Energetický Portál 7-7

07.07.2024


💫Měsíc červenec nám přináší frekvenční změnu, pomáhá nám vše staré ukončit a začít nové. Vede nás, abychom se ponořili do sebe, do hloubi Duše, naslouchali svému vnitřnímu hlasu a věřili, že vše je tak, jak má být. Opusťte všechny strachy a odpor, důvěřujte svému nastavení a postupte dál s láskou v srdci.


🦁 V srpnu nás pak čeká 8.8. Lví Brána, tentokrát zesílená osmičkou roku Lví Brán8-8-8, která ještě prohloubí vědomý a harmonický růst. 

🦁 Můžete se už nyní přihlásit na MAGIC LVÍ BRÁNU, která bude probíhat už od 22.7.2024, kdy se budeme připravovat a očišťovat nebo se můžete přihlásit jen na závěrečnou meditaci 8.8.2024. Přihlášení a více informací najdete na odkazu nebo v sekci Kurzy.


🌑V sobotu 6.7.2024 v 00:57 hod. nastane novoluní v Raku

♋️Rak je pod vlivem energie živlu Vody a Voda silně ovlivňuje emoce a city. Proto jsou v tomto čase novoluní v Raku emoce zesílené i u nás všech... 

♋️ Jeho energie nás vede k vnitřní proměně a novým začátkům..., jak se dozvíte v minulém článku.
✨Během prvního červencového týdne 3.7. – 8.7. se aktivuje posvátná energetická Brána mezi Zemí a hvězdou Sírius, která přináší zvýšené vibrace a duchovní pokrok. Sírius nám umožňuje přístup k vysokofrekvenční energii, která nese kreativní inspiraci k budování podnikání, technologickým inovacím a zlepšování naší intuice.

✨Sírius byl vždy uctíván jako Duchovní Slunce, které nám pomáhá aktivovat a posunout se na vyšší úrovně duchovního uvědomění. V Egyptě byla hvězda Sírius uctívána jako hvězda bohyně Isis, která vládne smrti a znovuzrození. Naše Slunce zahřívá naše těla a Sírius naše Duše.

✨Ve starověkých šamanských kulturách byla hvězda Sírius považována za portál k Bohům a cesty prováděné skrze Síriův Portál měly přinést Božské poselství. Také naši předci věřili, že Sírius je branou do Nebe a tou musely naše Duše projít, aby opustily tuto říši a vstoupily do další...

✨Mnoho starověkých kultur tuto hvězdu uctívalo jako symbol duchovního probuzení a její konstelace vždy přinášela nevyhnutelnou transformaci, která nastane tady během naší cesty na Zemi.

✨Dokonce i v moderní astrologii představuje Sírius vibraci svobody. Její energie nám může pomoci osvobodit se od našich omezení a klidně vyjádřit své pravé já. Tato energie svobody může sloužit i jako inspirace, pomáhá nám posouvat se kupředu a proměnit naše cíle a sny ve skutečnost.

✨Sírius je také považován za hvězdnou rasu, která má extrémně pokročilé technologické inovace a psychické schopnosti. Ti, kdo se cítíte se Síriem propojeni, se v těchto dnech můžete snadněji propojit a přijímat zprávy od Syriánů nebo si vzpomenout na předchozí či paralelní životy se Síriem...

✨Všechna tato vysokofrekvenční energie činí první týden v červenci velmi silným obdobím na Zemi, kdy můžeme otevřít a prosazovat své duchovní uvědomění, přijímat poselství od Boha a nalézt novou svobodu v sobě i v našem životě.

✨Je to také doba, kdy se můžeme cítit otevřenější spojení s Vyššími bytostmi a ctít vlastní cykly smrti a znovuzrození tak, aby nám pomohly duchovně růst.

✨Pro přijímání této silné duchovní energie do vlastního života je tedy první týden v červenci ideální čas k očištění Aury, meditaci, aktivaci třetího oka a komunikaci se svými Duchovní průvodci, Strážnými anděly nebo Vyšším Já. Tyto energie jsou také příhodné k nalezení svobody a kreativity v podnikání.


💫 3.7. se otevřela Energetická Brána 7-7, která přináší Světelnou energii porozumění, soucitu, radosti a moudrosti. Posiluje náš energetický pokrok, pro spojení se sebou samým a prostorem ve kterém žijeme. Zůstaňte naladěni, i když se možná cítíte podivně, jinak nebo tak nějak neznámě… buďte trpěliví, laskaví a snažte se zůstat v neutralitě vůči tomu co se děje ve vašem okolí... 


💫Symbolikou čísla 7 je hledání poznání!

💫Duchovní bojovník kráčí vpřed beze strachu! Odhoďte strach a s otevřeným srdcem plným lásky se posuňte k Vyššímu vědomí.


💫Tento Energetický Portál 7-7 nám umožňuje znovu se spojit s naší duchovní pravdou a pomoci nám při uctění našeho spojení s Božskou říší. Je to číslo, které slouží jako spojení mezi naší lidskou říší a Vyššími dimenzemi. Číslo sedm je také astronomicky spojeno s Plejádami, které mají také zvláštní místo v našem duchovním posunu...

💫Ve dnech během tohoto Portálu 7-7, který vnese kódy Světla do vašeho těla i mimo něj, můžete uzdravit svou mysl, tělo, emoce, energii a Duši vědomým propojením přímo ze Srdce s Božským Světlem.

💫Ujistěte se, že zůstanete uzemněni ve svém fyzickém těle, ale přitom si udržte svou energii v pohybu a neustále se uvolňujte.

Toto je Portál duchovní transmutace a obnovy. Čím více se dokážete vědomě naladit, tím více transformační pro vás může být tento čas.


💫Nalaď se na své Božské Světlo uvnitř sebe...

💫Otevři se Jednotě Světla svým láskyplným Srdcem...

💫Vstup do své vlastní síly a staň se Avatarem Nové Země!


Užijte si magický portálový čas!

💗S láskou Dana Avaliane


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková

Přečtěte si jako první, co je nového

Líbil se vám tento článek? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek k aktuálnímu dění? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Nejnovější články na blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com