Svou budoucnost si tvoříš právě TEĎ!

28.06.2024


🌞Jak se cítíte po Slunovratu? Vnímáte tu obrovskou změnu?


💫Nyní se nacházíme v přechodném období… naše těla vstřebávají Slunovratové energie a strukturální změny… Můžete vnímat určité zpomalení, jako byste vstoupili do meziprostoru… může přicházet zmatenost, únava, nestabilita, tlaky v hlavě, zamlžený zrak, zvonění v uších, zvláštní sny… poslouchejte své tělo a hydratujte se. Naše tělo vstřebává nové energie a potřebuje čas, aby našlo svůj nový bod rovnováhy… nezapomeňte se uzemňovat.

💫To také ovlivňuje Saturn, který právě zařazuje zpětný chod a prověřuje naši životní cestu (29.6.-15.11.2024). Nabádá nás k tomu, abychom se obrátili dovnitř sebe sama a zhodnotili své konání, přenastavili své hranice, záměry a cíle...


👉Přestaňte bojovat se svou minulostí, s ostatními i sami se sebou.

👉Nyní již staré neplatí! Konání v nízkých energiích strachu, zloby, nenávisti… již nefunguje tak, jako dříve… pamatujte, že se tato energie obrací proti vám… zkuste se zamyslet proč?


Co bylo včera, dnes je úplně jinak!

💫Možná vnímáte mnohem víc přetvářku a lži kolem a máte větší touhu projevovat pravdu, kterou cítíte ve svém srdci… vykřičet vše, co cítíte! Myšlenky, emoce, touhy, záměry… vše se rychle mění, co jste si mysleli včera je dnes jinak. Jste schopni rychleji měnit úhel pohledu na situace, lidi, věci… co jste včera neviděli nyní s úžasem vyvstane. Vnitřní zrak a intuice sílí a odkrývá závoj k vašemu prozření… Autenticita a upřímnost je velmi žádoucí.

💗Teď je nutné konat a myslet ze srdce. Žít ve vědomé přítomnosti. Nezabývat se minulostí, nechat ji konečně jít a nežít v budoucnosti.


SVOU BUDOUCNOST SI TVOŘÍŠ PRÁVĚ TEĎ!

TÍM, NA CO MYSLÍŠ A CO ČINÍŠ…!


✨Blíží se PORTÁL 7-7 a můžeme se už těšit na LVÍ BRÁNU 8-8-8, která bude letos také velmi silná a magická nejen díky trojité osmičce tohoto roku!

🦁Během pár dní umožním vstup do přicházejících energií LVÍ BRÁNY, kde se společně připravíme a projdeme vědomě těmito energiemi… 

👉 Pokud cítíš volání, máš možnost se přihlásit do ✨MAGIC LVÍ BRÁNY, již brzy...


👉Jak to nyní cítíš ty…? Dějí se ti zvláštní věci? Poděl se v komentářích...


Krásný slunečný víkend plný důležitých uvědomění...

💗S láskou Dana Avaliane


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková

Přečtěte si jako první, co je nového

Líbil se vám tento článek? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek k aktuálnímu dění? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Nejnovější články na blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com