Jahodový úplněk ve Střelci

01.06.2023


V neděli 4.6.2023 v 05:41 nastává úplněk ve Střelci. Slunce je ve znamení Blíženců.

Střelec je živel Ohně a jasně nám klade otázku: "Kdo jsi a proč jsi tady?". Nese aktivní energii, inspiraci, nadšení, hravost a víru. Tato energie nám otevírá a rozšiřuje mysl, probouzí nás ke zkoumání všeho nového, co přichází a podněcuje naši touhu začít nový život.


Střelec nám ukazuje možná dobrodružství, která nám přináší zábavu a radost. Díky energii Střelce se můžeme povznést nad vše co nás obklopuje a uzřít dění z ptačí perspektivy a s nadhledem posoudit naši situaci, kterou jsme dosud takto neviděli. Možná zjistíme, že to, co se nám děje, i když to nemusí být zrovna lehké, nás vede k hodnotnějším zítřkům. Ovšem bez odložení stávajících zátěží prostě vzlétnout nejde. Neřešte prkotiny, které vás rozčilují a odvádí vaši pozornost od důležitých věcí. Soustřeďte se na to, co vám dělá radost a dává smysl.


Poděkujte za toto požehnání, které vám právě přichází do života… 

Buďte vděční za to, co máte a už jste dosáhli!


Energie tohoto úplňku je příhodná k intuitivnímu otevření se novým možnostem. Důvěřujte svému nastavení a dovolte si trochu zariskovat a okusit nové dobrodružství.

Pečujte o svá játra, kyčle, stehna a křížovou oblast druhé čakry.


V červnu začínáme úplňkem, čeká nás portál 66, Letní slunovrat a magická noc Svatojánská!

Máme se na co těšit!

Můžete se cítit vyčerpaní, odpočívejte, přijímejte, uzemňujte se, hydratujte se… zvyšuje se nám citlivost na energie a zvuky. Probouzí se nám další vyšší čakry 8 - 12, vibrace stoupají. Můžete mít živé sny a vize z jiných dob a světů. Nelekejte se a vnímejte vzkazy.

Pokud jste si mysleli, že do teď to byl fičák, tak se nyní můžete těšit na ještě vyšší rychlost. Ze všech stran, ve všech situacích a na všech úrovních, nic a nikoho nevyjímaje. Expanze probíhá…

Buďte v napojení, žádejte o nejvyšší Vedení, řiďte se svou intuicí, naslouchejte svému tělu a Duši a konejte ze svého Srdce s láskou.

Dana Avaliane

Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková


Přečtěte si jako první, co je nového

Líbil se vám tento článek? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek k aktuálnímu dění? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com