Energetický Portál 21-12

18.12.2023


💫21.12.2023 se otevře Světelný Portál 21/12, který navazuje na 12/12 a přináší nám nové kódy pro očištění a obnovení našich těl i mysli, stoupá i naše energie. S portálem 21/12 se nám otevře nový druh jasnosti, nový pocit povědomí o našich budoucích krocích pro rok příští. Den za dnem přijdou do našeho vědomí nové vhledy, které budou vést nové časové osy… citliví lidé už to cítí několik dní.

💫Pokud budete postupovat vědomě! Někteří si stále myslí, že se to samo stane… je třeba proto něco udělat, dát k tomu svolení a vědomě projít tento proces, aby mohlo přijít odevzdání, očištění a úleva… vždy máme možnost volby!

❄️Energie Zimního Slunovratu nás zavede do nulového bodu 22.12.2023 ve 04:28 hod. Poté se uvolní energie znovu rodícího se Světla, která nám přinese návrat do rovnováhy a vnitřního klidu. Ovšem Světelné kódy Zimního Slunovratu mohou také stále spouštět emoce jako smutek, úzkost, podrážděnost či hněv. Emoce se vyplavují napovrch proto, abyste je uzřeli a zpracovali, ne potlačili…, jak píši v článku Zimní Slunovrat.

👉Je to potřebný proces pro nás všechny, i když je také velmi individuální jeho průběh pro každého z nás. Je třeba proces přijmout, vše odevzdávat a nebránit se mu. Nezapomínejte se uzemnit a dostatečně se hydratovat.

❄️Období Zimního Slunovratu je symbolem znovuzrození a návratu Světla. Po nejdelší noci se dny začnou znovu prodlužovat. Duchovně je to tedy naše transformace, návrat k sobě, znovuzrození a nalezení vlastního Světla v nás samotných. Je to tedy příhodný čas přijmout sám sebe, pohlédnout do svého nitra a zjistit:

"KDO OPRAVDU JSEM A KAM SMĚŘUJI…?"

👉Je to čas 12 Posvátných dní a nocí, kdy by mělo dojít ke zklidnění, rozjímání, pochopení svých emocí, tužeb i motivací a hledání nových záměrů pro rok příští.

👉Vy, kdo jste se přihlásili do kurzu "12 Posvátných zastavení" budete tímto procesem provedeni.

💫Prosincové Trinity kódy, jak jsem již psala v článku Portál 12-12, nám stále nesou jemnější energetickou stopu a propojují naše tělo, mysl a Duši, abychom dosáhli vnitřní rovnováhy a našli v sobě Božskou podstatu a Světlo.

💫Tento proces vyžaduje vědomou účast, trpělivost i energii. Naslouchejte svému tělu, srdci a intuici, to vám pomůže se orientovat v tom, co se vám děje. Vyplouvají staré a neřešené emoce, bloky či přesvědčení, kterých je potřeba se zbavit. Jak tato vysokofrekvenční energie proniká do celého našeho těla, může narazit na stagnující energii, která je usazena kdekoliv v těle, pak v tomto místě můžeme cítit fyzickou nepohodu, nevolnost či bolest. Je třeba se na ni vědomě zaměřit a rozpustit jí. Naše těla na to můžou reagovat různě, třeba horečkou, bolestí svalů či chřipkou... přijímejte tento očistný proces a nepodceňujte potřebný odpočinek a klid…

💫Tyto procesy jsou individuální dle našeho nastavení. Pokud uvolníme potřebné, energie Slunovratu nám poskytne stabilnější a vyrovnanější proces a navede nás k dosažení nového a lehčího vnitřního stavu našeho bytí.

Úplněk v Raku

🌑♋️27.12.2023 v 01:32 hod. je navíc úplněk v Raku. Tento úplněk je poslední v tomto roce, proto se můžete cítit velmi emotivně. Jeho vodní energie nás nutí odkrýt naše emoční bloky a konečně je uzavřít. Rak nás žádá o vyřešení všech vnitřních konfliktů a už je nepřenášet do dalšího roku. Jen tak lze dosáhnout plného potenciálu k nové tvorbě. Můžeme využít jeho vysokou citlivost a vnímavost pro nalézání souvislostí. Pozor si však dejte na Račí náladovost a domýšlivost.

☀♑️V tuto dobu bude již Slunce ve znamení Kozoroha. Jeho intenzivní zemská energie nám přinese jeho přednosti, které nám mohou prospět při transformaci, jako je trpělivost, klid, vytrvalost a ctižádost. Mohou nás ale překvapit jeho slabiny, jako jsou přílišná kritika, a to i vlastní, roztrpčenost, náhlý smutek nebo upřednostňování rozumu před intuicí a srdcem.

💫Pomalu se energeticky připravujeme na přechod do Nového roku. Přicházejí do našeho vědomí nové vhledy, které nás vedou do nové časové osy a upevňují vědomé volby pro naše budoucí kroky.

👉Zůstaňte v klidu, rozjímejte, meditujte, obraťte se do svého nitra a nebraňte se změnám, které přicházejí. Přijímejte je s laskavostí, láskou a pochopením k sobě samému.

✨Najdi sám sebe a své Světlo!

💗S láskou, pokorou a vděčností  Dana Avaliane

Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková


Dárkový poukaz

Obdarujte své blízké nebo si sami udělejte radost! 

Dárek, který přináší harmonii mysli, těla i prostoru...

Na služby, konzultace, sezení, rozbory Feng Shui, kurzy, webináře, E-BOOKy...

*Po dohodě lze vytvořit i kombinovaný balíček služeb nebo vystavit poukaz na určitou částku, pro obdarovaného dle vlastního výběru.


Přečtěte si jako první, co je nového

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com