Bouřkový úplněk v Kozorohu

26.06.2023


♑️V pondělí 3.7.2023 ve 13:38 hod. nás čeká úplněk v zemském znamení Kozoroha. Tento červencový úplněk je také někdy nazýván "Bouřkovým" z důvodu častých letních bouřek.


♑️Kozoroh nese energii spravedlnosti, jasného řádu, dobrého sebeovládání, upřímnosti, ale i notnou dávku diplomacie, trpělivosti a vytrvalosti. Jeho intenzivní zemská energie nám může prospět při probíhající transformaci ukotvením přijatých kódů Slunovratu do hmoty a vnést nás do vnitřního klidu. Pozor si ale dejte na jeho slabiny jako jsou přílišná kritika, a to i vlastní, roztrpčenost, náhlý smutek nebo upřednostňování rozumu před intuicí a srdcem.

👉Buďte k sobě tedy upřímní, spravedliví a laskaví, stanovte si řád a naplánujte si své aktivity, ale i odpočinek a čas na své koníčky. Najděte mezi pracovním a osobním životem rovnováhu. Buďte realističtí ve svých plánech a zhodnoťte své priority, které vás dovedou k uskutečnění vašich záměrů a snů. Opusťte vše, co vám brání dosáhnout vašich cílů.


💫Probíhající velmi náročné období, které už nějakou dobu trvá již slábne. Energie se začínají zklidňovat a blíží se očekávaná úleva. Období tohoto úplňku nás vede do vnitřního klidu a samoty, která nám pomáhá utříbit si myšlenky, pocity a emoce. Proběhlý čas byl energeticky velice nabitý pro nás všechny a je třeba se nyní uzemnit, zklidnit, zhodnotit nové informace a posunout se dál…


♑️Cílevědomý Kozoroh nás bude nutit do vysokých výkonů v práci, proto si dejte pozor, abyste se příliš nevyčerpali. Snažte se zachovat si klid a rovnováhu a ve vyhrocených situacích použijte nadhled a svou vnitřní sílu.

Období Kozoroha je příhodné pro úspěch v kariéře. Plánujte a vytvořte nový projekt, hledejte nové zaměstnání, plánujte finanční rozvahu… Upřímně a reálně se podívejte na to, co můžete udělat, co změnit pro svou karieru a finance, aby se vaše situace zlepšila a přijměte zodpovědnost za své konání. Důvěřujte svému nastavení, konejte a vše se vám bude dařit.

Pokládejte si otázky typu: 

 • Baví mě má práce? 
 • Jak se cítím při své práci? 
 • Postupuji ve své kariéře podle svých představ? 
 • Jsem spokojená se svým výdělkem? 
 • Nesu zodpovědnost za své finance? 
 • Plánuji včas a s nadhledem své projekty? 
 • Dokončím vždy své projekty a záměry, jsem v nich vytrvalá? 
 • Jsem stabilní a realistická ve svých záměrech…?


♑️Kozoroh ovlivňuje naši páteř, klouby, kosti, šlachy, kůži, vlasy a slezinu. Věnujte pozornost správnému držení těla při pohybu i při práci a nezatěžujte příliš svá kolena.

Bolesti v kolenech jsou známkou přílišné urputnosti a vysokého ega. Naše ego by mělo být pomocníkem, ne velitelem. Pokud přidáme do svého jednání více pokory a vděčnosti, a to nejen vůči ostatním, ale i vůči sobě, pak nás kolena přestanou bolet. Na bolest kloubů použijte libavku, smil, hřebíček a mátu.

 • V jaké oblasti vám to drhne a skřípe, jako v koleni? 
 • V čem jste stále tvrdohlaví a neústupní? 
 • Kde nejste schopni přijmout jiný názor a z čeho máte strach…? 
 • Jakou cestu byste mohli zvolit v lehkosti a bez bolesti…? 😇Udělejte si meditaci nebo si najděte čas na zklidnění, rozjímání a odpočinek. Použijte zklidňující esenciální oleje jako Peace&Calming, levanduli, kadidlo nebo přes den na povzbuzení radosti a optimismu mandarinku či jiné citrusy. Najděte rovnováhu mezi pracovním a osobním životem.

💎Použijte i další pomocníky ve formě minerálů se kterými pracujete a nezapomeňte je o úplňku nabít, pokud už jste to neudělali o Slunovratu, který byl letos obzvláště silný.


💫Užijte si zemitou sílu Kozoroha a najděte rovnováhu mezi prací a odpočinkem, ať máte radostné a spokojené žití.


💗S láskou Dana Avaliane

Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková

Přečtěte si jako první, co je nového

Líbil se vám tento článek? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek k aktuálnímu dění? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com