Úplněk v Blížencích & Portál 29-11

23.11.2023


 🌕V pondělí 27.11.2023 v 10:16 hod. nastane úplněk v Blížencích. Někteří z vás už cítí působící energii úplňku již nyní. A k tomu se ještě přidává Světelná energie Portálu 29-11.


Slunce v Ohnivém Střelci

♐️Slunce se již přesunulo z Vodního a transformačního Štíra do Ohnivého, vizionářského a dobrodružného Střelce, kterému vládne Jupiter. Opustili jsme Štíří hlubiny, abychom se mohli konečně uvolnit, zaměřit se na pravdu nejen v našich vztazích a začali přijímat energii Světla…

♐️Střelec nese nové úspěchy, prosperitu a zázraky. Také nás inspiruje k novým cílům a nalézání pravdy v nových zkušenostech. Jeho energie nás povzbuzuje k přirozenému konání ze srdce, soucitného naslouchání a pozorování okolí bez posuzování a hodnocení. Máme jeho podporu pro odhození a ukončení všech omezujících přesvědčení.

♐️Jupiter vládce ohnivého Střelce navíc nese notnou dávku spravedlnosti, štěstí a hojnosti. Můžeme již cítit příval energie, vyšších vibrací a pozitivity, které nás posouvají ke stanovení silnějších záměrů. Tato Střelecká inspirativní energie přináší kreativitu nových úrovní…

♐️Naslouchejte svému srdci, vede vás přirozenou cestou vaší Duše. Vnímejte nejen své okolí, ale i sebe samé bez kritiky a v pravdě. Střelec je symbolem svobody a otevírá nám dveře k moudrosti, vnitřní pravdě i pravdám na vyšších úrovních, proto v období Střelce vyjde pravda na světlo…


Úplněk ve znamení Blíženců

♊️Vzdušná energie Blíženců nás nutí odkrýt naše emoční bloky a konečně je uzavřít. Blíženec nás žádá o vyřešení všech vnitřních konfliktů a už je nepřenášet dál. Jen tak lze dosáhnout plného potenciálu k nové tvorbě.

♊️Blíženecká energie nejistoty a duality nabízí, zda se řídit rozumem či srdcem a ve které situaci je použít, každá strana v sobě nese sílu protikladu a může nás provázet tímto obdobím. Uvažte, zda můžete najít jiné možnosti než dosud a propojte svou mysl se svým srdcem.

♊️Otevřete se novým informacím a zkušenostem. Možná objevíte kouzlo, které jste dosud neviděli. Můžete také cítit zvýšení vnitřní energie, zmatenost a mít velmi živé sny. Merkur jako vládce Blíženců nese přirozenou komunikaci a schopnost analyzovat vše do hloubky. Jeho bystré myšlení a zájem učení se novým věcem nám může přispět k vyřešení starých zátěží, uzavření minulosti a učení se novým, hodnotnějším zvykům. Mars také přispěje svou ohnivou energií, proto se snažte vyhnout konfliktům a zůstat v klidu.

♊️Blíženec ovlivňuje ruce a nervové spoje pro motoriku, plíce, průdušky a respirační systém, proto se chraňte před chladem a nastydnutím. Nezapomínejte šetřit energií, odpočívat a dostatečně hydratovat své tělo. Choďte na procházky do přírody, tancujte nebo si najděte jiný způsob, jak mírně rozproudit svou energii.

༺꧁꧂༻


✨"Pouštím všechny své staré systémy a limitující přesvědčení, které mi již neslouží a brání mému Vzestupu.

✨Důvěřuji a odevzdávám se životu, který vede mé Srdce skrze mou Duši v souladu s Božím plánem a následuji svou vlastní volbu.

✨S plným Vědomím přijímám energetickou úlevu, Vyšší vibrace a moudrost, která mě spojuje s Vyšším Vědomím všeho, co jest.

✨Přijímám novou Vesmírnou energii přímo od Světelného Zdroje a využívám ji k vytvoření jasnější a naplňující budoucnosti, pro mé Nejvyšší Dobro.

✨A tak se staň! S Pokorou a Láskou děkuji!" 

