Zavři oči

16.08.2022

Dnes mi jeden moudrý strom, když jsem ho objala a šeptala mu, jak krásný je, pravil: 

"Zavři oči a vnímej, co je Tvým očím skryto..."


Jsme naučeni se na vše dívat očima, hodnotit a posuzovat dle vzhledu. Jak ten či onen vypadá, jak se tváří a co říká... to co však vidíme, může být klamné nebo neúplné.

Usměvavý a pohledný člověk nemusí být vždy upřímný nebo šťastný. Rozcuchaný a smutný nebo naštvaný člověk nemusí být zlý nebo nevyrovnaný. Někdy se můžete nechat oklamat, ale nakonec vždy energie ukáže, jak to ve skutečnosti je.


Pokud zavřu oči, přestanu vnímat vše co mi odvádí pozornost. Teprve pak začnu vnímat intuitivně pouhou energii a ta nikdy nelže ani se nedá předstírat, prostě je taková, jakou člověk, zvíře či strom vyzařuje.

Zvířata mají toto vnímání přirozené, proto také ihned poznají, jakou člověk vyzařuje energii, ať se tváří jakkoliv. Pozoruji to vždy na chování mojí fenky a někdy když mě překvapí její reakce, pak se sama zaměřím a vnímám rozdíly, které se učím rozeznávat.


Energii, kterou každý nese, vyzařuje zevnitř a nedá se nijak schovat nebo zmanipulovat. Tato energie nese naše záměry, přesvědčení, prožitky, usmíření, vnitřní krásu, upřímnost i zkoušky naší Duše.

Člověk, se kterým se cítíte dobře, i když nevíte proč, vás objímá svým srdcem, laskavostí a svým vnitřním Světlem, které září na dálku. Takového člověka poznáte, i když ho jen potkáte a ani nemusí promluvit. Pokud takového člověka znáte, stačí si na něj vzpomenout a naplní vás pozitivní energie.

Takový člověk je především upřímný sám k sobě, nese zodpovědnost za své činy, ale neznamená to, že musí vždy být příjemně naladěný. I on se vyrovnává s těžkými zkouškami ve svém životě a učí se být stále lepším člověkem...


Pamatuj, tvá energie nikdy nelže!

Vnímej intuitivně svět kolem sebe a vybírej si čím a kým se obklopuješ!

Protože právě to má na tebe a tvůj život velký vliv.

S láskou Dana Jirsáková


Článek je možno libovolně šířit, avšak v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky www.harmonicky-domov.com. Děkuji. Dana Jirsáková

Přečtěte si jako první, co je nového

Líbí se vám tento článek? Chcete si přečíst včas nový zajímavý článek? 

Zaregistrujte se a upozornění vám přijde hned při zveřejnění a dříve než na FB.

Harmonický domov & Harmonie Duše * Dana Jirsáková * www.harmonicky-domov.com