Harmonický domov: harmonicky-domov.com

*

Jak pochopit a harmonizovat naše vztahy

seminář 08.06. 2022

ZRUŠENO!

Začínáme ve středu 08.06.2022 v 18 hod., 

trvání 1,5 - 2 hodiny

Žižkova 403, Mladá Boleslav

To, jak se cítíme uvnitř, to vysíláme ven 

a podle toho přitahujeme i určité lidi a zkušenosti do svého života.


Hledáte toho pravého a nedaří se vám to? 

Stále potkáváte stejný druh muže či ženy? Je to jako začarovaný kruh.

Opakují se vám stejné modely jednání ve vztazích?

Víte, že vaše tělo vysílá i přijímá signály z okolí? Posloucháte je?

Pozorujete, že kopírujete vztah vašich rodičů?

Nebo se naopak snažíte vše dělat přesně naopak a stejně nejste šťastní?

Jaký máte vztah s rodiči, sourozenci či příbuznými?

Nemáte harmonické vztahy ani v práci?

Vaše kamarádské vztahy vás spíše vyčerpávají, než vám prospívají?

Stále více se uzavíráte do sebe a máte pocit, že samota je pro vás to nejlepší?

Nahrazujete nenaplněné vztahy s lidmi pořízením zvířecích kamarádů, kteří vás nezklamou?

Víte, jakým způsobem si můžete ve svém prostoru podpořit vztahy v celé vaší rodině?

Věděli jste, že partnerské vztahy může ovlivnit uspořádání vaší ložnice?

Že si tím můžete podpořit a zharmonizovat váš partnerský vztah nebo naopak?

Věděli jste, že si můžete nevědomky podporovat nevěru?

Rádi byste měli šťastné a harmonické vztahy a stále vám něco uniká...?

Kolik otázek s tebou rezonuje? 

Je to většina? 

Pak je tento transformační channelovaný seminář právě pro tebe. 

Bude přizpůsoben přihlášeným účastníkům na míru.

Pojď proniknout do tajemství vztahů

Proč jsou někteří lidé přirozeně šťastní?

Poučili se ze svých zkušeností.

Poslouchají své tělo.

Jsou napojeni sami na sebe a přírodu.

Používají svou intuici.

Nemají tolik předsudků a nebojí se změn.

Vnímají energii kolem sebe a intuitivně reagují.

Naslouchají druhým se zájmem.

Vědí co chtějí.

Umí odpouštět.


Už se těšíš nebo ještě váháš zda je tento seminář pro tebe?


Jeden z hlavních důvodů, proč semináře a kurzy dělám je právě ten, abych lidem ukázala, jakou moc má to, čím a kým se obklopujeme. Energie místa, kde žijeme, ale i energie lidí se kterými se stýkáme. Při terapiích, ale i při úpravě domů dle Feng Shui řeším z většiny případů právě vztahy. 

"Vše je propojeno a spolu souvisí."

Dle mých dlouholetých zkušeností v praxi a to i osobních, je třeba posílit a provést změny na více úrovních.

Právě ty, co pochybuješ! Přihlas se! Ukážu ti na konkrétních příkladech, že pokud používáš intuici, posloucháš své tělo a žiješ v souladu s přírodou, dokážeš najít harmonii ve svém životě a to nejen ve vztazích.

Tento seminář je tu pro ty kteří, chtějí změnu a jsou také ochotni pro ni něco udělat.

A proč seminář zrovna se mnou? 
Jaké mám zkušenosti? 
Co mohu předávat? 

Jsem průvodkyní pro osobní rozvoj, terapeutkou, poradkyní pro komunikaci zvířat a jejich léčení. Všechny způsoby terapií jsem se učila v průběhu celého svého života sama na sobě, hlavně pro svůj vlastní rozvoj, sebepoznání, touze po harmonii a léčení své Duše i svých vztahů. Teprve když jsem sama došla k pochopení a uzdravení, rozhodla jsem se své zkušenosti předávat dál. Už proto, že jsem na počátku své cesty moc nevěřila v úplné uzdravení, ale postupně jsem přicházela na to, že je to možné! 

Je jedno jak těžký život jste dosud měli, změna je možná! 

Jen je třeba hledat možnosti k uzdravení a ne výmluvy proč to nejde!

Už 22 let žiji ve šťastném manželství. Ale nebudu vám nalhávat, že to tak vždycky bylo nebo že, jak si mnoho lidí může myslet, jsem měla prostě štěstí. Dokonce i předchozí partnerství byly jemně řečeno nezdařené. Ale nevzdala jsem to, protože jsem cítila, že každý má šanci být šťastný i přesto, že má za sebou mnoho neúspěchů. Teď už vím, že má snaha přinesla ovoce a ráda bych se s vámi podělila o způsoby, které opravdu fungují a mohou i vás dovést nejen ke šťastnému partnerství.

