Energetický portál 9-9

09.09.2023


💫Dnes se otevřel Portál 9-9 a jak jsem již psala v minulém článku "Jaké energie nás čekají v září?" je celé září o dokončování.

💫Tyto energie nás vedou k pochopení, že jedna důležitá fáze našeho života končí a my ji tudíž potřebujeme uzavřít. Vše se neděje jen náhodou, je to příprava na naši novou životní cestu, kterou jsme si sami určili… Držte si víru, že vše se děje s Vyšším záměrem a my všichni jsme jeho součástí… a proto každý má svůj cíl a své vlastní poslání, které přesně zapadá do celku. Je třeba připomenout, že tento vzestup, který probíhá je spíše výjimkou, rozhodně jej nelze považovat za samozřejmost, kterou bychom dostávali v každé inkarnaci. 

👉A tady vyvstává otázka: Z jakého důvodu jste si vybrali být u toho…?


Ovšem není to vaší povinností, vždy máte vlastní volbu a podle ní se pak ubírá i váš život… Někteří odmítají vystoupit z minulosti, a i to je v pořádku, není třeba soudit jejich rozhodnutí.


💫Ti, co však cítí, že změna je nutná a že už chtějí vystoupit ze starých strachů a zátěží, mají nyní možnost to udělat snadno a rychle!

💫Pracujte na svém vnitřním uzdravení, zbavujte se všeho, co vás tíží a už vám neslouží. Jak uvnitř, tak navenek… to, jak se cítíte, to odráží i vaše tělo… tato cesta nevede ven, ale hlouběji do našeho nitra, kde naleznete všechny odpovědi i to, jak se dostat do souladu a rovnováhy. Všechny správné činy a odpovědi vycházejí z našeho srdce, proto se soustřeďte na uzdravení své srdeční čakry.


👉Ještě do konce roku budeme mít příležitost vše dotáhnout při silných energetických dnech, jako je  Podzimní rovnodennost, Samhain, Portály 1-11, 11-11, 12-12 a 21-12 zimní slunovrat.

Pro tyto silné energetické dny pro vás připravuji průvodce, které budou k dispozici tady na mém webu v záložce KURZY =) E-BOOKY:

  • Mabon – Podzimní rovnodennost 23.9.2023
  • Samhain – Spojení s duchem předků 31.10. – 1.11.2023
  • 12 Posvátných zastavení (12 dní a nocí, 21.12.2023 – 1.1.2024) během zimnímu slunovratu. Ti, kdo ho již absolvovali v loňském roce, dobře ví, jak je to silné období a mají slevu na ten letošní.


Planety v retrográdní pozici nám také jasně ukazují, že je třeba se zastavit a zrekapitulovat svůj život.

😇Platí stále to stejné a je nutné si to připomínat. Věnujte pozornost svým myšlenkám a pocitům, které formují vaši realitu. Kam směřujete svou energii, tam to roste! Důvěřujte své intuici, vnitřnímu vedení a svému srdci. I když k vám přichází spousta balastu z okolí, snažte se vnímat co s vámi rezonuje a co ne… Vybírejte si co přijmete za své a využijte své vlastní moudrosti pro své odpovědi, nehledejte je v druhých.

😇Vše se skrývá ve vašem nitru. Jen je třeba hledat, být trpěliví a nejdříve odklidit nános balastu pod kterým se skrývá váš poklad…


🌟15.9.2023 nás čeká novoluní v Panně. Ještě před tímto datem zrekapitulujte své záměry a připravte se na další změny, které se začnou projevovat ve hmotě.

💫Portál 9-9 nás vede k postupu do vyššího vědomí a napomáhá nám se osvobodit od starých vzorců, zvyků a přesvědčení. Opusťte a ukončete závislosti na věcech, tématech i lidech, dovolte si být svobodní, bez ohledu na to, co se kolem vás děje. Pokud si udržíte vysokou vibraci, dobře pak zvládnete vliv nízkých vibrací kolem vás.

💫Tento proces vede vaše Duše a ukazuje vám, jak zanechat staré struktury a zvyky, opustit a přestat dělat některé činnosti nebo je začít dělat úplně jinak, jinými způsoby. Může se někdy zdát, že se vám věci nedaří a jako by vám někdo házel klacky pod nohy…, ale je to proto, že vám Duše jasně ukazuje, že se máte vydat jiným směrem nebo změnit způsob, jak to děláte… je třeba opustit vše co již neslouží naší vnitřní podstatě a neslučuje se s naší novou vibrací a úlohou tady na Zemi. Vše, co bylo dříve, byla jen příprava na to, co přichází nyní…!


👉Můžete mít mnohem silnější pocit než dříve, že potřebujete vědět svůj dávný a skutečný původ. Mohou se vám objevovat záblesky nebo celé příběhy ve vašich snech. Více dychtíte po odpovědích na otázky, proč tu jste a cítíte, jak vaše Duše volá po znovuobjevení moudrosti dávnověku… cítíte tu vnitřní touhu po Božství, které máte ukryté hluboko v sobě…?

