Zvířata jsou naše zrcadla

webinář 

"Zvíře jako zrcadlo naší Duše" 


Tato stránka je zamknutá, zobrazí se pouze registrovaným uživatelům! 

Máte zde přístup, protože jste si webinář zaplatili, proto prosím video nesdílejte


Tento webinář již proběhl 23.2.2023 a nyní máte jedinečnou možnost si ho poslechnout ze záznamu.

Dozvíte se, co nám mohou domácí mazlíčci ukazovat nebo co se nám snaží říct a jak to poznat. Mluvím také o tom, jak se na ně napojit a proč.

Chcete vědět a naučit se mnohem více?

Máte také možnost přihlásit se na připravovaný kurz "Komunikace se zvířaty", kde si vyzkoušíte, jak to funguje a naučíte se, jak s nimi komunikovat. Mluvit se zvířaty se může naučit úplně každý.


"Berte své zvíře takové, jaké je! Vnímejte ho pozorně a intuitivně, snadno mu pak porozumíte."

Naši chlupatí kamarádi nás vidí jako krásné a úžasné bytosti, chtějí abychom byli šťastní a v souladu. Nechápou proč si necháme ubližovat nebo si ubližujeme svým přístupem, myšlením, chováním… Snaží se nás chránit, léčí nás a pomáhají nám z těžkých energií a tím nám ukazují, kde potřebujeme udělat změnu a co nám škodí. Dělají to proto, že nás milují. Zkuste se na sebe sama dívat se stejným soucitem a pochopením, buďte k sobě laskaví. Uvidíte, jak se váš život změní.

Můžete si také přečíst článek "Kočičí poslání" nebo "Jak cvičit naše vnímání"

Při webináři padla také otázka, jak se napojovat na přírodu a jak to probíhá. Můžete se dočíst v článku "Les držící smutek" nebo "Strom života" či "Zavři oči".

Sama čerpám mnoho inspirace právě v propojení s Matkou Zemí, přírodou, přírodními bytostmi, zvířaty, minerály i jinými bytostmi. Třeba se po tomto webináři také zaměříte na tyto krásná propojení, ze kterých se můžete hodně naučit o sobě i o tajemstvích, která se vám začnou odkrývat. 

Pokud budete pilně cvičit, zažijete zázraky a vaše intuice i vnímání se vám bude stále více otevírat, bude se vám také navyšovat vibrace a vy se budete cítit lépe. Váš um vám pak bude prospěšný i v každodenním životě...

Pokud máte chuť dát mi zpětnou vazbu nebo recenzi, budu ráda i za vaše komentáře nebo náměty.

Děkuji a budu se těšit na další setkání

Dana Avaliane

Máte nějaký dotaz? 

Pošlete mi zprávu: