Májové energie & Portál 5-5

05.05.2024


Co nás čeká v květnu

Měsíc květen/Máj/May pojmenován po řecké bohyni Maii, která byla ztotožněna s římskou bohyní plodnosti. Máj přináší pocit zkoumání naší lidské multidimenzionální přírody… našich 5 fyzických smyslů nás propojuje, s prožitky ve fyzickém světě. Číslo 5 nás také spojuje s 5 univerzálními živly, které podporují naši lidskou existenci na Zemi…

Význam čísla 5 se nachází také v základu několika vír a duchovních filozofií. Číslo 5 bylo spojeno s babylonskou bohyní Ištar a římskou Venuší a symbolem pro obě byla pěticípá hvězda neboli pentagram. V hinduismu má bůh Šiva pět tváří, které symbolizují mnoho významů, jako například pět smyslů…

Měsíc květen je krásný čas, vše kvete, pučí a rodí se nové, vede nás ke zkoumání nových aspektů sebe samých ve všech směrech a k rozšíření svého vědomí do zcela nových říší lidské reality…

Měsíc květen je spojen s energiemi Býka a jako pátý měsíc nás vede obdobím zkoumání nových obzorů a pouštění omezujících vzorců chování a situací, které nám očividně nesvědčí. Číslo 5 je symbolem svobody, změny, všestrannosti, zvídavosti a touhy po nových dobrodružstvích.

V Čínském zvěrokruhu je symbolem května mýtický Ohnivý Had, který přináší rozkrytí velkých tajemství, spálení starého, obnovení a probuzení nového... Had má silný dar intuice a je spojován se štěstím, silou a dobrým osudem. Nabádá nás k péči o své tělo a emoce, k nutnosti akce pro sebe samé a naše vztahy, k dokončení všeho, co je třeba…


5.5.2024 - Portál 5-5

Portál 5-5 nese hybnou sílu Vesmíru a je jednou z nejmocnějších vibrací. Tato vibrace potvrzuje velkou změnu a její naplnění… ovšem také může rozdmýchat naše emoce, nabádá nás k egocentrismu a podrážděnosti, proto svou energii raději soustřeďte na to, co vás baví.

8.5.2024 - novoluní v Býku

Novoluní v Býku nás obecně nabádá k plánování nových začátků a projektů v našich životech. Co je v tomto čase naplánováno, to bude mít dlouhé trvání a s jistotou se uskuteční.

23.5.2024 - úplněk ve Střelci

Střelec je živel Ohně a jasně nám klade otázku: "Kdo jsi a proč jsi tady?". Nese aktivní energii, inspiraci, nadšení, hravost a víru. Tato energie nám otevírá a rozšiřuje mysl, probouzí nás ke zkoumání všeho nového, co přichází a podněcuje naši touhu začít nový život.

Během prvního květnového úplňku se také slaví Buddhovo narození, jako den osvícení, oslava nových začátků a očista od negativního smýšlení. Praví se, že skutky vykonané v této době se násobí.


Energetický Portál 5-5

Ještě možná cítíte, jak doznívají dubnové vibrace čtyřky. Přecházíme ze stability a základu čísla 4 k dynamické změně energie čísla 5, která symbolizuje dobu sklizně výhod minulých snah a čas přijímání nové příležitosti k růstu a expanzi. Přichází období významné transformace…

Lehčí květnové energie vytvářejí hladší přechod a pozitivnější pohled, na vyvíjející se změny na kolektivní úrovni, podporují proces vzestupu a Vyššího Vědomí pro lidstvo…

Posledních pár dní se intenzita Slunečních Světelných kódů přicházejících na Zemi radikálně zvyšuje. Probíhají silné geomagnetické bouře a naše Slunce vytvořilo hned několik erupcí…

Energetický Portál 5-5 sebou přináší hlubší vrstvu Světelných energií a kódů, které nám budou pomáhat při odstranění stagnujících a omezujících energetických blokád, které nám mohou bránit ve svobodném životě.

