Hvězdný energetický Portál 11-11

11.11.2023


Tento měsíc je opravdu energeticky silný a transformační. Je jako nastavené zrcadlo, které nám ukazuje vše, co je třeba změnit. Vcházíme do času plného změn jako přípravu na nové začátky!

✨V sobotu 11.11. v 11:11 hod. vrcholí Hvězdný energetický portál s přicházejícími vysokými vibracemi, které ukotví vše staré, co jsme odevzdali a uzdravili. Přináší nám také dlouho očekávanou rovnováhu, jednotu a novou uzdravující energii propojující náš vztah s Matkou Zemí a přírodou.

Nové energie, které přicházejí nás doslova postrkují ke Světlu, obnově našich těl a energetickému i duchovnímu Vzestupu. Už teď se nám aktivují světelné kódy v našich tělech, jež obsahují lásku, sílu a tvořivost. Je to mocná, a přesto jemná energie.

Novoluní ve Štíru

♏️V pondělí 13.11. nás ještě čeká novoluní ve Štíru společně se Sluncem ve Štíru se jeho síla znásobí!

♏️Energie Štíra nás vede k tomu, abychom se více ponořili do sebe, hledali svou vlastní podstatu a pravdu uloženou v hloubi svého srdce. Je citlivý, výkonný a vytrvalý, ale také pomstychtivý a podezíravý. Pozor tedy na jeho štiplavou ovládající energii, která vyžaduje vše, po čem touží. Štír bude prověřovat naši odolnost a ukáže nám svou extrémní energii vášně, moci a tajemna. Jeho působení se zesílí, jak už víme, minimálně tři dny před a po novu.

Portál 11-11

✨V tomto listopadovém čase je klíčové zůstat ve svém Srdci a naslouchat své Duši, udržet si vibrace Lásky a radosti, být laskaví k sobě i ostatním, šetřit energií a hodně pít čistou vodu, která nejen odplavuje zbytky starého, ale nese i nové křišťálové vzorce. Soustřeďte se na sebe a nenechte se strhnout okolním chaosem ostatních, kteří své srdce necítí…

Máme nyní příležitost konečně prohlédnout a přijmout to, kým skutečně jsme a proč jsme tady!

✨Vyčistěte vše, co vás tíží na srdci a blokuje vaši oblast srdeční a krční čakry. Všechny pocity viny, méněcennosti, ne-sebelásky, oběti, omezení, odloučení, komunikace, ne-sebeúcty, nepravdy… vše co vám brání přijmout sebe sama jako láskyplnou Světelnou bytost.

Láska je nejmocnější síla Vesmíru!

Je to Láska, která rozpouští strach a staré zátěže, vede nás tím správným směrem, zvyšuje naše vibrace a zcela nás obnovuje…!

✨Pro léčení a otevření srdce si můžete přizvat své průvodce, ale také pomocníky jako zelený turmalín, kunzit, hiddenit, manganokalcit, danburit, růženín, serafinit… nebo esenciální oleje Transformace, Ylang-Ylang, Jasmín či Valor

✨Rituál otevírání srdce, který jsem zveřejnovala na kurzu "Lví Brány" i další postupy zmíněné v kurzu pro srdeční čakru, jsou nyní příhodným nástrojem pro toto období.

✨Přijmout bezpodmínečnou lásku k sobě samému není lehké, proto je třeba se očistit od nánosů z minulosti… může také pomoci poslouchat hudbu Stvoření neboli Solfeggio frekvenci, která uzdravuje naše tělo i mysl, otevírá naše srdce a propojuje nás s naší Duší. Je to zvuk 852 Hz, který nás propojuje do vyšších vibrací, dimenzí a vede nás k návratu do duchovního řádu. Díky tomu se nám pak dostává Vyšší vedení pro naši cestu… a otevírá se nám vědomá komunikace s velkým Duchem.

Nezapomeň si vždy pro svou práci vytvořit posvátný prostor!


Naše zdraví, ať už fyzické či psychické závisí na tom, zda v našem životě prožíváme harmonii a rovnováhu těla i mysli a žijeme v harmonickém prostředí. Jsme frekvenční bytosti, proto na nás mají vliv okolní vibrace, které vyzařuje prostředí, místo, lidé, venkovní zvuky, hudba…, proto jak už jsem již mnohokrát psala:

"Dobře si vybírej, čím a kým se obklopuješ!"


✨Po otevření portálu 11-11 přichází vlna léčivé energie, otevírající naše skryté schopnosti a moudrost, které nás následně povedou k pochopení naší skutečné podstaty a nalezení našeho poslání.

Naslouchej své intuici!

Konečně přichází úleva! Okolnosti v našich životech se začnou zlepšovat. Tyto energie budou probíhat přibližně do Zimního Slunovratu, možná až do konce roku…

Ukotvujte své nové záměry, bude probíhat balancování a ztotožnění se se svými novými pocity, novým Já, novým tělem, novým vibracím svého energetického pole i novým vnímáním...

Pamatuj, Ty jsi Světlo!


