Je čas probuzení

14.04.2023


Jistě jste si už všimli, že nějakou dobu, respektive už od Jarní rovnodennosti, kdy se otevřel nový Portál se dějí různé a zvláštní věci. 

V příštím týdnu 20.4. nás čeká zatmění Slunce, už teď je citelná jeho energie (u nás nebude viditelné) a hned 5.5. proběhne polostínové zatmění Luny.

Nová kosmická energie, která sem přichází s sebou nese mnoho podob. Staré bortí a odemyká, přináší nové a nemusí to vždy být příjemné jak na těle, tak v situacích. Alespoň do té doby, než pochopíme smysl toho, co se nám děje.

Bortí se staré hranice, představy, zvyky a odemykají se nevyřešené a hluboko zasuté omezení, tlaky a přesvědčení, která nás tíží a přináší nám bolest. Máme však možnost vše pustit, nechat odejít, vyčistit a otevřít se novému Vědomí. 

Vždy máme ovšem svobodnou volbu otevřít se novému nebo zůstat v tom nač jsme "zvyklí", můžeme to udělat jindy… v jiném cyklu.


Toto je výjimečná doba, je dar žít teď na Zemi!


Povzneste se nad temné mraky minulosti, nechte se prozářit Světlem nové energie, omyjte ze sebe všechny nashromážděné vrstvy a dotkněte se svého Božského Já… cítíte to!? Vítejte novou energii, která vámi prochází…!


V tomto období se můžete cítit v chaosu, zmatku, smutku, s pocitem prázdnoty nebo jako na rozcestí. Něco vás nutí vydat se novým směrem. Dokonce se můžete cítit jako znovuzrozeni. Začíná nová kapitola našich životů. 

Nezapomeňte, že nic se neděje náhodou ani úplně samo. Věnujte čas sami sobě, rozjímejte, meditujte, choďte do přírody, pijte hodně čisté vody a dávejte dostatečnou pozornost svému tělu…


Tento čas nám nese jasné poselství: "Už je čas se probudit!"


Tato vesmírná energie nás vede v souladu s našimi vibracemi, tedy každého trochu jinak, dle jeho volby a nastavení… nová cesta je ukázána jen těm kteří ji cítí…!


Co je to probuzení?

Probuzení je rozložení a rozebrání všech našich iluzí. Není to, jak si mnozí myslí procházka rájem plná lehkosti a radosti. Abychom se znovuzrodili, je třeba projít fází smrti, opustit staré iluze a strachy. Odpoutání je nutné, někdy i bolestivé a vyčerpávající, má několik různých fází. Proto se často setkáváme s tím, že na nás vyskočí znovu něco, co už jsme mysleli, že je puštěno, ale má jiný rozměr.

Záleží také jaký úhel pohledu zaujmeme. Zda se utápíme v bolesti, kterou je třeba pustit nebo ji konečně odevzdáme a jsme vděční za tuto příležitost… od toho se právě odvíjí i průběh naší transformace.

Bouře přináší hromy a blesky, silný vítr rozfouká uměle uhlazená místa, déšť vše zmáčí… 

Voda smyje všechny iluze a strach, vítr odvane pryč vše, co sem nepatří a bouře pročistí vzduch, nabije nás novou energií, ukáže nám všechny barvy duhy a rozzáří naše Světlo v jasné a smysluplné naplnění naší cesty.


Naše Země stoupá do vyšších dimenzí, kde je prvotní vibrace láska. 

Jsme ji ochotni následovat, i když je třeba projít očistou…?

S láskou Dana Jirsáková

Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková

Přečtěte si jako první, co je nového

Líbí se vám tento článek? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Nejnovější články na blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com