Energetický portál 12-12

02.12.2022


Vstoupili jsme do prosincové sváteční a mystické energie. Domovy jsou vyzdobené s láskou prvního Adventu a v neděli se chystáme zapálit již druhou svíci.

Adventem začíná čas plný lásky, setkávání, radosti a splněných přání. Nalaďme se na tuto energii i vnitřně...

Nalaďte svá srdce na radost, kterou vám přináší obdarování svých blízkých, ale i kde byste mohli jinde pomoci potřebným lidem či zvířátkům.

Zaměřte svou mysl na své vnitřní Světlo a rozšiřte ho všude kolem.

Nalaďte se na své průvodce a anděly, propojte se se svým Božstvím uvnitř vás a komunikujte s nimi. Promlouvejte k nim s pokorou, buďte s nimi ve stálém kontaktu a naslouchejte jejich poselstvím i znamením. Vyslovte svá přání a vyčkejte na odpovědi, které vás k nim dovedou.

Dovolme si prožít naplno tento magický čas v celé své kráse.Ve čtvrtek 8.12.2022 v 05:07 hod. ráno nastane úplněk v Blížencích. Slunce je stále ve znamení Střelce. Někteří z vás už cítí působící energii úplňku již od pondělka, i když není tak silná jako ta předchozí při zatmění.

Tento úplněk je poslední v tomto roce, proto se můžete cítit velmi emotivně. Jeho vzdušná energie nás nutí odkrýt naše emoční bloky a konečně je uzavřít. Blíženec nás žádá o vyřešení všech vnitřních konfliktů a už je nepřenášet do dalšího roku. Jen tak lze dosáhnout plného potenciálu k nové tvorbě. Blíženecká energie nejistoty a duality nabízí, zda se řídit rozumem či srdcem a ve které situaci je použít, každá strana v sobě nese sílu protikladu a může nás provázet tímto obdobím. Uvažte, zda můžete najít jiné možnosti než dosud a propojte svou mysl se svým srdcem. Otevřete se novým informacím a zkušenostem. Možná objevíte kouzlo, které jste dosud neviděli. Můžete také cítit zvýšení vnitřní energie, zmatenost a mít velmi živé sny. Mars také přispěje svou ohnivou energií, proto se snažte vyhnout konfliktům a zůstat v klidu.

Blíženec ovlivňuje ruce a nervové spoje pro motoriku, plíce, průdušky a respirační systém, proto se chraňte před chladem a nastydnutím. Nezapomínejte šetřit energií, odpočívat a dostatečně hydratovat své tělo. Choďte na procházky do přírody, tancujte nebo si najděte jiný způsob, jak mírně rozproudit svou energii.

"Pouštím všechny své staré systémy a limitující přesvědčení, které mi již neslouží a brání mému vzestupu. Důvěřuji a odevzdávám se životu, který vede má Duše v souladu s božím plánem a následuji svou vlastní volbu."Připravte se na dny plné energie a hlubokých vhledů!

Světelné kódy, které přichází budou pracovat na energetickém poli naší mysli, těla i Duše. Tato energie ladí naši bytost a připravuje nás na další posun a vědomou volbu naší Duše v roce 2023.

Můžete se cítit unaveně, ospale, bolavě i chaoticky. Odpočívejte a pijte čistou vodu. Řiďte se svou intuicí a poslouchejte své tělo. 


Prosinec je emočně i energeticky zvláštní období. Nastupuje energie, která nás propojuje s Božskou esencí svaté Trojice. Od pradávna má dvanáctka zásadní význam, a to ve všech kulturách i sociálních, duchovních či vědeckých zaměřeních.

Jednička nese energii jednoty, nezávislosti, individuality a nových začátků. Energie dvojky je citlivá, podporuje spolupráci, vytváří rovnováhu, harmonii a je ovlivněna polaritou. 1 jednota + 2 polarita = 3 stvoření. Dvanáctka tedy Trinity nese kódy energie stvoření po celý prosinec.

Trojka je dokonalým číslem; sjednocuje dualitu a projev mužsko-ženského principu; představuje tělo, mysl a Ducha; minulost, přítomnost a budoucnost; narození, život a smrt... Ve Feng Shui trojka symbolizuje stabilitu a trojice 3-6-9 jsou šťastná čísla, která neutralizují negativní zóny. Síla trojice je v našem životě na každém kroku.

Aktivaci Trinity lze využít po celý prosinec, obzvláště pak při hlavních portálech 12/12 a 21/12. Tato aktivace a práce sní vám přinese znovu propojení s vlastní vnitřní energií trojice; propojení těla, mysli a Duše; probuzení vaší božské podstaty; vyvážení mužsko-ženské energetické rovnováhy; otevření se celou svou bytostí cyklům přírody a novým nekonečným možnostem Vesmíru, které přinese rok 2023.

Společně všechny tyto prosincové energie s energií úplňku přispívají k uvolnění a uzavření emocionálních traumat. Najděte svou vnitřní rovnováhu, jednejte ze srdce, udržte si svou víru, spojte se se svou Duší a skutečnou božskou podstatou. Vnímejte Světlo, které přichází a nechte se jím prostoupit.

S láskou Dana Jirsáková


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková

Harmonický domov - Dana Jirsáková - www.harmonicky-domov.com