Harmonický domov: harmonicky-domov4.webnode.cz

„Domácí lékárnička"

Esenciální oleje v našem každodenním životě

webinář 27. 05.2021

Víte, že esenciální oleje můžete užívat i jinak, než při masáži?

Už vás někdy napadlo, že byste mohli používat esenciální oleje jako lékárničku?

Už jste si někdy vyzkoušeli vzít před meditací nebo na zklidnění kadidlo nebo před spaním levanduli?

Věděli jste, že levandule také zklidňuje a hojí pokožku, a dokonce zastaví krvácení při drobném poranění?

Čisté esenciální oleje od Young Living lze použít na podporu psychiky i fyzického zdraví.

Sama je takto používám, již několik let a mnohokrát mi prokázaly velkou službu. 

Rádi používáte přírodní produkty? 

Přemýšleli jste někdy, že některé pilulky můžete nahradit přírodní cestou? 

Esenciální oleje se dají například použít při nachlazení, chřipce, angíně, bolesti, horečce, zánět močových cest..., ale i jako prevence a posílení imunity nebo očista těla přírodní cestou.

Uvědomujete si, že to, co denně používáte jako kosmetiku na svou pleť a vlasy, může svým složením vašemu tělu také škodit, protože kůží vniká do těla?

Zamysleli jste se někdy nad tím, kolik chemických produktů denně použijete?

Zubní pasta, čistící voda na obličej, toner, sérum, denní/noční krém, oční krém, make-up, řasenka, rtěnka, šampón na vlasy, kondicionér, tužidlo, lak, sprchový gel, mýdlo, deodorant, krém na ruce, tělové mléko, parfém, pěna na holení, gel po holení... Průměrně asi 20 produktů každý den! Jsou ty vaše všechny přírodní?

Věděli jste, že esenciální oleje můžete použít i jako svůj osobní parfém nebo si vyrobit sérum na vrásky, na obličej či kůru na vlasy?

Věděli jste, že esenciální oleje můžete použít i pro vaše děti? Oni je totiž milují.

Napadlo vás, že i domácí zvířata mají raději přírodní produkty než ty chemické? 

Budete nadšeni širokému rozsahu využití esenciálních olejů!

Protože je toto téma velmi obsáhlé, plánuji více webinářů zaměřených na různá témata použití esenciálních olejů a jejich směsí.

Pokud se zúčastníte přednášky osobně (velká výhoda oproti on-line), vyzkoušíte si chuť, vůni a sílu těchto esenciálních olejů na vlastní smysly, nebudete pochybovat o jejich účincích a budete je chtít mít doma hned.

Pojďte proniknout do tajů přírodních esencí!

Proč některé oleje nefungují?

Existuje velké množství firem, které nabízejí esenciální oleje a produkty z nich.

Je třeba si ověřit původ odkud čerpají zdroje. Ve většině případů esence kupují již hotové a z nich teprve míchají produkty. Záleží pak jakým způsobem se rostliny pěstují a zda jsou chemicky ošetřeny.

Výsledná firma pak mnohdy esence ještě ředí nosnými oleji, proto nemají takovou sílu a jsou také levné.

Věděli jste, že u nás, pokud na lahvičce výrobce napíše 100% přírodní, stačí když bude 10-20% obsahu přírodní esenciální olej a zbytek je ředění? Také mě to šokovalo!

Většina esenciálních olejů na trhu je jen do aromalamp nebo pro difuzování. Některé jsou jen pro vnější použití.


Už se těšíte nebo ještě váháte?


Jeden z hlavních důvodů, proč semináře a kurzy dělám je právě ten, abych lidem ukázala, jakou moc má to, čím se obklopujeme. Jak velký vliv může mít na naše zdraví nejen to, co jíme, ale i to co denně používáme na své tělo. Jak se o své tělo staráme nejen fyzicky, ale čím krmíme naši mysl a zda se řídíme naší intuicí. Nasloucháme svému tělu, když nám říká, co se mu líbí, a co ne, co mu prospívá? Umíme naslouchat signálům našeho těla?

Právě vy, kteří pochybujete! Přihlaste se! Ukážu vám na příkladech, 

jak používat esenciální oleje při každé příležitosti. 

Tento webinář je tu pro ty kteří, chtějí být propojeni s přírodou, chtějí žít zdravě nebo potřebují změnu.

A proč webinář zrovna se mnou? 
Jaké mám zkušenosti? 
Co mohu předávat? 


V roce 2008 jsem ukončila dvouleté komplexní studium na České škole Feng Shui v Praze pod vedením Ing. arch. Otakara Chocholy s certifikací profesionální úrovně. Poté jsem ještě navštívila několik navazujících seminářů na této škole, včetně astrologie podle Feng-Shui - 4 PILÍŘE OSUDU BA-ZI, uspořádání zahrad podle Feng Shui, umístění kamenů - minerálů v prostoru a jejich účinky, šamanské čtení z kamenů dle medicínského kruhu... a další.