✨Tento Portál také upevňuje naše spojení s Vyšším Já a podporuje vstup do vědomých úrovní 5D. Můžete také cítit silné vnitřní poznání pravdy. Projdete-li tímto Portálem vědomě, rozšíří vaši auru a otevře nové příležitosti…

Vstoupením do tohoto Portálu se navýší váš potenciál pro vědomé léčení a rovnováhu s celým Vesmírem. Tyto vysoké vibrace jsou frekvence lásky a míru, je to nový stav vašeho Bytí!

Ovšem kolektivní energie budou také sílit! Iluze se rozplynou a pravda vyjde najevo. Následkem toho můžou nastat neočekávané situace všude kolem, které nemusí vyplývat z vašeho nastavení, proto buďte obezřetní a nenechte se strhnout negací druhých.

Vše se začne projevovat a zhmotňovat v naší realitě!


✨Vstupte do neznáma a odhoďte všechny strachy, vystupte ze své rutiny a stagnace. Opusťte staré vzorce, nyní probíhá konečný úklid. Otevřete se všem možnostem a jděte vstříc novým změnám.

Změna vždy začíná uvnitř nás, vnější vlivy nám jen urychlují nebo usnadňují průběh změny, kterou jsme sami započali. Bez našeho vlastního přičinění nedojdeme k úlevě nebo zlepšení naší situace!

✨Portál 11-11 otevírá energie toho, co se děje v naší stávající matrici. Může probíhat narovnávání mužských i ženských pokřivených témat z minulosti… Následně pak Portál 12-12 přinese Kristovské energie, které nám pomohou znovu najít naší skutečnou podstatu, pro všechny, kteří budou připraveni…

Jak už víme, změna začíná uvnitř nás.


✨Máme nyní příležitost poslední dva měsíce v tomto roce pracovat na sobě a propojit se s naší podstatou, vnitřní pravdou a otevřít naše skryté schopnosti… vše co změníme uvnitř sebe se projeví i navenek a bude mít vliv i na naše okolí a na planetu Zemi… přispějme k obnovení její původní čistoty a krásy.

Každý z nás jsme součástí celku.

Každý jeden jsme ta důležitá kapka v moři, bez které by moře nebylo tím, čím je…!


✨Naše myšlenky a činy ovlivňují všechny a všechno kolem. Vše začíná sebeláskou a láskyplnými pocity, kdy nastane přesah a stane se to naším posláním, ať už děláme cokoliv. Tento jasný závazek naší Duše pomáhat druhým navzdory vlastním výzvám se neliší ani tím kým jsme… jsme jedno!

Tento rok byl zaměřen na budování základů pro Vzestup. Příští rok budeme ukotvovat naši získanou vnitřní moudrost do fyzické roviny. Je čas zaměřit se na vyrovnání vztahů, projevit skutečnou lásku, soucit a hojnost ve hmotě.

✨Nyní se zaměřte na energetickou očistu. Je to vědomé vnitřní léčení, přijetí pravdy, uznání minulých zkušeností v upřímnosti a přiznání si svých emocí… očištění se od strachů a utrpení. Už nepotřebujete nadále nést bolestná břemena minulosti. Jak se dostáváte do vyšších vibrací, vyšší vědomí a moudrost nahrazují nižší vědomí, odhalují pravdu a nastává uzdravení, cesta jednoty, lásky a požehnání…

✨Energie mistrovského listopadu 11-11 urychlují a zesilují naši transformaci vzestupu. Zůstaňte vědomě otevření vyšším frekvencím i větším možnostem, které nejdou vymyslet… tyto vibrace nás zvou k nastolení vnitřní rovnováhy, harmonie a uzdravení… a to vše ukotvit do hmoty, do naší reality, do naší mysli, těla i prostoru, který nás obklopuje...

Nauč se svou myšlenkou tvořit vysněnou realitu... vše je možné, když to dovolíš!


👉Letos v prosinci také otevírám e-mailový kurz "12 Posvátných zastavení". Je to 12 dní a 12 nocí - 21.12.2023 – 1.1.2024 během posledního silného energetického období Zimního Slunovratu, který vše uzavírá. Tyto posvátné noci mají každá své osobité a důležité téma pro každého z nás, které budeme procházet a zpracovávat včetně podpůrných rituálů a praktických technik, abychom uzavřeli tento rok a připravili se na ten Nový. Je to opravdu silné a přínosné pro každého, mohou vám to potvrdit i účastníci, kteří prošli tímto kurzem v loňském roce. Více informací o tomto kurzu a postřehy účastníků najdete zde. Přihlaste se včas, ať stihnete v klidu přípravu.

S láskou Dana Avaliane


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková


Dárkový poukaz

Obdarujte své blízké nebo si sami udělejte radost! 

Dárek, který přináší harmonii mysli, těla i prostoru...

Na služby, konzultace, sezení, rozbory Feng Shui, kurzy, webináře, E-BOOKy...

*Po dohodě lze vytvořit i kombinovaný balíček služeb nebo vystavit poukaz na určitou částku, pro obdarovaného dle vlastního výběru.

Přečtěte si jako první, co je nového

Nejnovější články na blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com