mystický průvodce

12 Posvátných zastavení

nyní v prodeji celý E-BOOK

Jedinečný 12denní prožitkový průvodce.


Prosinec je za dveřmi a sváteční čas už na nás dýchá zas. 

Chcete si ho naplno užít s jeho posvátným tajemnem a odkrýt ho?


12 Posvátných zastavení je soubor jednotlivých témat pro 12 POSVÁTNÝCH NOCÍ. Doporučení pro každou jednotlivou noc a den, na co se zaměřit ve svém životě, na každou noc podpůrný rituál a tradice našich předků. Zmíněná zastavení jsou oslavou Zimního slunovratu a končí Novým rokem.

A proč jej nazývám zastavením?


V dnešním uspěchaném světě nám velmi prospěje se zastavit, najít si čas na sebe a více splynout s přírodou. Zimní slunovrat nám přináší energii odpočinku, rozjímání a uzavírání celého roku, proto ji plně využijte ve váš prospěch. Sami ucítíte úlevu a pokrok na konci těchto dní.


Těchto 12 posvátných zastavení je pro všechny, kteří se chtějí propojit s tradicí našich předků a umět ji uplatnit v každodenním životě. Chtějí prožít sváteční dny naplno a do hloubky, řídit se přírodními zákony a cykly, být v souladu se všemi živly a naučit se je vnímat, dozvědět se více o sobě, uzavřít starý rok a připravit se na ten Nový.


Tyto jednoduché rituály a zamyšlení se nad jednotlivými tématy svého života může dělat úplně každý, dokonce doporučuji zapojit i děti, milují totiž intuitivní postupy a jsou v nich velmi dobří.


Všechny zastavení dostanete formou e-mailu vždy předem na další den a noc, abyste se mohli připravit a věděli na jaké téma se zaměřit přicházející den. Po proběhlých 12 nocích dostanete kompletní E-Book se všemi návody a rituály, který můžete použít i následující roky. A navíc ještě dostanete dárek.


Máte také možnost se podělit o své pokroky a uvědomění v soukromé skupině "Harmonický život" nebo mi je poslat do e-mailu či zprávy.

Propoj se s tradicí našich předků a nauč se používat jejich moudrost v dnešním světě!

Čeká Tě velká transformace! 


 • Každý den jedno téma + jeden záměr + jeden rituál + jedna vize.
 • Každý den jeden e-mail.
 • Projdeš si 12 témat ve svém životě a uzavřeš je.
 • Dostaneš inspirace pro tělo, Duši, mysl i domov.
 • Praktické a konkrétní rady pro okamžité použití.
 • Rituály a meditace pro harmonizaci a podporu tvého těla, Duše i prostoru.
 • Najdeš podstatu rituálů svých předků a Kola Roku.
 • Uzavřeš tento rok zcela vědomě.
 • 12 dní Tvé osobní proměny.
 • Najdeš své nové vize na příští rok.
 • Dostaneš kompletní E-Book, který můžeš použít i příští roky.
 • + 2x dárek navíc na Nový rok.

Tento průvodce je tu pro ty kteří, chtějí být propojeni s přírodou, chtějí poznat, jak slavit svátky  Kola Roku a potřebují změnu...

Přišli jsme, abychom si užívali, učili se smysluplné věci, smáli se a prožívali 

naplno přítomné okamžiky.

Naslouchejme své intuici, srdci, Duši a přírodě, učme se od ní a žijme s ní v souladu. 

Svátky Kola Roku nás k tomu vedou, naši předci dobře věděli na co se zaměřit.

Kam směřujeme svoji energii, tam to roste!


nyní ke koupi celý E-BOOK

vaše investice pouze

1.200,- Kč


Uč se z moudrosti svých předků!

A proč kurz zrovna se mnou? 
Jaké mám zkušenosti? 
Co mohu předávat? 


V roce 2008 jsem ukončila dvouleté komplexní studium na České škole Feng Shui v Praze pod vedením Ing. arch. Otakara Chocholy s certifikací profesionální úrovně. Poté jsem ještě navštívila několik navazujících seminářů na této škole, včetně astrologie podle Feng-Shui - 4 PILÍŘE OSUDU BA-ZI, uspořádání zahrad podle Feng Shui, umístění kamenů - minerálů v prostoru a jejich účinky, šamanské čtení z kamenů dle medicínského kruhu... a další.

Když jsem si upravila vlastní dům dle tohoto učení a zjistila na vlastní kůži, jak následně ovlivnil můj život. Řekla jsem si, že něco tak úžasného si nemohu nechat jen pro sebe a začala jsem toto umění nejprve uplatňovat v obydlích svých přátel.

V roce 2012 jsem založila HARMONICKÝ DOMOV a začala nabízet své služby i veřejnosti. Krátce poté co jsem byla oslovena na uspořádání přednášky, jak uplatňovat principy Feng Shui, jsem začala pořádat kurzy o základech FS s praktickými radami na konkrétní domy účastníků. Na požádání redaktorky Evy Bucharové, jsem v r. 2013 natočila na ČRO Sever několik rozhovorů na toto téma.

