Energetický Portál 6-6 & novoluní v Blížencích

06.06.2024


Ještě dobíhají květnové silné energie, jak jsem psala v minulém článku a už tu fičí "Portál 6-6", který se otevírá!


💫Tento portál přináší silnou energii, která vynáší všechny staré programy na povrch, tudíž můžete být podráždění, nesoustředění a nespokojení, můžete pociťovat emociální nerovnováhu. Vaše tělo může být více citlivé, unavené a vyčerpané, proto odpočívejte, a hlavně se řádně uzemňujte. Jsou to jen známky toho, že je třeba vyčistit staré energie a programy, které v tuto dobu vyvstanou. Tyto energie budou intenzivní několik dní...

Pokud tedy na sobě už nějakou dobu pracujete a jste v rovnováze, můžete cítit naopak příval energie a podporu nebo úlevu po intenzivních májových energiích.  

💫Tento portál má vysokou energii plnou světelných kódů, která dokáže zhmotňovat naše myšlenky. Je to jako síť nesoucí kódy držící naši vnější strukturu po dobu probíhajících vnitřních změn. Proto si dejte velký pozor, na co myslíte, co děláte a jak se cítíte, protože to také nyní přitahujete mnohem více než jindy!

Soustřeďte se především na své sny a touhy...!


🌺Červen nám přináší zpomalení, nalezení klidu, vstřebávání májových energií a léčení, vnitřní radost a hravost… je to měsíc očekávané transformace s vysokými vesmírnými vibracemi nesoucí vytouženou odměnu, přínosné změny a krásné propojování Duší s vnitřní radostí a probouzení vyššího vědomí každého, kdo je připraven… tato hravá energie nás nabádá k uvolnění, odpoutání se k hravosti a bezprostřednosti… 

Věřte, že se věci dějí tak, jak to má být a neberte je příliš vážně.

Nyní máte možnost naleznout opravdovou vlastní vnitřní sílu, která je ztělesněním celistvosti každého z nás, jak na osobní, tak i univerzální úrovni.

🌺Červen nese energii čísla 6, které představuje lásku, harmonii, rovnováhu, léčení a stabilitu především ve vztazích a rodině... Ti, co mají šestku v datu narození dobře ví, o čem je řeč, tato touha je provází celý život.

💫Proto také Portál 6-6 aktivuje planetární energii bezpodmínečné lásky, Božské a pečující vibrace, zdůrazňuje důležitost lásky k sobě i ostatním, prohlubuje propojení Duší a v neposlední řadě přináší léčení a Božské požehnání… nejen na úrovni osobní a kolektivní, ale i pro planetu Zemi.

Tyto vibrace v nás vytvářejí silnou touhu vědomě vytvářet rovnováhu a harmonii v našich životech.

💗Využijte tuto pečující a soucitnou energii pro osobní práci na sobě i na vzájemných vztazích. Snadněji vyléčíte své emocionální zátěže a bolesti, zaměřte se na sebelásku, vyrovnání vztahů a léčení... Vhodné jsou rituály vnitřního dítěte, sebelásky, vnitřní ženy i muže, očištění a léčení vztahů rodové linie a uzavření sporů z minulosti…

🌺Červnové energie si posvítí na oblasti, které potřebují uzdravit a vyléčit… uvolní a odhalí skryté stínové energie podvědomí, aby se mohlo konečně ukázat naše pravé nitro…!


Novoluní ve znamení Blíženců

♊️6.6.2024 ve 14:37 hod. nastane také novoluní v Blížencích, které Portál posílí svou energií, i když letos, jak už mnozí cítíte, vše probíhá nově a jinak...energie znamení se mísí a vniká nová energie. Slunce je nyní také v Blížencích a Luna setrvá ve stejném znamení 5.-7.6.2024.

♊️Vzdušná energie Blíženců nás nutí odkrýt naše emoční bloky a konečně je uzavřít. Blíženec nás žádá o vyřešení všech vnitřních konfliktů a už je nepřenášet dál... Jen tak lze dosáhnout plného potenciálu k nové tvorbě.

♊️Blíženecká energie nejistoty a duality nabízí, zda se řídit rozumem či srdcem a ve které situaci je použít, každá strana v sobě nese sílu protikladu a může nás provázet tímto obdobím... Uvažte, zda můžete najít jiné možnosti než dosud a propojte svou mysl se svým srdcem.

♊️Otevřete se novým informacím a zkušenostem... Možná objevíte kouzlo, které jste dosud neviděli. Můžete také cítit zvýšení vnitřní energie, zmatenost a mít velmi živé sny. 

Merkur jako vládce Blíženců nese přirozenou komunikaci a schopnost analyzovat vše do hloubky. Jeho bystré myšlení a zájem učení se novým věcem nám může přispět k vyřešení starých zátěží, uzavření minulosti a učení se novým, hodnotnějším zvykům. 

♊️Pro Blížence je tedy důležitá komunikace, proto máte možnost v tento čas využít její sílu a snadněji vykomunikovat věci do kterých se vám nechtělo. Novoluní je čas nových začátků, stanovte si nebo upravte nové cíle, pravidla či hranice nebo začněte něco úplně nového...

♊️Blíženec ovlivňuje ruce a nervové spoje pro motoriku, plíce, průdušky a respirační systém, proto se chraňte před chladem a nastydnutím. Nezapomínejte šetřit energií, odpočívat a dostatečně hydratovat své tělo. Choďte na procházky do přírody, tancujte nebo si najděte jiný způsob, jak mírně rozproudit svou energii.

"Pouštím všechny své staré systémy a limitující přesvědčení,

které mi již neslouží a brání mému vzestupu.

Důvěřuji a odevzdávám se životu, který vede má Duše v souladu s Božím plánem

a následuji svou vlastní volbu."

💫 


🌀 Letošní sladění energií Portálu 6-6 & novoluní v Blížencích přináší super energetickou vibraci k vnitřnímu naladění na naší Duši… v časovém rozmezí několika dnů můžete také cítit hlubokou touhu k nalezení vnitřního propojení mezi Nebem a Zemí…

Energie Portálu 6-6 vytváří důvěru nutnou k posunu a nabádá nás k zamyšlení nad naším bytím… 

"Jsi tam kde máš být…? A jsi s tím opravdu v souladu…?

Sledujte znamení a přicházející informace, které vás povedou ke změně, novým myšlenkám a činům… Než však uděláte nový krok, přesvědčte se, že je vaše mysl i srdce v souladu.


🌀 Naslouchejte své Duši a myslete na uskutečnění svých záměrů, ať se zdají, jakkoliv nereálné… 

Všechno je možné, pokud tomu sami věříte!


💗S láskou Dana Avaliane


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková


Přečtěte si jako první, co je nového

Líbil se vám tento článek? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek k aktuálnímu dění? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com