Super úplněk ve Vodnáři

27.07.2023


Letošní srpen bude opravdu nabitý transformační energií!

♒ V úterý 1.8.2023 ve 20:31 hod. nastává první Super úplněk v tomto roce ve znamení Vodnáře, který podpoří aktivaci Lví brány, která se otevřela 26.7.2023.


💫Během srpna nastane celkem neobvyklý jev, a to dva úplňky v jednom měsíci. Dokonce dva Super úplňky, jedno novoluní, Lví Brána a obloha plná zázraků, máme se opravdu na co těšit!

Všimněte si, že obvykle je za měsíc jeden úplněk a jedno novoluní. Ještě zajímavější na tom je, že jsou oba Super úplňky a jsou ve stejném období jako je Lví Brána. To je tedy hodně "náhod" najednou, že? 

Proto to také letos bude energeticky super silné! Vlastně už je…!


Co je to Super úplněk?

Super úplněk vlastně znamená to, že se Luna ocitne nejblíže k Zemi, proto se nám pak opticky zdá, že je o mnoho větší. To se tedy stane v obou případech srpnových úplňků.


Vodnář, který tuto transformaci aktivuje, nás upozorňuje na to, co je konečně nutné uvolnit z našeho života, abychom se mohli dál vyvíjet na naší cestě. Pomocí vodního živlu, tak můžeme pracovat s našimi emocemi. Díky elementu Vzduchu, který je Vodnáři vlastní je nutné si dát pozor na své plíce a správně dýchat. Bylinková koupel se solí nebo práce s dechem může pomoci s uvolněním napětí.


Na co myslíme a jak reagujeme, to můžeme jen my sami ovlivnit, 

a to si také přitahujeme do svého života!


Můžeme se svobodně rozhodnout čemu budeme věnovat svou pozornost a energii. Snažme se vědomě nejen při tomto úplňku vidět věci způsobem, který ctí naši pravdu (jak jsem psala v článku "Jak najít pravdu" a "Uzři pravdu s otevřeným srdcem") a přinese nám klid a rovnováhu.

Při tomto úplňku dostaneme velkou energetickou podporu pro naše emocionální srdce, aby zářilo jasným Světlem a láskou.

Síla úplňku je vždy znatelná tři dny před a po. Proto máte letos více prostoru a času pro transformaci, celý srpen, po dobu otevřené Lví Brány.


Už cítíš sílu energie LVÍ BRÁNY?

Přichází Světlo pro naše probuzení! Je tu pro všechny, ale jen vědomě ho dokážeš plně přijmout,

aby otevřelo poklad, který máš v sobě. Ukážu Ti jak na to!


Pojď se mnou projít 6týdenním kurzem LVÍ BRÁNY!


Nejsi na FACEBOOKU? Jsi během srpna na DOVOLENÉ? Nevadí!

Tento kurz probíhá jen tady ve členské sekci, můžeš se připojit kdykoliv z telefonu, takže se nemusíš bát, že o něco přijdeš! Budeš si dělat vše svým vlastním tempem.

Podpůrná skupina je na WhatsApp, ale kontaktovat mě můžeš i na e-mail.

Rituály nebo meditace dělat venku v přírodě, je účinnější. Taková meditace večer u moře na pláži... to je jiný zážitek.

Věř mi, užiješ si to mnohem víc!


✨Dějí se Ti v posledních dnech divné věci?

✨Nic se ti nedaří a jsi vyšťavená?

✨Nevíš, jak si poradit se silnou energii, protože Tě vždycky úplně odrovná?

✨Jsi už teď vyčerpaná a cítíš, jak se vše zrychluje...?

✨ Ukážu Ti, jak se na to připravit a využít silnou energii ve prospěch sebe i svého těla...

✨Provedu Tě jednotlivými energiemi a ukážu Ti, jak máš vše udělat, abys energii a informace načerpala a neztratila... stane se z Tebe nová bytost!

Udělej to pro sebe a budeš se konečně cítit líp!

TAK NEVÁHEJ, JEŠTĚ JE ČAS!

Více informací o kurzu a přihlášení najdeš tady LVÍ BRÁNA.


♒ Element Vzduchu pro Vodnáře symbolizuje energii Ducha, která je spojena s planetou Uran. Je to znamení hledající pravdu. Proto může být toto období plné tvůrčích myšlenek, náhlých zvratů a nečekaných činů. Nese energii svobody, volnosti, touhy a snahu oprostit se od minulosti. Vodnářská myšlenka je "VÍM".

♒ Díky Uranu je Vodnář rebel a touží po svobodě a volnosti. V tomto období mají i ostatní větší touhu dělat si věci po svém a osvobodit se ze situací a starostí ve kterých jsou svázáni.

♒ Využij tuto energii a odpoutej se od vztahů, situací, starostí, které ti nesvědčí a vzlétni. Uvolni se a začni plánovat nové nápady a vize, poznej něco nového, o čem už dlouho sníš.

♒ Rozhodně se vyplatí naslouchat hlasu inspirace. Přináší ti impulz ke splnění dávných snů, odložení všech zátěží a strachů a k návratu sama k sobě a svému Světlu.

Využij tento čas ke změně.


🦁Pokud nevíš jak na to, ještě se tento týden můžeš přihlásit do kurzu LVÍ BRÁNA, který se právě rozjíždí a bude ti velkou podporou po celou dobu otevřeného Portálu LVÍ BRÁNY. Dostaneš informace, které potřebuješ ke zpracování všech témat, která se budou postupně vynořovat každému z nás. Ty si ale díky kurzu, budeš vědět rady, jak se s nimi vyrovnat a využít je ke svému vzestupu. Postupovat budeš dle svého vlastního tempa.

Vyjdeš jako nová bytost!

S láskou a pokorou Dana Avaliane


Více informací o kurzu a přihlášení najdeš tady LVÍ BRÁNA.


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková


Přečtěte si jako první, co je nového!

Nejnovější články na blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com