Uzři pravdu

09.06.2023


Světelné vibrace se zesilují! Je čas ukázat svou skutečnou podstatu!


Ať už jsme na jakékoliv vibrační úrovni, všichni budeme nebo již cítíme stále intenzivnější a zesilující se vibrace. Toto Světlo nám odkrývá pravdu, můžeme ji vidět všude kolem nás. Ukazují se lidé a situace v pravdivém Světle. Vyplavují se skutečné záměry a povahy lidí kolem nás. Tyto Světelné vibrace nejen vyplavují napovrch projevy moci a nízkých vibrací, ale také je ničí. Už nebudou fungovat!


Můžete pozorovat, jak se mnozí snaží stále uplatňovat svůj vliv a moc skrze peníze nebo jiné hmotné statky či doteď fungující agresí, ale už jim tato moc přestává fungovat. To se jim samozřejmě nelíbí, jsou zmatení, a ještě více se snaží projevovat hněvem a agresí. Držte se dál od těchto nízkých energií, ale nehodnoťte a neposuzujte!

Je to jako by se rozplynul závoj nevědomosti a my vše konečně dokážeme uzřít v pravdě.


Ti z nás, kteří jsou v souladu s tímto procesem a chápou, že vše, co se vyplaví z minulosti, je třeba pustit a odpustit, i když to nemusí být lehké či příjemné. Budou pak vcházet do vyšších vibrací bez újmy a s vyšší podporou. Žádejte o archandělskou podporu, zavolejte své mistry a průvodce, jsou připraveni vás provést tímto procesem.

Ti, kteří naopak budou bojovat, už nebudou mít žádnou moc a jen si ztíží vlastní proces.


Díky vyšším vibracím, které zvyšují naše Vědomí máme možnost se propojit s Vyššími Bytostmi, které v tento čas přicházejí, aby nás podpořili v našem plánu, který jsme si již dávno předsevzali.


A proto jsme teď a tady! Už je čas!

S láskou a pokorou Dana Avaliane


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková

Přečtěte si jako první, co je nového

Líbil se vám tento článek? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek k aktuálnímu dění? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Nejnovější články na blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com