Portál podzimní rovnodennosti se otevírá!

19.09.2023
Světelný kód: Čistota srdce, aktivace bílého Světla, kvantový skok do nulového bodu. Tato frekvence aktivuje také Plejádské a Arturianské portály. ~ Georgia Coombes
Světelný kód: Čistota srdce, aktivace bílého Světla, kvantový skok do nulového bodu. Tato frekvence aktivuje také Plejádské a Arturianské portály. ~ Georgia Coombes


Vítá nás týden rovnováhy a obnovy!

Je to jedno z nejsilnějších období roku, energie rovnodennosti jsou tady!

Podzimní rovnodennost je přírodní jev propojený s kosmickou energií času a prostoru. Všude na Zemi je v tento čas 23.9. stejně dlouhý den i noc, jsou v dokonalé rovnováze.

Tímto úkazem nám Vesmír každým rokem připomíná, že je čas najít rovnováhu, odevzdat vše co nám neslouží a začít znovu… nastolit ve svém životě harmonii a obnovit svou vášeň ve svém srdci.

Slunce vstupuje do znamení Vah, které nám ukazuje důležitost rovnováhy mezi vnitřním a vnějším světem. Buďte k sobě i ostatním laskaví, soucitní, spravedliví a jednejte s nadhledem.

Sama příroda nám jasně ukazuje nutnou změnu, tím, jak mění barvu a vše odkládá… Jak i my se můžeme posunout k lepšímu ve svém myšlení a jednání, změnit nebo odložit opotřebené a najít nové způsoby, jak se sladit se svou Duší, která je už připravena na nutnou změnu.

Nebuďte překvapeni, pokud se vám budou dít zvláštní věci, některé plány se nebudou dařit a vycházet nebo přijdou nečekané konflikty a překažené záměry… Děje se to jen proto, že se máte zastavit právě u té situace, záměru či vztahu… Vesmír vás nutí vše přehodnotit a vyřešit danou nerovnováhu ve vašem životě! Zhodnoťte situaci s nadhledem a v pravdě a proveďte žádanou změnu. Důsledky rozhodnutí tyto změny nevyslyšet, se samozřejmě projeví!

Tento týden je jako stvořený pro zamyšlení, rekapitulaci a nový pohled na své žití.  • Chystáte se oslavit PODZIMNÍ ROVNODENNOST 23.9. neboli svátek Mabon?
  • Rádi byste zlepšili svůj život a propojili se více s přírodou a jejími cykly?
  • Chcete konečně uzavřít svoji minulost a nastolit ROVNOVÁHU a HOJNOST ve svém životě…?
  • Jak se na ni připravujete?
  • Odevzdali jste vše, co vám již neslouží…?
  • Víte, na co se zaměřit a co je pro vás opravdu důležité…?
  • Jak budete oslavovat svátek hojnosti a rovnováhy…?
  • Jste připraveni na velké změny…?
  • Dovolujete si otevřít se novému…?

Právě pro vás jsem připravila PRŮVODCE, který obsahuje 16 rituálů a meditací a dalších doporučení pro toto období. Abyste se mohli připravit na transformační energii portálu podzimní rovnodennosti, je třeba začít už teď!

Už je čas!


Cítíte tu uvolňující energii, která přichází…? Nemějte obavu, povolte a nechte se vést…

Rituály z tohoto průvodce můžete praktikovat také opakovaně po celé období vlády Bohyně Mokoš až do Samhainu, jako přípravu na otevření brány se světem předků… a použít ho i příští roky. Na období Samhainu si budete moci později také objednat mystického průvodce SPOJENÍ S DUCHEM PŘEDKŮ.

Ještě nás také čeká 29.9. portálový úplněk v Beranu, kterým dovrší zářijové energie nového času.

Osvoboď svou mysl a najdi rovnováhu!


Dnes 19-9 se nám znovu připomíná energie dokončování… začíná se otevírat BRÁNA ROVNODENNOSTI, která vrcholí v sobotu 23.9.2023 v 08:50 hod.

Uzavři, co je třeba!

Tyto energie nás vedou k pochopení, že jedna důležitá fáze našeho života končí a my ji tudíž potřebujeme uzavřít. Vše se neděje jen náhodou, je to příprava na naši novou životní cestu, kterou jsme si sami určili…

Soustřeďte se na základní věci, jako je očištění, odpuštění, uvolnění, odevzdání, rekapitulace, reorganizace, a nezbytné změny s tím související, abyste mohli dosáhnout rovnováhy.

