Najdi svou sílu!

06.10.2023


Během tohoto čistícího období probíhá tak trochu nátlak zvenčí a může se projevovat různými způsoby… ale je to jen zdání, ve skutečnosti nás to vede dovnitř. Zastavte se a navnímejte si svou situaci to, jak se cítíte, co opravdu potřebujete, co je důležité právě pro vás… a řiďte se svým srdcem.


Nepotřebuješ, aby tě někdo zachraňoval!

Není třeba ani "zachraňovat" druhé, obzvláště, když to sami nechtějí…


Každý by měl začít sám u sebe


Když se ti něco nelíbí venku, co dělají druzí... je třeba se zamyslet nad tím, proč ti to vadí a co s tím můžeš udělat…? Můžeš s tím vůbec něco udělat nebo je třeba přijmout, že to tak je…?

Je třeba si uvědomit, že nikdy nemůžu změnit druhého člověka! Je to ztráta energie i času. Je třeba, aby si na to přišel každý sám a chtěl to udělat z vlastní vůle a přesvědčení. Nejsi tady proto, abys měnil druhé nebo je soudil či hodnotil. Jsi tady proto, abys zušlechťoval sám sebe a tím byl prospěšný i ostatním.


Staň se tvůrcem svého vlastního života.


Potřebuješ v sobě najít svou vlastní sílu a naučit se jí znovu používat!


Pokud sám sebe přestaneš vnímat jako nějaký "problém", pak je to začátek tvého uzdravení!

Každý máme na své cestě nějaké překážky, které nás učí být silnějšími, ale také nás upozorňují na to, že je třeba se vydat jinou cestou nebo vytvořit novou situaci…


Tvé uzdravení spočívá v tom, že otevřeš svou mysl a své vnímání jiným možnostem, uvidíš věci z jiného úhlu pohledu... dovolíš Vesmíru, aby ti ukázal jinou perspektivu tvého bytí. Pak konečně uvidíš věci a situace, které se nedají vymyslet…!

Najdi v sobě touhu ke změně. Zbav se starých zvyků a přesvědčení, které ti neslouží a vytvoř si nové, fungující, které ti dodají další odvahu vytvořit něco zcela nového ve svém žití…


Potřebuješ najít lásku k sobě samému a všechny své činy směřovat ze svého srdce.

Nehledej novou Zemi, nový svět… není to fyzické místo, je to frekvence, je to vibrační stav, je to stav Vědomí, ve kterém může být každý, pokud to sám chce…!

S láskou Dana Avaliane

Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková


Přečtěte si jako první, co je nového

Líbí se vám tento článek? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Nejnovější články na blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com