LVÍ BRÁNA - Portál 8-8

01.08.2023


Letošní srpen bude opravdu nabitý transformační energií!


💫Během srpna nastane celkem neobvyklý jev, a to dva úplňky v jednom měsíci. Dva Super úplňky, jeden nov, Lví Brána a obloha plná zázraků, máme se opravdu na co těšit!


♌️26.7.2023 se otevřela Lví Brána. 

♒ V úterý 1.8.2023 ve 20:31 hod. nastává první Super úplněk v tomto roce ve znamení Vodnáře, který podpoří aktivaci Lví brány.  

♌️Hned další úterý 8.8.2023 vyvrcholí energie LVÍ BRÁNY. Lví energie nás povede k duchovnímu vzestupu, novým plánům, vizím, vhledům a léčení.

♌️Ve středu 16.8.2023 v 11:37 hod. nastane NOVOLUNÍ VE LVU. Nejvyšší čas pro plnění si svých snů a přání!

Lev nám přináší tvůrčí impulsy a vede nás k uskutečnění našich snů a vizí do budoucna. Je odvážný, velkorysý a milující. Užijte si letos jeho ohnivou energii a začněte si plnit svá přání. 

Zacházejte však moudře s vnitřním ohněm, směřujte ho přes své Srdce v lásce a pracujte s ním. Využijte tvořivou Lví kreativitu a buďte Tvůrci svého života

♓️A ve čtvrtek 31.8.2023 ve 03:35 hod. nás čeká další Modrý Super úplněk tentokrát ve znamení Ryb.


 8.8.2023 Portál LVÍ BRÁNY vrcholí!


💫 Tyto vysoké frekvence byly citelné již většinu července. První velký příval kosmické energie nastal otevřením Nového Kosmického cyklu 26.7., kdy nastal nový Galaktický rok. V tento den se otevřel Hvězdný Portál Lví Brány, který přináší naší planetě zcela novou frekvenci.

♌️ Lví brána se plně otevře o Super úplňku 1.8., její kosmické a transformační energie vyvrcholí a budou mít největší sílu 8.8., poté se začne zavírat a slábnout její energie po novoluní ve Lvu 16.8. a její energie úplně zmizí při druhém Super úplňku 31.8.2023.

♌️Tato spirituální Energetická Lví Brána se obvykle otevírá již 26. 7., vrcholí 8. 8. a zavírá se 12. 8. Ovšem tento rok se její energie ještě rozšíří a bude působit mnohem delší dobu. Minimálně ještě do novoluní Lva 16.8.2023, alespoň já to tak cítím...

Už cítíš sílu energie LVÍ BRÁNY?

Přichází Světlo pro naše probuzení! Je tu pro všechny, ale jen vědomě ho dokážeš plně přijmout, 

aby otevřelo poklad, který máš v sobě. Ukážu Ti jak na to!

Pojď se mnou projít 6 týdenním kurzem LVÍ BRÁNY!


Nejsi na FACEBOOKU? Jsi během srpna na DOVOLENÉ? Nevadí!

Tento kurz probíhá jen tady ve členské sekci, můžeš se připojit kdykoliv z telefonu, takže se nemusíš bát, že o něco přijdeš! Budeš si dělat vše svým vlastním tempem.

Podpůrná skupina je na WhatsApp, ale kontaktovat mě můžeš i na e-mail.

Rituály nebo meditace dělat venku v přírodě, je účinnější. Taková meditace večer u moře na pláži... to je jiný zážitek.

Věř mi, užiješ si to mnohem víc!


✨Dějí se Ti v posledních dnech divné věci?

✨Nic se ti nedaří a jsi vyšťavená?

✨Nevíš, jak si poradit se silnou energii, protože Tě vždycky úplně odrovná?

✨Jsi už teď vyčerpaná a cítíš, jak se vše zrychluje...?

✨ Ukážu Ti, jak se na to připravit a využít silnou energii ve prospěch sebe i svého těla...

✨Provedu Tě jednotlivými energiemi a ukážu Ti, jak máš vše udělat, abys energii a informace načerpala a neztratila... stane se z Tebe nová bytost!

Udělej to pro sebe a budeš se konečně cítit líp!

TAK NEVÁHEJ, JEŠTĚ JE ČAS!

Více informací o kurzu a přihlášení najdeš tady LVÍ BRÁNA.