༺꧁꧂༻


💫K tomuto procesu také přispívají listopadové energie Portálu 11-11, které bezprostředně na úplněk navazují dokončujícím listopadovým mistrovským Portálem 29.11.2023 (11-11).

💫Blíží se také otevření prosincové Brány 12-12, zesílení těchto energií a nástup nových Světelných kódů 12.12.2023 a 21.12.2023. 

Prosinec bude o vyčištění energií uplynulého roku a zakotvení do nového… Prosincové frekvence mají mimořádně silné uspořádání. Vědomá vnitřní léčivá práce přináší, že budete cítit přicházející změny velmi rychle a ušetříte si mnoho bolesti... ulehčit si to můžete průvodcem "12 Posvátných zastavení"

💫Společně všechny tyto energie s energií úplňku přispívají k uvolnění a uzavření emocionálních traumat. Najděte svou vnitřní rovnováhu, jednejte ze srdce a spojte se se svou Duší.


Už se odpoutej od minulosti a následuj své srdce!


Portál 29-11/11-11

💫Mistrovský listopad se ubírá do konečné fáze. Vibrace 11-11 nám přináší lekce pro náš duchovní rozvoj a výuku nových poznání. Probíhají intenzivní energie vyžadující propojení a sjednocení našich zkušeností ze staré pozemské úrovně, odevzdání a opuštění nepotřebného a následné ukotvení nových vyšších energetických frekvencí. Tyto změny v měnících se energiích Země i našich fyzických, emociálních a mentálních tělech mohou způsobovat náročné situace v našich životech. Součástí tohoto procesu a příval vysokých frekvencí, které působí také na naši duchovní úroveň je uvolnění starých energií strachu, bolesti a veškerých omezujících přesvědčení.

💫Naše fyzická těla procházejí hlubokým léčením, aby se mohla sladit s vyššími dimenzemi zemského krystalického vědomí. Postupně se aktivují spící vlákna naší DNA, ve skutečnosti máme 12 vláken DNA, nejen dvě… Dnes už není tajemstvím, že naše DNA nemá žádné informace o stárnutí a smrti. Program stárnutí a nemocí je jen v našich myslích. Byli jsme naprogramováni věřit, že je normální po několika letech zemřít. Realita je však úplně jiná! Je důležité nechat minulost za sebou a posunout se kupředu změnou TEĎ, v přítomnosti ve své mysli…!

Tento proces se může odrazit na těle, a proto je žádoucí se v těchto dnech i dalších týdnech dobře o sebe starat. Můžete zažívat velmi výraznou očistu těla i mysli, tato fáze však brzy pomine. Když budete postupovat do vyšších úrovní, vězte, že vždy budete vědět co je třeba uvolnit a jak dál postupovat…

💫Tyto vysokofrekvenční energie proudí úplně všude, čistí a vytlačují husté energetické bloky i v kolektivním poli. Můžete pozorovat chaos, nervozitu či vyplavované strachy v sobě, ale i ve svém okolí. Snažte se nezapojovat do hádek a nenechte se strhnout zlobou ostatních… udržujte vnitřní klid. Můžete i cítit příval energie a mít potíže se spaním nebo naopak mít potřebu odpočívat a spát mnohem více.

Vždy poslouchej své tělo!

💫Vaše tělo může reagovat různě na přicházející frekvence, například bolestí, vyčerpáním, zvonění v uších, bolesti zad v oblasti srdeční čakry, úzkostí, smutkem, vztekem, bušením srdce, žaludečními obtížemi, problematickou pokožkou, vyrážkou, svěděním, bolestí hlavy, nechutenstvím, změnou chutí, pocitem lenosti, zaseknutím, dezorientací či rozpolceností bez motivace… Ovšem to je pouze následek vyčerpanosti po mnoha letech stagnace v režimu přežití! Všechny symptomy jen ukazují, kde se rozpouští stagnující energie, aby mohla opustit vaše tělo. Je to jen dočasný stav, než se tělo srovná s vyššími vibracemi. Je vhodné nechat vše plynout, nebránit se tomu, jen pozorovat a nechat všechny tyto emoce vědomě odejít… nemusíte je řešit a analyzovat, pokud to nepotřebujete k pochopení, nechte je jít, uleví se vám!

