Květný úplněk ve Střelci

22.05.2024


Ve čtvrtek 23.5.2024 v 15:52 hod. nastává Květný nebo také Květinový úplněk ve Střelci. Slunce již přešlo ze znamení Býka do znamení Blíženců.

Střelec je živel Ohně a jasně nám klade otázku: "Kdo jsi a proč jsi tady?". Nese aktivní energii, inspiraci, nadšení, hravost a víru. Tato energie nám otevírá a rozšiřuje mysl, probouzí nás ke zkoumání všeho nového, co přichází a podněcuje naši touhu začít nový život. Vše je jinak, letos vše probíhá ve zcela jiných energiích i Střelec nám přináší do života novinky...

Energie Střelce

Střelec nám ukazuje možná dobrodružství, která nám přináší zábavu a radost. Díky energii Střelce se můžeme povznést nad vše co nás obklopuje a uzřít dění z ptačí perspektivy a s nadhledem posoudit naši situaci, kterou jsme dosud takto nedokázali vidět. 

Možná zjistíme, že to, co se nám děje, i když to nemusí být zrovna lehké, nás vede k hodnotnějším zítřkům. Ovšem bez odložení stávajících zátěží prostě vzlétnout nejde... Neřešte prkotiny, které vás rozčilují a odvádí vaši pozornost od důležitých věcí. Soustřeďte se na to, co vám dělá radost a dává smysl.

Střelec je svou Duší hledač smyslu života, životního poslání a vlastní víry… proto nás jeho energie povzbuzuje k hledání čehokoliv co nám bude dávat smysl, je ovšem důležité rozlišit mezi vlastní vírou a vírou okolí, která může být zpočátku hlasitější… Střelec nemá rád dogmata a svázanost, proto si raději vybírá svobodnou víru a přirozené duchovní zaměření.

Střelec je rozený filozof a potřebuje věřit tomu co dělá, vidět smysl svého konání… jeho Oheň nese potřebnou aktivitu, optimismus, spontánnost, otevřenost i lásku ke zvířatům...

Ve dnech Střelce pečujte o svá játra, kyčle, stehna a křížovou oblast druhé čakry, v tyto dny jim prospějete nejvíce. 

Poděkujte za požehnání, které vám právě přichází do života… 

Buďte vděční za to, co máte a už jste dosáhli!


Energie úplňku

Energie tohoto úplňku je příhodná k intuitivnímu otevření se novým možnostem. Důvěřujte svému nastavení a dovolte si trochu zariskovat a okusit nové dobrodružství.


Při úplňku si můžete také udělat rituál vděčnosti, jak už jsem mnohokrát zmínila…

  • Napište si seznam všeho, co už jste dosáhli, co už máte, co se vám povedlo… a uvědomte si, jak velkou hojnost ve svém životě už máte… Poděkujte a buďte vděční sami sobě i svému okolí a tomu, jak se věci dějí pro vaše nejvyšší dobro, i když to jste schopni vidět až s odstupem.


Při každém úplňku vrcholí naše snažení a jsme připraveni na propuštění všeho, co nám již neslouží. Čiňte tak s vděčností a láskou k sobě i k tomu co propouštíte...

Za úplňku se ne náhodou naše snaha vymyká naší kontrole, proto konečně pusťte všechny procesy, systémy a snahy… Je čas se odevzdat a začít důvěřovat Vyššímu Vědomí… nechat věci ať se dějí!

Nechte dozrát co jste započali a dovolte Vesmíru, ať vám přinese to nejlepší právě pro vás!Můžete se cítit vyčerpaní, odpočívejte, přijímejte, uzemňujte se, hydratujte se… zvyšuje se nám citlivost na energie a zvuky. Probouzí se nám další vyšší čakry 8 - 12, vibrace stále stoupají. Můžete mít živé sny a vize z jiných dob a světů... Nelekejte se a vnímejte vzkazy.

Pokud jste si mysleli, že do teď to byl fičák, tak se nyní můžete těšit na ještě vyšší rychlost... Ze všech stran, ve všech situacích a na všech úrovních, nic a nikoho nevyjímaje. Expanze probíhá… a vše se mění.

Buďte v napojení, žádejte o Nejvyšší Vedení, řiďte se svou intuicí, naslouchejte svému tělu a Duši a konejte ze svého Srdce s láskou.


Tento úplněk je jeden z výjimečných v tomto roce pro transformaci naší vnitřní síly. Přicházející Vesmírné Světlo podporuje hluboké změny v našich životech. Dějí se věci, které se nám ještě nedávno zdáli nemožné, a to nejen v našich osobních životech, ale i všude kolem, v přírodě i všude na Zemi…

Ponořte se hlouběji do sebe, odstraňte všechny iluze a skryté vrstvy všeho co vám neslouží… objevte své pravé Já.

Dříve než dojde ke změně ve fyzické realitě je nutné nastolit rovnováhu a propojit všechny měnící se aspekty našeho bytí... Tento proces je přirozený, není to žádný závod, trvá pro každého tak dlouho, jak je třeba. Je důležité pečovat o své tělo s trpělivostí a láskou. 

Buď přirozený, vědomě vnímej změny a signály svého těla...


Spojení Luny s Plutem

Rozjímejte nad svou dosavadní cestou a intuitivně vnímejte poselství své Duše… tento úplněk otevírá vaše srdce k uzdravení.

Při tomto úplňku se propojí síla Luny s Plutem, která vynese na povrch vše, čemu jsme se dosud snažili vyhnout a dodá tomu velmi intenzivní hloubku. Planeta Pluto nese energii smrti a znovuzrození. Posvítí si na obavy, které nechceme vidět… potlačované emoce, skrytá tajemství, nepříjemné pravdy, staré bolesti, zklamání, skrytý vztek… vše se vynoří na povrch proto, abychom se tomu postavili čelem!

Je čas uznat staré křivdy a osvobodit se!

Tato doba je příhodná pro velký osobní růst. Využijte silnou Světelnou energii a podporu úplňku a odhoďte vše co vám již neslouží… přijměte nové, čisté Světelné energie pro svou obnovu, tak se stanete silnějšími. Nepodléhejte starým a cizím přesvědčením, projevte svou schopnost proniknout k jádru věci, zničte negace, které vám škodí a dopřejte si proměnu přinášející vyléčení těla, mysli i Duše.

Den Buddhy 

Při květnovém úplňku se ve světě také slaví "Den Buddhy". Tento den se uctívá jako oslava Buddhových narozenin a jeho osvícení. Je to čas k zamyšlení se nad jeho učením… povahou utrpení, pomíjivosti věcí i života, hledání skutečného štěstí, rovnováhy, hledání cesty k porozumění vlastní existence, všímavost, soucitnost, láskyplnost… jistě alespoň některý z principů Buddhismu stojí k zamyšlení a může být i prostředkem k otevření srdce a posunu vědomí do vyšších vibrací…


Květen se chýlí ke konci, energie pětek se ještě zesílí 25.5. a pak pomalu zeslábne...

V červnu nás čeká portál 6-6, Letní slunovrat a magická noc Svatojánská!

Máme se na co těšit!


Ať vám tento úplněk přinese dostatek energie na propuštění strachů, které vám brání se osvobodit a poznat své skutečné Já.

Je čas otevřít své srdce Božskému Světlu v nás!

S láskou a pokorou Dana Avaliane


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková


Přečtěte si jako první, co je nového

Líbil se vám tento článek? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek k aktuálnímu dění? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Nejnovější články na blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com