Energetický portál 21-12

20.12.2022


21.12.2022 se otevře další hvězdný portál 21/12, který navazuje na 12/12 a přinese nám nové kódy pro očištění a obnovení našich těl i mysli. S portálem 21/12 se otevře nový druh jasnosti, nový pocit povědomí o našich budoucích krocích pro rok 2023. Den za dnem přijdou do našeho vědomí nové vhledy, které budou vést naše nové časové osy... citlivý lidé už to cítí několik dní.


Energie Zimního slunovratu nás nejdříve zavede do nulového bodu 21.12. ve 22:49 hod. Poté se uvolní energie znovu rodícího se Světla, která nám přinese návrat do rovnováhy a vnitřního klidu. Ovšem světelné kódy Zimního slunovratu mohou také stále spouštět emoce jako smutek, úzkost, podrážděnost či hněv. Emoce se vyplavují napovrch proto, abyste je uzřeli a zpracovali, ne potlačili.

Je to potřebný proces pro nás všechny, i když je také velmi individuální jeho průběh pro každého z nás. Je třeba proces přijmout, vše odevzdávat a nebránit se mu. Nezapomínejte se uzemnit a dostatečně se hydratovat.


Období Zimního slunovratu je symbolem znovuzrození a návratu Světla. Po nejdelší noci se dny začnou znovu prodlužovat. Duchovně je to tedy naše transformace, návrat k sobě, znovuzrození a nalezení vlastního Světla v nás samotných. Je to tedy příhodný čas přijmout sám sebe, pohlédnout do svého nitra a zjistit:

"KDO OPRAVDU JSEM A KAM SMĚŘUJI".


Je to čas 12 Posvátných dní a nocí, kdy by mělo dojít ke zklidnění, rozjímání, pochopení svých emocí, tužeb i motivací a hledání nových záměrů pro rok 2023.

Vy, kdo jste se přihlásili do kurzu "12 Posvátných zastavení" budete tímto procesem provedeni.


Prosincové Trinity kódy, jak jsem již psala, nám stále nesou jemnější energetickou stopu a propojují naše tělo, mysl a Duši, abychom dosáhli vnitřní rovnováhy a našli v sobě Božskou podstatu a Světlo.


Tento proces vyžaduje vědomou účast, trpělivost i energii. Naslouchejte svému tělu, srdci a intuici, to vám pomůže se orientovat v tom, co se vám děje. Vyplouvají staré a neřešené emoce, bloky či přesvědčení, kterých je potřeba se zbavit. Jak tato vysokofrekvenční energie proniká do celého našeho těla, může narazit na stagnující energii, která je usazena kdekoliv v těle, pak v tomto místě můžeme cítit fyzickou nepohodu, nevolnost či bolest. Je třeba se na ni vědomě zaměřit a rozpustit jí. Naše těla na to můžou reagovat různě, třeba horečkou, bolestí svalů či chřipkou... přijímejte tento očistný proces a nepodceňujte potřebný odpočinek a klid.

Tyto procesy jsou individuální dle našeho nastavení. Pokud uvolníme potřebné, energie Slunovratu nám poskytne stabilnější a vyrovnanější proces a navede nás k dosažení nového a lehčího vnitřního stavu našeho bytí.


23.12.2022 v 11:16 hod. je navíc Novoluní v Kozorohu, které ještě přidá notnou dávku intenzivní zemské energie. V tuto dobu bude ve znamení Kozoroha Slunce i Luna. Přinese nám tedy jeho zesílené přednosti, které nám mohou prospět při transformaci jako je trpělivost, klid, vytrvalost a ctižádost. Pozor si ale dejte na jeho slabiny jako jsou přílišná kritika, a to i vlastní, roztrpčenost, náhlý smutek nebo upřednostňování rozumu před intuicí a srdcem.


Pomalu se energeticky připravujeme na přechod do Nového roku. Přicházejí do našeho vědomí nové vhledy, které nás vedou do nové časové osy a upevňují vědomé volby pro naše budoucí kroky.

Zůstaňte v klidu, rozjímejte, meditujte, obraťte se do svého nitra a nebraňte se změnám, které přicházejí. Přijímejte je s laskavostí, láskou a pochopením k sobě samému.

Najdi své posvátné Světlo a rozzař ho!

S láskou Dana Jirsáková

Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková


Harmonický domov - Dana Jirsáková - www.harmonicky-domov.com