Energetický portál 6-6

06.06.2023


Ještě dobíhají energie nedělního úplňku, a už tu fičí "Portál 66", který se dnes otevřel!

Tento portál přináší silnou energii, která vynáší všechny staré programy na povrch, tudíž můžete být podráždění, nesoustředění a nespokojení, můžete pociťovat emociální nerovnováhu. Vaše tělo může být více citlivé, unavené a vyčerpané, proto odpočívejte, a hlavně se řádně uzemňujte. Jsou to jen známky toho, že je třeba vyčistit staré energie a programy, které v tuto dobu vyvstanou. Tyto energie budou intenzivní několik dní.


Pokud na sobě už nějakou dobu pracujete a jste v rovnováze, můžete cítit naopak příval energie a podporu. Cítíte tu intenzivní sílu…?


Tento portál má vysokou energii plnou světelných kódů, která dokáže zhmotňovat naše myšlenky. Je to jako síť nesoucí kódy držící naši vnější strukturu po dobu probíhajících vnitřních změn. Proto si dejte velký pozor, na co myslíte, co děláte a jak se cítíte, protože to také přitahujete mnohem více než jindy.

Soustřeďte se především na své sny a touhy.


Naslouchejte své Duši a myslete na uskutečnění svých záměrů a cílů, ať se zdají, jakkoliv nereálné… Všechno je možné, pokud tomu sami věříte!

S láskou Dana Avaliane

Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková


Přečtěte si jako první, co je nového

Líbil se vám tento článek? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek k aktuálnímu dění? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com