Sněžný úplněk v Panně

22.02.2024


✨Jak jste si již určitě všimli, už od začátku února jsou na obloze dobře viditelné planety Venuše a Jupiter a můžeme je pozorovat celý únor. Jupiter je vidět nejvíce první polovinu noci, kdežto Venuše je viditelná spíše po ránu na jihovýchodě. 28.2. ve 22 hod. pak nastane konjunkce Saturnu se Sluncem.

✨Krásná Venuše, jak je známo, nám přináší lásku a štěstí. Společně s Jupiterem nám ukazují, jak krásná láska může být a jak je pro nás důležité radovat se, milovat a budovat láskyplné vztahy. 

✨Únor nese energii plnou překvapení a zvratů, ukazuje nám, že je možné a někdy i nutné přiblížit se (konjunkce = přiblížení) a prozkoumat lidi, věci, místa, myšlenky, příležitosti…, které nám jsou jindy vzdálené, cizí či nedostupné, ale nyní máme možnost okusit nové příležitosti, vztahy, volby, přesvědčení a možná přijdeme na nové možnosti, jak najít harmonii ve svém žití.Světelný Portál 222

💫22. 2. se aktivuje Světelný Portál zrychlující časové linie, které zahájí osobní zasvěcení každé vzestupující Duše. Vědomě se nalaďte na přicházející energie, které vylepšují naše systémy. Naše těla nám intuitivně ukazují, kdy jsou tyto portály pro nás důležité a jak přispívají svou aktivací našim energetickým i fyzickým tělům.

💫Nová energie naší Země nás podporuje v této transformaci a vede nás k otevírání našich srdcí i myslí… i když je každá Duše na jiné úrovni a stoupá jiným tempem, všichni společně uskutečňujeme velké kroky při navýšení svých vibrací.

💫Tato nová zemská energie čistí náš vnitřní systém, doplňuje a omlazuje buňky, pomáhá při otevírání mysli a obnovuje vnitřní plán. Tato energie otevírá lidstvo pro požehnání, hojnost, nekonečnou lásku a Božské Světlo.


💫Už je čas postoupit na další úroveň duchovní evoluce, vědomě uznat duchovní vývoj člověka a přijímat pravdu nejen do svého vědomí, ale i do své reality. Změna úhlu pohledu na věci, lidi, situace kolem… i sebe samého, může prvotně způsobit chaos a mnozí se stáhnou zpět do starých kolejí… a i to je v pořádku. Pokud však vytrváte, vše se ustálí a začne dávat smysl.

💫Je třeba sama v sobě uzdravit dualitu, kterou ztělesňuje naše Země a je zakořeněna v základní čakře nás všech. Začnete-li s vnitřní prací každý sám u sebe, díky tomu se uzdraví i kolektivní vědomí. Tato vnitřní práce vyžaduje upřímnost, otevřené srdce, odvahu a disciplínu k uvolňování starých zátěží. Týká se to hlavně aspektů hluboce zakořeněných v našem podvědomí, jako je režim přežití, smutek, ztráta, ego, strach, úzkost, bolest, vášeň, pravda… odhrňte závoj iluzí a oddělenosti a propojte se se svým Vyšším Já i s touhou vaší Duše.

Brzy pochopíte, že vše je dokonale načasováno a vede vás na správnou cestu!


💫Neváhejte požádat o vnitřní vedení svého Božského láskyplného Světla, které sídlí ve vašem srdci a dokáže rozpustit všechny negativní energie. Nechte se vést svou Duší i svými průvodci, kteří na vaše požádání podpoří vaše konání a ukáží vám tu správnou cestu pro vaše nejvyšší dobro.


💫Číslo 222 nese rovnováhu, zhmotnění zázraků, vizi, přeměnu a přicházející příležitosti ve správný čas. Vyzývá nás k udržení rovnováhy, vnitřního klidu, víry, vlastní osobní pravdy a přesvědčení.

Držte si svou víru a odhodlání, soustřeďte se na své poslání pro dobro všech a neplýtvejte svou energií na negace, udržujte si pozitivní přístup a svou energii. 

Vše, co se děje má svůj důvod, vše se v dobré obrátí.

