádání zahrad podle Feng Shui, umístění kamenů - minerálů v prostoru a jejich účinky, šamanské čtení z kamenů dle medicínského kruhu... a další.

Když jsem si upravila vlastní dům dle tohoto učení a zjistila na vlastní kůži, jak ovlivnil můj život. Řekla jsem si, že něco tak úžasného si nemohu nechat jen pro sebe a začala jsem toto umění uplatňovat v obydlích svých přátel.

V roce 2012 jsem založila HARMONICKÝ DOMOV a začala nabízet své služby i veřejnosti. Krátce poté co jsem byla oslovena na uspořádání přednášky, jak uplatňovat principy Feng Shui, jsem začala pořádat kurzy o základech FS s praktickými radami na konkrétní domy účastníků. Na požádání redaktorky Evy Bucharové, jsem v r. 2013 natočila na ČRO Sever několik rozhovorů na toto téma.

Feng Shui je úžasný pomocník, který nás dokáže nasměrovat na správnou cestu a pomůže nám pochopit, proč jsme tady, přijmout naše zkoušky, vidět naše výzvy a dosáhnout vlastní harmonie. Za tímto účelem se ho snažím předávat dál a pomáhat lidem pochopit zrcadla, která jim prostor ukazuje.

Jsem také průvodkyní pro osobní rozvoj, terapeutkou, poradkyní pro komunikaci zvířat a jejich léčení. Pořádám přednášky, kurzy a on-line webináře na témata zdravého bydlení, aromaterapie a zvířecí říše, které lidem pomáhají v propojení sami se sebou, s přírodou, zvířaty i s prostorem ve kterém žijí a pracují.

To, čím se živím také miluji a žiji. Jsem vděčná, že mohu tyto nástroje používat ve svém každodenním životě. Proto jsem také šťastná maminka dospívající dcery, spokojená manželka a partnerka, a také přítelkyně jedné chlupaté princezny. Inspiruje mě dětská a zvířecí spontánnost, otevřenost a upřímnost. Miluji dobrodružství při objevování nových věcí, svobodu, intuitivní vhledy, pozorování zvířat a přírody, moře, focení a dlouhé procházky. Ráda maluji, pozoruji západ slunce a inspiruji se moudrostí přírody.

www.harmonicky-domov.com

Facebook

Instagram

"Vše je propojeno a spolu souvisí."


Tak jako s naším zdravím souvisí to, čím se obklopujeme, ve svých domovech a s kým se stýkáme, působí to zpětně na naši psychiku a ovlivňuje i další oblasti našich životů, včetně vztahů. S tím také souvisí i zvířata, která s námi žijí i na ně to má vliv. Všechny své zkušenosti uplatňuji nejen ve své praxi, ale prvotně ve svém osobním životě.

V nynější situaci jsem se rozhodla semináře a kurzy dělat i on-line. Ráda bych šířila své zkušenosti mezi lidi hlavně proto, aby si více všímali věcí, které nejsou na první pohled zřejmé, ale přesto nás ovlivňují.


ZE VŠEHO NEJVÍC MILUJI

Být se zvířaty v přírodě a užívat si přítomné okamžiky.

Předávat své zkušenosti ostatním a podporovat je na cestě k intuitivní komunikaci se svým tělem, prostorem, lidmi i přírodou. 

Jsi jedním z nich?
Chceš se posunout dál?
Potřebuješ změnu?


Tvá investice je teď zDARma!

Neváhej!


Objev všechny zrcadla a propoj se intuitivně se svým prostorem.

Udělej první krok teď!

Potenciál tohoto webináře je tu pro všechny, kdo ho chtějí využít!

Máš moji plnou podporu

Pomohu Ti uvidět a najít souvislosti a ukážu Ti nástroje, kterými můžeš co nejsnadněji a intuitivně upravit svůj domov tak, aby posiloval Tvé vztahy a upevňoval Tvé zdraví.

Samotné kroky už budeš muset udělat sama. Ale zaručuji, že Tě budou bavit a brzo v nich budeš vidět velký smysl. Uleví se Ti a budeš se cítit svobodnější.


Jsi připravena ponořit se do své intuice, být v souladu s přírodou, naučit se s ní pracovat a využít všechny dary svého prostoru?

Toužíš po novém poznání?
Když budeš prohlubovat své vnímání a otevřeš se energii svého prostoru, 

budeš plynout v souladu s přírodou.

Pak už nikdy nebudeš chtít žít jinak!


Vědomosti, které získáš se dají dále rozvíjet, hrát si s nimi a používat je i v jiných oblastech života.


Tak už neváhej a přijmi mé pozvání na cestu ke zdravému žití.


Na co se můžeš těšit?

Intuitivní vnímání prostoru 


Jaká zrcadla nám nastavuje náš osobní prostor a co nám ukazuje?

Co nám přináší věci, kterými se obklopujeme a v čem nás mohou blokovat?

Mají na nás vliv i materiály a barvy v našem příbytku?

Jaké obrazy jsou vhodné a co nám mohou způsobovat?

Jak správně postavit postel, aby nám přinášela zdravou energii.

Naučím Tě vidět, že vše má svůj účel, smysl a může nás ovlivňovat.

