Hvězdný energetický portál 11-11

11.11.2022


Tento týden je opravdu energeticky silný a transformační. Vcházíme do času plného změn a nových začátků!

V úterý 8.11. proběhl mystický úplněk se zatměním Luny, i když u nás nebyl viditelný je znatelně cítit na našich tělech. Tato energie může působit velmi kolísavě a stále trvá. Přestože Býk nese zemitost, logiku a ve spojení s Venuší i sebelásku a důvěru, Štír nám jej může rozhodit svou extrémní energií vášně, moci a tajemna. Jeho působení je znatelné, jak už víme, minimálně tři dny před a po.

Vstupte do neznáma a odhoďte všechny strachy, vystupte ze své rutiny a stagnace. Opusťte staré vzorce, nyní probíhá konečný úklid. Otevřete se všem možnostem a jděte vstříc novým změnám.

Změna vždy začíná uvnitř nás, vnější vlivy nám jen urychlují nebo usnadňují průběh změny, kterou jsme sami započali. Bez našeho vlastního přičinění nedojdeme k úlevě nebo zlepšení naší situace.


V pátek 11.11. v 11:11 hod. se otevírá Hvězdný energetický portál s přicházejícími vysokými vibracemi, které ukotví vše staré, co jsme odevzdali a uzdravili. Přináší nám také dlouho očekávanou rovnováhu, jednotu a novou uzdravující energii propojující náš vztah s Matkou Zemí a přírodou.

Nové energie, které přicházejí nás doslova postrkují ke Světlu, obnově našich těl a energetickému i duchovnímu Vzestupu. Už teď se nám aktivují světelné kódy v našich tělech, jež obsahují lásku, sílu a tvořivost. Je to mocná, a přesto jemná energie.


V tomto čase je klíčové zůstat ve svém Srdci a naslouchat své Duši, udržet si vibrace Lásky a radosti, být laskaví k sobě i ostatním, šetřit energií a hodně pít čistou vodu, která nejen odplavuje zbytky starého, ale nese i nové vzorce. Soustřeďte se na sebe a nenechte se strhnout okolním chaosem ostatních, kteří své srdce necítí.

Máme nyní příležitost konečně prohlédnout a přijmout to, kým skutečně jsme a proč jsme tady!


Po otevření portálu 11-11 přichází vlna léčivé energie, otevírající naše skryté schopnosti a moudrost, které nás povedou k pochopení naší skutečné podstaty a nalezení našeho poslání. Je na čase začít naslouchat své intuici!


Konečně přichází úleva! Okolnosti v našich životech se začnou zlepšovat. Tyto energie budou probíhat přibližně do zimního slunovratu, možná až do konce roku.

Ukotvujte své nové záměry, bude probíhat balancování a ztotožnění se se svými novými pocity, novým Já, novým tělem, novým vibracím svého energetického pole i novým vnímáním...


Pamatuj, Ty jsi Světlo!

S láskou Dana Jirsáková

Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková

Harmonický domov - Dana Jirsáková - www.harmonicky-domov.com