💫Výsledky vašeho přístupu se začínají zhmotňovat do reality. Nastolte rovnováhu a harmonii ve svých životech!


♍️ V sobotu 24.2.2024 ve 13:30 hod. nastane úplněk v Panně


Úplněk nám přináší novou energii, která pomáhá uvolnit vše, na co jsme se v tuto dobu soustředili. Udržujte si trpělivost a důvěru, jste na správné cestě. Je čas plně odpustit sobě i všem ostatním a udržet si vysoké vibrace. Úplněk je vždy časem rozjímání a Panna nás inspiruje k vizi budoucnosti, kterou chceme vytvořit.

Zemitá a spravedlivá energie Panny nám připomíná, že bychom se měli očistit od starého myšlení a začít hledat novou motivaci do našeho života, tedy udělat alespoň malou, ale trvalou změnu.


"Co ještě na povrchu není viditelné, to se v hloubi Země již probouzí...
Jarní energie a velká síla rozpouští zimní spánek a s jistotou přebírá vládu...

Vzduch nás ještě mrazivě štípá do tváří, avšak slábne jeho síla a v paprscích zářivého Slunce rozjasňuje naše zimní chmury, lechtá naše líčka a snaží se nás rozesmát..."

♍️Panna je znamením dokonalosti a spravedlnosti, je praktická, pečlivá a dokáže si vše dobře zorganizovat. Může ale padat do extrému pedantství, přílišné kritičnosti a perfekcionismu.


♍️Při úplňku v Panně je příhodné se zaměřit sice na malou změnu, ale zato ji nechat hluboce zakořenit a tím se stane oporou v našem životě. Pokud tedy chcete využít tuto energii a udělat změnu, budete potřebovat notnou motivaci a disciplínu, která je Panně vlastní. Buďte k sobě laskaví a nenásilní, vneste do svého konání trpělivost, prostě "netlačte na pilu". Vše má svůj čas a plody vašeho úsilí přijdou v pravý okamžik. Teď zasaďte semínko a láskyplně o něj pečujte.


Pečujte o své tělo!

Nezapomeňte také o sebe láskyplně pečovat. Komunikujte se svým tělem, zeptejte se ho, co potřebuje, poděkujte mu, dopřejte mu odpočinek, relax či masáž.

Zamyslete se nad tím, jak a čím ho sytíte, zda mu to prospívá? 

Dáváte mu zdravou stravu, aby bylo plné energie? 

Jakými myšlenkami ho plníte? 

Věnujete pozornost svým emocím, bolesti, napětí a dalším kontrolkám, které vaše tělo vysílá? 

Prospívá vašemu tělu snažit se o dokonalost…?


♍️ Panna ovlivňuje především trávicí soustavu, slinivku a oči. Na zažívání je účinná máta a zklidnění heřmánek. Esenciální olej z citronu lze difuzovat pro čistou mysl a zbystřenou pozornost, při vnitřním užití čistí tělo od toxinů. Použijte citron ráno a mátu po obědě, ta pak dokáže odvést toxiny z těla. Používejte vnitřně jen ověřené a čisté esenciální oleje, doporučuji Young Living.


✨ Udělejte si meditaci nebo jen tak spočiňte v zamyšlení nad těmito otázkami. Vezměte si svůj osobní krystal a požádejte ho o spolupráci.


💫Jak už jsem tady mnohokrát uvedla, propojení s přírodou a jejími cykly, které se řídí pohyby vesmírných těles nás ovlivňuje více, než si uvědomujeme. Ať už to cítíme či ne. 

Pokud se tedy s nimi sladíme, nasloucháme jim a zapojíme je do svého každodenního života, pak nás tato síla dovede zpět k nám samým. Poznáme mnohé moudrosti, které se skrývají uvnitř nás samotných, v našich srdcích. Pak jasněji uslyšíme volání naší Duše, která nás vede k rovnováze a harmonii...

💫 Konečně si dovol pustit kontrolu a nechat věci ať se dějí…!

💗S láskou Dana Avaliane


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková


Přečtěte si jako první, co je nového

Líbil se vám tento článek? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek k aktuálnímu dění? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Nejnovější články na blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com