Podpoř sám sebe rituály podzimní rovnodennosti!


Připravujeme se na další přechod!

Podzimní rovnodennost přitahuje hlubokou integraci, která bude probíhat v našich tělech, mysli a srdci… až na úroveň buněk.

Probouzí se hluboko uložená prastará paměť ukotvená v našich buňkách a přenáší se do vědomí těla i mysli. Rovnodennost vyrovnává všechny aspekty v našem životě, proto je třeba vše staré nechat jít a už to nezařazovat do své budoucnosti.

Rekapitulace našeho dosavadního života je nutná! Zastavte se a zhodnoťte, zda to, co nyní žijete chcete prožívat i nadále…?!

Nyní máte možnost v energiích vesmírné rovnováhy osvobodit svou mysl od všech systémů síly a provést kvantový skok nejen ve svém žití, ale i v časové linii Země. Aktivujte energie pomocí rituálů, meditací, posvátnou krystalovou geometrií, osobním portálem se záměrem či energetickou mřížkou se světelnými kódy.

Nekonečno v prostoru a bezčasí nastoluje rovnováhu všude tam, kam ji nasměrujeme…!

Najdi svůj vnitřní klid a přivítej změnu!


Čekají nás velké změny! Naše těla už se nějakou dobu na tyto změny připravují. Hluboko uvnitř cítíme, že už nic nebude stejné…

Není třeba se bát, tato změna je nevyhnutelná. Nezáleží na tom, co se děje kolem… co říkají ostatní, jak se máš cítit a co si máš myslet nebo dělat… jen v sobě najdeš klid, bezpečí, zdroj Světla, síly a všechny odpovědi, které hledáš!

Probouzí se to, co je v nás celé věky… vše co bylo dosud skryto. Naše vědomí roste, i když pro někoho to může být neuvěřitelné odhalení, které se ukáže uvnitř i vně…

Mění se svět kolem i my se měníme a probouzí se naše schopnosti, které předurčují naše místo a poslání tady na Zemi.

Očekávejte, že budou trvat tyto velké změny vedoucí k probuzení, až do konce roku. Jedny z nejdůležitějších milníků budou Samhain a Zimní Slunovrat. Mohou přijít překážky, zmatky, nedorozumění, chaos… snažte se najít rovnováhu. Nebraňte se změnám… a věnujte pozornost práci na sobě.

Nikdy nejste sami a bezmocní, vždy za vámi stojí bytosti Světla, požádejte o pomoc, informace a vedení.V každé buňce naší bytosti jsou uložená data, která se probouzí, když jsme připraveni. Aktivují se, pokud se odpoutáme od limitující minulosti. Naše srdce je portál, který když se otevře, vytvoří transformační změnu v tom správném božském načasování právě pro nás. Vesmírné energie k tomu přispívají svojí měrou…

Celé naše tělo, orgány, svaly, mozek i Matka Země fungují na stejných frekvencích. To věděl už Nikola Tesla. Proto naše Země reaguje na kolektivní vědomí… a proto je důležité, jak se cítíš právě TY!

Věř, že se vše děje pro tvé nejvyšší dobro. Vše přijde v ten správný okamžik, obvykle když to nejmíň čekáš. Pusť své chtění a to, jak bys to chtěl mít nebo by mělo být… pusť své lpění na věcech lidech a zvycích… "netlač na pilu", vše přijde, až budeš připraven… Buď opravdový!

Důvěřuj Vesmíru, buď sám sebou a vnímej svým srdcem!

Využijte tuto podpůrnou energii k práci na sobě a pořiďte si průvodce pro PODZIMNÍ ROVNODENNOST, který obsahuje 16 rituálů a meditací a dalších doporučení pro toto období. Připravte se na transformaci.

Propojte se s Matkou Zemí a poděkujte za hojnost, kterou nám dává…

Podzimní rovnodennost je silné energetické období, užívejte ho moudře a načerpejte transformační energii na další období…, budete jí potřebovat.


Užijte si a oslavujte svátek sklizně, hojnosti a rovnováhy.

Krásný a požehnaný Mabon!

Dana Avaliane


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková


Přečtěte si také předešlý článek MABON - PODZIMNÍ ROVNODENNOST.

Přečtěte si jako první, co je nového

Nejnovější články na blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com