Feng Shui je úžasný pomocník, který nás dokáže nasměrovat na správnou cestu a pomůže nám pochopit, proč jsme tady, přijmout naše zkoušky, vidět naše výzvy a dosáhnout vlastní harmonie. Za tímto účelem se ho snažím předávat dál a pomáhat lidem pochopit zrcadla, která jim prostor ukazuje.

Jsem také průvodkyní pro osobní rozvoj, terapeutkou, poradkyní pro komunikaci zvířat a jejich léčení. Pořádám semináře, kurzy a on-line webináře na témata zdravého bydlení, aromaterapie a zvířecí říše, které lidem pomáhají v propojení sami se sebou, s přírodou, zvířaty i s prostorem ve kterém žijí a pracují.

To, čím se živím také miluji a žiji. Jsem vděčná, že mohu tyto nástroje používat ve svém každodenním životě. Proto jsem také šťastná maminka dospívající dcery, spokojená manželka a partnerka, a také přítelkyně jedné chlupaté princezny. Inspiruje mě dětská a zvířecí spontánnost, otevřenost a upřímnost. Miluji dobrodružství při objevování nových věcí, svobodu, intuitivní vhledy, pozorování zvířat a přírody, moře, focení a dlouhé procházky. Ráda maluji, pozoruji západ slunce a inspiruji se moudrostí přírody.

Tyto rituály Kola Roku sama uplatňuji ve svém životě již několik let během celého roku. Kdo mě znáte nebo sledujete na FB víte, že je miluji a sdílím ve svých článcích a příspěvcích. Proto se chci s vámi podělit o podrobnější informace a návody, jak uplatnit rituály v každodenním životě.

www.harmonicky-domov.com

FB veřejná stránka Harmonie Duše

FB uzavřená skupina Harmonický život

Instagram

Co říkají účastníci seminářů a kurzů?

Moc vám děkuji za úžasný seminář, který mi zase pomohl se posunout cestou dopředu a za to vám patří velký dík. Těším se na setkání s vámi na dalších akcích.


Milá Dano, dne 21.11.2019 jsem se zúčastnila Vašeho semináře. Přiznávám, že jsem víceméně dělala doprovod své kamarádce. Jaké však bylo mé překvapení, když jsem se nechala zcela vtáhnout do daného tématu. Navodila jste velice příjemnou atmosférou, nikomu jste nic nezakazovala, nenařizovala, nevnucovala. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých věcí a užitečných rad. Ve svém domově se cítím dobře, ač ho užívám sama, bez muže, ale je to moje volba. Teď už vím, až si ho třeba v budoucnu budu chtít "přitáhnout", co pro to mám udělat :-).

Jak jsem již psala, byla jsem tam hlavně kvůli své kamarádce. Jsem velice ráda, že si poslechla, a co víc, začala aplikovat Vaše doporučení! Takže touto cestou bych Vám ještě jednou chtěla moc poděkovat za více jak prospěšný seminář a těším se na brzkou shledanou někdy příště.


Velmi se mi líbil kurz Feng shui vedený Danou, inspiroval mě ke změnám v našem bydlení. Před kurzem jsem o Feng shui přečetla 2 knihy a v informacích jsem nebyla schopná se zorientovat tak, abych je dokázala uvést do praxe. Na kurzu jsem se se základy učení Feng shui seznámila srozumitelnou formou tak, že jsem je byla schopná, podle vysvětlených pravidel, uplatnit v našem domě. Kromě přemístění nábytku v ložnici, které mělo téměř okamžitý efekt na náš pohodový spánek, bych nejvíc ocenila sérii maličkých změn v podstatě celém domě, které vedly k celkovému zklidnění a harmonizaci našeho uspěchaného života i bydlení. V tuto chvíli je hodně změn teprve ve stavu příprav a plánování a moc se těším, až se postupně všechny objeví a projeví v našem bydlení i zahradě. Doufám, že se brzy uvidíme na dalším pokračování kurzu :-).


Bylo to pro mě přínosné, hned jsem začala vylepšovat svůj byt, energie se zjemnily, celkově mám stále plány, co udělám se zahradou. Je to velké téma, a tak jedna přednáška je málo. Díky za novou inspiraci k spokojenému bydlení. Budu se těšit na pokračování a doufat v další seminář o zahradě.


Nedávno jsem absolvovala kurz Feng shui vedený Danou. Velmi se mi líbila forma, jakou byl kurz veden. Pro mě jako totálního laika byl kurz srozumitelný a zajímavý a nové poznatky se snažím uplatňovat v praxi. Občas nahlédnu do poznámek, které jsem si dělala, protože informací je opravdu hodně :-)


Další reference zde.