Energetický Portál 12-12

06.12.2023


Připravte se na prosincové dny plné energie a hlubokých vhledů!


💫Vstoupili jsme do prosincové sváteční a mystické energie. Naše domovy jsou již s láskou vyzdobené, první Advent ve jménu Naděje už je za námi a v neděli 10.12.2023 se chystáme zapálit již druhou adventní svíci se záměrem Lásky... podrobně vše popisuji ve "4 ADVENTNÍCH ZASTAVENÍCH".

💫Adventem začíná čas plný lásky, setkávání, radosti a splněných přání. Vnímejte tuto energii i vnitřně... Nalaďte svá srdce na lásku, radost, pokoru, naději, mír a klid, kterou vám přináší nejen obdarování blízkých, ale i pomoc potřebným lidem či zvířátkům...

💫Nastavte si nejen v tento adventní čas záměr šíření lásky, vnitřního klidu a míru nejen uvnitř sebe a v rodinném kruhu, ale i v práci a všude, kam se vydáte… svými činy, skutky, úsměvem, dobrým slovem, objetím či materiální pomocí… Vtiskněte lásku do své tvorby, ať už je to každodenní práce, pečení cukroví, vaření, úklid či balení dárků… 

💫Zaměřte svou mysl na své vnitřní Světlo a rozšiřte ho všude kolem.

💫Nalaďte se na své průvodce a anděly, propojte se se svým Božstvím uvnitř vás a komunikujte s nimi. Promlouvejte k nim s pokorou, buďte ve stálém kontaktu a naslouchejte jejich poselstvím i znamením. Vyslovte svá přání a trpělivě vyčkejte na odpovědi, které vás k nim dovedou…


Dovolte si prožít naplno tento magický čas v celé své kráse!


Portál 12-12 je tady! Nová energie plná zázraků a kouzelných okamžiků přichází!


✨V úterý 12.prosince se plně otevře Portál 12-12! Světelné kódy tohoto Portálu probudí hluboké vhledy do nás samých a znovu nás propojí s Božskou přirozeností naší Duše skrze fyzický prožitek na Zemi.

✨Světelné kódy, které přichází budou pracovat na energetickém poli naší mysli, těla i Duše. Tato energie ladí naši bytost a připravuje nás na další posun a vědomou volbu naší Duše v roce 2024.

Můžete se cítit unaveně, ospale, bolavě i chaoticky... Odpočívejte a pijte čistou vodu. Řiďte se svou intuicí a poslouchejte své tělo.

✨Prosinec je emočně i energeticky zvláštní období. Nastupuje energie, která nás propojuje s Božskou esencí svaté Trojice. Od pradávna má dvanáctka zásadní význam, a to ve všech kulturách i sociálních, duchovních či vědeckých zaměřeních.

✨Jednička nese energii jednoty, nezávislosti, individuality a nových začátků.

Energie dvojky je citlivá, podporuje spolupráci, vytváří rovnováhu, harmonii a je ovlivněna polaritou.

1 jednota + 2 polarita = 3 stvoření. Dvanáctka tedy Trinity nese kódy energie stvoření po celý prosinec.

Trojka je dokonalým číslem! Sjednocuje dualitu a projev mužsko-ženského principu; představuje tělo, mysl a Ducha; minulost, přítomnost a budoucnost; narození, život a smrt… 

Ve Feng Shui trojka symbolizuje stabilitu a trojice 3-6-9 jsou šťastná čísla, která neutralizují negativní zóny. Síla trojice je v našem životě na každém kroku...

✨Aktivaci Trinity lze využít po celý prosinec, obzvláště pak při hlavních Portálech 12-12 a 21-12. Tato aktivace a práce s ní vám přinese znovu propojení s vlastní vnitřní energií trojice; propojení těla, mysli a Duše; probuzení vaší Božské podstaty; vyvážení mužsko-ženské energetické rovnováhy; otevření se celou svou bytostí cyklům přírody a novým nekonečným možnostem Vesmíru, které přinese rok 2024.

Najděte svou vnitřní rovnováhu, jednejte ze srdce, udržte si svou víru, spojte se se svou Duší a skutečnou Božskou podstatou.

Vnímejte Světlo, které přichází a nechte se jím prostoupit...!

🌟 

? Chceš vědomě UZAVŘÍT TENTO ROK?

Potřebuješ už ODEVZDAT staré zátěže, bolesti, neshody…?

? Uzavřít konečně MINULOST a najít novou cestu své Duše?

? Máš ráda rituály a VĚDOMOU PRÁCI na sobě?

👉Pozor, není to žádné EZO...! Je to soubor praktických a FUNGUJÍCÍCH POSTUPŮ!

👉Pokud většina Tvých odpovědí zní souhlasně, pak právě pro Tebe jsem připravila mystického e-mailového PRŮVODCE "12 Posvátných zastavení"!

🌟

💫"Pouštím všechny své staré systémy a limitující přesvědčení, které mi již neslouží a brání mému Vzestupu. 

💫 Důvěřuji a odevzdávám se životu, který vede má Duše v souladu s Božím plánem 

a následuji svou vlastní volbu...

A tak se staň! Děkuji!"🙏

🌟 Novoluní ve Střelci


♐️Ve středu 13.12.2023 v 00:31 hod. se ještě připojí novoluní ve Střelci. Slunce je také ve znamení Střelce, tím se jeho vliv ještě zesiluje.