Citlivější jedinci mohou zažívat různé fyzické i emoční projevy… kdy staré stagnující vzorce opouští energetické pole, záleží na původu blokády… Nervová soustava je hlavní oblastí transformace, která prostupuje až do hlubokých vrstev paměti našich předků a minulých životů, proto se mohou uvolňovat blokády o kterých nemáme ani tušení, je ovšem nutné nechat je odejít právě teď…

Tento Portál je o osvobození se od omezujících vzorců a systémů. Je to příležitost se svobodně posunout vpřed, cítit nezávislost a svobodně prozkoumat nové možnosti. Mnoho omezujících přesvědčení je hluboce zakořeněno v naší Duši a v emočním poli našich předků. V těchto dnech, jak se přibližujeme k portálu se vám mohou ukázat ve snech, meditacích či vizích emoční situace, které se uvolňují… propusťte je.


V numerologii je 5-5 obdobím rovnováhy a stability vedoucí k osobním výzvám plných pozitivních změn. Pětka představuje pokrok, pozitivní životní volby, osobní svobodu a vášeň. Tento vývoj je podmíněn potřebnou změnou, která vede k přirozenému růstu.

Změny, které přicházejí na všech úrovních se dějí pro nejvyšší dobro všech. Narůstající energie přinášející změny je pozitivní a nasměruje vás na tu správnou životní cestu. Je třeba se už oprostit od všeho z minulosti a začít žít s radostí z toho co právě přichází…

5-5 nese silnou energii transformace, nečekaných událostí a posuny vědomí. Vědomá aktivace Portálu 5-5 představuje období významných změn na osobní úrovni i v kolektivním vědomí. Přivítejte nové příležitosti a důvěřujte procesu vzestupu.

Portál 5-5 je hlavním portálem pro aktivaci probuzení Vyššího Vědomí. Můžeme očekávat stoupající a zrychlenou energii vedoucí ke změnám… otevřete se transformaci k osobnímu naplnění a kolektivnímu pokroku. Zůstaňte flexibilní, odolní a přizpůsobiví, přijímejte přirozeně přicházející proměnu.


Jasný záměr

Nezapomeňte si stanovit jasné záměry a konkrétní cíle, které chcete, aby se ve vašem životě projevily. Důvěřujte Vesmíru, máte plnou podporu, důvěřujte sobě a svým schopnostem, inspirujte se a udělejte vše co je třeba. Zůstávejte co nejvíce vědomě v přítomnosti, buďte si vědomi svých myšlenek a emocí, tak se lépe sladíte s energií potřebných změn.

Soustřeďte se na vděčnost, udržujte svou mysl v pozitivitě, propojte se s podobně smýšlejícími lidmi a podporujte se vzájemně.

V těchto dnech se mohou projevit bolesti hlavy, závratě, duševní zmatenost, nedostatek koncentrace, poruchy spánku, zvonění v uších, únava či trávicí problémy nebo jiné náhodné bolesti těla. Srdeční centrum uvolňuje z těla emočně těžké, traumatické vzpomínky, proto můžete cítit tlak na hrudi či zhoršené dýchání.

Naslouchejte svému tělu, dopřejte si odpočinek, nepřepínejte se, hydratujte se a nebraňte se změnám.Máj je lásky čas…

CO JE TO LÁSKA?

👉Není to ten lechtavý pocit v břiše, když vidím toho, kdo se mi líbí…

👉Není to ani projevovaný cit za určitých podmínek… když budu hodná, když mi dáš bezpečí, když udělám, co chceš…


LÁSKA JE STAV BYTÍ!

💗Láska je nejmocnější síla Vesmíru... Vesmír nám vždy zrcadlí vše, co mu vysíláme…

💗Proto miluj sám sebe takového, jaký jsi a rozdávej lásku bez podmínek a bez očekávání… právě uvnitř Tebe je počátek všeho, co se děje kolem.


? Proč právě sami sebe nejvíc obviňujeme, trýzníme, trestáme, podceňujeme, haníme, nevěříme si…? A ostatním dáváme svou víru a lásku, i když si jí mnohdy nezaslouží…?

"A Bůh řekl: "Miluj svého nepřítele…" "Tak jsem jej poslechla a milovala sama sebe..."


Krásné nejen májové dny plné lásky...

S Láskou Dana Avaliane


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková

Přečtěte si jako první, co je nového

Líbil se vám tento článek? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek k aktuálnímu dění? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Nejnovější články na blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com