Co nás čeká v březnu

03.03.2024

3.3. ENERGETICKÝ PORTÁL 3-3

10.3. novoluní v Rybách

20.3. JARNÍ ROVNODENNOST

25.3. ÚPLNĚK SE ZATMĚNÍM ve Vahách


💫Březen jako třetí měsíc nám přináší velmi tvůrčí energie. Jestli jste měli pocit, že únor byl intenzivní, tak se připravte na to, že březen bude ještě mnohem silnější.

Přivítejte energie pro hlubokou vnitřní transformaci!

💫Připoutejte se, bude to velká jízda! Přichází jaro a energie se zvedá a zrychluje, je čas uskutečňovat nové nápady. Jaro je nejlepší doba pro nové začátky, záměry a vize.


Energetický Portál 3-3

💫V neděli 3.3. se otevře energetický Portál 3-3 přinášející nové světelné kódy, které nás znovu propojí s hloubkou trojice. Tato esence tělo-mysl-duch nás zavede do hlubokého uvědomění čistoty a lásky, je to další postup na cestě k duchovnímu růstu a osvícení. Tento Portál nás propojuje s vyššími vibracemi a pomáhá při vnitřní transformaci v souladu s naší skutečnou podstatou. Máme nyní další příležitost k hluboké vnitřní práci na naší duchovní cestě. Pro někoho může být tato energie velmi naplňující a pro jiného, kdo se drží starých systémů i velmi náročná.

💫Číslo 33 nese Kristovskou energii, je to vysoká vibrace, která směřuje k vyšším stavům vědomí a osvícení. Je to ztělesnění mistrovství a Božské trojice pro integraci mysli, těla a Duše, které nás vede k jednotě. Toto číslo nám také říká, že všechno je možné!

13.3. se budou tyto energie ještě zesilovat a 31.3. vyvrcholí.


Novoluní v Rybách 10.3. přinese zesílené duchovní energie, podpoří jasnost záměrů a zaměří se na nové začátky.


20.3. při jarní rovnodennosti se budou energeticky vyrovnávat všechny polarity, které nás povedou k jednotě a nové životní cestě. 

👉 Využij této příležitosti přicházejících podpůrných energií a udělej změnu. Podporu najdeš v E-BOOKU RITUÁLY JARNÍ ROVNODENNOSTI nebo se můžeš obrátit přímo na mě.


25.3. se při zatmění Luny naplno ponoříme do hlubin našich Duší a znamení Vah nám pomůže dorovnat naše vnitřní nastavení. Následně 8.4. nás ještě čeká zatmění Slunce při novoluní v Beranu.


A ještě na konci měsíce 31.3. nás čekají Velikonoce, kdy se znovu otevře energetický Portál 3-3 a prohloubí proces znovuprobuzení našeho vědomí a duchovní podstaty ve fyzické rovině.


🌼Březen je sice velmi nabitý energií, ale bude také energeticky náročný pro naše těla, proto jim dobře naslouchejte, pečujte o ně a včas odpočívejte. Vyplatí se komunikovat se svým tělem, předává nám důležité informace o tom, co je třeba vrátit do rovnováhy, ať už emocionálně či fyzicky. Sledujte znamení, která přichází. Energetická práce a čištění fyzického těla se posune také na nervový a hormonální systém pro dosažení větší rovnováhy. 

🌼Nezapomeňte na jarní očistu těla, ale i prostoru svého obydlí a vpusťte jarní energii do svého domova, prospěje to i vašemu tělu a mysli. Jak na očistu prostoru najdete v článku Očista prostoru.


💫Cesta duchovního vzestupu spočívá také v tom, naučit se chránit a udržet si vlastní energii, nastavovat si zdravé hranice, umět říkat ne, hledat pravdu, přijímat život v přítomnosti a přetvářet svá vnitřní přesvědčení založená na jasném vnímání a vyšších zkušenostech. Při procesu sebeobjevování je účinná potřeba samoty, která umožnuje posílení a stabilizaci systému.

💫Následujte svůj vyšší záměr s odvahou pro vnitřní transformaci. Udržte si víru, vědomě rozpouštějte strachy, posilujte svou trpělivost, směrujte energii k sobě samému, ať se projeví vaše nejvyšší Já, zažijete silnější spojení se Zdrojem a můžete prožít osvobození do bezpodmínečné lásky, harmonie a jednoty.

💫Tento proces prohlubuje naše spojení s Božstvím uvnitř nás i nekonečným Vesmírem Stvoření, kdy přirozeně dochází k hlubokému porozumění a propojení se všemi bytostmi…


💫Pokud se nyní cítíte mimo, zdá se vám, že se vše rozpadá…, věřte, že je to znak růstu pro vaše nejvyšší dobro a přesměrování na správnou cestu. Což znamená, že jste pod ochranou s vyšším cílem. Nebraňte se této změně a přijměte ji s vděčností.

💫Vzestupující Duše sem přišly jako součást Světelné rodiny, pro vyšší ztělesnění sebe sama a sdílení s ostatními, které povedou k vzestupu tady na Nové Zemi. Tento proces je třeba vědomě přijmout, opustit komfortní zónu, žít v autenticitě a přítomnosti, tvořit s jasným záměrem a uskutečnit naplňující a harmonický život v jednotě.


S láskou a vděčností Dana Avaliane


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková

Přečtěte si jako první, co je nového

Líbil se vám tento článek? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek k aktuálnímu dění? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Nejnovější články na blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com