Lví brána

28.07.2022


Dnes 28.7.2022 v 19:54 hod. je NOVOLUNÍ VE LVU. Nejvyšší čas pro plnění si svých snů a přání!

Lev nám přináší tvůrčí impulsy a vede nás k uskutečnění našich snů a vizí do budoucna. Je odvážný, velkorysý a milující. Užijte si jeho ohnivou energii a začněte si plnit svá přání. 

Tato energie již otevírá LVÍ BRÁNU, která vrcholí 8.8.2022 a vede nás k duchovnímu vzestupu, novým plánům, vizím, vhledům a léčení.

Zacházejte však moudře s vnitřním ohněm, směřujte ho přes své Srdce v lásce a pracujte s ním. Využijte tvořivou Lví kreativitu a buďte Tvůrci svého života! 

 8.8.2022 portál LVÍ BRÁNY vrcholí

Tyto vysoké frekvence byly citelné již celý červenec, brána se otevřela dnes o novoluní ve Lvu 28.7. a zavírá se 12.8.2022.

Tyto energie nese stoupající Sírius, který je spojován s nejvyšší energií roku společně se Sluncem a přináší nám novou energii a Světlo, nové začátky a příležitosti, nové Vědomí, myšlení a nové úrovně vědomého probuzení. Sírius také nese příliv duchovní moudrosti a pokročilých znalostí, které mají probudit naše vědomí, aktivovat naši DNA a urychlit náš vzestup. 

Energie osmiček nám přináší hojnost, tvořivost, harmonii a rovnováhu v nekonečnosti příležitostí. Tento čas je jako stvořený pro změnu a transformaci. Přestaňte věci odkládat a zapracujte na svých cílech a snech. Vaše vize se mohou nyní rychle a bez námahy stát skutečností. Vše je ve vašich rukou. 

Zhmotněte své touhy!

Snažte se udržet si harmonické vibrace, přitahujte si to, po čem toužíte a vědomě přijímejte vše co chcete! Jakmile vstoupíme 8.8. do Lví brány, naše rozhodnutí se naplní a náš život se změní!

Dne 11.8. vstupuje planeta Venuše také do znamení Lva a probouzí v nás kouzlo lásky a přitažlivosti.

12.8. ve 03:35 hod. nastává poslední Super úplněk v tomto roce ve znamení Vodnáře, který podpoří a dotáhne aktivaci Lví brány a poté jí uzavře. 

Využijte tuto energii a propojte se se svou Duší! 

Vodnář nás upozorňuje na to, co je konečně nutné uvolnit z našeho života, abychom se mohli dál vyvíjet na naší cestě. Pomocí vodního živlu, tak můžeme pracovat s našimi emocemi. Bylinková koupel se solí nebo práce s dechem může pomoci s uvolněním napětí.

Na co myslíme a jak reagujeme, to můžeme my sami ovlivnit, a to si také přitahujeme do svého života. Můžeme se svobodně rozhodnout čemu budeme věnovat svou pozornost a energii. Snažme se vědomě nejen při tomto úplňku vidět věci způsobem, který ctí naši pravdu (jak jsem psala v článku "Jak najít pravdu") a přinese nám klid a rovnováhu. Při tomto úplňku dostaneme velkou energetickou podporu pro naše emocionální srdce, aby zářilo jasným Světlem a láskou.

Síla úplňku je vždy znatelná tři dny před a po, proto máte ještě prostor až do poloviny srpna.

V noci z 12.8. na 13.8. můžete také na obloze pozorovat tradiční roj Perseidů a po půlnoci bude možné vidět i jasné planety Jupiter, Saturn i Mars. 

Tyto dny jsou opravdu intenzivní a plné energie, vysoké frekvence stále přicházejí. Tato energie působí zejména na srdeční čakru a třetí oko. Aktivuje se intuice a čistí se naše duchovní srdce od všech nánosů.

Dovolte si odpočívat, můžete být velmi unavení. Příroda nás uzdravuje a pomůže nám vrátit se do rovnováhy, využijte těchto darů a běžte ven. 

S láskou Dana Jirsáková  

Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková

Harmonický domov - Dana Jirsáková - www.harmonicky-domov.com