✨ Tyto energie nese stoupající Sírius, který je spojován s nejvyšší energií roku společně se Sluncem a přináší nám novou energii a Světlo, nové začátky a příležitosti, nové Vědomí, myšlení a nové úrovně vědomého probuzení. Sírius také nese příliv duchovní moudrosti a pokročilých znalostí, které mají probudit naše Vědomí, aktivovat naši DNA a urychlit náš vzestup. Více jsem o něm psala v předešlém článku "Energetický Portál 777". 

💫Energie osmiček nám přináší hojnost, tvořivost, harmonii a rovnováhu v nekonečnosti příležitostí. Tento čas je jako stvořený pro změnu a transformaci. Přestaňte věci odkládat a zapracujte na svých cílech a snech. Vaše vize se mohou nyní rychle a bez námahy stát skutečností. Vše je ve vašich rukou. 


Zhmotněte své touhy!


💫 Snažte se udržet si harmonické vibrace, přitahujte si to, po čem toužíte a vědomě přijímejte vše co chcete! Jakmile vstoupíme 8.8. do Lví brány, naše rozhodnutí se naplní a náš život se změní!

✨ V této době se též planeta Venuše nachází ve znamení Lva a přináší nám kouzlo lásky, romantiky a přitažlivosti.


Využijte tuto energii a propojte se se svou Duší! 


💫 Letos se v srpnu propojí Lví energie s Vodnářem, a nakonec i s Rybami.

Vodnář nám umožní uvolnit vše staré a nepotřebné a nechá to odplynout po Vodě.

♌️Lev svou ohnivou energií přinese nové impulsy, odvahu a velké změny.

♓️ A nakonec energie Ryb vše propojí a ukončí, jako poslední a také nejcitlivější znamení zodiaku. 

Vodnář, který tuto transformaci aktivuje, nás upozorňuje na to, co je konečně nutné uvolnit z našeho života, abychom se mohli dál vyvíjet na naší cestě. Pomocí vodního živlu, tak můžeme pracovat s našimi emocemi. Díky elementu Vzduchu, který je Vodnáři vlastní je nutné si dát pozor na své plíce a správně dýchat.  Bylinková koupel se solí nebo práce s dechem může pomoci s uvolněním napětí.

Na co myslíme a jak reagujeme, to můžeme jen my sami ovlivnit, a to si také přitahujeme do svého života!

Můžeme se svobodně rozhodnout čemu budeme věnovat svou pozornost a energii. Snažme se vědomě nejen při tomto úplňku vidět věci způsobem, který ctí naši pravdu (jak jsem psala v článku "Jak najít pravdu" a "Uzři pravdu s otevřeným srdcem") a přinese nám klid a rovnováhu. Při tomto úplňku dostaneme velkou energetickou podporu pro naše emocionální srdce, aby zářilo jasným Světlem a láskou.

Síla úplňku je vždy znatelná tři dny před a po, proto máte více prostoru a času, letos celý srpen, po dobu otevřené Lví Brány.✨O víkendové noci z 12.8. na 13.8. můžete také na obloze pozorovat tradiční meteorický roj Perseidů. Většinu roje s sebou nese kometa 109P Swift-Tutlle a připomíná nám nespravedlivou popravu svatého Vavřince. Perseidy jsou také proto nazývané jako "Slzy svatého Vavřince" podle tohoto světce, který má svátek 10. srpna, kdy byl roku 258 umučen.

✨Navíc celý srpen bude transformační energii doprovázet dobře viditelná Letní Mléčná dráha, nejvíce v období novu kolem 16.8. Dobře viditelná bude také planeta Saturn 27.8., kdy bude v opozici se Sluncem, a proto bude prstenec vidět i malým hvězdářským dalekohledem. Galileo Galilei jej také spatřil už v 17. století svým primitivním dalekohledem a nazval planetu Saturn "planetou s ušima".💫Tyto dny jsou opravdu intenzivní a plné energie, vysoké frekvence stále přicházejí. Tato energie působí zejména na srdeční čakru a třetí oko. Aktivuje se intuice a čistí se naše duchovní srdce od všech nánosů.

💫Dovolte si odpočívat, můžete být velmi unavení. Příroda nás uzdravuje a pomůže nám vrátit se do rovnováhy, využijte těchto darů a běžte ven. 


💗S láskou Dana Avaliane


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková

Přečtěte si jako první, co je nového!

Nejnovější články na blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com