Když jsem si upravila vlastní dům dle tohoto učení a zjistila na vlastní kůži, jak ovlivnil můj život. Řekla jsem si, že něco tak úžasného si nemohu nechat jen pro sebe a začala jsem toto umění uplatňovat v obydlích svých přátel.

V roce 2012 jsem založila HARMONICKÝ DOMOV a začala nabízet své služby i veřejnosti. Krátce poté co jsem byla oslovena na uspořádání přednášky, jak uplatňovat principy Feng Shui, jsem začala pořádat kurzy o základech FS s praktickými radami na konkrétní domy účastníků. Na požádání redaktorky Evy Bucharové, jsem v r. 2013 natočila na ČRO Sever několik rozhovorů na toto téma.

Feng Shui je úžasný pomocník, který nás dokáže nasměrovat na správnou cestu a pomůže nám pochopit, proč jsme tady, přijmout naše zkoušky, vidět naše výzvy a dosáhnout vlastní harmonie. Za tímto účelem se ho snažím předávat dál a pomáhat lidem pochopit zrcadla, která jim prostor ukazuje.

Jsem také průvodkyní pro osobní rozvoj, terapeutkou, poradkyní pro komunikaci zvířat a jejich léčení. Pořádám přednášky, kurzy a on-line webináře na témata zdravého bydlení, aromaterapie a zvířecí říše, které lidem pomáhají v propojení sami se sebou, s přírodou, zvířaty i s prostorem ve kterém žijí a pracují.

To, čím se živím také miluji a žiji. Jsem vděčná, že mohu tyto nástroje používat ve svém každodenním životě. Proto jsem také šťastná maminka dospívající dcery, spokojená manželka a partnerka, a také přítelkyně jedné chlupaté princezny. Inspiruje mě dětská a zvířecí spontánnost, otevřenost a upřímnost. Miluji dobrodružství při objevování nových věcí, svobodu, intuitivní vhledy, pozorování zvířat a přírody, moře, focení a dlouhé procházky. Ráda maluji, pozoruji západ slunce a inspiruji se moudrostí přírody.

www.harmonicky-domov.com

Facebook

Instagram

"Vše je propojeno a spolu souvisí."


Před několika lety jsem řešila své migrenózní bolesti hlavy a nic mi na to nezabíralo. Chemické léky mé tělo striktně odmítalo, a tak jsem stále hledala jiné, přírodní možnosti. Jak už to bývá, tak jsem "náhodou" narazila na přednášku o esenciálních olejích od Young Living. Přihlásila jsem se, ale migréna se opět začala ozývat. Něco mě však lákalo tam jít. Před začátkem jsem šla za přednášejícím se předem omluvit, že když se mi to zhorší, tak odejdu dříve. On však mlčky vytáhl z kufříku lahvičku a řekl mi, ať se s ní namažu na místa bolesti. Během přednášky jsem si s překvapením uvědomila, že mě hlava už vůbec nebolí. Divila jsem se co je to za zázrak, který mě po pár minutách zbavil bolesti. Ten zázrak je směs Deep Relief a od té doby je součástí mé kabelky. 

Tak to je můj příběh, jak mi esenciální oleje YL vstoupily do života. I když jsem již před tím vyzkoušela pár jiných firem, ale nikdy by mě nenapadlo, že esenciální oleje mohou mít takovou sílu. Proto, kdyby mi tenkrát tohle někdo jen vyprávěl, asi bych mu to nevěřila. Poté jsem se mnohokrát přesvědčila na vlastní kůži, že čistá příroda umí zázraky. 

Tyto esenciální oleje a produkty z nich jsou součástí našeho rodinného života 

a už si to bez nich nedovedu představit.


Tak jako s naším zdravím souvisí to, čím se obklopujeme, ve svých domovech a s kým se stýkáme, působí to zpětně na naši psychiku a ovlivňuje i další oblasti našich životů, včetně vztahů. S tím také souvisí i zvířata, která s námi žijí i na ně to má vliv. Také esenciální oleje mohou obohatit náš život k lepšímu. 

Všechny své zkušenosti uplatňuji nejen ve své praxi, ale prvotně ve svém osobním životě.

V nynější situaci jsem se rozhodla přednášky a kurzy dělat i on-line. Ráda bych šířila své zkušenosti mezi lidi hlavně proto, aby si více všímali věcí, které nejsou na první pohled zřejmé, ale přesto nás ovlivňují.


ZE VŠEHO NEJVÍC MILUJI

Být se zvířaty v přírodě a užívat si přítomné okamžiky.

Předávat své zkušenosti ostatním a podporovat je na cestě k intuitivní komunikaci 

se svým tělem, prostorem, lidmi i přírodou. 

Jste jedním z nich?
Chcete se posunout dál?
Potřebujete změnu?


TAK POJĎME DO TOHO SPOLEČNĚ!


Vaše investice je

233,- Kč

Pokud se zaregistrujete, pak budou pro vás všechny 
webináře o aromaterapii zdarma.

Objevte všechny krásy, vůně a účinky přírodních esencí a propojte se s nimi.