Pořádám také semináře, kurzy a on-line webináře na témata zdravého bydlení, aromaterapie a zvířecí říše, které lidem pomáhají v propojení s přírodou, zvířaty i s prostorem ve kterém žijí a pracují.

A proč? Protože vše je propojeno a spolu souvisí.

V roce 2008 jsem ukončila dvouleté komplexní studium na České škole Feng Shui v Praze pod vedením Ing. arch. Otakara Chocholy s certifikací profesionální úrovně. Poté jsem ještě navštívila několik navazujících seminářů na této škole, včetně astrologie podle Feng-Shui - 4 PILÍŘE OSUDU BA-ZI, uspořádání zahrad podle Feng Shui, umístění kamenů - minerálů v prostoru a jejich účinky, šamanské čtení z kamenů dle medicínského kruhu... a další.

Když jsem si upravila vlastní dům dle tohoto učení a zjistila na vlastní kůži, jak ovlivnil můj život. Řekla jsem si, že něco tak úžasného si nemohu nechat jen pro sebe a začala jsem toto umění uplatňovat v obydlích svých přátel.

V roce 2012 jsem založila HARMONICKÝ DOMOV a začala nabízet své služby i veřejnosti. Krátce poté co jsem byla oslovena na uspořádání přednášky, jak uplatňovat principy Feng Shui, jsem začala pořádat kurzy o základech FS s praktickými radami na konkrétní domy účastníků. Na požádání redaktorky Evy Bucharové, jsem v r. 2013 natočila na ČRO Sever několik rozhovorů na toto téma.

Feng Shui je úžasný pomocník, který nás dokáže nasměrovat na správnou cestu a pomůže nám pochopit, proč jsme tady, přijmout naše zkoušky, vidět naše výzvy a dosáhnout vlastní harmonie. Za tímto účelem se ho snažím předávat dál a pomáhat lidem pochopit zrcadla, která jim prostor ukazuje.

To, čím se živím také miluji a žiji. Jsem vděčná, že mohu tyto nástroje používat ve svém každodenním životě. Proto jsem také šťastná maminka dospívající dcery, spokojená a šťastná manželka a partnerka, a také přítelkyně jedné chlupaté princezny. Inspiruje mě dětská a zvířecí spontánnost, otevřenost a upřímnost. Miluji dobrodružství při objevování nových věcí, svobodu, intuitivní vhledy, pozorování zvířat a přírody, moře, focení a dlouhé procházky. Ráda maluji, pozoruji západ slunce a inspiruji se moudrostí přírody.

www.harmonicky-domov.com

FB stránka Harmonický domov

FB uzavřená skupina Harmonický život

Instagram


Tak jako s naším zdravím souvisí to, čím se obklopujeme, ve svých domovech a s kým se stýkáme, působí to zpětně na naši psychiku a ovlivňuje i další oblasti našich životů, včetně vztahů. S tím také souvisí i zvířata, která s námi žijí i na ně to má vliv a oni nám to zpětně ukazují. Všechny své zkušenosti uplatňuji nejen ve své praxi, ale prvotně ve svém osobním životě.

Chceš se posunout dál?
Potřebuješ změnu?


Tak neváhej a přihlas se!


ve středu 08.06.2022 v 18 hod.

Tvá investice je nyní 350,- Kč, při platbě předem na účet!


Při účasti na více akcích možnost slevy, najdeš v dotazníku pro přihlášení.

Platba v hotovosti na místě je tvá investice 400,- Kč.


Objev všechny zrcadla a propoj se intuitivně se svým tělem i Duší.

Udělej první krok právě teď.

Daruj tento seminář a udělej někomu radost!

Potenciál tohoto semináře je tu pro všechny, kdo ho chtějí využít!

Máš moji plnou podporu

Pomohu Ti uvidět a najít souvislosti. Ukážu Ti nástroje, kterými můžeš co nejsnadněji a intuitivně pochopit co se děje ve Tvé mysli a co ti radí Tvé tělo, abys nalezl/a štěstí a harmonii nejen ve vztazích, ale i ve svém životě.

Samotné kroky už budeš muset udělat sám/sama. Ale zaručuji, že Tě budou bavit a brzo v nich budeš vidět velký smysl. Uleví se Ti a budeš se cítit svobodnější.

Naučíš se pracovat s nastavením mysli, protože ta Tě může brzdit nejvíce, ale také s intuicí, srdcem a tělem, protože to Ti dává cenné rady.