👉Cíleně a vědomě můžete takto nechat odejít všechny stagnace z nejdůležitější témat našich životů v mystickém prosincovém kurzu "12 Posvátných zastavení".


💫Stagnace a negativní emoce nás nepustí do vyšších dimenzí, není tam pro ně místo. Je to jako když si vezmete do letadla jen to opravdu nutné a potřebné, abyste mohli vzlétnout… máme nyní možnost ještě do konce roku uvolnit vše sami za sebe i kolektivně. Matka Země řídí tuto změnu a postupně stoupá do vyšších dimenzí, vystoupá s námi, ale i bez nás… může jít každý, kdo opravdu chce a něco pro to udělá!

💫 Každý brzy pochopí svou zkušenost, pro kterou si přišel. Vše je tak jak má být. Vše jde podle plánu a nic není špatně! Nic se neděje náhodou a vše je na cestě vědomého uzdravení

💫 Během několika dnů a týdnů si můžete všimnout, jak se někteří vzdálí od původních záměrů. Vesmír nás podporuje a vede naše kroky, pokud mu nasloucháme. Jsme vedeni tam, kam skutečně patříme… budeme propojeni se svou skutečnou rodinou Duše. Každý dostane přesně to, co potřebuje v souladu se svou vibrací. Během příštích pár měsíců se naše spojení se Zdrojem ještě zesílí, vnitřní Světlo se naplno probudí a významně stoupne náš potenciál pro vědomý vzestup do vyšších vibrací.

💫 Naše fyzická těla prochází velkými změnami. Tato transformace se odrazí na radikálních změnách životního stylu, stravy a návyků…

😇Jsme na správné cestě… je na čase se posouvat intuitivně, řídit se svým srdcem, důvěřovat Vesmíru a správnému načasování, nepřemýšlet o tom co bude a jak, nevyvíjet zbytečné napětí. Vnímejte synchronicitu a dovolte si nemít všechny odpovědi předem. Až přijde čas, vše se vám ukáže v jasnosti. Vírou a pozitivním přístupem dojdete lehčeji přesně tam, kam máte… 🙏


💗S láskou Dana Avaliane 


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková

  🌟 Mystický kurz "12 POSVÁTNÝCH ZASTAVENÍ" 🌟

🌟Prosinec je za dveřmi a sváteční čas se blíží. Chcete si ho naplno užít s jeho posvátným tajemnem a odkrýt ho?

🌟"12 Posvátných zastavení" je soubor jednotlivých témat pro 12 POSVÁTNÝCH NOCÍ. V tomto průvodci najdete doporučení a praktické rituály pro každou jednotlivou noc a den. Dozvíte se, na co se zaměřit ve svém životě, na každou noc podpůrný rituál a tradice našich předků. Zmíněná zastavení začínají Zimním slunovratem 21.12. a končí Novým rokem.

🌟Tento průvodce vás zavede do vlastního nitra k čemuž je tento čas jako stvořený! Rozjímáním nad nejdůležitějšími tématy našich životů se dostanete ke konkrétním příčinám toho, proč vám v životě některé věci nefungují a budete mít v tomto posvátném čase možnost vše změnit a potřebné uzavřít.

🌟Energie těchto posvátných dní vám přispěje k vyřešení všeho, co potřebujete a chcete změnit ve svých životech, a tak vstoupit do Nového roku s Novou a čistou energií.

🌟Pokud si zakoupíte tohoto průvodce do 30.11.2023, získáte navíc ještě BONUS "4 ADVENTNÍ ZASTAVENÍ", který budu rozesílat již začátkem prosince.


Dárkový poukaz

Obdarujte své blízké nebo si sami udělejte radost! 

Dárek, který přináší harmonii mysli, těla i prostoru...

Na služby, konzultace, sezení, rozbory Feng Shui, kurzy, webináře, E-BOOKy...

*Po dohodě lze vytvořit i kombinovaný balíček služeb nebo vystavit poukaz na určitou částku, pro obdarovaného dle vlastního výběru.


Přečtěte si jako první, co je nového

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com