Novoluní v Raku

06.07.2024


🌑V sobotu 6.7.2024 v 00:57 hod. nás čeká novoluní v Raku.


♋️Rak je pod vlivem energie živlu Vody a Voda silně ovlivňuje emoce a city. Proto jsou v tomto čase novoluní v Raku emoce zesílené i u nás všech. Raci jsou velmi zranitelní, citliví a nejistí, bývají i urážliví a někdy reagují nepřiměřeně. Velmi důležitá je pro ně rodina, děti a partnerské vztahy. Rádi pečují o své blízké, na nichž jsou ale velmi často citově závislí a neváhají se pro ně obětovat. Rakům vládne Luna a jsou tedy na její fáze velmi citliví.


🌑Energie novoluní nás vede k vnitřní proměně a novým začátkům. Po novoluní pak přijde nová dávka energie, pro naše nové záměry, příležitosti a plány.


♋️Tento čas je proto vhodný pro ukončení a uvolnění rodinných sporů a emocionálních bloků z nich plynoucí. Odpouštějte a uvolněte vše co má odejít, zaměřte se na závislosti ve vztazích, které vyplavou na povrch. Využijte tento čas k vyléčení minulosti a uzavřete co je třeba, ať můžete využít energii novoluní jako nového začátku.

♋️Toto období Luny v Raku se vyznačuje především zájmem o domov a rodinu. Všichni mají silnější pocit a chuť se o někoho starat. Račí symbolika je soucit, cítění a péče.

♋️V tomto duchu se bude vyvíjet i energie těchto dní. Může vyvolávat smutek, lítost či melancholii, i bez příčiny. Můžete být vnímavější, vztahovačnější, náladoví a cítit potřebu uzavřít se více do sebe. Na některé věci můžete také reagovat nepřiměřeně. Citlivost a zranitelnost se může ukázat právě ve vztazích partnerských i pracovních. Je důležité si uvědomovat vyšší citlivost a nepouštět se do konfliktů. Připomínat si, že toto období odplyne. Přijmout, že nemusí být vždy pravda na vaší straně. V této době rozhodně nedělejte žádná zásadní rozhodnutí, ani unáhlené činy.


♋️Rak ovlivňuje žaludek, dvanácterník, hruď, mléčné žlázy, sliznice, vaječníky, dělohu, prsa, pohrudnici, pobřišnici, lymfatický systém a trávení. Uděláte-li během těchto dnů pro tyto části těla něco prospěšného, působí to dvojnásob. Ovšem lékařské zákroky jsou v tomto období nevhodné.


♋️Máte také příležitost v těchto energiích snadněji pečovat o svůj domov. Příhodná je tedy také "Očista prostoru", jak píši ve stejnojmenném článku na Blogu. Buďte také soucitní ke svým blízkým a nezapomeňte pečovat i o sebe.


♋️Pro Raky je den tohoto novoluní velmi důležitý, v tomto znamení se totiž nachází Slunce i Luna. 

Proto se milí Raci, věnujte v tento den hlavně sami sobě!


💫Užijte si novoluní v Raku, buďte soucitní k sobě i ostatním a věnujte pozornost tomu, jak se cítíte... 

💫Pokud se necítíte v některé oblasti svého života dobře, změňte to!

7.7.2024 vrcholí energetický Portál 7-7 o kterém se dočtete v následujícím článku.

💗S láskou Dana Avaliane


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková

Přečtěte si jako první, co je nového

Líbil se vám tento článek? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek k aktuálnímu dění? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com