Jsi připraven/a ponořit se do své intuice, být se sebou v souladu a využít všechny své dary?

Toužíš po novém poznání a ponoření se plně do tajů své mysli a Duše?
Chceš prohlubovat své vnímání a otevřít se energii, která je ti k dispozici a být s ní v souladu?
Pak už nikdy nebudeš chtít žít jinak!


Vědomosti, které získáš můžeš dále rozvíjet, hrát si s nimi a používat je i v jiných oblastech života.


Tak už neváhej a přijmi mé pozvání na cestu 

ke šťastným vztahům.


Začínáme 08.06.2022 v 18 hodin.


Časté otázky

Je lepší počkat na další seminář, když se mi to zrovna nehodí?

Doporučuji nečekat, vždy se najde nějaký důvod, proč se to nehodí. Většinou je to o našem nastavení. O tom dát prostor sám sobě. Přestože se teď zdá, že se to nehodí, může právě toto rozhodnutí vnést do života velikou změnu. Ty nejlepší věci v životě často přichází v momentech, když se to podle nás nehodí, zpětně ale zjistíme, že to dávalo veliký smysl. Investice se vyplatí, když budete následovat, alespoň některá má doporučení. Jak již bylo řečeno: "Nehledej důvody proč to nejde, ale způsoby jak by to jít mohlo."


Co když během semináře nebudu něčemu rozumět nebo budu mít nějaké otázky?

Během semináře bude určitě prostor na dotazy a já na ně budu průběžně odpovídat.


Budou ještě další semináře s jinými tématy?

Ano, plánuji také jiné webináře na témata: dětský pokoj, jak uspořádání domova ovlivňuje naše zdraví, zahrada podle Feng Shui, esenciální oleje v každodenním životě, komunikace se zvířaty a další., vše je na stránce Kurzy.

Co říkají účastníci?

Moc vám děkuji za úžasný seminář, který mi zase pomohl se posunout cestou dopředu a za to vám patří velký dík. Těším se na setkání s vámi na dalších akcích.


Milá Dano, dne 21.11.2019 jsem se zúčastnila Vašeho semináře. Přiznávám, že jsem víceméně dělala doprovod své kamarádce. Jaké však bylo mé překvapení, když jsem se nechala zcela vtáhnout do daného tématu. Navodila jste velice příjemnou atmosférou, nikomu jste nic nezakazovala, nenařizovala, nevnucovala. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých věcí a užitečných rad. Ve svém domově se cítím dobře, ač ho užívám sama, bez muže, ale je to moje volba. Teď už vím, až si ho třeba v budoucnu budu chtít "přitáhnout", co pro to mám udělat :-).

Jak jsem již psala, byla jsem tam hlavně kvůli své kamarádce. Jsem velice ráda, že si poslechla, a co víc, začala aplikovat Vaše doporučení! Takže touto cestou bych Vám ještě jednou chtěla moc poděkovat za více jak prospěšný seminář a těším se na brzkou shledanou někdy příště.


Velmi se mi líbil kurz Feng shui vedený Danou, inspiroval mě ke změnám v našem bydlení. Před kurzem jsem o Feng shui přečetla 2 knihy a v informacích jsem nebyla schopná se zorientovat tak, abych je dokázala uvést do praxe. Na kurzu jsem se se základy učení Feng shui seznámila srozumitelnou formou tak, že jsem je byla schopná, podle vysvětlených pravidel, uplatnit v našem domě. Kromě přemístění nábytku v ložnici, které mělo téměř okamžitý efekt na náš pohodový spánek, bych nejvíc ocenila sérii maličkých změn v podstatě celém domě, které vedly k celkovému zklidnění a harmonizaci našeho uspěchaného života i bydlení. V tuto chvíli je hodně změn teprve ve stavu příprav a plánování a moc se těším, až se postupně všechny objeví a projeví v našem bydlení i zahradě. Doufám, že se brzy uvidíme na dalším pokračování kurzu :-).


Bylo to pro mě přínosné, hned jsem začala vylepšovat svůj byt, energie se zjemnily, celkově mám stále plány, co udělám se zahradou. Je to velké téma, a tak jedna přednáška je málo. Díky za novou inspiraci k spokojenému bydlení. Budu se těšit na pokračování a doufat v další seminář o zahradě.


Nedávno jsem absolvovala kurz Feng shui vedený Danou. Velmi se mi líbila forma, jakou byl kurz veden. Pro mě jako totálního laika byla přednáška srozumitelná a zajímavá a nové poznatky se snažím uplatňovat v praxi. Občas nahlédnu do poznámek, které jsem si dělala, protože informací je opravdu hodně :-)


Další reference zde.