Energetická Brána 2-2-2024

02.02.2024


🌀 Vstoupili jsme do druhého měsíce tohoto roku. Energetická Brána 2-2-2024 nese novou energii do našich životů a bude se ještě prohlubovat 24-2-2024.

Tento den je významným i pro naše předky svátkem Kola roku Imbolc neboli Hromnice, jak jsem popisovala v minulém článku značí skutečný počátek roku, nových začátků a návrat Světla…

Tyto zajímavé energie a vibrace dvojky nám přináší nové zkušenosti a nové pohledy našeho vědomí k nastolení vnitřní rovnováhy mezi Nebem a Zemí, duchem a hmotou… Změny, které probíhají jsou v souladu s novou energií Země a mění naše vnitřní nastavení, které umožní náš vzestup.


🌀Zesílená vibrace dvojek poukazuje na pozici polarity a duality v našich životech. Týká se to všech aspektů a ukazuje na vědomou realizaci hledání, propojování a docílení energie rovnováhy za pomocí intuice, diplomacie a vnitřního klidu… 

Energie čtyřky nám napomáhá zapojit stabilitu, praktičnost a převedení do hmoty a skutků, které povedou k našim cílům.

Tato energie i během dalších dní nám pomůže sjednotit polarity v nás samotných a uvidět jednotu. Světelné kódy otevírají naše vědomí novým možnostem na naší cestě.


🐉Již nyní je citelná Dračí energie, která nastoupí vládu už v příštím týdnu a posílí náš vibrační stav, kterým ukážeme, čím ve skutečnosti jsme… o tom zase příště. Tyto energie obnoví naše sebevědomí, zvednou duchovní sílu a nastartují náš proces tvorby.


🌀 Zaměřte se nyní na své nové záměry a cíle. Uvědomte si, jaké vaše vnitřní přesvědčení či postoje potřebují hlubší vyrovnanost k tomu, abyste dosáhli svých záměrů? Pusťte zastaralé systémy a přesvědčení a vytvořte si nové a své vlastní. Nechte se vědomě podpořit energií, která přichází a důvěřujte procesu, sobě i Vesmírnému načasování cesty vaší Duše.

Vědomý růst a probuzení má vždy počátek v uvědomění si sebe sama. Jako tvůrce se vyhnete vláčení se osudem, sebeláska vás posílí a osvobodí od vnějších okolností… Vědomý vzestup, také však zahrnuje odstraňování karmických zátěží z minulosti… a následné otevření toku pozitivní energie pro vaše tělo, váš domov i vaše žití.

To samozřejmě zahrnuje několik procesů včetně odpuštění, opuštění starého způsobu myšlení a vzorců, nová uvědomění… a otevření se novému.


🌀 Mohou se objevit fyzické či psychické nerovnováhy, jako bolesti či tlaky na těle, bolesti hlavy, motání, pískání v uších či trávicí potíže, úzkost, únava… odpočívejte, dostatečně se hydratujte a naslouchejte svému tělu.


🌀 Ti, co si vybrali vědomou cestu, jsou oddaní vyššímu záměru a cestě své Duše, jsou ochotni projít všemi výzvami a probudit se do svého pravého Já, jsou také schopni již nyní rozeznávat co je skutečné… Přijímají Světlo bezpodmínečně a zároveň jsou schopni poskytnout lásku a soucit ostatním. Nejen Světlonoši mají za úkol naučit se sebelásce a vědomě postupovat na své cestě sebepoznání…

To správné duchovní vedení najdete vždy v sobě! Svou stoupající vibrací se pak stáváte Světlem na cestě ostatních, ale pro ty, jež zůstávají v nízkých vibracích se rázem stáváte velmi nepříjemní, a ještě to zdůrazní rozdíly vedoucí k vašemu oddělení… tento fakt je třeba přijmout. 

Každý z nás má svou vlastní volbu!

🌀 Někdy se můžete cítit vtaženi do nepříjemných situací, ale pokud vědomě procházíte těmito výzvami, vždy jste ve skutečnosti na ně vnitřně připraveni a máte dostatek síly i moudrosti vše vyřešit, i když se to zpočátku nezdá… během takové výzvy pak odhalíte vaše skryté schopnosti a dary

Do cesty vám nepřijde nic, co byste nezvládli a neměli na to sílu, to je Vesmírný zákon! Cílem takové zkoušky je, že se stanete vděčnější, láskyplnější, silnější a moudřejší verzí sebe sama...


🌀 Ještě nás čeká mnoho práce, výzev, zkoušek, pochybností i velkých okamžiků uvědomění… přijímejte požehnání na své cestě, protože je výsledkem vaší lásky, trpělivosti a odvahy!

S láskou Dana Avaliane


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková

Přečtěte si jako první, co je nového

Dárkový poukaz

Obdarujte své blízké nebo si sami udělejte radost! 

Dárek, který přináší harmonii mysli, těla i prostoru...

Na služby, konzultace, sezení, rozbory Feng Shui, kurzy, webináře, E-BOOKy...

*Po dohodě lze vytvořit i kombinovaný balíček služeb nebo vystavit poukaz na určitou částku, pro obdarovaného dle vlastního výběru.

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com