👉Mnohá uvědomění, změny v našich tělech a struktuře DNA…, to vše díky vysokofrekvenčním kódům a vesmírným energetickým zásahům již během srpna a nyní i v září, způsobující také postupnou aktivaci dosud spících kódů v našich fyzických i éterických tělech… Ty následně začnou otevírat nové vědomosti, informace, schopnosti a dary, které máme nyní používat.


❓Nedávno jsem četla článek, jak by se měla v budoucnu používat telepatie. Vědci se snaží vyrobit čip, který vám nainstalují do hlavy a vy díky němu budete schopni telepatie…! Brr…hrůzná představa!🙈

👉Telepatie funguje už od pradávna... všichni to umíme, stačí se odpojit od toho balastu kolem a být sám sebou. Je to pro nás přirozené, stejně jako pro zvířata a komunikace s nimi... stačí si vzpomenout, aktivovat šišinku a tuto schopnost. Jak si to znovu připomínáme, přirozeně přijímáme souvislosti, které to přináší... a učíme se s touto schopností znovu zacházet. No, rozhodně není náhoda, že většině z nás není tato schopnost otevřena…, ale to neznamená, že nemůže být.

❓Pokud nám dá někdo do hlavy čip pro telepatii, pak se z toho zhroutíme, nejen proto, že na to nejsme připraveni a neuneseme skutečnosti, které uslyšíme, ale i proto že čip nedokáže přenést jasně to co ten druhý cítí a chce říct… je to jako neúplný překlad počítačovým překladačem bez emocí a bez tváře… opravdu to chceme…? A už nemluvím o tom, že to rozhodně není přirozené... to už bychom snad mohli pochopit…! A ani raději nemyslím na to, jak by nás takový čip ovlivňoval, řídil a monitoroval…!


👉 V tomto období se můžete cítit velmi unavení, nevyspalí a jako by vám někdo vymazal paměť některých událostí, můžete cítit bolest nebo motání hlavy a dezorientaci, to může způsobit aktivace 3. oka. Bolest nebo tlak na hrudi, bušení srdce a zrychlený tep způsobuje otevírání a aktivace srdeční čakry. Problémy s trávením, nadýmáním, nechutenstvím, rychlým hubnutím nebo přibíráním, nutností změnit jídelníček, může způsobovat aktivace třetí čakry.

👉Poslouchejte své tělo, pokud chce více spánku, i když se vám to zdá příliš, dopřejete si ho. Odpočívejte, choďte do přírody, relaxujte, dělejte věci, které vás dobíjejí, dopřejte svému tělu, na co má chuť, vyživte ho hodnotnou stravou, ať má sílu na regeneraci a vynechte alkohol a jiné závislosti. Pokud to tak cítíte, udělejte si půst nebo očistu nejen těla, ale i své mysli. Snažte se být v rovnováze a nepodléhejte okolnímu chaosu.


💫Jak se dostáváme do stále vyšších vibrací, můžeme cítit přítomnost své Hvězdné rodiny Duší a komunikovat s jejich vědomím. Můžeme od nich také obdržet světelnou aktivaci, iniciaci cíleně pro nás samotné, ale i pro ostatní. Světelné bytosti nás podporují a vedou nás k vzestupu. Některé věci se mohou zdát až neuvěřitelné, naše mysl je nepobírá… proto se zároveň učíme vnímat vše srdcem, pak je vše rázem skutečné a jasné…

💫Začnou vám do života přicházet noví lidé, bytosti a průvodci, kteří budou podporovat vaše konání, nebuďte smutní nebo zklamaní, pokud podpora nepřijde od vašich blízkých… každý jde svou vlastní cestou a svým tempem.

💫Buďte trpěliví, laskaví a soucitní. Naše těla i mysl se přizpůsobují změnám a vstřebávají probíhající proces, který pro mnoho z nás není jednoduchý. Nehodnoťte a nesuďte ostatní, buďte chápaví a podejte pomocnou ruku těm, kteří to potřebují.


💫Během Lví Brány jsme zažili velmi zásadní změny v našich životech, každý podle svého karmického nastavení. A už jsme všichni dostali jasný impuls k tomu, že každý by měl nejdříve začít sám u sebe

💫Portál 9-9 otevírá úplně jinou energii, která nás bude provázet do konce tohoto roku.


😇Součástí navyšování našeho vědomí je přirozené přijímání a uvědomování si svých vrozených schopností a síly vysokovibrační bytosti a jejich používání ve prospěch všech. Patří k tomu také přímá spolupráce s ostatními Světelnými bytostmi, Anděly či bytostmi z jiných Hvězd a galaxií…

Jsme tvůrci nové energie Země!


😇Pamatuj, jsi tu dnes proto, aby sis vzpomněl na své dary a schopnosti, znovu jsi objevil, jak je používat. Jsi Tvůrcem, jsi Mistrem! Právě ty jsi byl vybrán mezi všemi, abys zvládl ty největší výzvy pro dobro všech i celého Vesmíru! Proměň strach a bolest na lásku a soucit. Soustřeď svou pozornost na své přirozené schopnosti. Důvěřuj Vesmíru a věř, že hojnost toho, co potřebuješ, je tvou přirozenou součástí...🙏


💗S láskou Dana Avaliane


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková

Přečtěte si jako první, co je nového

Nejnovější články na blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com