♐️Střelec je živel Ohně a jasně nám klade otázku: "Kdo jsi a proč jsi tady?". Střelec nese aktivní energii, inspirace, nadšení, víry a svobody. Tato energie nám otevírá a rozšiřuje mysl, probouzí nás ke zkoumání všeho nového, co přichází a podněcuje naši touhu začít nový život.

Energie Střelce nám pomáhá připojit se k vlastní inspiraci a povzbuzuje nás, abychom naslouchali svému srdci bez souzení. Vede nás ke zbavení se našich omezení z minulosti a přijetí vlastní svobody.

♐️Střelec nám ukazuje možná dobrodružství, která nám přináší zábavu a radost. Díky energii Střelce se můžeme povznést nad vše co nás obklopuje a uzřít dění z ptačí perspektivy a s nadhledem posoudit naši situaci, kterou jsme dosud takto neviděli. Možná zjistíme, že to, co se nám děje, i když to nemusí být zrovna lehké, nás vede k hodnotnějším zítřkům. Ovšem bez odložení stávajících zátěží prostě vzlétnout nejde. Neřešte prkotiny, které vás rozčilují a odvádí vaši pozornost od důležitých věcí. Soustřeďte se na to, co vám dělá radost a dává smysl…

👉Poděkujte za toto požehnání, které vám právě přichází do života… Buďte vděční za to, co máte a už jste dosáhli! Vděčnost otevírá naše srdce.

🌑Energie novoluní nás vede k vnitřní proměně, novým začátkům a k intuitivnímu otevření se novým možnostem. Po novoluní pak přijde nová dávka energie, pro naše nové záměry, příležitosti a plány. Důvěřujte svému nastavení a dovolte si trochu zariskovat a okusit nové dobrodružství.

♐️Nezapomeňte pečovat o svá játra, kyčle, stehna a křížovou oblast druhé čakry.

👉V tyto dny se uvolňuje spoustu starých vzorců a může se tedy tento proces projevovat i na fyzickém těle nebo ve vztazích. Odpočívejte, relaxujte, pijte hodně čisté vody a vše pouštějte. Není třeba se s tím už zabývat a řešit co, jak a proč… nechte to pouze vědomě odejít.


💫"Ať vám tyto energie přinesou novou inspiraci a nadšení.

💫Ať se vaše Světlo rozzáří a naplní vaše srdce.

💫Ať naleznete svou vnitřní pravdu a svobodu, která vás dovede k vašim vysněným záměrům!"


🌟


🌟Posléze se ve čtvrtek 21.12. otevře energie Portálu 21-12! Tato energetická Brána, nás bude vést do nových časových os, které jsou více v souladu s cestou naší Duše. Sváteční prosincové dny mají vliv i na kolektivní planetární síť, proto se vědomě soustřeďme na vděčnost, pokoru, lásku, naději, soucit, klid a mír ve spojení s Božstvím v sobě. 

Následně 22.12.2023 proběhne Zimní Slunovrat... Celý prosinec je opravdu plný energií, které podporují naši vědomou práci... více se dozvíte v kurzu "12 Posvátných zastavení", který začíná již 18.12.2023!

🌟Jak se blížíme k Nového roku, naše energetická pole se pomalu začínají přizpůsobovat novým frekvenčním energiím. Rok 2024 má energetickou vibraci čísla 8, které nese velkou sílu a hojnost, je také propojené s nekonečným Zdrojem a Univerzální Tvorbou... máme se na co těšit, tak buďme připraveni!

S láskou a vděčností Dana Avaliane


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková

🌟 Mystický kurz "12 POSVÁTNÝCH ZASTAVENÍ" 🌟

🌟Mystický prosinec a adventní čas je tady. Chcete si ho naplno užít s jeho posvátným tajemnem a odkrýt ho?

🌟"12 Posvátných zastavení" je soubor jednotlivých témat pro 12 POSVÁTNÝCH NOCÍ. V tomto průvodci najdete doporučení a praktické rituály pro každou jednotlivou noc a den. Dozvíte se, na co se zaměřit ve svém životě, na každou noc zde najdete podpůrné rituály a tradice našich předků. Zmíněná zastavení začínají Zimním slunovratem 21.12. a končí Novým rokem.

🌟Začínáme již 18.12.2023, tak NEVÁHEJTE! UŽ JE ČAS!🌟

🌟Tento průvodce vás zavede do vlastního nitra k čemuž je tento čas jako stvořený! Rozjímáním nad nejdůležitějšími tématy našich životů se dostanete ke konkrétním příčinám toho, proč vám v životě některé věci nefungují a budete mít v tomto posvátném čase možnost vše změnit a potřebné uzavřít...

🌟Energie těchto posvátných dní vám přispěje k vyřešení všeho, co potřebujete a chcete změnit ve svých životech, a tak vstoupit do Nového roku s Novou a čistou energií.

🌟Navíc získáte E-BOOK se všemi rituály pro další použití v příštích letech nebo kdykoliv budete potřebovat otevřít a zpracovat konkrétní téma.

👉Více informací najdete na odkazu: 12 POSVÁTNÝCH ZASTAVENÍ.

Dárkový poukaz

Obdarujte své blízké nebo si sami udělejte radost! 

Dárek, který přináší harmonii mysli, těla i prostoru...

Na služby, konzultace, sezení, rozbory Feng Shui, kurzy, webináře, E-BOOKy...

*Po dohodě lze vytvořit i kombinovaný balíček služeb nebo vystavit poukaz na určitou částku, pro obdarovaného dle vlastního výběru.


Přečtěte si jako první, co je nového

Nejnovější články na blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com