Které prvky do místností patří a které naopak narušují náš spánek, zdraví, náladu a pohodu.

Co způsobuje v našem domě stagnující energie, co ji naopak zrychluje a proč.

Jak čistit negativní energie v prostoru.

Co dělat s geopatogenními zónami.

Co rozproudí energii v domě a co ji naopak zastavuje a jaký to má na Tebe vliv.

Ukážu Ti prostor ve kterém žiješ jinýma očima!

Nehledej šťastný domov, nauč se ho tvořit!

Nemáme bydlení jen proto, abychom měli kde přespat.
Ale proto, abychom zde vytvořili šťastný domov pro sebe i pro celou naši rodinu.


Přišli jsme na svět, abychom si ho užívali, učili se smysluplné věci, smáli se a prožívali 

naplno přítomné okamžiky.

Naslouchejme své intuici a přírodě, učme se od ní a žijme s ní v souladu.

Kam směřujeme svou energii, tam to roste!


ZAČÍNÁME 24.02.2022 ve 20 hod.

Tvá investice je právě teď zDARma, tak neváhej!

Časté otázky

Bude se webinář nahrávat?

Webinář se nahrávat nebude, proto je autentický a zaměřený na přímé otázky účastníků.

Je lepší počkat na další webinář, když se mi to zrovna nehodí?

Doporučuji nečekat, vždy se najde nějaký důvod, proč se to nehodí. Většinou je to o našem nastavení. O tom dát prostor sám sobě. Přestože se teď zdá, že se to nehodí, může právě toto rozhodnutí vnést do života velikou změnu. Ty nejlepší věci v životě často přichází v momentech, když se to podle nás nehodí, zpětně ale zjistíme, že to dávalo veliký smysl. Příležitost, která se už nemusí opakovat.

Co když během webináře nebudu něčemu rozumět nebo budu mít nějaké otázky?

Během webináře bude určitě prostor na dotazy nebo je můžete psát v průběhu do chatu a já na ně na konci budu odpovídat.

Budou ještě další webináře s jinými tématy?

Ano, v nejbližší době plánuji také jiné webináře na témata: dětský pokoj, jak uspořádání domova ovlivňuje naše zdraví, zahrada podle Feng Shui, esenciální oleje v každodenním životě, komunikace se zvířaty a další., vše je na stránce Kurzy.

Co říkají účastníci?

Moc vám děkuji za úžasný seminář, který mi zase pomohl se posunout cestou dopředu a za to vám patří velký dík. Těším se na setkání s vámi na dalších akcích.


Milá Dano, dne 21.11.2019 jsem se zúčastnila Vašeho semináře. Přiznávám, že jsem víceméně dělala doprovod své kamarádce. Jaké však bylo mé překvapení, když jsem se nechala zcela vtáhnout do daného tématu. Navodila jste velice příjemnou atmosférou, nikomu jste nic nezakazovala, nenařizovala, nevnucovala. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých věcí a užitečných rad. Ve svém domově se cítím dobře, ač ho užívám sama, bez muže, ale je to moje volba. Teď už vím, až si ho třeba v budoucnu budu chtít "přitáhnout", co pro to mám udělat :-).

Jak jsem již psala, byla jsem tam hlavně kvůli své kamarádce. Jsem velice ráda, že si poslechla, a co víc, začala aplikovat Vaše doporučení! Takže touto cestou bych Vám ještě jednou chtěla moc poděkovat za více jak prospěšný seminář a těším se na brzkou shledanou někdy příště.


Velmi se mi líbil kurz Feng shui vedený Danou, inspiroval mě ke změnám v našem bydlení. Před kurzem jsem o Feng shui přečetla 2 knihy a v informacích jsem nebyla schopná se zorientovat tak, abych je dokázala uvést do praxe. Na kurzu jsem se se základy učení Feng shui seznámila srozumitelnou formou tak, že jsem je byla schopná, podle vysvětlených pravidel, uplatnit v našem domě. Kromě přemístění nábytku v ložnici, které mělo téměř okamžitý efekt na náš pohodový spánek, bych nejvíc ocenila sérii maličkých změn v podstatě celém domě, které vedly k celkovému zklidnění a harmonizaci našeho uspěchaného života i bydlení. V tuto chvíli je hodně změn teprve ve stavu příprav a plánování a moc se těším, až se postupně všechny objeví a projeví v našem bydlení i zahradě. Doufám, že se brzy uvidíme na dalším pokračování kurzu :-).


Bylo to pro mě přínosné, hned jsem začala vylepšovat svůj byt, energie se zjemnily, celkově mám stále plány, co udělám se zahradou. Je to velké téma, a tak jedna přednáška je málo. Díky za novou inspiraci k spokojenému bydlení. Budu se těšit na pokračování a doufat v další seminář o zahradě.


Nedávno jsem absolvovala kurz Feng shui vedený Danou. Velmi se mi líbila forma, jakou byl kurz veden. Pro mě jako totálního laika byla přednáška srozumitelná a zajímavá a nové poznatky se snažím uplatňovat v praxi. Občas nahlédnu do poznámek, které jsem si dělala, protože informací je opravdu hodně :-)


Další reference zde.