Energetický Portál 21-12

18.12.2023


💫21.12.2023 se otevře Světelný Portál 21/12, který navazuje na 12/12 a přináší nám nové kódy pro očištění a obnovení našich těl i mysli, stoupá i naše energie. S portálem 21/12 se nám otevře nový druh jasnosti, nový pocit povědomí o našich budoucích krocích pro rok příští. Den za dnem přijdou do našeho vědomí nové vhledy, které budou vést nové časové osy… citliví lidé už to cítí několik dní.

💫Pokud budete postupovat vědomě! Někteří si stále myslí, že se to samo stane… je třeba proto něco udělat, dát k tomu svolení a vědomě projít tento proces, aby mohlo přijít odevzdání, očištění a úleva… vždy máme možnost volby!

❄️Energie Zimního Slunovratu nás zavede do nulového bodu 22.12.2023 ve 04:28 hod. Poté se uvolní energie znovu rodícího se Světla, která nám přinese návrat do rovnováhy a vnitřního klidu. Ovšem Světelné kódy Zimního Slunovratu mohou také stále spouštět emoce jako smutek, úzkost, podrážděnost či hněv. Emoce se vyplavují napovrch proto, abyste je uzřeli a zpracovali, ne potlačili…, jak píši v článku Zimní Slunovrat.

👉Je to potřebný proces pro nás všechny, i když je také velmi individuální jeho průběh pro každého z nás. Je třeba proces přijmout, vše odevzdávat a nebránit se mu. Nezapomínejte se uzemnit a dostatečně se hydratovat.

❄️Období Zimního Slunovratu je symbolem znovuzrození a návratu Světla. Po nejdelší noci se dny začnou znovu prodlužovat. Duchovně je to tedy naše transformace, návrat k sobě, znovuzrození a nalezení vlastního Světla v nás samotných. Je to tedy příhodný čas přijmout sám sebe, pohlédnout do svého nitra a zjistit:

"KDO OPRAVDU JSEM A KAM SMĚŘUJI…?"

👉Je to čas 12 Posvátných dní a nocí, kdy by mělo dojít ke zklidnění, rozjímání, pochopení svých emocí, tužeb i motivací a hledání nových záměrů pro rok příští.

👉Vy, kdo jste se přihlásili do kurzu "12 Posvátných zastavení" budete tímto procesem provedeni.

💫Prosincové Trinity kódy, jak jsem již psala v článku Portál 12-12, nám stále nesou jemnější energetickou stopu a propojují naše tělo, mysl a Duši, abychom dosáhli vnitřní rovnováhy a našli v sobě Božskou podstatu a Světlo.

💫Tento proces vyžaduje vědomou účast, trpělivost i energii. Naslouchejte svému tělu, srdci a intuici, to vám pomůže se orientovat v tom, co se vám děje. Vyplouvají staré a neřešené emoce, bloky či přesvědčení, kterých je potřeba se zbavit. Jak tato vysokofrekvenční energie proniká do celého našeho těla, může narazit na stagnující energii, která je usazena kdekoliv v těle, pak v tomto místě můžeme cítit fyzickou nepohodu, nevolnost či bolest. Je třeba se na ni vědomě zaměřit a rozpustit jí. Naše těla na to můžou reagovat různě, třeba horečkou, bolestí svalů či chřipkou... přijímejte tento očistný proces a nepodceňujte potřebný odpočinek a klid…

💫Tyto procesy jsou individuální dle našeho nastavení. Pokud uvolníme potřebné, energie Slunovratu nám poskytne stabilnější a vyrovnanější proces a navede nás k dosažení nového a lehčího vnitřního stavu našeho bytí.

Úplněk v Raku

🌑♋️27.12.2023 v 01:32 hod. je navíc úplněk v Raku. Tento úplněk je poslední v tomto roce, proto se můžete cítit velmi emotivně. Jeho vodní energie nás nutí odkrýt naše emoční bloky a konečně je uzavřít. Rak nás žádá o vyřešení všech vnitřních konfliktů a už je nepřenášet do dalšího roku. Jen tak lze dosáhnout plného potenciálu k nové tvorbě. Můžeme využít jeho vysokou citlivost a vnímavost pro nalézání souvislostí. Pozor si však dejte na Račí náladovost a domýšlivost.

☀♑️V tuto dobu bude již Slunce ve znamení Kozoroha. Jeho intenzivní zemská energie nám přinese jeho přednosti, které nám mohou prospět při transformaci, jako je trpělivost, klid, vytrvalost a ctižádost. Mohou nás ale překvapit jeho slabiny, jako jsou přílišná kritika, a to i vlastní, roztrpčenost, náhlý smutek nebo upřednostňování rozumu před intuicí a srdcem.

💫Pomalu se energeticky připravujeme na přechod do Nového roku. Přicházejí do našeho vědomí nové vhledy, které nás vedou do nové časové osy a upevňují vědomé volby pro naše budoucí kroky.

👉Zůstaňte v klidu, rozjímejte, meditujte, obraťte se do svého nitra a nebraňte se změnám, které přicházejí. Přijímejte je s laskavostí, láskou a pochopením k sobě samému.

✨Najdi sám sebe a své Světlo!

💗S láskou, pokorou a vděčností  Dana Avaliane

Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková


Dárkový poukaz

Obdarujte své blízké nebo si sami udělejte radost! 

Dárek, který přináší harmonii mysli, těla i prostoru...

Na služby, konzultace, sezení, rozbory Feng Shui, kurzy, webináře, E-BOOKy...

*Po dohodě lze vytvořit i kombinovaný balíček služeb nebo vystavit poukaz na určitou částku, pro obdarovaného dle vlastního výběru.


Přečtěte si jako první, co je nového

Nejnovější články na blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com