Udělejte první krok.

Čas běží!

Potenciál tohoto webináře je tu pro všechny, kdo ho chtějí využít!

Máte moji plnou podporu

Pomohu Vám uvidět a najít souvislosti, kterých jste si nikdy nevšimli a postupně Vám ukážu, jak můžete co nejsnadněji a intuitivně používat esenciální oleje, míchat si vlastní směsi, parfémy a séra, tak aby byly prospěšné vašemu tělu i pro vaše zdraví.

Uvidíte, že vás to bude bavit!

Naučíte se pracovat s nastavením mysli, ale také s intuicí a vaším tělem, protože to vám dává cenné rady. 

Pokud se zaregistrujete a budete používat produkty Young Living, můžete mi kdykoliv napsat o radu, jak používat EO nebo na které potíže. Pokud bude zájem, založím uzavřenou skupinu, kde můžeme sdílet rady a zkušenosti.


Jste připraveni ponořit se do tajů a vůní přírodních esencí, být s nimi v souladu 

a využít všechny její voňavé dary?


Toužíte po novém poznání a ponoření se plně do tajů světa esenciálních olejů?
Když budete prohlubovat své vnímání a otevřete se energii přírody, 

budete plynout v souladu s ní.

Pak už nikdy nebudete chtít žít jinak. 


Vědomosti, které získáte se dají dále rozvíjet, hrát si s nimi a používat je ve všech oblastech života.


Tak už neváhejte a přijměte mé pozvání na cestu ke zdravému a voňavému žití!


Co vás na webináři čeká?


Na webináři vás seznámím se základy aromaterapie. Jak používat čisté esenciální oleje a jak rozhodně ne.

Představím vám několik základních olejů pro vaši lékárničku a podrobně popíši jejich použití. 

Tyto EO vám postačí ke každodennímu užívání a utvoří vám přírodní domácí lékárničku pro celou rodinu.

Dozvíte se jak, používat EO na psychickou nepohodu.

Řeknu vám, na které fyzické obtíže dané oleje použít a jak.

Dostanete konkrétní návody, jak použít esenciální oleje každý den.

Dozvíte se, jak poznat čistý a opravdu přírodní esenciální olej od náhražek a ředěných olejů.

Budete nadšeni z širokého rozsahu využití esenciálních olejů!

Připravte si otázky, budu na ně ráda odpovídat.

Bonus

Pokud jste u mě registrovaní nebo se zaregistrujete

máte všechny webináře o aromaterapii zdarma.


Když budete mít zájem, založím soukromou skupinu, kde můžeme sdílet 

rady a zkušenosti.

Objevte pomocníka pro zdravý život bez chemie. Mějte ho jako příjemnou a voňavou součást sama sebe.

Budete nadšeni širokému rozsahu využití esenciálních olejů a už nikdy nebudou chybět ve vaší kabelce ani při cestování.

Naslouchejme své intuici a přírodě, učme se od ní a žijme s ní v souladu.

Kam směřujeme svou energii, tam to roste!

ZAČÍNÁME 27.05.2021 v 18 hod.

Vaše investice je 233,- Kč


ČAS BĚŽÍ! 

UŽ NEVÁHEJTE A ZAČNĚTE NOVÝ ŽIVOT PLNÝ ÚŽASNÝCH VŮNÍ.

PRÁVĚ TEĎ!


Časté otázky

Bude se webinář nahrávat?

Webinář se nahrávat nebude, proto je autentický a zaměřený na přímé otázky účastníků.

Je lepší počkat na další webinář, když se mi to zrovna nehodí?

Doporučuji nečekat, vždy se najde nějaký důvod, proč se to nehodí. Většinou je to o našem nastavení. O tom dát prostor sám sobě. Přestože se teď zdá, že se to nehodí, může právě toto rozhodnutí vnést do života velikou změnu. Ty nejlepší věci v životě často přichází v momentech, když se to podle nás nehodí, zpětně ale zjistíme, že to dávalo veliký smysl. Investice se vyplatí, když budete následovat, alespoň některá má doporučení. Navíc je právě nastavena zaváděcí cena, která se už nemusí opakovat.

Co když během webináře nebudu něčemu rozumět nebo budu mít nějaké otázky?

Během webináře bude určitě prostor na dotazy nebo je můžete psát v průběhu do chatu a já na ně na konci budu odpovídat.

Musím absolvovat tento webinář pro účast na dalších tématech o EO?

Není to podmínkou, na každém dalším webináři EO budu mluvit o jiných tématech, ale základ je stejný. Na webinářích o zdravém bydlení doporučuji EO pro energetické čištění, spánek, povzbuzení, soustředění apod.

Budou ještě další webináře s jinými tématy?

Ano, v nejbližší době plánuji také jiné webináře na témata: dětský pokoj, jak uspořádání domova ovlivňuje naše zdraví, zahrada podle Feng Shui, esenciální oleje pro zvířata, komunikace se zvířaty a další., vše je na stránce Kurzy.